Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Službene Zgrade 04 - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Službene Zgrade 04

First topic message reminder :

Službene Zgrade 04 - Page 2 3pP9vPC

Gradilište blizu centra budućeg sela gde će se podići ključne građevine za izgradnju bilo kakve shinobi zajednice poput bolnice, zgrade policije, dojavničkog udruženja. Time, ključno je da se izgradnja završi što pre i bez ikakve greške ili pometnje. Javlja se problem toga da radovi kasne za rokovima, aljkavi su, i nekoliko radnika je do sada povređeno usled nepažnje. Vaše je da istražite događaj

Nakon sto je poslusao sta je Kiyoshi imao da kaze, Hatchiro nije imao mnogo opcija i voleo bi da nije to u pitanju, ali malo bolje razmisljajuci Hatchiru su se kockice poklapale, i postojao je samo jedan nacin da provere da li su njihove sumnje bile tacne


-Izlgeda da nemamo mnogo opcija, moramo se vratiti i saznati to licno, previse nelogicnosti ima kako bismo sami dovodili zakljucke, a pritom da nista ne uradimo povodom toga-


Rekavsi to, njih dvojica su se po treci put zaputili u kancelariju, sa ciljem da napokon razrese ovaj problem oko nestajanja radne snage na ovom delu gradilista, treca sreca sto se kaze, ovoga puta nisu ni pokucali nego su odma usli, zalupivsi vrata


-Meni je zao na uznemiravanju, ali ima par stvari koje se meni ne poklapaju koje cete mi vi razjasniti, a moja duznost je da ih razresim, kako li je u pocetku imalo dovoljno resursa za veliki broj radnika, pa odjednom su se radnici morali smanjiti na pola, a potom opet na pola, gde je nestao sav taj novac a i ti radnici? svaki put kad su radovi krenuli dobro da idu odma posle toga je bilo oslabljenja radne snage, drasticno usporavajuci izgradnju sela-


Sef ga je gledao iznenadjeno sa izrazom neverice na svom licu, taman misleci da se otarasio dvojice nindzi, misleci da ce imati malo mira, nije ocekivao da ce se njih dvojica tako brzo vratiti, Hatchiro, znajuci da nije imao mnogo opcija, nije voleo osudjivati ljude, ali znao je da nesto nije u redu a bio je siguran da je problem u ovoj kancelariji pred njime...
Službene Zgrade 04 - Page 2 Source


-Vi ne zelite da ovo selo bude izgradjeno, zar ne?-
Upitao ga je, sa hladnom grimasom na svome licu



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Na trenutak vidite da preko čovekovog lica prelazi čudna grimasa. Izgledao kao da se bori sam protiv sebe, kao da pokušava da se popne uz htonski bunar. Smiruje se. Ponovo mu izraz lica poprima obamrlost na koju ste navikli i govorio je istim monotonim glasom.

Ako mislite da nešto nije po propisu slobodni ste da se obratite nadležnima. U suprotnom, molim da prestanete da mi dosađujete. Zaposlen sam čovek.

Kada su usli u kancelariju Hatchiro je sefu rekao par stvari koje je imao na umu u nadi da ce se njegovo mialjenje promijeniti, ali uzalud sef je idalje ostavljao siti atitud koji je imao od kad smo dosli prvi put u njegovu kancelariju. Kiyoshi vise nije znao sta da radi tako da je odlucio da iskoristi zadnji trik koji je imao na umu, tako da je rekao Hatchiru da ce na minut otici u wc pa ce se brzo vratiti pa se tamo i uputio. Kada je usao odlucio je da aktivira svoju senzor tehniku koja ce mu omoguciti da vidi da li ima iceg sumljivog kod sefa
#card10
Nakon sto je upalio tehniku uputio se nazad u kancelariju da izvidi da li stvarno sef nesto skriva i kada je usao vidio je...

Hatchiro vise nije znao sta da misli, izgubljen u svojim mislima, gde je 1 sekund bio kao nekoliko minuta, razmisljao je i sklapao sve kockice do sada pokusavajuci otkriti sta li je propustio, svaki put kad se neka nova sumnja pojavila sef je uvek normalno odgovarao i ponasao se kao sasvim normalan gradjanin, pa sta onda, sta nije bilo u redu, sta li je to sto je cica pricao da je sef izgubio razum i da je poludeo


-(Normalno mi odgovara, da li je samo jak je na recima, da li je vest manipulator ili sam ja toliko omanuo oko ovog coveka da zapravo ne postoji nista neuobocajeno u vezi sa njim, da li je stvarno toliko smiren iznutra, moram opet proveriti, BYAKUGAN!)-
Mislio je u sebi


#card1286

Istog momenta paleci Byakugan kako bi prekontrolisao stvari, Hatchiro je video...



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Vidite bljesak na čovekovom čelu koji nestaje isto onoliko brzo koliko se i zažario. Jasno je da je posredi vrlo smrtonosan pečat koji kontroliše ljude na koje je postavljen.

#card319

Na ramenima osećate lakat, kao da se neko odjednom otpozadi naslonio na obojicu.

Ponos je baš čudna stvar jel da? Vidite, ovom smo pretili da ćemo mu pobiti porodicu ako zucne. A on i kroz pečat uspe da provuče delić svesti i pruži otpor. Neverovatno! Skoro da mi ga je žao.

Čovek pravi blag pokret glavom ka šefu gradilišta, naspram čega ovaj jednom rukom obuhvata vilicu a drugom se hvata za vrh glave. Kreće vrlo sporo i metodično da izvrće glavu sopstvenim rukama dok ne dođe do granice gde kosti i mišići daju otpor. Tu kreće da se trese, žile tela se bore same protiv sebe. Ubrzo, čujete zvuk pucanja kostiju, samo zbog sporosti poteza to više zvuči kao mrvljenje. Čak i nakon prvog pucanja čovek nastavlja lomiti sopstvene kosti u trzavim i skoro životinjskim potezima, onima koji dolaze iz nekih predljudskih nagona. Tek kada mu je glava skoro naopačke, šef pušta i telo mu omlitavljuje, slivajući se kao sluz niz sto i padajući između njega i stolice.

Trebalo bi sada da mu odem po ženu i ćerkicu, oca ako imam vremena ali siguran sam da šef neće mariti, vas dvojica izgledate baš zanimljivo. I treći je bio tu pri početku, gde je on? Nije valjda već uspeo da ga isteraju. Kakav kreten! Srčano se nasmejao skinuvši ruku sa Hatchira i lupajući se po butini. Borićete se sa mnom dok me šef ne pozove jel da? U suprotnom ću baš morati da idem.

Napravio je nekoliko koraka unazad i izašao iz kancelarije.

Sposobnosti i pasivne :


#card1495 #card1500 #card1275 #card1276 #card1271 
Prvi seal ide na Poll-a (hagane klasa kao i pasivna što ide na hagane) drugi na napad. Damage napada je 2000, zagarantovani 500.


Poll Uno




5


652


"https://i.imgur.com/h5pAF9a.png"


Shoton Clan


8


https://i.imgur.com/21EAjEh.png


Dok su bili u kancelariji desilo se nesto vrlo zacudujuce i znali su da nesto nije uredu s sefom i bili su upravu citavo vrijeme neki cudni covjek ga je kontrolirao zato se i ponasao cudno i mrzovoljno. Taj covjek je usao u sobu tapnuo Kiyoshija i Hatchira po ramenu i rekao svoje sto je imao da kaze kada je zavrsio izasao je iz prostorije i poslao napad na njih dvojicu tako da je Kiyoshi odma krenuo u akciju da se odbrani od napada.
#card1348
Prvo na sebe stavljam pecat koji mi daje 200 spretnosti na 3 poteza.
#card25
Pravim vortex da me vortexira i daje +200 dmg dok se ne pomjerim.
#card46
Sstvaram vodenog zmaja sto ubija bogami fino i ima 1400 dmg!!! I ovog zmaja kombinujem sa Hatchirom.

Službene Zgrade 04 - Page 2 E66b994a5243c395b4947ecccb3deb9f
Cim sto je upalio Byakugan, Hatchirove misli je presekla ruka na njegovom ramenu, i sam prizor koji je mogao videti pred njime u kome je sef kontrolisan jakim justsuom dizao ruku na sebe, Hatchiro je pomislio u sebi
-(Ovaj lik.... ovo nije obican nindza...niko tek tako ne moze zaobici moje oci, moje oci vide sve)-

Nakon nekoliko sekundi sto mu je trebalo da se odmrzne, nindza iza njega je vec izasao iz kancelarije i pripremao napad na njega i Kiyoshija

Izlazeci napolje spremajuci se za borbu, Hatchiro je znao da ovaj covek pred njim moze biti problematican, a pritom je morao da brine i o Kiyoshijevom zivotu 


-Ti... ko si ti?... po prvom pogledu mogu reci da nisi obican nindza, ni jedan nindza se ne moze tako vesto kriti od mojih ociju, a one vide sve...KIYOSHI! Ne spustaj gard ni jednog momenta! imamo posla sa jako ozbiljnim protivnikom!-

Rekavsi to, Kiyoshi je vec lansirao svog vodenog zmaja, Hatchiro radi znakove rukom i priziva svog
#card143 #card135
a zatim, koristeci pasivnu vetra, priziva zemljanog zmaja, kombinuje ga sa svoijim vazdusnim, a zatim to kombinuje sa Kiyoshijevim vodenim zmajem praveci trostruki kombinovani napad
#card122 #card102


Ovaj trostruki kombinovani napad ima 2650dmg 530 zag koji ce se sukobiti sa velikim papirnim avionom
Byakugan mi je i dalje aktivan, samo ne ulazem slot za buff
#card1286



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Pa vi kao nešto i umete! Stvarno odlično.

Pljesnuo je dlanovima par puta dok je relativno mizerni ostatak napada hrlio ka njemu. Verovatno se nije ni čulo kroz svu huku i fijukanje raznih elemenata ali želeo je da dečacu znaju da ih ceni. Makar je onaj sa Byakuganom verovano video. Snaga napada koji je poslat na njega doduše nije bila jednaka njegovom oduševljenju. Prilično slabim napadom vetra je poništio većinu ono što je preostalo, a potom ponovo otposlao isti napad kao i malopre preko seala. Shinobiji su polako mogli primetiti da njegove tehnike nisu iste kao kod drugih članova Hagane klana. Naime, papirići koji su padali sa neba bili su raznolikih boja, bez da ijedan bude beo. Poll je smatrao da to njegov stil borbe čini izuzetno živopisnim. Avion koji je otposlao bio je neonski zelen.

#card1507 #card129 #card1276 #card1277
Pečat na Poll-a, smanjuje CD aviončeta. Powerful wind wave ima 700 dmg i poništava preostalo od vašeg napada (zag je max 500, pa se vaš samo sudario sa Pollovim u prethodnom potezu i ništa mu nije preostalo). 1700 damage, 440 zag. Papiri iz druge tehnike idu na Kiyoshija.


Poll Uno




5


652


"https://i.imgur.com/h6tAUr9.png"


Hagane Clan


8


https://i.imgur.com/21EAjEh.png


Kiyoshi i Hatchiro su se vjesto odbranili od napada koji je posalao onaj cudan covjek na njih, ali to nije bio nikakav problem za njih tako da su se samo laganini odbranili od napada. Nakon sto su se odbranili cudni covjek je poslao jos jedan napad na njih i jos jedan na Kiyoshija, kada je to Kiyosgi vidio nasmijo se i krenuo u akciju odma.
#card28
Na teren stvaram vodopad da bude malo ljepse posto je ovako ruzno.
#card41
Zadrzavam vodopad na terenu jos 2 poteza i sljedeci napad mi ima +300 dmg.
#card36
Na protivnika saljem vodenog zmaja koji ima 1000 dmg i 200 zag.
#card1355
U ovaj napad ulazem 40 ch pa sada ima 750 dmg i ovo saljem na stun koji ide na mene i to ga unistava 50 dmg nastavlja na protivnika.

Hatchiro gledajuci papirni avioncic koji se cepa u komadice sa zadovoljstvom na svom licu, u jednoj sekundi vreme kao da je stalo, jedan sekund kao da je bio nekoliko minuta,  Hatchiro je zastao u momentu i mislio se u sebi o trenutnoj situaciji


-(Ko li je ovaj lik?....Sta li zeli od nas?.... odakle dolazi?...zasto se sve ovo desava?....)
Mnogo pitanja mu je prolazilo kroz glavu, ali ni jedan odgovor



-Moram priznati da mi se tvoj avion vise svidja u ovom iscepkanom izdanju moj jusko, a u isto to cu ti pretvoriti i ovaj naredni-

Rekavsi ovo, Hatchiro je poceo rotirati svoje kukove i siriti stav,  a potom je stao u svima dobro poznati Hyuuga gard
 #card1301 #card1302 #card1297 #card359


Skupljajuci energiju u svom dlanu, od velike kolicine iste zemlja se zatresla i sloj zemlje pukao pod njim, pritisak i energija su se mogli osetiti u vazduhu, a zatim Hatchiro pruzajuci svoj dlan izgovorio je
-Osam trigrama, 64 udarca, vakumski talas!-
#card1289
Službene Zgrade 04 - Page 2 B035e3a5613352d5e9f7983dba431e5e
Lansirao je veoma jak vakumski talas koji ce razneti papirni avion u koji je usmeren

Vakumski talas ima 1600dmg zbog buffova i snage, ali moze ponistiti napad u duploj njegovoj vrednosti, znaci da od svog napada ponistavam polovinu od tvojih 1700 sto je 1600-850=750 produzava na tebe, s obzirom da moj napad ima veci base on ponistava tvoj zagarantovani jer vise ne postoji napad koji ga pravi jelte 

buffovi se primenjuju na taijutsu, ali sam talas bi trebalo da je ninjutsu, nije definisano

Byakugan je i dalje aktivan naravno, samo ne ulazem slot za njegov buff
#card1286


napisacu vrednosti u sl potezu zaboravio sam ih



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Oho deco dečice pa vi ćete mene ubiti.

Ovog puta se grohotno smejao i obema rukama lupao sebe po butinama dok su se krila od šarenih papirića formirala na njegovim leđima. Izbegavao je napade i pravio lukove i spirale po nebu. Sve u ime dobrog šoua.

Gospodin Poll Uno mora krenuti, veće scene zahtevaju moje šarenoliko i veselo prisustvo. Doduše bili ste sjajna publika, čak ste i učestvovali u predstavi. Za to imam poklon!

Čitav vidokrug počeo se pretvarati u šarenolike papire sa natpisom BUM na sebi. Taj natpis je bio druge boje od papira činivši sve još živahnijim. Poll Uno je bio izuzetno ponosan na sebe a bio je siguran da su i momci ponosni na tako divnu izvedbu. Zbog toga je odlučio da ih poštedi i da napravi eksplozije takvim da kada dovoljno oštete momke prestanu pucati. Želeo se sa njima sresti još neki put.

#card1279 #card699 #card1506 #card1280 #card1283
Nivo 150 po starom je 750 damage, što znači da je dovoljno da Mr. Poll izbegne sve. Prvi seal na Poll-a drugi na napad. Damage napada je 1800, zagarantovani 460, pola od toga je cista ch.

Kako su eksplozije (koje nisu bile obične eksplozije nego vatromet) počele, Poll se poklonio vernim gledaocima. Stvorio je zatim klona i sam se pretvorio u papirić. Klon ga je pažljivo presavijao kako bi napravio od njega papirni aviončić, a zatim ga bacio negde sasvim daleko.
#card128 


Poll Uno




5


652


"https://i.imgur.com/h6tAUr9.png"


Hagane Clan


8


https://i.imgur.com/21EAjEh.png



U jednom momentu, ceo teren se promenio, Hatchiro i Kiyoshi su bili okruzeni beskonacnim kolicinama papira razlicitih boja, taj prizor, koliko god bio lep, toliko je bio i smrtonosan, Hatchiro gledajuci protivnika kako odleprsava iz borbe, znao je da nema vremena za gubljenje i da mora da ga pusti, kako bi spasio Kiyoshijev zivot

Službene Zgrade 04 - Page 2 Baf719b4468d8de3a1ad196b92679e46
-KIYOSHI! Drzi se! nemamo vremena za gubljenje ili smo gotovi! Skoci!-


Obojica su malo poskocili kako bi se udaljili od poda, brzo radeci znak rukom, Hatchiro priziva ciklon vetra oko lopte koju ce napraviti koji ce oslabiti napad pre nego sto udari u istu

#card136
-Drzi se, ovo ce biti nezgodno!-


radeci zemljani znak rukom, dok su obojica u vazduhu pravi zemljanu loptu oko obojice od 800 defa, a potom jos jedan sloj od 600hp oko tog


#card108 #card92
Zatim Hatchiro dobija 200hp stit od zemlje


Byakugan i dalje aktivan al ne ulazem slot


#card1286
Slika govori vise od 1000 reci :


Vetar oslabljuje tvoj napad na 1400, vetar udara u povrsiniski sloj od 600 i spada na 800 i zatim udara u unutrasnju loptu ali je ne rusi



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Borba je sve vise postajala napetija svaki novi napad koji je cudni covjek poslao, i konacno je posalo svoj zadnji napad prije nego sto je otisao. Cudni covjek je poslao napad koji nije bio kao i ostali zatim se pretvorio u papirni avioncic i bacio samog sebe da leti dalje, Kiyoshi je bio zacudjen onim sto je vidio ali znao je sta treba da kaze Hatchiru i sta treba da uradi.
"Hatchiro. Znas sta trebas da uradis."
Nakon sto je rekao te rjeci Hatchiro je hrabro odbranio obojicu od napada koji je izgledao nista kao i ostali, nakon sto su rijesili ovaj problem Kiyoshi je sjeo na zemlju i sacekao Hatchira da vide sta ce dalje.
Službene Zgrade 04 - Page 2 ?imw=5000&imh=5000&ima=fit&impolicy=Letterbox&imcolor=%23000000&letterbox=false

Odbranivsi se od napada, Hatchiro i Kiyoshi, mislili su da je kraj, ali , Hatchiro je svojim Byakuganom mogao videti da je ovo bio tek prvi talas napada, i da ce ih biti jos, dok su obojica i dalje bili u lopti od 800 defa


-Kiyoshi, prepusti ovo meni, ti mozes odmoriti-


spustajuci ruku na pod, Hatchiro priziva zemljanog golema van lopte, golem moze koristiti bilo koje zemljane tehnike do lvl100 iako su na cdu
#card119


golem pravi jos jedan sloj oko nase lopte od 600hpa, i ojacava ga za jos 200 pasivnom 
#card92 


A zatim jer mi je objekat ili ti gornji sloj unisten u proslom potezu, golem baca kamenje od istog na sve strane za 0 slotova, ne pogadjajuci loptu, ali oslabljujuci napad
#card93


Za kraj Hatchiro ojacava def unutrasnje lopte i dize ga na 1000
#card100


Byakugan i dalje aktivan ali ne ulazem slot
#card1286

Situacija je ovakva, def ze dize na 1000 unutrasnje lopte, spoljasnja ima 800hp, golem je bacio 250dmg na sve strane na napad i oslabio ga sa 1800 na 1550, napad zatim produzava u gornji sloj od 800dmg i unistava ga i nastavlja sa 750dmg, udara u def od 1000 ali ga ne unistava i dalje


(ako niste znali zemlja uopste nije op element)
Službene Zgrade 04 - Page 2 48b8bd9e5190b34f1c554a855cb3f7a6



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Kada je sjedio na zemlji odjednom je cuo jos jedan pucaj, brzo se podigao da vidi sta je to i vidio je da na njih ide isti napad legao je nazad na zemlju i vidio je kako se Hatchiro odma brani od napada i u isto vrijeme brani i Kiysohija. Nakon sto je legao odlucio je da se malo odmori tako sto ce prilegnuti malo, a Hatchira ce pusiti da ih odbrani od neprijatelja.

A zatim ,nakog drugog talasa napada naisao je i treci, Hatchiru je vec postalo dosadno braniti se od ovako slabih napada, Kiyoshi je vec seo od dosade i da se malo odmori, s obzirom da je struktura unistena u proslom potezu, aktiviram buff da dobijem +200dmg na zemljane napade
#card111 

a zatim, prizivam zemljane iglice van lopte, koji ce ici na papirice sa svih strana zaobilazeci loptu, Byakuganom mogu videti kroz loptu pa znam gde gadjam i mogu videti celu situaciju
#card106
Situacija je da smo u lopti od 1000 defa, a iglice od 800dmg idu na napad i oslabljuju ga sa 1800-800=1000,  i tih 1000 se ponistava od 1000defa


Byakugan i dalje aktivan 
#card1286
(buffajte zemlju pls, mnogo slab element)



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Dok je drijemao odlucio je da malo ustane da vidi kako hatchiru napreduje i napredovalo je ekstra jer ih je odbranio i od drugog napada, ali odma nekolike sekunde nakon toga ih je opet napao isti napad. Kiyoshi da ne ispadne lijen je odlucio da se i on malo ukljuci i da ih odbrani od napada.
#card1354
Stavlajm 2 barijere oko sebe i 2 oko Hatchira, oko Kiyoshija je 800 hp i 300 def isto vrijedi i za Hatchira.

Odbranivsi se od 3 talasa ekslplozija, na terenu vise nije bilo vatrometa, pucanje je prestalo, a Hatchiru i Kiyoshiju je laknulo nakon nekog vremena provedenog  pod teskom vatrom, Hatchiro je spustio zemljanu loptu koja je bila oko njih, i obojica su sa osmesima na svojim licima bili srecni sto su se zivi izvukli iz ove nezgodne situacije


(inace ako nisam pomenuo zemlja uopste nije op element)

I ziveli su srecno do kraja dana :



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Kako se sa ekipicom kretao ka gradilištu, malo se odvojio od njih gledavši kako dalje napreduju radovi na ovom selu,. Došavši na određeni deo gradilišta, imao je i šta da vidi. Većina terena je bila skroz uništena, mašine razbacane, a u centru dva momka koja su najverovatnije uzrok toga svega. Nije prošlo ni par sati kako je ovom selu , a već je video jednog psihopatu kako je izvršio masakr a zatim i ovu dvojicu koji umesto da grade oni uništavaju. Nije mu bilo baš najjasnije šta se radi ovde , dal neko stvarno toliko remeti ili su svi ovi ljudi toliko nesposobni da ne razumeju da trebaju da izgrade selo.. Razne misli su mu se vrzmale kroz mozak , pa je odlučio da izvadi opet svoj notes zapisijući šta vidi, a zatim se obratio momcima ispred njega.



"Šta bi ovde? Poludeli malo a?"

Hodao je prema njima razgledajući idalje naokolo, pomažući nekim jadnim radnicima svojim senju tehnikama naokolo koji su bili zahvaćeni ruševinama. Na njegovom ogrtaču Akumetsu znak se jasno pokazivao, pogledao je ka njima vadeci novi cigaretu iz pakle, pitavši sa velikom dozom ozbiljnosti u glasu.

Službene Zgrade 04 - Page 2 Tumblr_nvyw3dCEWb1tyk5ffo4_r1_250

"Jel vi gradite momci ili rušite?"

Hatchiro, neko vreme nakon zavrsetka esklpozija, mogao je videti crvenokosog lika koji sigurno nije bio neko od radnika, nije ga ni jednom video do sada
-(Divota, sta li je sada?... nije li valjda ovo jos jedan neprijatelj odma posle one teske borbe? ...kako postupiti...)
Pomislio je u sebi, bez nekog plana sta raditi jer su i on i Kiyoshi bili iscrpljeni od prosle borbe, nije ocekivao da ce jos neko naici


-Bili smo napadnuti od nekog veoma vestog i opasnog nindze, ne znamo odakle je a ni razlog zasto nas je napao, mogu reci samo da moze kontrolisati druge nekim jakim pecatom, kojim je naterao sefa ovog dela gradilista da digne ruku na sebe-


Ustao je sav uprljan i iscrpljen


-A ti?..jel si prijatelj ili neprijatelj, odakle dolazis, da si neprijatelj verovatno bi nas vec i napao do sada-


Jedva stajajuci na nogama ga je upitao, sa velikim brojem ogrebotina i prasine na sebi od papirica i eksplozija



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Nakon dugr borbe protiv cudnog covjeka konacno su Kiyoshi i Hatchiro zavrsili ovo crpljenje energije uspjesno. Kada su ustali sa poda zaputili su se u jednom smjeru dok su isli putem naletili su na jednog covjeka koji ie izgledao zanimljivo.
"Zdravo, moje ime je Kiyoshi a ko si ti, da li zelizs praviti probleme u ovom kraju? Ako si dosao da pravis probleme mozes se slobodno okrenuti nazad i otici sto dalje os sela."

"Aha to je znači slučaj. Zanimljivo. Najverovatnije je sa Shiroi ostrva, jel ste čuli za njih? "

Priča je delovala skroz logično Magnusu , naročito kada je video koliko su umorni i prljavi od same borbe, pa nije hteo dalje da ih forsira, odradili su dobar posao. Nije bio skroz siguran da li Shiroi ostrvo ima veze sa ovim , ali bio je prilično siguran da Akumetsu nije , pošto bi znao ko su onda. A za sve loše stvari u svetu , Magnus je krivio njih. Drugog momka je pogledao malo upitno , a zatim odgovorio.

"A šta vi mislite, jel sam neprijatelj? Hmm.. možda vas nisam napao do sada zato što sam siguran u svoje sposobnosti pa mogu sačekati i da se odmorite? Jel si razmislio o tome?

Šaljivo je rekao, zavrašavajući svoju cigaru bacivši je na pod i nasilno je zgazio nogom, a zatim podigrao ruku i predstavio se.

"Magnus Senju, Akumetsu grad,"

Hatchiro, uverivsi se da Magnus nije dosao ovde da ih napadne, po njegovom opustenom i saljivom tonu mogao je zakljuciti da je dobar momak, saljivo odgovara na njegovo drugo pitanje

-Postujem iako je to slucaj, znao sam da me moji instikti ne varaju i da mi na prvi pogled izgledas kao castan nindza, ali mi je dosta borbe za danas, sad mi se vise ide na neko pice-

Saljivo mu je odgovorio
Službene Zgrade 04 - Page 2 48b8bd9e5190b34f1c554a855cb3f7a6
-Mozes me zvati Hatchiro, za Shiroi ostrvo sam cuo zbog one katastrofe sto se desila tamo jelte, ali nikada nisam bio na tim prostorima, ali nisam video nista sto bi me uverilo da je taj nindza sa tih prostora, valjda cemo otkriti to u buducnosti-

Odjednom mu sinuse misao kad je rekao da je iz Akumetsua
-Nisam ocekivao Akumetsu na ovom mestu, koji je vas interes ovde?-



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
"Eh, to je samo na prvi pogled Hatchiro.."

Slegnuo je ramenima na njegov odgvor , delovalo mu je kao da su ovi mladici dosta naivni i da nisu prošli neki malo drugačiji put koji bih očvrsnuo, kada je čuo momkovo mišljenje o Shiroi ostrvu , morao je da dobaci i ako je znao sve već postojeće odgovore i ko je odgovorni krivac zanimalo ga je mišljenje ovog momka o njima.

Službene Zgrade 04 - Page 2 FwA0rby

"Katastrofa? O kojoj katastrofi pričaš? Šta se beše desilo, podseti me. Veruj mi , te nindže su odatle, žele da vam napakoste.. Naročito Watatsu.."

Rekao je sa blagim besom u glasu, ceo život ih je krivio za sve i nastaviće tako dok se ne izbrišu iz postojanja. Na samo njihovo spominjanje Magnusa je obuzeo bes, ali je i dalje bio miran i pokušavao je tako da deluje, ali to je sve moglo da promeni momkov odgovor. Kratko je odgovorio na njegovo postavljeno pitanje, malo zato što nije ni on tačno znao, malo zato što to ne treba da se tiče previše ljudi.



"Poslovni interesi."

Stojao je Pored Hatchira i Magnusa i susao kakve sve nove informacije moze da otkrije u ovoj konverzaciji, a i usput moze da stekne nove prijatelje koji mu mogu moze pomoci u hitnim slucajevima kao sto je bio jedan malo prije. Magnus je rekao da su te ninje iz shiroi landa kojeg vodi legendarni ninja Watatsu, Kiyoshi se pitao zasto bi on posalo onog cudnog covjeka da sprijeci izgradnju sela.
"Da li si siguran da je to Shiroi land koji zeli da sprijeci izgradnju sela? Mislio sam da su oni pasivna organizacija ali cini se da nisu."

Hatchiro
je mogao videti da se jusko malo unervozio na pitanje o katastrofi koja se desila na Shiroi ostrvu, ali to je jedino sto je znao, nije znao pricu koja je bila iza toga, pa je odgovorio

-Jedino sam cuo da je tamo bila eksplozija koja je mnoge ljude pretvorila u pepeo i to je sve, ne znam ni razlog a ni pricu koja stoji iza toga, niti da li je Akumetsu u nekom smrtnom sukobu sa njima i vasu istoriju, nikada se nisam nesto ni raspitao sad kad malo razmislim, trenutno nemam dokaz da Shiroi stoji iza pokusaja unistenja ovog sela, ali ako se to utvrdi, i ako naredjenje dobijem da krenem na njih, onda smatraj da cu to i uraditi, i da cu ih eliminisati, jer su mogli nevini ljudi stradati ovde-

Nakon sto je cuo da je ovde zbog nekih poslovnih interesa, dodao je

-Poslovni interesi kazes? onda verujem da imas negde gde treba da budes a to je verovatno kod Kagea i Yehude, ne bih da te zadrzavamo, glavna zgrada bi trebalo da je u onom pravcu-



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
"Siguran sam. Radoznalost je vrlina, morate znati na čijoj si strani kada vreme  rata dođe, to vam savetujem"

Kratko je rekao na njihova izlaganja , okrećući se naokolo da vidi gde su Boris i Yehuda nestali , u drugom trenu se okrenuo prema njima pozdravio se,bacio kaput i pošao ka kage zgradi dok ka ga je crvena čakra obavijala.

"Posao zove, drago mi je da smo se upoznali. Pozdrav""

Službene Zgrade 04 - Page 2 33a9a954a850e9d524e0bebd2baa8a21eb323038_hq

Usmerivsi Magnusa na njegovu sledecu lokaciju, ostale su samo reci pozdrava
-Do sledeceg vidjenja, pozdravi porodicu i psa-


Magnus je vec otisao malo dalje, pa verovatno nije ni uco Hatchirove pozdrave, u trenutku se seti
-Pih, nisam se setio da mu kazem da prenese Kageu sta se desilo ovde, valjda ce se setiti sam kako bismo sto pre saznali ko je odgovoran-


A sada Hatchiro je priseo malo da se odmori kako bi povratio energiju i uzeo je nutritivne pilule iz dzepa, bio je ovo veoma naporan dan
#card379



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ