Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Trening sala - Page 3

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Trening sala

First topic message reminder :

Ova sala za trening se nalazi u selu skrivenom u sumi. Nalazi se ur egiji 45 u najdubljoj sumi u selu. u njoj treniraju neke nidze ima 2 velike sale jednu za tajtijstu a druga si ninjutsu. u njoj ima razna oruzija i predmeti za trening:Surikeni,macevi,katane.igle...[

Istraživanjem po selu nailazim na ovu salu nisam imao pojma dok sam bio u selu da postoji ova šala,sada znam i od sada ću da treniram u ovoj sali

dosao sam ponovo u ovu salu na trening,planiram da vezbam moje vestine i tajdzicu sto bolje,posle toga planiram da nadjem svoje drugare koje nisam video nekoliko godina.

Nisam bas razmisljao o tome da ce me kratka setnja dovesti do sale za treniranje, ali nemam nista protiv.Svakako sam u potrazi za novim prijateljima, mada jedan detalj mi je skrenuo paznju i moj pogled je uperen prema jednoj osobi, koja mi budi moja davna secanja.
"Nisam mislio da cemo se bas ovde sresti, Saiki."

ne mogu  da verujem moj stari prijatelj posle toliko godina "Otkud ti ovde moj stari prijatelju,drago mi je da te vidim posle toliko godina,bas sam mislio da krenem u potragu za svim mojim prijateljima"

Deluje mi kao da je jako uzbudjen sto me vidi, cak i posle onoga sto se desavalo izmedju svih nas u proslosti on je i dalje jako pribran i srecan sto me vidi.
Slucajan put doveo me je dovde, doslo je vreme da svi napredujemo tako da mislim da je vreme da pocnem od sebe i da radim na sebi, zasto si ti ovde, imas li neke ciljeve koje zelis da ispunis?

Jako sam srecan da ga vidim posle toliko godina nadam se da je i on srecan sto vidi mene,sigurno je postao jak nindza dok ja nisam bio u selu "put nindze me je doveo ovde,treniram jako da bi jurio moje snove i postao jak nindza,skoro sam polozio genin ispit,koliko toga se promenilo dok nisam bio u selu?"

Verujem da on kao i ostala nasa 2 nestala prijatelja misli da sam ja ostao u selu nakon svih desavanja, ali to zapravo nije bilo tako, bio sam odsutan dok sam trenirao kako bih mogao postati jako uspesan nindza.
Ne bih znao da ti dam odgovor na to pitanje, naime i ja sam bas skorije polozio i postao genin, ali pre ispita bio sam van sela i trenirao u prirodi sa svojim ocem kako bih napredovao u segmentima ninjutsua.

Kaneko je ipak odlucio da ostane a ja sam dosao da odradim jedan dobar trening, ulazeci na vrata razmisljao sam sta je to moglo biti i kako se to tek tako dogodilo, postao je malo cudan u zadnje vreme a sad kaze kako mu je majka dolazila u san, dok sam ulazio u salu kraickom oka sam ugledao dvojicu ninje koji su mi bili jako poznati i cakra me je povezivala sa njima ali nisam znao sta je zelela da kaze pa sam ih gledao samo krajickom oka ulazeci na vrata... Trening  sala - Page 3 ?imw=5000&imh=5000&ima=fit&impolicy=Letterbox&imcolor=%23000000&letterbox=false

Postao je prilično jak nindža od našeg zadnjeg viđenja osećam po njegovoj čakri ali nesto se promenilo na njemu "promenilo se dosta toga od našeg zadnjeg viđenja,osećam da si postao jači,je l znaš gde su ostala dva naša prijatelja "

Osecam neku jaku prisutnost izmedju mene i Saikija, znajuci da to nije njegova cakra, mogao sam pomisliti samo jedno.Na kraju sam i sam zakljucio. 
"Tvoja cakra divlja ovde, Muro, mogao bi bar da se pozdravis sa starim prijateljima."

Dok sam posmatrao dvojicu ninji kako razgovaraju u jednom trenutku jedan ninja je izgovorio moje ime i rekao bih kako bih mogao da se pozdravim sa starim drugarima, nisam znao o cemu govori ali bili su mi jako poznati ali nisam uspeo da se setim ko su, razmisljao sam ali se ne secam ni jednog ovakvog ninje imao sam par drugara koji su otisli kao Kaneko samo sto se Kaneko vratio, palo mi je na pamet da li se neko mozda vratio, da li su stigli moji stari drugari, uzurbano sam im prisao i pruzio ruku i upitao ih "Ja sam Muro, da li se poznajemo deluje te mi poznato obojica a nisam vas vidjao pre i da li zelite nesto da mi kazete??" gledajuci ih skenirao sam ih od glave do pete cekajuci njihov odgovor...

Delovao mi je kao da je izgubio svoje pamcenje, mozda su to bile posledice svega sto se desilo u medjuvremenu.Ne mogu da ga krivim, ipak proslo je zaista dugo.
"Tvoja cakra od detinjstva se nije promenila, zaista si jedinstven.Nemoguce da ne prepoznajes stare prijatelje."

Dok sam ga posmatrao i skenirao ta crvena kosa me je vratila u proslost, zagolicala mi je moja secanja na starog druga sa akademije, na zalost svi moji drugovi su otisli a ja sam morao ostati sa mojom porodicom i unapredjivati svoje vestine ti dobri drugovi su bili Tsumi i Saiki ali ne to je nemoguce da su to oni gledao sam ih i nisam mogao da verujem da su to jednostavno oni "Tsumi? Saiki? jel ste to mozda vi?" iskreno sam se nadao da nisam pogresio i da su to oni jer bi to bila jedna od lepsih stvari koja se skorije desila i konacno bi mogli da otvorimo nasu organizaciju kao sto smo se na akademiji dogovorili...
Trening  sala - Page 3 Tumblr_n4oxjqT1Ji1slvxrlo1_500

Deluje kao da je konacno skapirao, drago mi je zbog toga.Mada i dalje mi deluje kao da nam jos neko fali u ovoj skupini..
"Izgleda da si se konacno setio, da ja sam, mada moj put tek pocinje jer sam u medjuvremenu trenirao sa ocem, ali usled smrti moje majke bio sam primoran da se vratim svojoj kuci i izdrzavam svog mladjeg brata sve dok se moj otac ne vrati sa puta, bavio se trgovinom gvozdja za izradu surikena i kunaija, ali ne potcenjuj me jer se nadam da ces u blizoj buducnosti videti moj pun potencijal."

Bio sam veoma uzbudjen kada sam cuo da su to oni i cuo Tsumijevu pricu zatim sam im ja ispricao sve o Kaneku i meni pa sam im rekao "Hajdemo da vas odvedem do Kaneka i on ce biti odusevljen" polako smo sva trojica krenuli izlaziti iz sale i uputili smo se da nadjemo Kaneka jer verujem da ce se i Kaneko veoma obradovati.......

Ne mislim da nam zele zlo, ipak su to nasi stari prijatelji.Krenuli smo izlaziti iz sale i uputili se da susretnemo naseg starog prijatelja Kaneka posle jako dugog vremena.
"Idemo!"

Sala za trening je bila tik uz moju kuću, što je olakšavalo moje vežbanje. Bez puno razmišljanja, obukao sam svoju opremu i krenuo ka sali. Samo nekoliko minuta hoda i već sam bio tamo, spremam da se posvetim svojim veštinama. Osećaj znajući da je moje mesto treninga tako blizu, bio je kao da imam svoj mali raj gde mogu da se fokusiram i napredujem.







Dok sam ulazio u trening salu, osjećao sam uzbuđenje kako pulsira kroz mene. Bio sam gladan napretka i željan usavršavanja svojih vještina. Miris znoja i drvenog poda dočekao me kao dobrodošlicu, podsjećajući me na sve napore i trud koje sam uložio dosad.
Pred ogledalom sam stajao, spreman da se suočim sa svakim izazovom koji mi se postavi pred oči. Svaki pokret, svaki udarac, svaki skok bio je prilika za rast i razvoj. Fokusirao sam se na svaki detalj, usavršavajući svoju tehniku i jačajući svoje tijelo i um.
Trener je bio tu da me usmjerava i podržava u svakom koraku, potičući me da idem iznad svojih granica i dosegnem nove visine. Bez obzira na umor ili bol, nastavljao sam s neumornim entuzijazmom i predanošću.
Nakon što sam proveo sate u intenzivnom treningu, osjećao sam se ispunjeno i zadovoljno. Iako put napretka može biti naporan i zahtjevan, znao sam da je svaki napor vrijedan. Napuštajući trening salu, osjećao sam se jači, sposobniji i spremniji za sve izazove koji su me čekali.