Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Bakujucu Hiten Mitsurugi-ryu dojo

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Bakujucu Hiten Mitsurugi-ryu dojo

Ovaj dojo nije kao ostali poseduje stari samurajski duh i obučava ljude da prežive ne da ubiju kao što ih uči večina dojoa.
Osnivač,vlasnik i glavni sensei u dojou je ruroni (prevedeno sa japanskog lutajući samuraj) Hugomecu kako bi ste se učlanili i trenirali slobodno plaćate cenu u iznosu od 1000ryu-a (Po danu u rl) a ako želite da trenirate naš stil morate da platite trenera (Jonin NPC) 5000 ryu-a po času inače prvi čas je besplatan .Ako želite da vas trenira ruroni Hugomecu onda plaćate 10 000 ryu-a po času.Napomena što više napredujete to će te sve bliže da budete činu senseia kada postanete sensei dobijaćete svoju platu od svoih učenika i nemorate da plaćate članarinu ali nakon svakog dana dužni ste da prijavite Hugomecu koliko ste novca zaradili i da mu to date kao novac od firme od toga Hugomecu je dužan kao platu da vam da polovinu vaše zarade.

Ovde će da budu upisani članovi :

Ovde će da budu upisani učenici Jonin NPC-jeva :

Ovde će da budu upisani učenici Hugomecua :

Nakon što sam se toliko napatio da sagradim ovo mesto sav trud se isplatio a moje veštine i znanje koje sam steko dok sam bio Hitokiri Batossai (Batossai je nadimak koji se daje osobama koje su savladali tri osnovne brzine i koriste ih u punoj snazi a te tri brzine su brzina čitanja protivnika,brzina kretanja i brzina zahvata) nakon što sam uvideo tu grešku odlučio sam da ipak prestanem sa ubistvima i otvorim svoj dojo koi će pomoći onima koje sam pre pokušavao da ubijem nadam se da će ovo da bude dovoljno da se iskupim za sve što sam uradio
*Hugomecu je sa osmehom na licu pred popriličnim brojem ljudi (100 genin NPC) isekao crveni kanap i proglasio dojo otvorenim*
Nakon što sam otvorio dojo i svi članovi su ušli zaključao sam dojo kako nebi došlo do incidenata kao što je bio onaj sa Agromom novi učenici će morati da pokucaju
(Još uvek neplaćate cenu za bilo šta od navedenog plaćanje bi trebalo da počne onda kada se svima u selu rasporede dužnosti)
Seo sam na svoju stolicu i ponosno gledao kako moja za sada dva radnika (Jonin NPC) rade svoj poso i uče druge mačevanju

Dok sam gledao kako moji učenici treniraju sa zaposlenima prisetio sam se toga da turnir za vođu gilde još nije gilde beli tigar još nije gotov i da treba da se održi polu finalni meč takođe znam da moj sledeći protivnik sa turnira ima veze sa ovim selom.Kako li sam to mogao da zaboravim,izgleda da je ona frka sa Agromom bila dovoljna da zaboravim tako bitnu stvar.Ipak moram da pretpostavim da on nezna da sam u selu tako da me verovatno traži u mojoj prošloj tajnoj bazi ako je ova pretpostavka tačna zbog novih zakona on će moći da se vrati u selo ali će da dosta čeka na granici tako da ću imati vremena da se spremim. *Mastavio sam da sedim i gledam kako moji učenici treniraju i spremaju se da uskoče u nove vode života*

Nakon nekog vremena do mene je stigla poruka o novom poslu koji sam dobio ipak moraću da radim misije za selo što znači da ću biti izložen riziku ali nema veze moram da proslavim svoj stil borbe ako mislim da uspem u svetu ,mda to je stražarska dužnst ne bi trebalo da bude manje smrtonosna od drugih koliko sam shvatio moj posao je zapravo da da lovim one koji nisu evidentovani odlučio sam da još malo ostanem u doju.

Nakon što sam razmislio o tom novom poslu koji sam dobio ovde uselu shvatio sam jednu stvar a to je da ću dojo morati da ostavim podređenim sensejevima (2 jonin NPC) koji će da uče ljude za mene ipak ovo je dosta teška odluka ali moram da je donesem *Hugomecu je sedeo i razmišljao o tome šta bi bilo najpametnije da uradi*

Nakon što sam doneo odluku da ipak odem na posao i ostavim za sada dojo svoim učenicima i da privremeno odsustvuje iz dojoa kako bi mogao da zaradi novac ipak iako sam doneo ovako tešku odluku nezatvaram dojo već samo odlazim na neko vreme dok će dojo još uvek da radi pod vodstvom iskusnih senseieva (dva jonin npc-ia) koji će da održavaju ovo mesto dok mene nema.*Hugomecu kreće ka svom radnom mestu*

Nakon što sam stigao u dojo otvorio sam vrata videvši da je zapravo sve pod konac i da su svi učenici i senseievi tu i da vredno treniraju odlučio sam da okačim obaveštenje ispred zgrade
MAN turnir :

Nakon postavljanja obaveštenja ušao sam unutra i odpočeo sa spremanjem za turnir prvo postavljam podlogu a nakon toga odpočinjem sa spremanjem rezervnih mačeva,nakon što sam spremio rezerne mačeve turnir je mogao da počne ali smo čekali Matsudu.

Posle malo vremena potrošenog na traženje ovog dojoa,konačno sam ga našao i ušao unutra.Bio sam malo zatečen videvši kako svi čekaju na nešto.

Kada sam ušao svi su pogledali u mene,a ja sam samo spustio svoje stvari pored vrata i počeo pogledom da trazim Hugomecua.U svoj onoj rulji primećujem Hugomecua i dozivam ga.


Hej Hugomecu.Stigao sam.

Napokon stigao je nadam se da će da prihvati "O Matsuda dobrodošao u moj dojo u pravo vreme si stigao za turnir da li ćeš da učestvuješ" pitao sam ga znatiželjno,ipak njegova snaga nesme da bude zanemarena mora da je poprilično moćen čim je ovoliko veliki veći je od mene voleo bi da vivim kakav je sa mačem

Turnir? O kakvom turniru pričaš? Mozeš da mi daš neke bolje informacije?

Pitao sam malo radoznalo jer ipak nisam znao o čemu priča.Gledajući okolo primetio sam baš dosta ljudi u ovom pa po meni manjem dojou.Ali sam tako i primetio baš dosta mačeva od kojih su neki bili malo stariji te malo i fascinantni.

Nakon što sam shvatio da nije video obaveštenje ispred zgrade "Pogledaj samo obaveštenje ispred zgrade reč je o MAN turniru" nadam se da će da prihvati i da će mo da se sretnemo u finalu.*Hugomecu čeka da Matcuda pročita obaveštenja*

Pročitavši ovo obaveštenje,privlačilo me je da i ja učetvuje na ovom turniru te da mozda i pobedim.Setivši se da i nisam baš nešto dobar sa mačem,a tek od bambusa,pomislio sam da ću slomiti mač pa ću kasnije morati to da platim.

Ipak odlučio sam da učestvujem sa namerom da pobedim i da proverim kakve veštine poseduju članovi ovog dojoa.

Hugomecu,i ja učestvujem na ovom turniru.

Obradovao sam se kad sam čuo da će da učestvuje "U redu onda dođi da gledaš prvu borbu između mene i genina 1" nakon što je on seo ja i moj protivnik smo stali na naše pozicije i otpočeli smo sa napadima jedan na drugog napadam protivnika mačem od bambusa koji diluje 200 dmg.
#card353

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Bakujucu Hiten Mitsurugi-ryu dojo #world171

Sudija :

prvi mi je prošo a da li će i drugi pa vreme je da saznamo još jednom napadam svog protivnika sa istim mačem koji ima 200 dmg i od bambusa je "Gleda matcuda kako se lome kolena protivniku!"

#card353

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Bakujucu Hiten Mitsurugi-ryu dojo #world173

Sudija :

nakon moje iznenađujuće lake pobede dao sam maš od bambusa Matsudi koji je bio na redu da se bori
Sudija :

biće ovo zanimljivo zapao je protiv jednog od najboljih učenika pa kakoćeš se snaći Matsuda

Gledajući kako Hugomecu pobedjuje svog protivnika,pomislio sam da je bas dobar sa mačem za razliku od mene koji jedva znam da koristim mač,ali ipak i ja nisam za bacanje.

Sudija me proziva za narednu borbu.Ustajem i uzimam mač od bambusa spremajući se za borbu.Stajem ispred protivnika i započinjeo borbu.

Eh pa sad ti gledaj mene Hugomecu,samo nemoj da mi se smeješ.

Mašem ka protivniku sa mačem od bambusa koji ima 200 dmg.

The member 'Matsuda' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Bakujucu Hiten Mitsurugi-ryu dojo #world177

Nisam baš očekivao da će izbeći napad ali ipak jeste.Ostajemi samo da se branim i da mu uzvratim kontru.Povlačim mač ka sebi kako bih mu blokirao napad.

#card7Basic jutsu

Izblokirajući njegov napad mač mu je skiznuo niz moj pa je tako ostao otvoren za čist udarac.Nisam gubio vreme već sam mu odah zadao kontra napad.Stežući mač plašio sam se da ga slomim ali ipak sam morao udariti protivnika.

The member 'Matsuda' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Bakujucu Hiten Mitsurugi-ryu dojo #world177

Pa dobro nisam baš mislio da sam toliko očajan sa mačem pa da mi izbegava bas ovakve napade.Ali dobro sta je tu je.Ovaj je izgleda baš jak i ima dobru veštinu sa mačevima nebih bas voleo da se borimo sa pravim.

Izbegavam njegov napa odbacivši se malo nazad.Zatim se vraćam trčeći ka njemu sa udarcem namenjenim njegovom stomaku.



The member 'Matsuda' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Bakujucu Hiten Mitsurugi-ryu dojo #world175

Nakon što sam video ovo nisam mogao da verujem konačno sam našao dostojnog zamenika Matsuda danas si uradio veliku stvar
Sudija :

"Dobar potez Matsuda izvrstan potez nisam očekivao od tebe budi ponosan na sebe a ti mali zašto nisi ovo izbegao počeo si dobro i izgubio pen za ništa moraš to malo bolje" rekao sam dok sam gledao u svog bufućeg zamenika Matsudu.

Konačno pobeivši prvu rundu protiv najboljeg učenika ovog dojoa,stajem u stav nasmejan za nastavak borbe.Borba protiv ovog ninje mi pomaže da se malo poboljšam u rukovanju sa mačem tj vratim u formu jer sam ipak nekada trenirao sa svojim dedom.

Krećem u drugu rundu sam znojav i srećan zbog toga sto se borim protiv ovakvog protivnika.Zalećem se ka njemu sa namerom da ga udarim mačem odozgo.

The member 'Matsuda' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Bakujucu Hiten Mitsurugi-ryu dojo #world172

Lako pobedivši ovog protivnika sa mojim munjevitim napadom polako sam počeo da se vraćam u štos.Sedam pored Hugomecua sav znojav i govorim mu kako je protivnik bio sasvim dobar.

Pa ovaj i nije bio toliko loš,šta više bio je dosta dobar.

Nakon što je Matsuda seo pored mene sudija je prozvao druge parove za meč
Sudija :

ovo će da bude jako dobar meč obadvoica su jako dobri samuraji
"Tačno on je jedan od naših najboljih učenika ali činjenica je da si ti u ovom meču bio bolji da li bi bio moj zamenik dok sam ja odsutan"

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Bakujucu Hiten Mitsurugi-ryu dojo #world1

Sudija :


Pa mozda bih i mogao da budem ovde zamenik kad nisi tu,ali ipak trebam jos poraditi na veštini mačem.

Tako razgovarajući sa Hugomecuom video sam kako shinobi 3 lezi na podu dok shinobi 4 stoji kao pobednik.Zatim je sudija prozvao sledeći par koji bi trebao da se bori.Bio sam radoznao ko će pobediti jer su mi izgledali znažno.

The member 'Matsuda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Bakujucu Hiten Mitsurugi-ryu dojo #world1

Nakon ubedljive pobede šinobija pet  "Odlično uskoroću da ti sredim papire" bio je red na dvoicu najjačih učenika u dojou
Sudija :

ova dvoica meč će da bude napet nisam očekivao da će se oni boriti odmah pa da vidim šta mogu i koliko su sada dobri.

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Bakujucu Hiten Mitsurugi-ryu dojo #world1

Sudija :


Papire? Kakve papire?

Pitao sam dok sam se okretao ka dvojici koji su se spremali za borbu.Čuvši kako sudija proziva sledeću dvojicu samo sam se okrenuo ka ringu kako bih ih gledao i čuo odgovor od Hugomecua.

The member 'Matsuda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Bakujucu Hiten Mitsurugi-ryu dojo #world2

"Za posao ako zamenika" nakon što sam mu ovo rekao čuo sam da je pobedio šinobi deset poprilično zanimljivo naredni par obadvoica su mji lični učenici nadam se da me neće obrukaju
Sudija :

pružite im dobar šou

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Bakujucu Hiten Mitsurugi-ryu dojo #world1

Svi do sada su mi izgledali baš snažno,ali sledeći mi izgleda nekako pa slabašno za razliku od ostalih.
Sudija :

Bilo mi je mozda malo zao ovog sto mi izgleda malo sitno jer ipak mislim da neće pobediti pored ove rmpalije od čoveka.

Hugomecu,ovi tvoji su baš snažni,dobro si ih naučio.

The member 'Matsuda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Bakujucu Hiten Mitsurugi-ryu dojo #world1

"Kako si znao da su ovi moji " dok sam razgovarao sa Matsudom izlazili su naredni šinobiji
Sudija :

ovi su učenici najboljeg senseia posle mene u ovom dojou dakle mora da bude dobro inače je sav napor bio uzaludan

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Bakujucu Hiten Mitsurugi-ryu dojo #world1

Sudija :


Pa nisam mislio da su baš tvoji,više sam mislio da su u tvom dojou.

Tako razgovarajući sa Hugomecuom video sam kako je pobedio shinobi 15 koji mi je moram priznati,izgledao kao da bi me pobedio sa samo jednim udracom.Sledeći shinobiji su zadnji,ko pobedi od njih biće u top 10 sa nama.

The member 'Matsuda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Bakujucu Hiten Mitsurugi-ryu dojo #world1

Pa to je to što se tiče desetina finala sada kreće petine finala moj meč je prvi
Sudija :

"Pažljivo gledaj Macuda ovo je moj stil borbe"
ulazim u bakujucu mod u narednom napadu izvodim dva udarca protivnik nemože da ih izbegne pomeranjiem i mora dva puta da izbegava
napadam bambusovim mačem šinobija 3
#card353

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Bakujucu Hiten Mitsurugi-ryu dojo #world179

Popravio si se ali zaboravio si na drugi napad klinjo ako ovo prođe gotov si je ipak neznaš šta radiš biće zanimljivo videti kako ćeš da odreaguješ na ovo i ovako i onako si izbegao prošle moram da se uozbiljim i da ga stvarno napadnem onako kako znam vidimo se luzeru zbog toga što sam još u modu napadam sa dva udarca
#card353

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Bakujucu Hiten Mitsurugi-ryu dojo #world174

Sudija :

Izgleda da nije toliko dobar koliko koliko sam mislio da jeste ipak pružio je dobar otpor dok sam ja sedao sudija je prozivao sledeći par
Sudija :

"Srećno Matsuda"

Videvši kako Hugomecu izvodi neki poseban mačevalački stil,oduševio sam se gledajući kako je precizno u deliću sekunde protivniku naneo dva jaka i brza udarca.Protivnik nije imao šanse da ovo izbegne.
sudija :


Čuvši sudiju ustajem spreman za meč,uzimam drveni mač i stajem ispred protivnika.Svoj stil koji me je deda naučio neću kodititi dok se ne budem borio protiv Hugomecua.Sada ka protivniku kećem sa laganim koracima kako bih uradio jednu tehniku po imenu NOTO.To je samo šetanje i dva brza i nevidljiva udarca.