Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Trening sala

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Trening sala

Ova sala za trening se nalazi u selu skrivenom u sumi. Nalazi se ur egiji 45 u najdubljoj sumi u selu. u njoj treniraju neke nidze ima 2 velike sale jednu za tajtijstu a druga si ninjutsu. u njoj ima razna oruzija i predmeti za trening:Surikeni,macevi,katane.igle...[

Idem ja tako gradom dok ne vidim poster za novu otvorena salu za treniranje.
"Bilo bi savrseno da testiram svoje sposobnosti kao ninja" rekao je Raiden.
Ulazim u salu i vidim 2 dela jedan za taijustu i za ninjutsu.
Odlucio sam da idem za ninjutsu jer bi mi bilo potrebno za prosiravanje mojih clonova u cemu sam veoma slab.


Posle treninga..

Ovo je bila fenomenalna sala za trening,prosirio sam moje klonove sa 10 na cak 50 u 6 sati treninga stvarno preporucujem svima da probaju.

Trazenjem mjesta za trening nailazi na trening salu
"Ovo mjesto vec obecava"
Ulazi u salu za taidzicu
Svaki njegov pokret izgleda dobro i uvjezbano
Posle dva sata treninga Natsuo ne moze da stoji 
Na ivici od sale je legao da odmori na minut 
Gdje je i zaspao

Zindo je vec dugo trazio mjesto đe bi mogao da trenira a da nije van sela , seta se ulicama i naidje na sportsku salu
‘’Sportska sala, mogao bih da odem’’ rekao je zindo
Kada je otisao na trening odabrao je da ide na dio zaninjutsu]da testira izdrzljivost svoje caktre,docekao ga je ljubazni trnener Natsuo koji mu je zadao napreden tehnike za ispitivanje izdrzljivosti ,cak mu je i pomogao da usavrsi jednu tehniku, nakon 8 sati treniranja Zindo je bio toliko umoran da su ga morali do kuce nosit.

Prolazeci tako ulicom opazim da tu ima sala za trening otisao sam u dio za taidzucu gdje sam vjezbao 3 sata.
nakon toga vratio sam se kuci mrtav umoran.

Čim sam čuo da se konačno otvorila sala za treniranje, odmah sam otišao. Trenirao sam 2 sata i 30 minuta, naravno, ninjutsu i genjutsu. Upoznao sam mnogo dobrih momaka ovde za zdravu priču, posebno mi se svidela sala za Tajtijstu – baš je napravljena po mom ukusu. Naravno, posle treninga je palo kupanje u sauni.

Nakon dugog traganja po selu za ovom salom za trening konacno sam je nasao. Primetio sam da je dosta velika i da bas puno ljudi tu moze da trenira zajedno. Pomislio sam kako je ovo super mesto da unapredim svoje vestine i da podignem nivo svog treninga na mnogo veci nivo. Voleo bih da pokazem ono mesto svojim prijateljima sto pre.

Vratio sam se u salu za trening da malo vjezbam bacanje surikena.Otisao sam u dio za taijutsu i krenuo gadjati metu.

#card331



Uzimam suriken i pogadjam metu.

Idem ja kao i obicno u salu za treninng
Udjem ja u salu kad vidim par nindzi
Kazem ja ko ste vi
NAravno oni se predstave mi se sdruzimo i pocnemo zajedno trenirati
Nadam se da ce mo jos vise zajedno trenirati i ojacati.

Nakon što sam opet jeo kući hteo sam još da treniram tako da s odlučio da otidjem u trening salu bili su još ljudi koji su tamo isto trenirali ja sam im se pridruzio i krenuo da treniram pošto mi je bio prvi put da sam ovde došao nisam znao mnogo stvari o ovoj trening šal tako da sam samo radio na nekim običnim mašinama koje su za pocetnike

I ja tako pridjem Kazuhiru vidim da je pocetnik pridjem mu i kazem :
Zdravo,da li ti treba pomoc
Ja ga posavjetujem i kazem mu nekoliko dobrih rijeci i pitam ga da li bi htio sparing

I ja tako radim neke vežbe dok mi nije prišao neki čovek i pitao me da li mi treba pomoc i da li hoću sparing sa njim odgovorio sa mu

-zdravo ne treba mi pomoć hajde ocu sparing ali nemoj mnogo jako da se bijes jer nisam bas jak i da sam tek položio za genin ninju

I tako smo odradili sparing pa smo malo radili vežbe i pomogao mi je jer je on ovde nije bio nov već je dolazio ovde i pre da trenira tako da smo se pozdravili i ja sam polako krenuo a on je ostao još da trenira i rekao sam mu

-vidimo se neki drugi put sad moram da krenem jer necu postati preko dana najjaci ninja

Dolazi do trening sale i ceka svog prijatelja,
ne zna da li ce doci.
"Koliko jede ovaj covjek"
Natsuo ne vjeruje da neko ovoliko dugo jede 
"Ucicu ja u taidzicu salu pa nek me nadje"
Natuso ulazi u taidzicu salu

Gde je ta sala brate moj. A eno jee hvala bogu ja sam se umorio dok nadjem ovu salu za trening
"Gde je sad ovaj lik? Eno je neka sala mozda je tu. De si ti brate ja nikako da te nadjem."

"EVO ME UNUTRA"
Odgovara Natsuo, vrijeme je za trening koji je dugo cekao
"Udji ovamo i udaraj lutke, ali bih pre preporucio sparing"
Natsuo krece sa zagrijavanjem i udara Yamia u stomak
I bjezi na drugi kraj sale, ceka ga da pridje

"A Ajde sta mi znaci da udaram ove drvene lutke kad samo stoje i ne rade nista"
kako su glupi ovi treninzi bolje da radimo vezbe snage, da trcimo radimo sklekove zgibovi malo tegove i to a ne ovo
"sto si me udario?"

"Sad cu da ti pokazem sta je pravi trening"
Opet skace na Yamia 
Posle njihove borbe Natsuo nije u mogucnosti da hoda
"Sto mi nisi rekao da si jaci od mene"
Natsuo prvi put gubi borbu pa mu je krivo
"Videces postacu jaci od tebe"
Odgovara sa povredjenim egoom

"ajde bas da te vidim"
vidi ga majmun skace na mene, ovaj je lud skroz
"Pa sta si ocekivao nisam ja dzabe cepao drva i trenirao na planini"
"Moras ti jos da treniras da bi bili na istom nivou"

"Malo me je sramota da pitam ali da li bi me ponio
 na neko mjesto na koje mogu da odmorim"
Natsuo crven od sramote 
"Ovo je poslednji put da te pitam za nesto ovakvo
od sad obecavam nikad necu izgubiti protiv tebi"

"Sta da te nosim pa nisi mutav, a i gde mogu da te odnesem"
ovaj je lud sta se toliko umorio nismo nista specijalno radili
"Nadam se da je poslednji a za to da neces izgubiti cisto sumnjam ali nadaj se

"Pa vidis da ne mogu da stojim"
Yami mi pomaze i mi zajedno odlazimo 
na mjeto gdje se mogu odmoriti i izlijeciti
"Hvala ti za ovo"
Rekao je Natsuo

"Jebiga preforsirao si se"
Pomogao sam mu da odemo da se odmori i izleci od modrica i povreda. Dao sam mu malo vode da popije da dodje sebi.
"nema na cemu i drugi put, ali ipak ne drugi put mnogo se sramotim. Idem ja sad vidimo se drugi put"

Osramocen ali sad odmoren natsuo opet krece sa treningom
Radi veliki broj zgibova, sklekova i trbusnjaka
To mu je mnogo pomoglo ali je i postalo lakse 
Vise se ne umara kada radi vjezbe snage
Ne planira da prestane da ih radi

Primjecuje da je ojacao i smatra da je spreman da idem na drugi trening
Odlazi iz sale govoreci u sebi
"Odoh da nadjem svog prijatelja da nastavimo trening"
Misli da je sad jaci od njega mada nikom ne izgleda tako

I tako ulazim u salu i vidim jednog jakog lika.
Razmisljam da li da mu pridjem da se upoznamo.
Cuo sam da se zove Natsuo Tsukada i da je iz uchica klana bas kao i ja.
pridjem ja i kazem zdravo,ja sam Daen iz uchica klana...

I tako kad sam se upoznao sa Natusom vidim da on je blizak sa nekim sa kojim nemam najbolji odnos
Taj covjek se zove Yami Kava iz Yamanaka klana. I sad se ja razmisljam gledajuci u vrecu za udaranje da li da gaa izazovem na sparing.
I prodje 30 minuta i odlucim da mu pridjem.
Zdravo, JA sam Dawn iz Uchica klana hoces li sparing
ON krene da odgovori...

I vjezbam ja tajijutsu i ide mi losije nego ninjutsu .I vjezbam vec 2 sata bez prestanka. Kad u sobu ulazi neki nindza i vidim da je novi i ja mu se ponudim da mu pomognem jer je pocetnik ,on samo mahne glavomi poce da izvodi usavrsene tehnike tajijustua bez problem ja samo tapsem rukama ...

Nakon nekog vremena stigli smo do trening sale.

E Xiro ovo je trening sala gdje ja inace treniram. Sad je prazna pa nam niko nece smetati dok vjezbamo. Taman da mi pokazes sta znas.

Pomislio sam savrseno taman sam se na putu dovde otreznio al sam se pravio pijan da bi me podcenio.

Stvarno super sala mogli bismo da pocnemo trenirati.

Mislim kako je pijan tako da cu imati prednost nad njim i nece moci nista da uradi.

Mozemo odmah poceti, pokazi mi sta znas da uradis. I ne brini necu biti jak prema tebi.

Nemoj da me podcenjujes. Nisam ja tako slab.

Rekao sam to dok sam štucnuo.

Znam da nije slab ipak dolazi iz Uchiha klana ali pijan ne moze nista uraditi

Samo kazem da imam prednost zato sto si pijan, ako mislis da si spreman slobodno kreni na mene.

Zdravo,ako vam treba pomoc slobodno recite ja sam ovdje glavni mozete me pitati sta zelite ja sam DAwn iz uchica klana. Je li sala u redu

Naglo promenivsi izraz lica i malo se uozbiljivsi odgovorih mu.

Sala je potpuno uredu samo mi se cini da me moj prijatelj malo podcenjuje jer sam malo popio. Hoces i ti da treniras sa nama.

Hvala svidja mi se sto je sal u redu. Naravno zelim trenirati sa vama jer zajednicki trening je jaci,bolji i zanimljivi. Moram te zamolit u budece nemoj piti jer ima oruzija i ostalih nindza. Ne valja nikog podcjenjivati,ali kada si pijan moras biti malo slabi nego inace

Uozbiljih se i glasno nasmejah.

To ti mislis da me alkohol cini slabiji.

Mislim oni ipak ne znaju da alkohol ima jako slab uticaj na mene.

Kako ti kazes xiro, ipak ti znas bolje od mene kako alkohol utice na tebe. Ali molim te ubudece nemoj dolazit pijan u salu za trening. Nego jeste ti i tvoj prijatelj uradili sparing. Hoces posle treninga kod mene kuci pa u park Ishigami da prosetamo govorio sam dok sam ga gledao u oci

Previse su poceli pricati i to mi se ne svidja.

Dosta sa pricom! Ovdje smo dosli da treniramo. Sad pokazite sta znate da uradite.

Bilo bi mi zadovoljstvo da idemo posle sparinga u setnju.

U redu posle vaseg sparinga idete zajedno samnom do kuce i onda jedemo nakon toga da prosetamo do Ishigami park i prespavate kod mne kuci jsutra rano oko 7:00 idemo na jutarnji trening!

Natsuo dolazi na trening kao i svaki dan da uradi malo taidzucua
Danas planira i da proba ninjustu trening jer smatra da je dovoljno ocvrsnuo svoje tijelo
"Danas idem da se polomim od treninga"
Govorio je sebi

Kada je zavrsio svoj taidzicu trening odlucio se probadi sa nindzucuom
"Sta sad da uradim"
Upitao se, jer nikad nije imao ninja obrazovanje 
"Cuo sam od svojih prijatelja za neke tehnike, njih cu isprobati"
Otisao je da testira svoje limite

Ostao je bez cakre, pravio je klonove do besvjesti i pokusavao drugo dzucue
dok se skoro nije onesvijestio
"Mnogo je lakse trenirati tijelo i tajdzucu"
Pomislio je
Ali mu se tijelo jos nije naviklo na koriscenje cakre
"Dosta je bilo treninga moram da jedem nesto"
I odlazi iz trening sale

Nakon dugog dana dosao sam do trening sale da obavim trening pa da idem nesto jesti i da idem kuci.
Ulazim u salu i dok sam otvorio vrata izasao je neki ninja. Izgledao je umorno i nervozno. Ali nisam puno razmisljao i odmah sam se bacio na trening.

Nemam toliko snage ali moram da vjezbam malo ninjutsu. Moram biti spreman na sve u ovom okrutnom svijetu.



Nisam mogao puno da treniram zbog umora i gladi.

Ne mogu vise danas da treniram. Idem da prosetam do parka i da idem nesto jesti. Kad skontam koliko imam hodati odmah bi otisao kuci ali moram nesto jesti.


I tako sam izasao iz trening sale i zaputio se do parka.

Nakon dugog penjanja uz stepenice napokon sam uspeo da stignem do trening sale ušao sam i krenuo da treniram na nekim slabim mašinama jer za ove jake još nisam bio spreman ovih dana samo razmišljam o chunin ispitu kakav će biti ili da li će biti tezi od genin ispita

Nakon dugog treniranja odlučio sam da krenem negde kuda ne znam ni ja mozda da idem nešto da pojedem ili da odem do reke moga klana oticucu tamo gde me put odvede njemu mogu verovati valjda ako nikom drugom

Nakon drugog njinjutsu i tajitsu treninga bio sam umoran. Na danasnjem treningu sam trenro i njinjutsui tajijutsu a obicno treniram samo jedno od to dvoje . Ali danas sam kombinovao 1 sat njinjutsu i 1 sat tajitjutsu . Trening je bio super,ali tezak,umoran. Nakon treninga sam otisou Prodavnicu Kuro da veceram i onda kuci...

Samo da obavjestim korisnike sale. Korisnici posto svi vrijedno trenirate vecina vas su genini,ima i chunina i jonina. Pozivam sve nindze koje zele da zajedno odradimo jednu misiju ,potrebna mi je misija a zanimljivije je kad zajedno odradjemo misiju. Ko zeli neka kaze i neka mi se pridruzi na misiji zajedno smo jaci!!!!!!