Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Ototsu Ramen - Page 3

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Ototsu Ramen

First topic message reminder :

Ototsu Ramen - Page 3 484dbeb179fa3ec50ff7764f1232af48
Dobrodošli u "Ototsu Ramen", gde se svaki zalogaj pretvara u jedinstvenu harmoniju ukusa! Naša ramen radionica je mesto gde se savršeni rezanci sreću sa sočnom supom i pažljivo biranim sastojcima kako bi stvorili ukusan doživljaj.Ovde nije samo reč o hrani, već o putovanju kroz raznolikost ukusa i mirisa koji čine naš ramen nezaboravnim.

Haruki Tanaka bio je iznenađen gestom nepoznatog dobročinitelja. Nije mogao da veruje da će neko izaći iz svoje udobne stolice samo da mu ponudi porciju ramena. U njegovim očima zablistala je iskra zahvalnosti, a srce mu je osetilo toplinu nečije dobrote.
"Zaista? Hvala ti puno," reče Haruki, osmehujući se strancu.
Dobročinitelj, koji se predstavio kao Kuso Haha Lobotomi, bio je šarmantan i pun energije. Bio je neobičan lik, s smešnim nadimkom i širokim osmehom koji je često razveseljavao ljude oko sebe. Haruki i Kuso naručili su porcije ramena i seli za šank kako bi se bliže upoznali.

Gleda u kuvara i dize ruku
"Dve porcije ramena,naravno dve velike porcije!"
Potapsava ga po ramenu pa mu govori
"Haha oduzices mi se tako sto ces uzivati u ovoj porciji ramena."

Kuso Haha Lobotomi se samo nasmeši na Harukijevu šalu i pruži mu snažan stisak ruke. "Ma naravno! Ako nešto znam, to je kako da uživam u dobroj porciji ramena. Biće ovo nezaboravan obrok, veruj mi." Kusa je imao neko osećanje koje nije mogao da odbije da ga ne prizna. Nakon kraće konverzacije dok jedu Kuso prilazi Harutakiju i šapuće mu u uvo ''Jebo bih te!".

Haruki gleda i razmislja : "O cemu li sapucu"

Harutaki sav u soku odskace od stola i krece da se dere
"BEZI OD MENE HOMOSEKSUALCU!!"
Sav besan pokazuje prstom u njega
"TI DA SI REPER UMETNICKO IME BI TI BILO CENTRAL CEE-gan!"
Baca novac na njega okrece se i odlazi ka svojoj kuci.

Harutaki razmislja : "kakve li sam idiote upoznao "

Kuso je ostao miran i nije pokušavao pravdati se. Bio je svestan da su ljudi različiti i da ne mogu svi reagovati isto na njegovu prisutnost. U tišini koja je zavladala, Kuso je polako ustao i uputio se prema vratima lokala, gde ga je Haruki Tanaka proklinjao i pokazivao prstom.

Dok je Haruki napuštao lokal, Kuso ga je samo pogledao s razumevanjem u očima. Nije bio uvređen ili ljut na Harukija, već je razumeo da ljudi reaguju na različite načine. Kuso je odlučio ostati dosledan svojim principima ljubaznosti i tolerancije, bez obzira na to kakve komentare i reakcije susreće.

Haruki se pakuje i nestaje bez glasa i odlazi kuci

Nakon sto sam obisao planine i zaboravljeni izvor odlucio sam da dodjem do ramen restorana da nesto pojedem
Gazda moze li jedna porcija ramena?
Gazda me sa osmjeh primio u restoran i odmah donio jednu porciju.
Brzo sam pojeo, platio i nastavio dalje ici.

Ušao je u Ototsu ramen i sjeo za šank. Unutra se nije dešavalo ništa interesantno, a ni on nije došao ni zbog čega sličnog. Želio je da povrati svoju energiju hranom.


,,Dobar dan. Može li jedan vegetarijanski ramen?"


Nadam se da ga imaju. Pitam se da li je zabranjeno pušenje?

Evo nas Rei, stigli smo do ramen restorana. Ovdje je hrana predobra i samo da znas sve sto narucis ide na moj racun. Ipak ti si novi u ovom selu. Mislim da je red da te ispostujem.
Gazda moze li jedna porcija za mene i mog prijatelja. Napravi najbolji ramen sto si do sada napravio.
Gazda nas je gledao sa osmjehom dok je donosio najbolji ramen u ovom selu.

Baji ulazi u ototsu ramen seda za stol te mu konobar prilazi

Dobar dan gospodine sta želite da pojedete u našem divnom lokalu?


Baji sa osmehom na licu smjesta odgovara konobaru

Dacete mi jedan specialni ramen sa piletinom


Konobar ga pogleda te mu odgovori

U redu vaša hrana dolazi za par minuta!

Pre nego sto krenem na misiju odlucio sam da dodjem u Ototsu ramen da nesto pojedem kod mojeg starog druga Ototsua.
Ulazim na vrata i govorim:"Daj mi specijalitet kuce!""
U tom trenutku krecem da sednem i ugledam Bajia.
Rekoh mu:"Gde si Baji od kud ti ovde?"
I zatim sednem pored njega i nastavljamo sa razgovorom dok cekamo nasu hranu.


Baji sa osmehom ugleda Rika te mu rece da sedne kraj njega

Pa desi ti bre Riko sta ima sta se radi?Ja malo došao ovde da jedem nije mi se dalo kuci nista spremati.No pusti to čuo sam da ideš na neku misiju ?

Sada mu odgovaram ali mirnim glasom kako ne bi cuo da sam uplasen.

"Tako je. Idem na misiju koja je jako opasna. Rekli su mi da ce me cekati tamo neka grupa ubica koji su obuceni u vestini tihog ubijanja i brzog udaranja iz senke. Oni su poznati kao akuma klan. Cuo sam da su koristili neku tehniku da ozive nemrtve. To je zabranjena tehnika."


Baji pogleda Rika sa ozbiljnim izrazom na licu

Uu Riko to je veoma opasno moras da se pazis to su verovatno neke ninje koje su ubile mnogo mnogo ljudi...

Odgovaram Bajiu:"Da sigurno sunopasni. A pri tome sam cuo da su samo genini..."

Rekao sam mu to i on se iznenadio kako genini mogu biti toliko jaki.

Baji sa cudnom facom odgovara Riku

Ha?pa kako je moguće da su tako opasni kad su genini.Oni su našeg ranka ti ih verujem možeš pobediti

Razmislio sam sta da kazem Bajiu. I cutao sam ceo minut da bih mu na kraju samo rekao:

"Nisam siguran da li cu uspeti."

Spustio sam glavu i napravio zabrinut izraz lica. I u tom trenutku nam je stigla hrana koju smo narucili.


Na glavnoj ulici sela, Imado mi je otkrio najbolji ramen restoran. Ušavši, dočekao ga je topao ambijent s mirisima svežih začina. Šarene lampe krasile su prostor, pružajući mu toplu atmosferu. U pozadini, majstor kuhinje virtuozno pripremao ramen, kombinujući sveže sastojke i tajne začine.

Hvala ti što si mi pokazao ovako prelep restoran. I hvala za ramen ali ja ću da platim svoj. Nije mi uredu da čovek kojeg sam tek upoznao plaća ručak.

Baji gleda u zabrinutog Rika te mu govori

Ej bre nemoj se brinuti jak si ti odradices tu misiju i preživeti.Kada ja budem imao svoju 1 misiju ides sa mnom!


U tom trenutku baji uzima štapiće i kreće da uživa u ramenu od piletine.

Nemogu da verujem da me je presrela jedna baba na putu i zamolila me je da odnesem ovu tortu ove i to onom liku od juče .Kakav smor.Ulazim u restoran .Tražim tog upadljivog lika .Aha evo ga prilazim mi sa leđa .
„E gospodine upadljivi evo ti torte koju si naručio nadam se da ćeš uživati ".

""Nadam se Baji nadam...

U tom trenutku ulazi devojka od juce. Po njenim recima izgleda da je ljuta na mene. Nasmejao sam se i sada joj odgovaram.

"Hej pa ti si ona od juce. Odakle ova torta reci mi?"

„Dala mi je baba Milka koja me ne presrela na putu i zamolila me je da ti je donese .Inače torta je čoko moko .Ako se pitaš kaka znam napila sam prst i nju .Ajde ti meni lepo jedi i srećno na misiji i pazi da ne crkneš .Okrenula sam se i krenula prema izlazu

Baji gleda u tu devojku te se zakocenuo i pogledao u Rika

Mogu se kladit da je slagala ovo ga baba Milku.Riko ona je tebi napravila ovu tortu mozda zato sto hoće nesto vise sa tobom.


Baji kada je to rekao zakocenuo se te ga čitav restoran gledao

Nasmejao sam se na to sto je Baji rekako.
Ustao sam i otrcao za njom. Sustigao sam je kod vrata na izlazu. I onda sam joj rekao:


"Da, da, kako da ne. Da me nisi malo zeznula siguran sam da si ustvari ti napravila ovu tortu za mene. Ali ne zelis to da priznas meni pred Bajiem. Ajde sada smo sami mozes mi reci. "


„Ako mi neveruješ pitaj je lično .Nešto je spomenula da treba da je vodiš na Bingo i posle snjom imaš partiju nečega što se zove pokre ili nešto slično .A da rekao je da ima neku ponudu za tebe .I prijatno se najedi ."

Nasmejao sam se Ami zbog tih reci. I rekao joj.
"Dobro evo verujem ti. Sta kazes na to da sklopimo primirije?"

Nadao sam se da ce da pristane na ponudu.

Baji je gledao kako Riko nešto razgovara sa tom devojkom te baji ustaje

Ej vas dvoje sta se desava cuo sam da ti Riko hoćeš neko primirje?
Baji šapuće Riku na uho:
Tvoja je Riko pitaj je da izađete negde u park.

Baji kada je to sapnuo Riku nadao se da devojka neće to da čuje
.

Shinra se setao ulicama i jako mu se svido zrak i mogao se opustiti Setio se kuci da ima đakozu gde se moze uspavati i sanjati kao beba ili da ode da jede negde u kafani.Nije se mogao odluciti pa je pitao strance sta da uzme.

Šta se ovi domunđavaju .Kao da ne znaju da sam samo korak od njih .Kakva izlazak ja sam već izašla napolje .I sada ovaj gospodin upadljivi hoće primirje .Samo sam se okrenula prema njima .„Znaš šta previše me mrzi da nastavljam ovo .Tako da može primirije ".

Bilo mi je drago jer smo se pomirili. Sada sam rekao:
""E super drago mi je sada da smo se pomirili.
Jos uvek sam se smejao onome sto je baji rekao. Ali odlucio sam da je ipak to i pitam.
"Sta mislis da ti i ja odemo do parka bez Bajia on me malo smara."
U tome sam se okrenuo prema Bajiu i namignuo mu.




"Da li ti je sve uredu sa okom "? Šta će mo u parku onako su se gomila ljudi potukli tamo i sada je zatvoren , a ja imam neka posla u biblioteci i imam zakazan termin kod doktora ,ali hala ti na pozivu u svakom slučaju."Okrenula sam se i otišla u pravcu biblioteke .

Baji sa malim smehom na licu uhvati Rikovo rame te mu rece

Ima mnogo žena Riko nemoj se sikiras pogotovo u ovom selu ima bas predivnih žena za tebe.

Odgovaram Bajiu dok se smejem.
"Ne brini se Baji nisam povredjen. ALi dobro je skrenula mi je misli sa moje misije malo sada se lakse osecam."

Baji je smislio nešto u svojoj glavi te mu to govori

RIKO ajmo da je pratimo malo da je spijuniramo pošto znam da ti hoćeš da budeš sa njom idemo je spijunirati

Hajde moze ali moramo biti tihi da nas ne primeti.

Izasli smo iz Ototsu ramena i krenuli smo za njom jako tiho da nas ne primeti.


I tako ja setam ugledah ovaj lokal koji pristojno izgleda a i dobro mirise sta bi to moglo biti..mogao bih uci da vidim sta imaju svakako sam gladan nista jeo nisam danas...udjem u lokal ugledam ima ljudi pa pogledam u radnika i kazem...

Dobro vece, zeleo bih da probam specijalitet kuce velika porcija po mogucnosti bas sam gladan.

Dok cekam svoju porciju ramena zagledam okolo voleo bih upoznati nekoga ali nekako mi ne izgledaju druzeljubivo imaju los pogled upucen prema meni mozda gresim..ali mi tako izgleda te smoreno spustam glavu i cekam svoju porciju ramena.
Pojedem svoju porciju ramena nakon kratkog vremena zahvaljujem se radniku te izadjem ispred lokala i upucujem se ka kuci.

Nema problema Rei, ali ja moram platiti ovaj rucak.
Govorio sam dok smo jeli najbolji ramen u gradu. Pojeli smo brzo ramen i jos malo pricali. Vec je polako noc podala tako da smo odlucili krenuti kuci.
Rei ja idem sad kuci i mozemo se kasnije opet naci. Mogu ti pokazati malo vise oko sela i taman da se vise upoznamo, ako ti to odgovara.

Bilo bi mi drago da se vidimo i sutra. Ako ti je uredu video sam dok smo prolazili jedan bar pa bi mogli tu da se nađemo.

Predložio sam mi to nadajući se potvrdnom odgovoru dok mi je u duši bilo milo što mi je predložio da se vidimo i sutra.

Moze, to je odlicna ideja. Taj bar je jedan od najbolji u selu. Mozemo se naci tamo i provesti neko vrijeme da se jos upoznamo i nesto popijemo.
Govorio sam dok sam u sebi bio srecan sto sam nasao novog prijatelja.
Nista onda, vidimo se sutra u baru.
Govorio sam dok sam ga pozdravljao i krenuo kuci.

Stigli smo do ramen restorana nakon dugog treninga u Dojo sali. Brzo smo sjeli i narucili porciju ramena.
Pa Rei preporucio bi ti da probas ramen sa piletinom. To je jedan od najboljih ako ne i najbolji okus ramena u ovom restoranu.
Gazda moze li jedna porcija ramena sa piletinom za mene.

Verujem da je dobar ali imam drugu želju.

Odgovorio sam mu nasmejan dok sam pozvao osoblje da poručim.

Može li za mene ramen sa jajima od garavog velikokrestog petla sa zapadni planina, obavezno u njega dodajte začin od majčine dušice i meso sa desnog obraza velikih belih bikova sa poljana na istoku, imože za piće jednu bananovaču.

Pomno sam slusao sta je Rei narucio. Bilo mi je malo cudno
Vrlo dobar odabir. Gazda bas dobro zna da napravi ramen od garavog velikokrestog petla. On se tesko uzgaja i ima ih samo nekoliko u godini. Sigurno ces uzivati dok jedes. Gazda ima jako cudan cenovnik i hranu. Ali na kraju sve to bude ukusno.

Napokon sam se vratio i osecam miris odlicnog ramena ulazim u lokal i primecujem dva momka koji mi izgledaju kao genini mogao bih im se pridruziti...Pozdravljam radnika i narucujem specijalitet kuce i pogledam ta dva momka i kazem im
Dobro vece momci kako ste mi....ovaj ramen je najbolji u gradu morao sam ponovo doci da jedem ujutru imam ispit za genina i postacu jaki nindza!

Pored nas je seo neki mlad momak koji nam se obratio. Okrenuo sam se prema jnemu i mojim urođeno zastrašujućim izgledom i pogledom sam ga presekao izgledao je pomalo uplašeno. Kad sam čuo da je rakao da treba da polaže za genina blago sam se nasmejao odgovorio.

Ako stvarno misliš da si spreman srećno ti bilo na polaganju i ako treba neki savet slobodno pitaj mada i ja sam ga skoro položio. Moje ime je Rei a tvoje?

Pomishlih u sebi zasto me gleda tako opasnim i ostrim pogledom malo mi je ne prijatno ali svakako cu nastaviti konverzaciju i sa osmehom mu odgovorim

O Rei i Imado fina imena...Moje ime je Zumorukato,odakle si ti?Kako vam se cini ramen ovde meni je to jedno od omiljenih jela postalo....Naravno da mislim da mogu jer imam cilj da postanem jedan od najjacih nindzi i osvetim roditelje koji su ubijeni od strane ne poznatog nindze na strogo poverljivoj misiji! Dokazacu svima da cu biti najbolji i osvetiti roditelje!

Zumorukato tako govori samouvereno i gleda reja i Imada sa puno samopouzdanja.

Dok smo jeli svoj ramen pored nas je sjeo neki covjek. Obratio nam se i pitao kako smo.
Zdravo, dobro sam. Ja se zovem Imado i dolazim iz ovog sela. Cujem da polazes genin ispit. To nije mala stvar, to je prvi level ka tome da postanes pravi ninja. Dobro se spremi i fokusiraj za taj ispit. Ako ti treba neka pomoc tu smo Rei i ja za tebe.

Ja živim sa roditeljima u skrivenoj i tajnovitoj kući u šumi, do skoro uopšte nisam izlazio iz nje i samo sam trenirao. Apsolutno podržavam  to da osvetiš svoje rodizelje, ja ne bi mogao zamisliti život bez svojih.

Ozbiljnu sam facu imao dok sam to govorio.

Inače ramen ovde stvarno jeste dobar.