Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Bakujucu Hiten Mitsurugi-ryu dojo - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Bakujucu Hiten Mitsurugi-ryu dojo

First topic message reminder :

Ovaj dojo nije kao ostali poseduje stari samurajski duh i obučava ljude da prežive ne da ubiju kao što ih uči večina dojoa.
Osnivač,vlasnik i glavni sensei u dojou je ruroni (prevedeno sa japanskog lutajući samuraj) Hugomecu kako bi ste se učlanili i trenirali slobodno plaćate cenu u iznosu od 1000ryu-a (Po danu u rl) a ako želite da trenirate naš stil morate da platite trenera (Jonin NPC) 5000 ryu-a po času inače prvi čas je besplatan .Ako želite da vas trenira ruroni Hugomecu onda plaćate 10 000 ryu-a po času.Napomena što više napredujete to će te sve bliže da budete činu senseia kada postanete sensei dobijaćete svoju platu od svoih učenika i nemorate da plaćate članarinu ali nakon svakog dana dužni ste da prijavite Hugomecu koliko ste novca zaradili i da mu to date kao novac od firme od toga Hugomecu je dužan kao platu da vam da polovinu vaše zarade.

Ovde će da budu upisani članovi :

Ovde će da budu upisani učenici Jonin NPC-jeva :

Ovde će da budu upisani učenici Hugomecua :

The member 'Matsuda' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Bakujucu Hiten Mitsurugi-ryu dojo - Page 2 #world172

Pobedivši ovog protivnika sa lakoćom samo sam seo pored Hugomecua i čekao naredni meč.
sudija :


Kako ti se čini moj stil Hugomecu?

Pitao sam ga dok je počinjao naredni meč izmedju dve rmpalije od ljudi.Bio sam radoznao ko će pobediti jer su obadvojica bili baš jaki tačnije njihov izgled je jak,a za veštine i nisam baš siguran.

The member 'Matsuda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Bakujucu Hiten Mitsurugi-ryu dojo - Page 2 #world2

Nakon što je Matsuda pobedio svok protivnika i šinobi desed svog bilo je vreme za novi meč sudija proziva sledeće protivnike
Sudija :

ovo će da bude zanimljivo pitam se ko će od ove dvoice da pobedi prosto su obadvoica dobri borci.
"Dobro odigrano Matsuda"
pohvalio sam ga zato što je nov u svetu mačevanja a izveo je tako zahtevan napad.

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Bakujucu Hiten Mitsurugi-ryu dojo - Page 2 #world2

Gledajući borbu izmedju shinobija 11 i 13 bio sam fasciniran ovim sićušnim ninjom koji je izvodio tako lagane,ali i brze smrtonosne zamahe mačem.Pitam se šta bi bilo da je koristio pravi mač.
sudija :


Sada su na redu dva po meni sasvim solidni mačevaoci.

The member 'Matsuda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Bakujucu Hiten Mitsurugi-ryu dojo - Page 2 #world1

Kreću ći se prema mojoj 
kući video sam neki dojo
koji bio pun nekih ninji. 
Pišao sam prozoru i video Matsudu 
i ninju iz restorana. 
Ušunjao sam se kroz prozor i 
sakrio sam se iza fikusa koji je stajao
u uglu sobe. 
Ninje koje su se borile su 
bile jako vešte. 
Čekao sam da vidim Matsudinu borbu. 
Bio sam jako tih nadam se nečujem. 
Čuo sam sudiju kako proziva shinobije. 

Hm ovaj misli da ga nisam vide pomoću bakjucua koliko očajan je morao da bude da bi se sakrio iza te prastare biljke sve jedno dobar je sve dok ne prekine tok turnira za sada mu neću davati doznanja da znam da je ovde garantujem da će sam sebe da otkrije
sudija je prozivao naredni par šinobija
Sudija :

pa to je moja borba *Hugomecu izlazi ispred svog učenika
Hugomecu govori svom učeniku :

Šinobi 10 :

Hugomecu govori svom učeniku :

Šinobi 10 :

Samo me gledajte napadam bakujucu druga tehnika dva uzastopna napada toliko brza da se nemogu izbeći pomeranjem
#card353

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Bakujucu Hiten Mitsurugi-ryu dojo - Page 2 #world172

Onaj mali je još tamo šta li traži prvo nas je zaustavio u restoranu šta li će ovde da pokuša
Sudija :

prišao sam Matcudi i šapnuo mu na uvo "Onaj mali iz restorana,ovde je" biće zanimljivo da vidimo kako će matsuda da se bori dok ga ovaj posmatra ipak sledeća je njegova borba
Sudija :

ja sam seo dok se Matsuda spremao za svoju borbu

Da,znam da je ovde.Samo nemoj obraćati pažnju na njega dok ne uradi nesto glupo.

Govorio sam Hugomecu dok sam ustajao i spremao se za borbu protiv onog meni malog,ali fascinantnog ninje.Pomislio sam da će biti lako ali sam se plašio da ga neću povrediti jer ipak sam ja ovoliki čovek sa baš surovom snagom dok je on sićušan.Ali ipak ne treba suditi knjizi po koricama.

Stajem ispred njega i krećem na njega sa Chiburi tehnikom.To su lagana dva udarca ali sa vlikom silinom.

The member 'Matsuda' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Bakujucu Hiten Mitsurugi-ryu dojo - Page 2 #world172

Pobedivši ovog ninju sa moja dva jaka napada,okrećem se ka Aburu koji misli da ga nismo primetili da je tu, i govorim mu:

Aburo,samo da znas očajno se kriješ.
Tvoja kazna je da učestvujes na ovom turniru jer nam hvali jedan učesnik.Da li se slažes Hugomecu?

Rekao sam to Aburu i seo pored hugomecua da malo odmorim dok sam čekao njegov odgovor i Aburovu reakciju.

Nakon što sam čuo da se ovaj novi zove Aburo i iako znam da nam fali novih učenika verujem da nije toliko vešt sa mačem možda se isplati "Naravno da se slažem zašto da ne" ipak nam fali jedan za ovaj turnir *Hugomecu je čekao odgovor od Abura i odluku Matsude*

Sedeći u čoćko iza fikusa 
moje oči su se susrele sa Matsudinim. 
U tom trenutku ništa nije bilo 
bitno. 
Čuo sam nepoznatog niju kako nešto
priča sa Matsudom. 
Tada sam začuo svoje ime. 
Moraću sigurno da se borim
pomislio sam. 
Ovaj dan nije mogao biti
bolji pomislio sam. 
Matsuda i ti nepozanti ninjo koji je moj
protivnik?
Ustao sam 
i pogledao sam u nepoznatog ninju. 
Bilo je i vreme za malo 
akcije pomislio sam. 
Pogldeao sam sve prisutne u sali. 
Bakujucu Hiten Mitsurugi-ryu dojo - Page 2 A8895257b12a92ab2c57721396bcf6eb

Dobro je pristao je "Tvoj protivnik je šinobi 15 upravo sad kreće vaša borba"
Sudija :

ja sam seo i gledao u Abura da vidim njegovu veštinu i njegove slabe tačke i šta dalje da radimmada nema veze moram da nabavim nove učenike pa možda je ovo njegova prilika.
"Aburo sredi ga"

Moje ime je prozvano treba da se bijem. 
Shinobi 15 :

Vadim mač od bambusa sa police. 
Stao sam u stav vetra, 
udario sam ga nogom. 
Zatim sam ga udario po 
ramenu sa katanom. 
Bilo mu je lako probiti 
odbranu. 
Stao sam u mesto i čekao 
odluku sudije.
Bilo bi zanimljivo da pobedim. 
Pomislio sam.

The member 'Aburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Bakujucu Hiten Mitsurugi-ryu dojo - Page 2 #world176

Sudija :

gledao sam i nisam mogao da verujem opasan je šteta što se samo MAN(Udarac mačem) važiinače bi ovo bila njegova pobeda ovako mora da zada još jedan udarac i nesme da koristi udarce nogom mislim to i jeste glupo pravilo ali pravila su tu moraju da se poštuju.

Shinbi 15 :
Čuvši reči šinobija 15 odlučio sam 
da iz stava vetra pređem 
u stav kamena. 
Bakujucu Hiten Mitsurugi-ryu dojo - Page 2 4Gcx
Odlučio sam da izvedem jedan 
jako rizičan potez. 
Uradio sam kameno probijanje. 

Kako ti se čini kad te napadnem na fer način.
Probaj da izbegneš.
Neće ti biti lako.
Imam još mnogo napada
u rukavu.

The member 'Aburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Bakujucu Hiten Mitsurugi-ryu dojo - Page 2 #world175

Malo začudjen Aburovim tehnikama mačevanja,ustajem i gledam ko bi trebao sledeći da se bori.
Sudija :

U tom trenutku sudija govori kako je Aburo pobednik.Malo začudjen tom odlukom samo sam se nasmejao i počeo da mu aplaudiram.Čekivajući narednu borbu samo sedam na pod i čekam početak.

The member 'Matsuda' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Bakujucu Hiten Mitsurugi-ryu dojo - Page 2 #world49

Završeći borbu seo sam
na tatami pored Matsude, koji je isto prošao. 
Čuo sam sudijin glas da sam pobedio 
bio sam i to očekivao. 
VIdeo sam samo da smo ja Matsuda i nepoznati 
ninja ostali. 
Nspetost je rasla. 
Počelo je da se oseća iščekivanje sudbine.
Mirno sam sedeo i ćutao.

The member 'Aburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Bakujucu Hiten Mitsurugi-ryu dojo - Page 2 #world48

Ipak bi mi bilo malo 
previše 
da se bijem dva puta u jednom
danu. 
Matsuda bori si te sa svojim drugom. 
Ja žurim. 
Vidimo se. 
Iskočio sam kroz prozor i zaputio sam 
se prema kapiji sela. 
Trebalo bi da je tu. 
Moram da potrčim brže da bih stigao. 

Nakon što smo završili petinu finala stiglo je obaveštenje za neku novu čudnu misiju koja je bila kao ogroman event
pa sam odlučio da naš meč sačuvam za kasnije prvo moram ovog da se otarasim krećem ka Kubi sa koim sam se dogovorio da idemo na ovo ludo putovanje. *Hugomecu izlazi i kreće ka kapiji kako bi se našao sa Kubom*