Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Ototsu Ramen - Page 5

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Ototsu Ramen

First topic message reminder :

Ototsu Ramen - Page 5 484dbeb179fa3ec50ff7764f1232af48
Dobrodošli u "Ototsu Ramen", gde se svaki zalogaj pretvara u jedinstvenu harmoniju ukusa! Naša ramen radionica je mesto gde se savršeni rezanci sreću sa sočnom supom i pažljivo biranim sastojcima kako bi stvorili ukusan doživljaj.Ovde nije samo reč o hrani, već o putovanju kroz raznolikost ukusa i mirisa koji čine naš ramen nezaboravnim.

"VIDIO ME JE RANIJE",
mislio sam to u sebi, kako me je mogao videti, jedino ako je on taj, ali ovaj osećaj za njega šta može biti.. njegove oči, nema šanse to je samo legenda o Uchihama, a i on je samo pretpostavljam genin da može posedovati takvo oružje u sebi.
"Da li smo se upoznali ranije, ne verujem, jedino ako sam izgubio pamćenje haha, a taj Uzumaki kako mu je ime?"
pojeo sam svoj ramen, ispravio sam se i gledao sam ga dok nije nešto rekao,

Nije toliko dugo nakon kratkog razgovora sa Urzom ostao u shopu. Ispušio je još koju cigaru uz čaj i nakon toga izvadio svoj novčanik, te ostavio par novčanica uz nešto sitno bakšiša, kratkim pozdravom najavio svoj odlazak i ustao sa stolice. Napravio je par koraka i shvatio da su mu cigare ostale na stolu. Bilo mu je neprijatno što je morao da se vrati, pa je ubrzao korak, uzeo cigare i pobegao odatle.

Bio sam ubedjen da sam ga video ali od sparinga sa drugom sam umoran i nisam mogao previse da razmisljam dosao sam na ramen i da se vratim kuci da spavam
"Upoznacu te sa njim njegovo ime je Kaneko, ako hoces mozemo sutra da se nadjemo na istom ovom mestu pa da odemo kod njega kuci nego da li si imao susret pre sa Uchihama?"

"Kaneko ha, nisam ga pre upoznao a iz istog smo klana kako kažeš",
Uchihe nisam pre vidjao, ako su svi kao Muro onda nisu loši uopšte, Muro je čak veoma dobar za druženje samo ovaj osećaj u vezi njega, ma neću obraćati pažnju,
"Naravno sutra isto mesto, možemo i kod Kaneka što se mene tiče",
izgledao je umorno celo vreme, sigurno je odradio trening ranije.

Delovao mi je okaj za nekog ko je iz Uzumaki klana i zblizili smo se sto mi se svidja popio sam case vode koje sam narucio i rekao mu:
"Vazi onda se sutra vidimo ovde dovescu Kaneka da se upoznate a ja sad moram da idem umoran sam imao sam dug sparing sa drugom i trening, drago mi je sto smo se upoznali. "

Muro je morao da krene, pa tako i ja, morao sam na misiju a i previše sam se zadržao ovde. Ustali smo rukovali smo se
"Takodje Muro, drago mi je da sam te upoznao, vidimo se sutra",
na izlazu svako je otišao na svoju stranu, razmišljao sam malo o misiji malo o osećaju u vezi njega, misija je sada veći problem.

Dolazili smo Kaneko i ja jer smo se dogovorili sa Masayom da se upoznaju on i Kaneko seli smo za sto i gledali ali Masayu nismo videli uzeli smo 2 case vode seli i cekali Masayu "Sta mislis Kaneko koliko cemo cekati i da li ce uopste doci?"

Nakon što sam popio čašu vode odgovorio sam mu "Mislim da će da dođe na vreme i da smo mi mnogo poranili ali šta da se radi nisi hteo da me slušaš."Nakon ovih reči setio sam se da mi je majka rekla da joj kupim ramen,sačekao sam konobara i rekao mu "Konobar može 3 porcije ramena za poneti" on mi je odgovorio dobro i otišao da spremi ramen,imam osećaj da će mo se ovde načekati.

Sta da se radi izgleda da cemo da cekamo, nadam se da nece da potraje i da ce brzo da dodje u suprotnom Kaneko i ja mozemo da idemo da polazemo chunin ispit pa potom da idemo na nasu prvu misiju "Znam ali nadam se da nece da potraje u suprotnom idemo da polazemo chunin ispit i da odradimo nasu prvu misiju."

"U pravu si mada mislim da će mo morati da se načekaomo za čunin ispite jer ovako slabe nas verovatno neće pustiti da polažemo,pitam se kada će doći?",imao sam osećaj da če ovako da bude ali nema veze,nego pitam se gde je sada taj Masaya lik i zašto se doliko zadržava,sve u svemu čekaćemo ga do dogovorenog vremena nakon toga idemo.

Ignorirao sam Kaneka sta god da je reko samo sam ga cuo da cemo da ga sacekamo pa sam izvadio radio iz svog dzepa i pustio da vidim sta ima na njemu da nam vreme brze prodje.

"hmmm sta mislis o ovome sto pustaju na radiu?"

"Hahahahahahaha da je loše nije,da je dobro nije,da je osrednj nije,nepostoji rank u koji bi ova pesma ušla ona je rank za sebe"
Pitao sam se zašto nema tog lika još uvek ali nisam znao nadam se da će da doće,našta si me naterao Muro nemogu da verujem.
Ali u redu šta da se radi nemožemo mi tu ništa,kako kod čekaćemo ga još 5 sati i onda ću reći murou da krećemo.

Bilo mi je dosadno i nisam znao sta da radim pa sam otisao na dobru porciju ramena

Nakon sto sam prosao ulice dosao sam do ramen restorana. Vidio sam da nema nikoga sto je odlicno. Znaci da ce moja hrana brzo biti napravljena.
Gazda, moze li ramen sa piletinom i osnovnim zacinima. Mnogo sam gladan i imam osjecaj da mogu pojesti odmah 4 porcije.
Gazda je brzo napravio hranu.
Hvala gazda ovo je bilo odlicno.
Rekao sam dok sam placao i krenuo prema izlazu.

Muro ulazeci sa osmehom na licu porucuje porciju ramena i seda za sto gde ceka drugare sa kojima se dogovorio danas u ovo vreme na porciju ramena, Nadam se da necu mnogo cekati pomislio je Muro u sebi.

Zavrsavajuci ramen nisam video ni jednog od njih dvojice, pomisleci da mozda nece ni jedan od njih dvoje doci zavrsavam ramen i odlucujem da sacekam jos malo pa ako se ne pojave u skorijem vremenu idem jer imam dosta obaveza danas.

Šetajući do restorana razmišljao sam šta se sve desilo sinoć, Muro je rekao da će saznati, pa da vidim šta ima da kaže. Došao sam gde smo i rekli, seo sam pored Muroa bez pozdrava,
"Šta si saznao onda Muro, da čujem",
i zatim sam se okrenuo prema konobaru i naručio ramen jer sam bio ogladnio u medjuvremenu.

Dosao je Masaya samo je seo za sto kao da negde zuri i odmah me upitao, malo me zatekao nespremnog " Da bih ti reko sta sam saznao moramo jos popricati o tome gde si bio i sta si radio moramo jos to da procackamo, kazi mi jel su ti ljudi mozda iz mog klana i zasto si samo otisao tako daleko iz sela i ubio nekoga jel bila neka misija ili nesto drugo u pitanju neka osveta ili nesto?"

Stigao mi je ramen, nisam mu ništa odgovarao, čekao sam da krene pričati šta se dešavalo. Nisam htio da mu kažem gde sam bio jer ga se ne tiče. Upitao sam konobara koji je prolazio tu pored nas da mi donese čašu vode. Krenuo sam da jedem ramen ne obraćajući pažnju na Muroa, kao da nisam bio tu.

Gledao sam ga i cekao odgovor ali ga nisam dobio ignorisao me je razmisljao sam u sebi sta li smislja i sta mu se dogodilo, ocigledno da je zeleo da cuje mene ali ne mogu sve znati zasto se desilo ako on nesto ne kaze pa sam mu ponovio pitanje jer bez njegovog odgovora ne mozemo nista resiti...

Uzdahnuo sam i rekao sam mu Hajde ustaj idemo na mesto gde nema nikog pa cemo tamo nastaviti a tvog drugare nema jos uvek, jel znas gde je?

Pojeo sam sav ramen, te odgurnuo na sredinu stola i uzeo gutljaj vode,
"On mi nije prijatelj, samo mi treba pomoć oko nečega, a sada da odemo negde, ne znam, nisam siguran šta si isplanirao, ne mogu da ti verujem posle onoga sinoć."
Gledao sam ga, nisam skidao pogled, konobar je tu došao i pokupio sve što je ostalo na stolu.

Ušao je u Ototsu ramen po nebrojeni put. Ovo mjesto mu se izuzetno sviđalo iz nekog razloga. Da li je zbog hrane, ili zbog nečeg drugog?


Ototsu se baš razvio. Kako ne bi sa svojim ukusnim obrocima. 


Prišao je šanku i upitao: ,,Dobar dan. Mogu li dobiti jedan vegetarijanski ramen?"

Uzeo je ramen i sjeo za sto koji je bio relativno udaljen od ostalih gostiju. Želio je mir tokom svog obroka. Mada, nekada se u njemu pojavi i želja za nekim društvom kojeg dugo vremena nije imao. 


Zašto.. zašto ne mogu naći istu slast u hrani kao kada sam bio dijete?

Cudno se ponasao ne znam sta mu je bilo rekao je da mu onaj od sinoc nije bio drug, neverovatno veoma se brzo promenio, "Okej onda cemo biti ovde pricaj mi vec jednom, sve sta se desilo, ja sam tebi reko ne mozemo resiti sta se sinoc desilo ako se ne odlucis da pricas."

"Istina Muro, eto istina je, ubio sam nekoga, bio dobar ili zao nisam htio da mu pomognem, samo sam ga gledao kako umire, ja sam izgubio emocije, ne osećam krivnju, sreću ništa, ne osećam apsolutno ništa i pokušavam da uradim sve da ih povratim, da li si sada srećan Muro",
konobar nas je gledao, možda sam malo preglasno pričao, čuo je kako sam ubio nekoga, prvi put sam otišao na misiju i odmah sam ubio nekoga, možda je tako i trebalo da bude.

Zumorukato je znao da kasni pa je ubrzanim hodom usao u Ototsu Ramen i uvideo da Muro i Masaya sede zajedno Zumorukato im prilazi i pozdravlja se
Cao Muro,Cao Masaya izvinite sto kasnim nisam ni gledao koliko je sati...Nadam se da ste se ispricali i da ne propustam mnogo...Jel ste resili?
Upitao je Zumorukato i naruci jednu porciju ljuceg ramena

Neverovatno slusao sam Masayu sta prica i nisam verovao, zatim se pojavio Zumorukato pozdravili smo se zatim je on seo sa nama, Neverovatno da si tek tako izgubio osecanja ne znam kako ti mogu pomoci u tome ali ako mislis da znas slobodno kazi pokusacemo sve da ih vratimo, Zumorukato gde si ti do sada

Zumorukato slusa ata Muro kaze i ne moze da veruje svojim usima i zacudjeno pita
Cekaj cekaj Muro,sta si to upravo rekao? O cemu se radi kazite mi Kakav problem Masaya?..

Masaya tamo gde je bio i koga je znas vec sta izgubio je osecanja ....

"Muro, ne znam da li postoji način za rešavanje u selu. Razmišljao sam da možda jedini korak koji mogu preduzeti jeste da napustim selo",
gledao sam ga opušteno, kao da ne pričamo o nečemu ozbiljnom, tu je došao Zumorukato, čuo je šta je Muro rekao pa se uznemirio,
"Još ću neko vreme ostati ovde, ne bude li šta, odlazim, ne želim da napravim problem drugima."

Tuznim izrazom lica sam ga gledao i rekao mu Sigurno postoji neki nacin probacemo da resimo ovo ne moras odmah da napustas selo samo se ne zameraj nisakim pokusacemo da te vratimo da opet budes stari ti.

Zumorukato pogleda tuznim pogledom i kaze
Masaya sta pricas to sta ti se desava?Kakav problem u selu? Kada sam te upoznao bio si nasmejan bio moja podrska sad Nista ne razumem...Kakvo napustanje sela sta pricas ti sta je sa tobom hoces zbog neke gluposti da postanes odbegli nindza???
Upitao je tiho Zumorukato kako ga ostali ne bi culi

Pogledao sam ih obojicu,
"Muro, Zumorukato",
kad ih pogledam kako se brinu, potpuno sam zaboravio kako je to, brinuti se, biti tužan,
"kad razmišljam o nekim ljudima oko sebe, nemam nikakvu vezu sa njima. Ne osećam prijateljstvo, ne brinem se čak ni da li bih ih napao ili ne",
sam sam u ovome, sam ću morati i da rešim svoj problem, pomislio sam.

Bila je jako teska i jako stresna situacija nisam znao sta da radim pa sam ih samo saslusao i gledao sta ce oni da odluce...
Masayi je bila potrebna pomoc ali videcemo da li ce prihvatiti nasu pomoc...

Zumorukato pogleda Masayu i kaze:
Gledaj Masaya moras nam prvo reci sta se desilo kako bi smo nasli resenje nije resenje odma bezanje iz selaci ici pogresnim putem ti si jako dobar ja to znam...A sta mislis kako je meni?Izgubio sam oba roditelja dok su bili na misijo bili ubijeni...Sta sam trebao odma da krenem losim putem?Mada doduse bio sam manji pa nisam znao neke stvari...Mislis da ja ne zelim osvetu?Zelim je ali samo toj osobi koja je to uradila je zelim nikom drugom da naudim...Mislis da je moj konstanti osmeh pravi?ne vec ne zelim da objasnjavam tugu u mom srcu ...Bio sam niko niko me nije zeleo prihvatiti onea sam upoznao tebe i ostale to mi je bilo motiv da ostanem normalan i radim ispravne stvari ....to je ljubav,to je prijateljstvo ...Trgni se Masaya
Lupi ga Zumorukato po ramenu i osmesi se ironicno
Mi smo tvoji prijatelji pomocicemo ti kako god da to resis

"Kazuki,"
rekao sam Murou,
"on je bio tu, možda više shvata šta se dešava sa mnom. Nisam bio svestan dok se to događalo. Mislim da će on moći bolje objasniti",
Zumorukato, zašto se toliko trudi, je li to jer smo iz istog klana, ili stvarno nema prijatelja, sve što mi je rekao, mogu da razumijem ali ne osećam potrebu da nešto učinim povodom toga.

Potreslo me sve sto je rekao a Masaya je i dalje tako hladan spomenuo je nekog Kazukija Kazuki?, ko je to gde si bio sa njim hoćeš li konačno da ispričaš šta se sve dogodilo?

"Nisam bio prisutan, kao da sam spavao celo vreme. Kazuki može reći informacije koje su mi izgleda promakle dok sam bio u tom stanju. On zna više o tome nego ja."
a sada Zumorukato konačno,
"Zumorukato, da li imaš čudne snove, sve vreme sam htio da te pitam, da li je svaki Uzumaki takav, snove u kome te poziva neko da podješ sa njim?"

Zumorukato zbunjeno pogleda Masayu i kaze
Masaya sta te muci ne razumem sta zelis da mi kazes...hoces da mi kazes da ti neko dolazi u snove?...

Znači samo se meni to dešava, pronaći ko je, gde je, samo mi treba još malo vremena.
"Ništa Zumorukato, izmislio sam to,"
nisam imao potrebe da mu objašnjavam jer očito on nema veze sa tim.
"Mislim da smo dosta već ovde, ja bih polako da krenem".

Imao sam obaveza nisam danas bio od neke pomoći srašcemo se opet za neki dan a ti Masaya probaj da središ stvari sa sobom bez da odlaziš iz sela ja vas sada napuštam nazalost ali čeka i mene misija za koju moram da se spremam kao i ispit pun sam obaveza probaj te vas 2 ovo da resite pa ćemo se valjda sresti kroz neki dan…

nisi izmislio Masaya to se vidi po tvom ponasanju kazi mi kakvi te snovi muce? zelim da ti pomognem
Rekao je tuzno Zumorukato jer Masayu smatra jako bliskim...
I ja vas moram napustiti ali vidite nacicemo se uskoro ovde i resicemo sve Masaya nemoj slicajno da ti padaju gluposti napamet moram na jedno mesto pa cu se vratiti

Hodajuci ulicom nekoliko minuta kasnije uspeva da stigne do "Ototsu Ramen-a", podize Noren zavesu kako bi mogao da udje u radnju.
Uocava slobodno mesto na samom kraju radnje koje i zauzima sa osmehom na licu. Polako vidi kako mu se radnik priblizava. Zdravo, zeleo bih da porucim Shoyu ramen.
Izgovarajuci to navaljuje se na stolicu videvsi da radnik klima glavom i upucuje se ka kuhinji.
"Nadam se da ce hrana biti ukusnija od one koju sam pojeo sinoc", pomislja on dok ceka da se hrana spremi.

Posto Zumorukato nije pojeo svoju porciju dobio je kupon tako da kada opet dodje moze pojesti ti porciju koju nije pojeo...ulazi ponovo nakon par sati u Ototsu Ramen i narucuje ljucu porciju ramena i primecuje momka zuckaste kose koji sedi sam i Zumorukato mu pridje i kaze
Hej cao ja sam Zumorukato nisam te vidjao ovde ranije a cesti sam gost ovde odakle si ti?
Upitao je sa osmehom na licu Zumorukato

Dok je cekao svoju porciju uocava da mu prilazi mladic malo nizi od njega, on ispravlja svoje telo i okrece se prema momku.
Cao druze, juce sam se doselio ovde pa sam odlucio da malo prosetam i pojedem nesto, zovem se Ryushin, a ti?
Odgovara mu sa nervoznim osmehom na licu.

Drago mi je Ryushine pravo da ti kazem i ja isto dosao malo da jedem pa da vidim sta cu posle posto su mi prijatelji na misiji mozda odem da treniram...Izvini sto pitam al jel ti smetam posto osecam da si nekako nervozan...
Upitao je zbunjeno Zumorukato

I kako ti se cini selo?Gde si ziveo pre Ako zelis mozemo posle klope otici malo da upoznas grad mozda sretnemo nekog poznatog pa da te upoznam sa njima...
Rekao je Zumorukato sa osmehom na licu

Veoma lepo, vidim da se dosta ljudi krecu ovom ulicom, verujem da je hrana ovde ukusna. Ne ne smetas, samo ne poznajem skoro nikog ovde pa mi je bilo malo cudno kada si prisao. Rece Ryushin opustajuci se i pokusavajuci da ostvari dobar odnos sa osobom pokraj njega.
Ahh, selo je veoma lepo, dosta se promenilo od kada sam zadnji put bio ovde. Ziveo sam u zemlji vatre, na granici sa Sumom Zlatne Zore.
Mozemo posediti ovde malo pa se vracam kuci, imam nekih obaveza.

Veruj mi ovde ti je najbolji ramen u selu ja sam skoro svaki dan ovde...drago mi je da ti se svidja selo a jel se desilo nesto pa si se doselio ovde ..jesi li na nekoj misiji mozda ili?
Upitao je znatizeljno Zumorukato
Ne bih te vise zadrzavao i ja uskoro idem