Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Službene Zgrade 04

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Službene Zgrade 04

Službene Zgrade 04 3pP9vPC

Gradilište blizu centra budućeg sela gde će se podići ključne građevine za izgradnju bilo kakve shinobi zajednice poput bolnice, zgrade policije, dojavničkog udruženja. Time, ključno je da se izgradnja završi što pre i bez ikakve greške ili pometnje. Javlja se problem toga da radovi kasne za rokovima, aljkavi su, i nekoliko radnika je do sada povređeno usled nepažnje. Vaše je da istražite događaj

Poslat nigde drugde nego u sam centar buduceg sela, Hatchiro je dolazeci vec mogao zakljuciti da ima jako bitan zadatak, da istrazi i da bude ispomoc u izgradnji samog srca sela, od velikog je znacaja da se ovaj deo izgradi pravilno i u sto kracem vremenskom roku, bez ikakve aljkavosti i gresaka, za sta je potrebna velika disciplina i snalazljivost.

Trenutno je Hatchiro jedini koji se pojavio iz njegove grupe, ostala imena mu nisu bila poznata

-Izgleda da sam bio malo brzi od mog tima, sacekacu ih ovde, gradiliste jeste ogromno ali ne bi trebalo da im treba mnogo vremena da stignu-

Receno nam je da se desio mali incident i da su neki radnici povredjeni, trebalo bi da proverimo situaciju i vidimo kako da otklonimo problem

Službene Zgrade 04 C3d9ace107a4271fa07294b3b09a74a4



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Dok je Kiyoshi bio sa onom velikom grupom ljudi bio je pozvan u sami centar sela da pomogne u izgradnji, on je sretan zato sto su ga pozvali jer je znao da se dokazao.

Odma je krenuo ka centru sela da vidi sta im je to potrebno u izgradnji sela, kada je dosao gradiliste je bilo ogromno kao sto se i nada tako daje samo nastavio dalje gdje mu je receno posto idalje to nije prava lokacija. Kada je konacno stigao vidio je jednog covjeka sa zacudzujuce velikom kosom odlucio se pozdraviti i sacekati ostale ljude s njim.

Yuichi posle par minuta promisljanja je konacno dosao do gradilista gde je bio poslat sa jos par shinobija da izvidi incidente koji su se nedavno desili. Dok je koracao gradilistem ugledao je jos par shinobija koji su bili poslati zajedno sa njim na ovu misiju, izvadio je cigaretu i odlucio da se opusti i razmisli o svojim metodama koje ce koristiti da resi ove incidente i aljkavost koja se stvorila medju radnicima zbog manjka discipline i lenjosti. 


Nije hteo povrediti radnike sela, ali vreme je brzo prolazilo, a ovaj kljucan deo sela je morao da bude sto brze i bolje sagradjen. Polako ga cigara opusti te i odluci da posmatra radnike i njihov nacin rada sto bi mu pomoglo da resi ovu nimalo neozbiljnu sitaciju.

Provodeci neko vreme cekajuci svoj tim, Hatchiro je video kako mu obojica dolaze u susret nakon nekog vremena
-Ajmo momci, da vidimo u cemu je problem sa ovim delom sela-

Krenuvsi malo dublje u ovaj deo gradilista, odma na pocetku istog mogli su videti sve vecu nedisciplinu i neozbiljnost radnika, niko nije bio tu da ih nadgleda, pa samim tim radnici su krenuli da postaju sve neozbiljniji, nisu radili efikasno koliko su trebali, previse su odmarali, na nekom cosku su se mogli i videti kako piju

-Nije ni cudo sto nam je receno da radovi kasne, da su aljkavi i da se radnici povredjuju zbog nepaznje, verovatno su pijani padali sa skele, niko ih ne nadgleda u ovom delu gradilista, sve do sada kad smo mi dosli, pa momci, imate li neku zelju ko ce prvi od nas da krene u prevaspitavanje hehe-

Upitao je Hatchiro dok je pucketao svoje pesnice, sa kezom na svom licu
Službene Zgrade 04 9b4f52700e3e1416448cb97e7fcd60f6

Kada su se svi okupili posli smo da krenemo sa radom, jedan momak je predlozio da idemo da vidimo kako napreduje rad od ostalih radnika i da vide zasto su spori. Kada su dosli vidjeli su da uistinu rade vrlo sporo, momak s dugom kosom je izgledao kao da ce ih napasti ali Kiyoshi nije htio da se mijesa u to tako da da je samo krenuo po materijal da ga donese ostalim radnicima.

Situacija se zahuhtavala, momak s dugom kosom izgledao je spremno da da lekciju ovim neozbiljnim i nemarljivim radnicima, a Yuichi je planirao isto. Polako se priblizio jednom od pijanica potom ga uhvatio za kragnu i povukao.




,,Za sta ste dosli ovde, da pijete?! Ovo vam nije kafana! Ne zelim vise da vidim gradiliste u ovakvom stanju, a ako ga vidim necete lepo proci.''




Nakon sto je rekao sta je imao bacio je radnika na zemlju sa istom rukom sa kojom ga je uhvatio, potom izvadio kunai.




#card330
/vadim ga/ 




,,Svako ko zabusava daje jedan prst!'' Glasno i jasno je to uzviknuo praveci eho kroz celo gradiliste.

Bednici mali!

Zagrmelo je najednom gradilište. Yehuda se stvorio kraj momka koji je napao radnika, zgrabio ga je za gušu i odvukao dalje, a potom ga odgurnuo.

Jesmo li vas zato doveli? Da kinjite ljude koji pokušavaju za vas da naprave dom? Da vitlate oružjem kao da držite dečije igračke? Mislite da ste dovedeni da komandujete - da ste iznad ovih vrednih momaka što lopataju zemlju i slažu daske? Obuzdao se unekoliko, protrljao grlo koje ga je peklo od vikanja i udahnuo nekoliko puta. Gledao je i Hyuga momka koji je zauzimao agresivan stav. Želite da se pravite grubijani, da se dičite razlikom moći između shinobija i običnih ljudi. Pogledao je ovu dvojicu i osigurao se da nema nikoga i ničega bitnog na putu. Pokažite onda koliko ste snažni. Čuo se zvuk nalik na škripu metala.

#card1089 #card436
#card1090 #card1093
Prvi napad, oblik kocke, damage 1800. Drugi napad uložen dodatan slot i biram oblike piramide i valjka, damage 1400 i 1600, zagarantovani 360, 280 i 320 po tom redosledu. Na poslednjem 400 damage je čista chakra. Ide na Yuichija i Hatchira.

Nakon sto se pripremao da smiri Yuchija, jer decka malo nekad vuce na agresiju, i da se izvini radnicima na njegovoj agresivnosti, Hatchiro je video desnu ruku Kagea, koga je video na plazi dok je Kage drzao govor, kako besno lansira napade na njega i Yuichija pa je time pomislio u sebi.


-Divno, taman kad sam pomislio da se nista lose nece dogoditi na ovom novom dogadjaju kad ono medjutim-


(zabranjena ti se ne vazi jer nisi lvl300)
Radi brzo wind jutsu i oslabljuje protivnikove napade
#card136
(prvi napad 900-400, 700-400, 800-400)
Oslabljuje sve napade na ispod 800dmg, a zatim radi zemljani znak rukom i priziva zemljani zid u obliku kupole oko njega i Yuichija totalno ih pokrivajuci


#card108


zid ima 800 defensa i ponistava sve ostalo


Zatim spusta kupolu nakon sto je odbranio sve napade i odgovara napadacu
-Polako moj jusko, sto si toliko nervozan, taman sam se spremao da uputim molbu radnicima i da im se izvinim za Yuichijevu agresivnost, a mene nisam ni siguran zasto si napao-



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Bio je zaprepasten i zacudjen, dosao je da bude clan sela, a kao dobrodoslicu su ga napali sa vrlo razornim napadom koji bi ga olako ubio. Odlucio je da upali imunitet potom pusti Hatchira da ih odbrani od ovog nimalo slabog napada koji je Kage poslao na njih, verovao je u Hatchira i njegove defanzivne sposobnosti.
#card49
-65ch

Dok je isao po materijale cuo je veliku buku na dijelu gdje je bio sa dva momka, pomislio je sta bi to moglo da bude tako da se odma uputio ka tamo. Kada je dosao vidio je kako se njih dvojica bore protiv jednog od osnivaca sela, tako da je odlucio da pita obliznjeg radnika sta se desilo i on mu je objasnio da su napali druge radnike tako da ih treba dovesti u red.

Pribrao se jer je dugokosi dečak pokazao makar minimum sposobnosti, a to je mogao da poštovati. Da drugi čovek u selu počini dvostruko ubistvo svakako nije sjajan način da se počne istorijat, nije ovo bila Rokuhira i tome se morao prilagoditi. Aktivirao je senzor tehniku kako bi bio siguran da mu ne spremaju neku podvalu koja bi smrtni ishod za njih učinila neizbežnim a potom prišao kako baš čitavo gradilište ne bi čulo šta se događa.

#card10

Ti, pokazao je na Yuichija, možeš ići u rudnike da pokušaš da se okaješ ili napustiti selo i zauvek biti smatran neprijatelj. Očekujem da izbor doneseš odmah. A ti, sada je pokazivao na momka sa dugom kosom, pošto se činiš kao jedan od sposobnijih ovaj propust će ti biti stavljen po strani - ne oprošten. Ukoliko vidim da si i podigao glas na jednog od radnika bićeš odstranjen. Posebno ako mi se još jednom tako obratiš bićeš odstranjen. Drago mi je da se razumemo. Čekao je da vidi njihovu reakciju da zna da li može nastaviti svojim poslom ili mora i dalje da se bavi disciplinom nevaspitanih derišta.

Hatchiro, mirno slusajuci sta je vidno besan Kageov covek imao reci, odlucio je da ignorise pretnje usmerene ka njemu i poklekao je na jedno koleno u znak postovanja, znajuci da vatru ne moze gasiti vatrom, i da bi mogao neko od nevinih ljudi da strada ako bi mu se suprotstavio, a to ne bi odgovaralo ni jednoj strani, a kamoli njemu koji bi postao neprijatelj sela

-Izvinjavam se na nesporazumu gospodine, razumem vas bes, ali nisam mogao da dopustim da tek tako ubijete momka na moje oci, jos je mlad i budalast, iako je kaznu zasluzio, ali ne i smrt, a to i vama ne bi odgovaralo-


Rekao je Hatchiro mirnim glasom, nije hteo da jos vise razbesni coveka koji je bio pred njim

-Moja namera prema radnicima nije bila zlonamerna, to je bio nesporazum, znam da samo slogom mozemo svi zajedno napredovati i zavrsiti sta smo zapoceli, postujem svakog od njih-



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Kada se momak sa dugom kosom vjesto odbranio od napda kojeg je poslao jedan od osnivaca sela, on je odlucio da posdedi njihov zivot ali je drugom covjeku koji je napao radnike dao dvije opcije. Dok su oni razgovarali Kiyoshi nije htio da ih ometa tako da je otisao po jos materijala i da kasnije izvidi situaciju zasto radovi kasne, tako da je krenuo da donese materijale radnicima koji su kasnili sa radom ali idalje pomazu u izgradnji sela.

Rekavsi sta je imao, nakon sto su razresili situaciju, Hatchiro se pridruzio Kiyoshiju u nastavku njihovog posla, ali pre toga je prisao radniku koga je Yuichi bacio na pod i pruzio mu ruku da ustane


-Izvinjavam se za ovu neprijatnu situaciju u njegovo a i u moje ime, sva sreca pa niko nije povredjen, nastavimo slozno raditi dok ne dodjemo do cilja-


Izvinio se radnicima koji su bili u okolini i uplaseno posmatrali situaciju iz njihovih zaklona plaseci se za svoje zivote, oni su bili obicni ljudi, nisu bili borci kao neki od nas i mogli su se samo nadati da nece nastradati, nakon sto se situacija smirila svima je laknulo i polako su svi krenuli da se vracaju u normalu i da nastavljaju sa radom


-Izmedju ostalog, zna li se u cemu je problem, dobili smo dojavu da radovi u ovom delu sela imaju neke poteskoce i da kasne, dosli smo ovde da ih resimo-


Upitao je Hatchiro jednog od radnika koji se nalazio u njegovoj blizini



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Polako se vracao sa materijalom u rukama i kada je dosao vidio je da se situacija napokon smirila, i vidio je kako momak sa dugom kosom prica sa radncima tako da je odlucio da mu pridje i da malo razgovaraju.
"Zdravo, moje ime je Kiyoshi i nadam se da neces donositi jos problema. trebamo da fino izvidimo situaciju bez borbe sa radnicima."
Nakon sto je poceo razgovoro sa momkom odlozio je materijal na pod i cekao njegov odgovor.

Krenuvsi da pomogne pri izgradnji i da donese jos materijala radnicima, Hatchiro je sreo Kiyoshija koji se vracao sa svojim materijalima

-Ne bi trebalo biti vise problema, Yuichi nije trebao onako agresivno da postupi, dosta se bio zaneo, moglo je ovo mnogo gore da se zavrsi, inace moje ime je Hatchiro-

Službene Zgrade 04 MOICHIRO-111
-Hajdemo malo dublje u ovaj deo gradilista, da vidimo da li neko zna da nam kaze sta se desava i gde je zastoj-

Rekao je zaputivsi se dublje prema srcu sela u dublji deo ovog gradilista, pitajuci radnike i prolaznike da li znaju nesto o tome



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Nalazite jednog od radnika koji je voljan da vam ispriča nešto više. U pitanju je plećat i oniži čovek koji bi u nekom drugom svetu podsećao na patuljka. Kao da su mu ruke namenjene da drže pijuk a lice nepotpuno bez cigarete koja će visiti iz ustiju. Koristeći isti izraz kao i on, dokurčilo mu je više da radi za dvojicu. Voljan je da vam ispriča sve, uprkos naredbe da to ne radi. Suštinski, nikakva ogromna drama se nije desila, sem što je šef jednog dana otpustio nešto više od polovine radnika iz budžetskih razloga. Sa prepolovljenim ljudstvom i nepromenjenim rokovima, ostatak radnika je morao da radi nemogućim tempom, što je značilo umor i učinilo greške neizbežnim. Uz vašu pomoć, doduše, moguće je da će stvari krenuti na bolje.

Gledajuci malog cicu  koji mu je bio visine svega do prsa, iako je i sam Hatchiro bio nizak, zacudio se da neko moze biti toliko nizi od njega, odgovorio mu je suzdrzavajuci se da se ne nasmeje sto bi moglo poniziti radnika, kako ne bi opet letelo par mega jutsua na njega kao malo pre

-Hahahahah ne brini se dobri covece, ako je samo to problem onda ga smatraj vec resenim, sedi i odmori malo sa strane i pusti nas malo da pomognemo-

Hatchiro je bio spreman da efikasno uradi posao, kao sto se po njegovim sposobnostima videlo bio je dosta jak i brz momak, sto bi dobro doslo u ovakvim situacijama, medjutim, Hatchiro je imao jos jedan kec u rukavu

Zagrizao je svoj palac i...
-DZICU PRIZIVANJA!-
#card16 #card524 

Pojavio se ogroman bljesak i dim na gradilistu, zatresla se zemlja, svim radnicima je privuklo paznju jer nisu znali sta se desava, pitali su se da li opet treba da beze i spasavaju svoje zivote kao malo pre, -Pa jebemu zar opet!?- medjutim... iz dima se pojavio jedan od najjacih lidera zaba 
#card817
Umorni radnici su bili u soku i nisu znali sta se desava

-Gamaken! imamo naredjenje da pomognemo ovim umornim radnicima u izgradnji, da li bi mogao da nosis materijale umesto njih?-


-Sefe mislio sam da me zoves da nekog operem od batina, ali nema veze, prepusti to meni-


Time su Hatchiro i Gamaken poceli pomagati u izgradnji, Gamaken je mogao poneti toliko materijala  da su ostali radnici mogli malo laknuti i samo ih istovarati i graditi sa njima, ne trositi mnogo snage na nosenje istih i fokusirati se samo na izgradnju, sto je znatno ubrzalo proces izgrade sela



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Dok su Kiyoshi i Hatciro razgovarali doso neki mali patuljak Kiyoshiju nije bio ni do koljena posto je on i sam po sebi bio puno visi nego sto je prosjecno a patuljak jako nizak, patuljak im je objasnio koja je njihova misija i uopste nije bilo nesto tesko za rjesiti.
Kiyoshi se odma bacio na posao i krenuo je pomagati radnicima tako sto bi krenuo izgradnju prve kuce koje ce Kiyoshi napraviti danas, objasnjavao je radnicima planove kako ce izgledati kuca a isto vremeno im je pomagao u izgradnji da se izgradi jos brze i tako se posao polako ubrzao.

Proslo je vec neko vreme u radovima, Hatchiro i Gamaken su bili prljavi od rada ali i dalje brzi i neumorni, na radnicima se mogla videti boja koja im se vracala na lice jer vise ne moraju da nose materijal za dvojicu, materijal koji je  sada preuzeo Gamaken 


-Huh, poslu nikad kraja, ali ovim tempom ubedjen sam da cemo uspeti da zavrsimo nas deo do zadatog roka, uspeli smo dosta ubrzati izgradnju-


Rekao je Hatchiro koji je istovarao materijal sa Gamakena, dodavajuci ga radnicima koji su ga odmah prihvatali i gradili, Hatchiro je radnicima koji su bili na vecoj visini, na zgradama koje imaju vise spratova, donosio materijal leteci, kako oni ne bi silazili i penjali se po njega non stop 
#card114



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Kiyoshi je primjetio da su radnici poceli ubrzavati rad i bio je ponosan na njih sto zele da pomognu svima tako sto ce davati sve od sebe, i konacno nakon nekog vremena izgradili su kucu koju su pravili. Kiysohi je primjetio da ce uskoro nestati materijala tako da je brzo otisao po jos.

Kada je dosao do mjesta odakle uzima materijal potrudio se da ponese sto vise moze a mozda je i mogao da ponese sljedeci put nesto sto ce mu pomoci da nosi vise stvari za sobom, ali sad za sada ce ovako nositi materijal.

Od temeljnog i niskog, tek zapocetog gradilista kako je bilo kad su prvi put  dosli, nakon nekog vremena ovaj deo gradilista je vec poceo liciti na nesto, zgrade, bolnice i ostale vazne gradjevine  su se nicale malo po malo i bile su nedaleko od zavrsetka, sve zahvaljuci shinobijima koji su dosli u ispomoc sa svojim efikasnim i kreativnim idejama da pomognu radnicima, svi su iz dana u dan radili kako bi docekali da vide selo o kome su toliko slusali u poslednje vreme, njegovu boju i lepotu okruzenom vodopadima i taj divan prizor sa njihovih prozora ujutru kad se probude iz svojih novih domova


Hatchiro, Gamaken i Kiyoshi su nastavili radeci ono sto su radili iz dana u dan, dosta ubrzavajuci izgradnju samog srca sela


Hatchiro je odlucio poneti jedan ogroman dzak materijala kako se ne bi vracao nekoliko puta, ali je to bio malo prevelik zalogaj za njega
-E pa sad ces da vidis-

Stisnuo se i koristio sve atome svoje snage, dzak se podigao sa poda pravo na njegova ramena na kojima ga je nosio radnicima dok su mu vene nicale iz cela
Službene Zgrade 04 8045a193bf8b2ca2c6e3caddc0248d4a



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Vaša pomoć, sem što sa praktične strane čini rad znatno lakšim za radnike, izgdleda da im diže i moral. Narednih nekoliko dana protiče bez greške ali jedan dan primećujete da se broj radnika smanjio opet na pola. Sada je pored vas samo petnaestak graditelja zaduženo za ovaj ključni zadatak.

Izgradnja se sve vise i vise ubrzavala i naravno to je bio Kiyoshijev motiv da ubrza izgradnju sela, nije htio da se to promjeni tako da je davao sve od sebe da brzina izgradnje bude jos brza a ne sporija. Nakon nekoliko dana primjetio je da se broj radnika smanjio pa se pitao sta bi to moglo da bude, pa je isao uokolo i pitao radnike da li oni mozda nesto znaju i nadao se da ih niko ne ubija posto bi to zelio zadnje da se desava.

Gradnja sela je isla mirno i efikasno danima, medjutim... jedan dan Hatchiro, sav prljav i uflekan od rada mogao je videti da nesto nije u redu
-Sta li se ovo desava, posao mi na oko ide dosta teze i sporije, i zamaram se vise nego inace-


#card1286 #card1287


-1,2,3... Kao sto sam i pretpostavio, radnika je opet manje nego sto bi trebalo, a vec smo se tesko snasli sa onime sto smo imali, sta li se desilo-
Hatchiro zabrinut je razmisljao ko je odgovoran za ovo, da li je opet vodja radova koga jos nisu ni upoznali? gde li je on sada? da li neko ubija radnike a da shinobiji ne znaju?



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Zbog svoje zabrinutosti odlucio je da podijeli ove informacije sa Hatchirom da i on bude oprezan i da zna za ovaj problem, tako da je polako krenuo ka njemu sa zabrinjenom facom koja ne donosi nikakve dobre vijesti i kada mu je prisao rekao je.
"Hatchiro.. imam lose vijesti oko polovina radnika je nestalo i neznam kako, moramo da otkrijemo sta se to desava na ovom mjestu i trebamo odma to rijesiti ako zelimo da ovo selo bude izgradjeno na vrijeme i bez ikakvih problema."

Kiyoshi prisavsi sa snuzdenom facom i losim vestima, Hatchiro je vec smisljao koji mu je sledeci potez, iako ga Kiyoshijeva vest nije iznenadila jer je i sam primetio da se nesto cudno desava u poslednje vreme


-Primetio sam i ja pre par momenata, moramo proveriti sta se desava sa radnicima, ne moze 15 ljudi da gradi ovaj deo sela, hajdemo do cice koji nam je pre rekao sta se desava da vidimo da li on zna nesto-


Rekao je Hatchiro, naprezuci svoj Byakugan i trazeci radnika koji im je pre objasnio koji je bio problem pre nekog vremena, mislim da znam gde bi on trebalo da se nalazi


#card1286 #card1287 
(drugi potez efekta)

-Nasao sam ga, hajdemo, prati me-


Dolazeci do njega, starog niskog cice sa cigarom koju nema u ustima jedino kada spava, upitao ga je


-Srecemo se opet dobri covece, da li si upoznat sa onim sto se desava, radnika je opet sve manje i sav pritisak pada na nas i ostale prisutne radnike, sta li je tacno problem, jel opet neko otpustanje radnika? gde li se nalazi sef odgovoran za ovaj deo sela?-


Upitao ga je dok mu je kapljica znoja silazila niz lice, dok je bio sav uflekan i prljav od posla




-



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Iako je čičica izgledao prijatno i velikodušno kao i obično, umor ga je slomio. Oči su mu jedva bile otvorene, usne ispucale, a riječi su mu drhtale dok su izlazile iz usta.

"Sef... obratite se... sefu... Izgubio je razum."

Potraga ne mora biti previše teška jer Byakugan oko može locirati tačnu lokaciju šefa.

Da li se suprotstaviti direktno s njim? Špijunirati iz daljine? Da li čičica zna o čemu priča ili je on taj koji gubi razum?

Toliko pitanja, a premalo odgovora...

Kako ćete reagovati?

Videvsi cicu u onakvom stanju, Hatchiro je znao da ova situacija mora da se promeni jer ce ovim tempom radnici kolapsirati od umora
-U redu je cica, odmori se i prepusti nama ostalo, zapali po koju xD-
#card92


Napravivsi klupicu za cicu, Hatchiro ga je preneo na istu kako bi cica malo povratio energiju i iz dzepa mu je dao jednu od svojih energetskih nutritivnih pilula 
#card379
-Ovo nece moci ovako, ne mogu radnici raditi za trojicu iz dana u dan, nemaju vremena da se odmore koliko kolicine posla izvrse na dan-


#card1286 #card1287
(navodno mi je vision na cdu al zbog rpa da ne odugovlacimo i cekamo 4 poteza cu ga opet baciti)


-Kiyoshi, nasao sam ga, mislim da je bolja ideja da pre nego sto direktno odemo do sefa, da ga nadgledamo malo neprimetno iz senke kako bismo saznali tacno sta se zbiva, prati me-


U tren oka, Hatchiro i Kiyoshi su samo u momentu nestali, isparavajuci u vazduhu ne ostavajuci ni traga, velikom brzinom krecuci se prema lokaciji sefa ovog dela gradilista
Službene Zgrade 04 Source



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Dok su Htchiro i Kiyoshi radili onaj mali cica je izgledao jako ocajno i umorono isto kao da ce se onesvjestiti, i rijeci su jedva izlazile iz usta ali im je uspio reci vrlo bitnu informaciju koju ce Kiyoshi i Hatchiro odma istraziti.
"Hatchiro moramo da vidimo sta taj sef ima na umu ali budi oprezan mozda je jak, tako da bi smo ga trebali posmatrati iz daljine za svaki slucaj."
Nakon sto je Kiyoshi rekao to Hatchiru njih dvojica su krenuli prema sefu kojeg Hatchiro moze locirati sa svojim specijalnim ocima, tako da Kiyoshi nije imao brige o njegovoj lokaciji nego o ostalim stvarima.

Dok su putovali do tamo, Hatchiro je bio malo zabrinut oko ove situacije jer nije znao tacno sta sve moze da ocekuje, koji bi mogao biti razlog za ovoliko otpustanje radnika, cica je rekao da je sef izgubio razum, zasto?.... dok su mu svakakve misli prolazile kroz glavu, rekao  je Kiyoshiju

-Ne moramo mu se mnogo pribliziti, ja sa svojim Byakuganom mogu videti sa solidne daljine odakle on nas ne moze uociti, bitno nam je da malo sacekamo neko vreme neuoceni u senci da vidimo da li se desavaju neke sumnjive radnje, ako se neko vreme ne bude nista desavalo, oticicemo i licno cemo ga pitati, ne sme nama niko cicu da dira-



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Posmatrajući šefa vidite prosečan život jedne dobrostojeće osobe. Priprema neki vruć napitak, po načinu pripreme bi rekli da je kafa. Doksipa vodu u šolju, vidite da jedna kap izleće i sleće mu na drugu ruku, na šta je on nagonski trza unazad. Dok pije kafu lista dnevnu štampu, a posle prelazi na knjigu. Po kraju pauze, pregleda planove izgradnje i nešto piskara po njima, časčas trljajući bradu ili slepoočnicu. Shvatate da iz pukog posmatranja nećete uspeti da zaključite išta o ičemu sem o sitnim dnevnim navikama tog čoveka.

Dok su ga posmatrali shvatili su da obavlja dnevne obaveze i da se ponasa sasvim normalno tako da su se pitali o cemu je cica pricao sef se cini kao normalna osoba, Kiyoshi je pokusavao da sklopi neku puzlu o sefu ali i nije bio najbistriji za to tako da je pitao Hatchira.
"Mozda bi bilo pametnije da ga pitamo lice u lice sta se desava i da izvidimo o cemu cica prica, posto ovako necemo nikad nista otkriti."

Posle nekog vremena nadgledajuci sefa Hatchirovim Byakuganom, nisu mogli nista korisno saznati, sef je samo radio stvari koje radi svakoga dana, nista neuobicajeno, jedina korisna stvar je sto su Hatchiro i Kiyoshi imali mali predah od radova, medjutim... Hatchiro kad je malo bolje pogledao novine koje sef cita, mogao je videti nesto interesantno, glavni naslov novina glasio je


-Dugokosi momak i njegova dzinovska zaba heroji i mvp radnici centralnog gradilista!-


Videvsi ovaj naslov mu je bilo toplo oko srca, ali se brzo otrgao i sabrao i odgovorio Kiyoshiju


-Izgleda da cemo morati, nista onda krenimo mu u licnu posetu, da saznamo sta li se stvarno desava-



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Nakon sto su KIyoshi i Hatchiro donijeli odluku da se priblize sefu i da ga ispitaju u lice o cudnim stvarima koje se desavaju na gradilistu, tako da su mu se polako priblizavali da ne bi izgledali sumljivo posto bi se odma digla panika a to nisu htjeli.
"Hatchiro moramo da izgledamo normalno a ne kao da ga pratimo tako da potrudi se da izgledas sto normalnije."
Konacno su prisli blizu sefa i Kiyoshi je predao cast Hatchiru da ispita sefa sta se to desava.

Hatchiro i Kiyoshi su prilazili maloj drvenoj kucici, koja je bila privremena kancelarija sefa ovog dela gradilista, jer njegova glavna kancelarija nije jos bila izgradjena, znajuci da ne treba odma da prave nagle pokrete, ponasali su se normalno i odlucili su uci na glavna mala drvena vratanca, pokucali su nekoliko puta nakon cega su culi 
-Udjite-


Usavsi u kancelariju i videvsi sefa, izgledao je kao sasvim normalan covek koji radi svoje dnevne obaveze, nista neuobicajeno oko njegovog izgleda


-Dobar dan, mi smo shinobiji koji su dosli na ispomoc radnicima u glavnom delu gradilista, zeleli bismo da nas malo uvedete u situaciju i da nam kazete zasto je iz dana u dan sve manje i manje radnika na centralnom delu gradilista, sav pritisak je na preostalim preumornim radnicima koji ne mogu postici zadati zadatak zbog manjka radne snage, vec su jednom pre nestali neki radnici i sad se opet to desilo, sta se to desava?-


Upitao je, ne spustajuci svoj gard ni jednog momenta, jer mu je cica rekao da je sef koji se nalazi pred njim izgubio razum, a Hatchiro nije jos saznao na sta je tacno mislio



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Gospodin je bio na sred stranice kada ste ušli i nije dopustio da ga vaš ulazak omete u onome što je započeo. Nakon skoro punog minuta ćutanja podigao je ka vama glavu i uputio pogled od iza okruglih naočarica. Saslušao je vaš problem sa izrazom neverice na licu a zatim odgovorio.

To je elementarni problem raspodele ograničenih resursa. Znate, budžet za ovaj zadatak nije neograničen, i ovo nije jedini projekat koji moja firma vodi.

Vratio se nazad štivu. Očekivao je da ćete izaći.

Hatchiro, nakon sto je cuo ocekivani odgovor od coveka koji je stajao pred njim, gledajuci svoj odraz od njegove okrugle naocare malo je razmislio o situaciji


-Jasno je meni to sve, ali niste me razumeli, mi smo dosli ovde kako bismo resili taj problem, ne samo kako bismo saznali sta je u pitanju, radnici su premoreni i ne mogu izdrzati ovaj tempo jos dugo, padaju od umora, a gradjevine nece biti izgradjene do zadatog roka, da li ima nesto sto mi mozemo da uradimo povodom toga? Koliko novca je potrebno kako bi se dovelo na teren dovoljan broj radnika da zavrsi posao kako treba, mozda mozemo dati iz naseg dzepa?-


Upitao ga je, nadajuci se da nece morati doci do toga, jer ako bude davao svoj Ryo nece mu ostati ni za pirincanu kuglu xd



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Odgovor koji su Kiyoshi i Hatchiro dobili od sefa nije bio zacudjujuc ocekivali su taj odgovor, posto budzet nije neogranicen kao sto i sef kaze tako da radnicima ne moze sve biti prijusteno. Kiyoshi je onda pomislio kakvih to jos projekata ima a da su bitniji od izgradnje sela, to ga je malo zacudilo ali je ubrzo zaboravio na to.
"Slazem se s Hatchirom da mozemo nesto uraditi da popravimo ovaj problem koji se desava na gradilistu, ali se ne slazem da mi trebamo davati ryo svim radnicima trebali ste naglasiti da se hrana i ostale potrebstine za zivot uzimaju iz njihovih dzepova a da mi nabavljamo materijal, to je najbolja solucija ali je vec kasno za to a mozda i nije."

Obojica su stajali u kancelariji rekavsi sta su imali, gledali su sefa koji je gledao u sto, igrajuci se sa svojim palcevima razmisljajuci koji bi bio sledeci najbolji potez u ovom momentu


-Sta predlazete, da li postoji neki nacin kako da resimo ovu situaciju, ako je ne budemo resili imacemo problema oko kasnjenja radova i kolapsiranja radnika, a to ne bi odgovaralo ni jednoj strani-


Upitao je sefa, nestrpljivo cekajuci njegov odgovor jer nije mogao predvideti njegove sledece reci



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Frknuo je na pomen novca.

Ako vas dvojica nasumičnih mladića imate neko skriveno blago ili milionsko nasledstvo koje bi donirali rado ću prihvatiti. U suprotnom, ne izgledate baš kao gospoda koja ima dovoljno duboke džepove da finansirate izgradnju sela. Ako ste orni da pomognete, pomažite kao i do sada. Ljudstva uvek fali a vi izgledate kao da možete uraditi više od prosečnog radnika. Oborio je glavu i piskarao nešto na papiru koji mu je ležao pod desnom rukom. Nadam se da je ovaj korisni i prijatni razgovor utolio vaše interesovanje. Molim vas, zaposlen sam čovek. Još jednom, očekivao je da napustite kancelariju.

Nakon sto su culi njegov odgovor, Hatchiro je slegao ramenima i odgovorio


-Hajmo Kiyoshi, makar smo pokusali, idemo pomagati kao i do sada, radnici nas trebaju, dovidjenja-
 I odma sledeceg momenta su otvorili mala drvena vratanca i izasli iz kancelarije, nakon neke odredjene razdaljine od kancelarije, gde ih sef nije mogao cuti Hatchiro je rekao


-Ne brini se Kiyoshi, dok smo bili unutra sinula mi je jos jedna ideja, ako mi nismo uspeli da ga ubedimo ima ko hoce, ali moramo pricekati neko vreme sa strane kako bih ovo mogao da izvedem-


Rekavsi Kiyoshiju, otisli su na bezbednu razdaljinu gde ne mogu biti primeceni i Hatchiro je u jednom momentu seo
-Sedi ovde, odmori, moramo malo pricekati-



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Kada im je sef odgovorio shvatili su da nemaju vise nista da oricaju sa njim posto nista nije radilo, tako da su ga pozdravili i izasli iz njegove gradjevine. Kada su izasli udaljili su se od gradjevine i sjeli na klupu gdje je Hatchiro rekao Kiyoshiju da ima neki plan.
"O kakvoj ideji tacno pricamo i najprije je li sigurno da izvedemo hahahaha, i govorim ako mislis da nesto uradimo sefu naravno."

Proslo je oko 2 sata, sedevsi mirno prekrstenih ruku razmisljajuci, Hatchiro je na Kiyoshijevo pitanje odgovorio


-Nene, necemo mu fizicki nauditi, a to sta mi je na umu da li je sigurno ne znam, rizikujem svoju bezbednost jer mogu biti kaznjen za ovo, ali sve je za dobrobit sela, nemamo mnogo opcija, bez radnika ne mozemo posao zavrsiti na vreme-


Ustao je i uradio znak rukom 
#card14


Pojavio se mali bljesak i dim, a iz dima se moglo videti da se Hatchiro transformisao u Kageovu desnu ruku, plavusana koji ga je napao pre nekog vremena, time sto je imao priliku da ga u borbi vidi izbliza kada se pojavio izmedju njega i Yuichija, uspeo je da zapamti svaki detalj njegovog izgleda, i njegov glas


-Ti ostani ovde, prepusti meni ovaj deo, ako dodje do nekog problema ovo je bila moja ideja-


Rekavsi to, narednog momenta je otisao do kancelarije, pokucao i usao, sef je dobro znao ko je on, njegov izgled je tesko zaboraviti


-Dobar dan, cuo sam da postoje neki problemi u ovom delu sela, da li smo vas doveli ovde da zabusavate ili da obavite posao kako treba!? ako niste imali dovoljno resursa zasto ste onda i prihvatili ovaj posao, Kage je jako ljut za ovako sporo napredovanje ovog dela gradilista i  zadao je narednjenje da sve mora biti gotovo do zadatog roka, potrebno je vise radnika na ovom delu gradilista, ne zanima nas kako cete ih dovesti, ako radovi ne budu gotovi kad treba imacete problema-


Rekao je ljutito, Hatchiro transformisan u telo Yehude



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Šef je skoro čudesno nezabrinut podigao glavu i podesio naočare kako bi mu se slika razbistrila.

Kao što sam rekao mladim štićenicima, u ovaj posao ulažemo količinu truda koja odgovara resursima koji su na raspolaganju. Ne smatram vas nerazumnim čovekom. Ako želite pričati o dodatnom ulaganju, možemo pričati i o proširenju radne snage. Do tada, molim vas da upravljanje selom preuzmete vi a izgradnjom ću upravljati ja. Ipak su nam to stručnosti zar ne?

-Pokusajte zavrsiti u sto kracem roku-


Rekavsi to Hatchiro je izasao iz kancelarije, i vratio se do Kiyoshija, shvatajuci da nista vise nije u njegovoj moci da promeni misljenje sefa, ponistavajuci jutsu transformacije


-Misija neuspela Kiyoshi, ovo je van nase moci, hajdemo se vratiti pomaganju radnicima kao sto smo i do sad radili, ali pre toga-
#card380
Prizvao je pticu, fokusirao chakru u svom prstu i krenuo pisati poruku
Poruka :
- Hatchiro


Zavrsavajuci poruku, poslao je pticu da je dostavi Yehudi i polako krenuo nazad na gradiliste kako bi pomogao radnicima



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Dok je sjedio na klupi razmisljao je o Hatchirovoj ideji i prinuo se da ce ga mozda cak i napasti ako saznaju sta je uradio, ali kada se opet sjetio sta je ta ideja poceo se smijati sam sebi. Nakon nekoliko minuta Hatchiro se konacno vratio nazad i rekao je da je misija neuspijesna.
"Kako je neuspijesna misija ideja ti je bila odlicna kako nije uspijelo, ako to nije uspijelo onda radnicima ovog gradilista nema spasa."

Snuzdene face znajuci da nije uspeo obaviti svoju misiju i da ce cenu pretrpeti cica i ostali radnici, odgovorio mu je


-Pokusao sam, ali rekao je da trenutno imaju dovoljno resursa samo za ovoliko radnika koliko je na terenu, ako se ulozi vise novca onda se moze pricati o pojacanoj radnoj snazi, ali to je van nase moci, to je posao koji treba Kage ili Sanin da odradi, zato sam i poslao pticu Saninu, ostalo je van nase moci, jedino ako ti imas jos neku ideju jer sam ja ostao bez ijedne-

I u tom momentu kada je to rekao, Hatchiru je sinula jos jedna stvar na pamet
-Ali cekaj malo, kako je imalo resursa da ima dosta radnika na gradilistu pa odjednom ponestalo toliko mnogo da se morao prepoloviti broj radnika 2 puta za kratko vreme? nesto se ne poklapa ovde, da li on to krade novac a nama prica drugu pricu?-



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Dok je Kiyoshi pricao s Hatchirom mislio je sta se to desava na ovom gradilistu, misli su mu postale jako teske ali idalje nije mogao da shvati sta bi to moglo da bude. Svaki put kada s radom krene dobro nestane polaj ljudi sta bi to moglo biti pitao se Kiyoshi, kad je konacno shvatio sta se desava.
"Hatchiro skontao sam sta se desava, svaki put kada nam rad krene dobro pola ljudi nestane a znam tacno sto. Neka osoba ili vjerovatno sef ne zele da selo bude izgradjeno tako da ubija radnike da bi usporijo izgradnju sela, sada zasto to radi nisam siguran ali sigurno je da je to u pitanju."