Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Shinobi 22 vs Shinobi 29

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Shinobi 22 vs Shinobi 29

Shinobi borba.

PRATITE PRAVILA TURNIRA. NE PRAĆENJE MOŽE DOVESTI DO BANA.

Opcije.

The member 'SHINOBI 29' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 'Kockica 6' :
Shinobi 22 vs Shinobi 29 #world50

--------------------------------

#2 'Random Clan' :
Shinobi 22 vs Shinobi 29 #world26 Shinobi 22 vs Shinobi 29 #world20 Shinobi 22 vs Shinobi 29 #world29

Opcije

The member 'SHINOBI 22' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 'Kockica 6' :
Shinobi 22 vs Shinobi 29 #world49

--------------------------------

#2 'Random Clan' :
Shinobi 22 vs Shinobi 29 #world21

Mb

The member 'SHINOBI 22' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Random Clan' :
Shinobi 22 vs Shinobi 29 #world21 Shinobi 22 vs Shinobi 29 #world29

Build Odobren.

Build odobren

Cekao sam admina da mi odobri tako da mislim da nisam izgubio niste od overtime vremena

Bakuton Voda Zemlja Vetar 300 kontrole

#card430

Aburame Genjutsu Voda Vetar 200 spretnosti 100 refleksa
#card433

igram prvi

Pitalica :


Krecemo standardica.

#card1225 #card122
#card23 #card210

#card220
#card433
#card1226

Ne moram da objasnjavam ova dva dmga, idu na tebe. Menjam bube u kikaichu i dobijam +50 dmg ciste chakre na iduce aburame napade.

Pa kako da mi stavis prst u bulju kad nemas ruke

Pasivne :


#card6

Stvaram jednoga vuka 300 dmga blokira tvoje paper tagove na tebe nastavlja 50 dmga . Dobijam 100hp shield koji puca i ja primam 50 zag
#card96

#card123
1 metak 10 ch 200 dmg

200 dmg
#card24

650 dmg
#card36

Znaci na tebe ide 50,200,200,650 dmg

A sada da vidimo koji prekorisni genjutsu efekat si aktivirao

Pitalica :


Branim se od svih pretnji sa ovim zidom. Vidimo se sve pet, bacam regeneraciju i gledam te.

#card38 #card48




Mater kaze bravo sine

A ja bio uveren da se cigani ne kupaju sve dok nisi uradio water regenearation

1 figura bacam odma 400 dmg
#card1246

1 figura bacam odma 550 dmg
#card1248

600 dmg
#card126

600 dmg
#card93

900 dmg
#card102

( Bonus 450 u sljedecom potezu

Stvaram vetroviti deffence oko sebe. I nakon toga stvaram naboj oko sebe koji ce me odbraniti od svih napada. Ova druga tehnika se racuna kao konstantan def, isto tako je korisceno i u nekoj borbi iz prvog kruga, pa ako budes bas hteo da se zalis mozemo da prodjemo kroz taj deo.  Pucaj dalje

#card144 #card141

P.S *edit* prva kartica je iskoriscena za 1 potez. Bez dodatne chakre i slotova, da me ne povuces za kurac slucajno

Rock Blizard je napad sa svih strana 600 dmg tvoj deff oko tebe ga je blokirao za 200 i primio si 400 dmg
Zmaj je imao 900 dmg tvoj napad blokira do 600 i ima 200 deffa znaci moj napad je prosao kroz wind wall i nastavio sa 700 dmga nakon cega se sudario sa drugim deffon i nanio ti jos 500 dmga.

Skini 900 hpa
( Presuđeno od strane Volena u dm, zamolio bih te da ga ne smaras oko ovog osim ako bas ne moras )

750 dmg
#card30

1000dmg
#card135

Stvaram c3 minion koji se sam vaja ( ne bacam ga )
#card1256



( Spinless 600 )

Iskreno me boli ceo cime se bavite i kojom logikom se vodite. Niti definisano niti sudjeno ikad tako al eto vam. Skriveni od prosli potez.

skriveni :


Ne znam sta ti je ovo spinless 600 al svakako sve se dodguje.

#card433

Ovo sad ima 500 dmg i 300 zag.

Palim kisu. I napadam sa aburame napadom 180 zagarantovani

#card53 #card1227

Objasni mi odakle ti osmi slot. Ja ne vidim od kuda si ga izvadio.

Btw bio si online kad sam to u chatu pito nemoj biti cancer sta ides offline retarde

2+2+3=7 Matematika je sledeca

https://prnt.sc/JJuxdGj7v2yy

Ljubim ovim ste gospodine dokazali da vasa matematicko logicka inteligencija na mestu, ali Boze moj uvek moze da se popusi nesto za presudu.

Aha ona tehnika trosi slot manje sama od sebe. Sva sreca pa si mi napravio graficki prikaz jabuka, to mi je otvorilo oci.

1000 dmga 200 zag ima sudara se sa papirnim tagovina na mene nastavlja 100 zag a u stvoj aburame napad se sudara ostatak dmga tako da na mene od aburame napada nastavlja 400 dmg 180 zag
#card99


Nakon toga bacam C3 figuru koju sam napravio u proslom potezu dmg joj je 1400 i ima 280 zag sto ponistava tvojih 280 zag od oba napada.

Na tebe nastavlja 1000 dmga
#card1256

Ulazem 30ch 450 hpa stit stvaram krov iznad sebe ( vidimo se )
#card92

750 dmg
#card24

Spinless 700

Ovako pravim ovaj sicusan napad za tih 50 chakre koji se smanjuju zbog pasivne vode.Napad ide na minione tako da imaju 750 dmg. Stvaram jezerce na kome se mi nalazimo onako 20tak cm iznad zemlje ne moramo da palimo nikakve tehnike za odrzavanje toga ne budi lud i glup. Palim aburame vortex i branim se od ova dva napada koja imaju manje od 800 dmg. U trenutku odbrane ja i ti se vidimo, i tako i vidis veliku vatrenu loptu iznad glave za koju si valjda naucio da se branis. Ovaj put je 600 dmg. Jedino u sta ti treba meni da verujes su slotovi, sve ostalo ti razmisljaj cimaj svog papija da ti smislja sta da radis.

#card24 #card28

#card1234 #card220

Nece mi vrednosti ovde nmp sto.
Hp 100
En 1000
Ch 260

#card6

Napadam te jako

850 dmg
#card123

1250 dmg
#card36

1100 dmg
#card129

Spinless 850

Ulazim u imunitet. Bacam stun na tebe i genjutsu, Sedam na vodicu i gledam te kako se mucis.

#card49 #card26

#card218

#card49
Izbjegavam stun 


#card6

Stvaram nuklearku. Ne napadam 
#card1259

Vreme je.

#card837

BACAM DIMNU BOMBU.

Skriveni efekat nije prosao proslu borbu tako da -30 chakre.

Zatvaram oci 

Otkrij sta si uradio

#card10

Zavrsavam potez




Pre bacanja dimne bombe koju si verovatno prvo videou ovom postu. bacam ti jadniji genjutsu da bi ti dusa pukla od kuckanja kartica.


#card212


Bacam drugu dimnu bombu. Senzor na cd pa pomozi Boze kad slusamo Oca sta da se igra.


#card837

Evo da zapišemo jednu interakciju Smoke bombe na zahtjev Shinobija 22.

Smoke bomba je zamišljena da funkcioniše tako da oba igrača imaju skriveni potez da odigraju. Stoga da definišem sada da dim od smoke bombe nestaje u sledećem trenutku:

Ninja 1: Ninja baca smoke bombu: igra skriveni potez.

Ninja 2: U dimu je, igra skriveni potez i brani se od skrivenog ninje 1.

Ninja 1: Brani se od skrivenog ninje 2. Dim traje dovoljno dugo da omogući skriveni ninje 2. Sve non instant akcije (svjetlost) ninje 1 postaju automatski vidljive u nastavku borbe. U slučaju da ninja 1 baci smoke bombu u ovom potezu dim se samo nastavlja (nema prekida).



Ako ovo objašnjenje nije dovoljno jasno javite mi se u DM na discordu.

Skriveni :

#card351

U tvom potezu prvo si uradio genjutsu pa jos jedan smoke a trebao si se braniti prvo pa tek onda to uraditi. To bi izgledalo ovako nekako. 

Prema tebi leti 100 dmg shurikena i ti bacas genjutsu i trenutku nakon sto bacis genjutsu na mene pogađaju te shurikeni jer si se prvo trebao obraniti. 
To bi znacilo da si umro nakon sto si bacio genjutsu i ostatak poteza ti se ponistio. 

Radim cancel i cekam presudu admina, zadrvavam pravo da izmenim post nakon presude.

#card6

Gospodine, da ja Vas upoznam sa konceptom slotova. Ja mogu u bilo kom delu posta da se odbranim od napada jer se racuna da to radim u malom intervalu vremena, trenutno nisam u mogucnosti da pisem kartice, tako da ne cekate za dzabe taj deo saljem posle ostatak. Odbranio sam se od surikena, da se ne nadas : D

Posto je situacija sledeca, ja sam zajebao, moram da prizam. Posle konsultacije sa adminom shvatio sam da moram da ti pokazem svoje napade jer su razorni wau wau. Posto bi tvoj cancel svakako sledio u tvom potezu, nista ti ovo moje sjebavanje nije poremetilo. E sad slusaj ovo, kao sto sam u proslom postu objasnio. Ja sam na tvoje surikene odgovorio napadom odnosno mojom zabranjenom, a zatim na tebe ide napad ISPOD NOGU ako je to moguce sa bubama, kako i zasto ti to ne znas. Izvoli batice plati pa se klati.






#card433


(1000 dmg 450 zag)


#card1227


(850 dmg 170 zag 50 dmg ciste chakre.)


Ch 450

Sklanjam dim sa terena, na kratko se osvrcem oko sebe da vidim imal li mi sta iza leđa. 

Otkrij sve sto si odigrao skriveno 

Zadrzavam pravo na edit 

#card130

Imas 3 slota da se branis od ovoga, uzivaj.

Za pocetak dok sam bio u dimu repozicionirao sam se tako da sam iza tebe, Ekspozivne tagove si bacio na mjesto gdje sam bio prije toga tako da taj napad ide na drugi kraj terena a ne na mene ( potvrdio Volen) 

Pomocu spreada ne mozes napadati ispod nogu jer napadi moraju biti 10 metara udaljeni od mene sto znaci da se mogu braniti kontra napadom ( potvrdio Volen ) 

Bube me napadaju zato sto napad prati

Na bube bacam C4 Banshee dmg 1650 na tebe nastavlja 800 dmg
( Stvorio sam figuru prije 2-3 poteza ) 
#card1259


Napadam te kamenjem dmg 1150
#card93



Prosli potez sam skriveno pretvorio 2c1 buga u 2 ptice sada vajam jednu od dvije ptice ( ne bacam ni jednu )  
#card1252





Spinless 950

Poštovani

Obracam vam se u vezi s potrebom za pristupom određenoj dokumentaciji koja se odnosi na sljedeće skrivene postove:

Skriveni post za suriken lanser: Molim vas da mi dostavite sve relevantne informacije, specifikacije i upute vezane za suriken lanser, ukljucujuci vreme poslatog skrivenog poteza u pm na forumu Volen akauntu.

Skriveni post za prebacivanje iz C1 u C2: Potrebna mi je dokumentacija koja opisuje postupak prebacivanja iz C1 u C2. Molim vas da mi dostavite sve potrebne informacije o ovom postupku, ukljucujuci vreme poslatog skrivenog posta u pm na forumu Volen akauntu.

Skriveni post za repozicioniranje i prateća kartica: Tražim dokumentaciju koja se odnosi na postupak repozicioniranja, posto evo matematicki postavljeno. Po deafultu ja i ti smo na 20 m udaljeni, posto valjda zdravom logikom ti hoces da setas u kruznom obliku jer da ides preko mene to zaista ne bi imalo smisla. E sad tu dolazi matematika u kojoj si dobar. Ti treba da uradis polu krug precnika 20 metara da bi stigao do odredista koji si opisao. To je tacno 62,8 metara, ne znam kojom logikom ste vas dvojica imbecila zamislili da to moze da se uradi samo pesaka dok je smoke tu. Logikom kojom ste to opisali ti bi trebao da si to kretanje uradio posle suriken launchera, ali i dalje dok oni lete ja napadam tako da i dalje nema smisla kako se ti repozicioniras 180 stepeni. Drugo kad si uradio eternal wind, tad si trebao da napises da si iza mojih ledja i da ja tebe ne vidim. Pisanjem po discordu i vase domundjavanje ne dovodi ovu borbu ni do cega. Nakon sto na sve ovo odgovoris sa screenshotovima tvojih skrivenih poruka, gde si sve jasno sa vremenom koji odgovara tvojim postovima u borbi, objasnio iste ove stvari koje si zapisao ovde. Ja vise vasom logikom da se bavim ne ide, slobodno ubacite ovu borbu u neku high class presudu na discordu, jer ovo sudjenje nikako nema smisla.

Molim vas da što prije obradite ovaj zahtjev i dostavite navedenu dokumentaciju. Važno je za nas da imamo sve potrebne informacije kako bismo mogli obavljati svoje dužnosti na najbolji mogući način.

Unaprijed zahvaljujem na vašoj pažnji i suradnji.

S poštovanjem,
Shinobi 22

Shinobi 22 otkrij sve skrivene koje si izveo, ako postoje delovi koji su i dalje skriveni sakrij ih. Shinobi 29 automatski gubi sve nagrade turnira zbog načina pisanja i stava u svom postu.

Nakon Eternal Winda Shinobi 29 nije igrao potez tako da je Shinobi 22 tebi dao informaciju u svom postu da je iza tebe.

Bes zbog greške na početku borbe i prevelikog samopouzdanja nije opravdanje za vredjanje admina. Ako ćeš tako igrati možeš slobodno bataliti igru u kompletu.

I spread sam znao da si uradio, doduse nije bilo tesko.

Shinobi 22 vs Shinobi 29 Image


Shinobi 22 vs Shinobi 29 Image


Evo kako to otprilike izgleda :

Jao admine nemojte molim Vas da se osecate uvredjenim. Da ista radite osim ovoga u zivotu, mozda bi vas internet sala nasmejala umesto povredila. Shinobi 22 je izgubio 50 chakre od kise.

Imas genjutsu od 700 dmg i ulazim u troyu.

#card220 #card152

#card6

Postoji li nesto sto bih trebao znati ? 

#card10


Zadrzavam pravo da nastavim potez 

Brate prestani ne postoji interkacija zadrzavanja prava da izmenis post mozes samo da ga nastavis. Treba bolje sa ocem da se konsultujes. Vidimo se nema sta da gledas

Stvaram jos 1 c2 bird tako da sad imam 3. Vajam 2 birda po jednom tako da su sva 3 po jednom izvajana.

#card1252

Vetar oko mene se spusta. Bacam dve ruke stuna na tebe. 

#card127

Vajam 3 c2 Birda 



1150 dmg ne mozes se braniti kontra napadom 
#card126


Ulazim u zemlju i branim se od stuna 
#card116

Spinless 1000

skriveni :


Mene riba oce da ubije za ovo cime se bavim, ne znam kakva je situacija kod tebe ako uopste smem da pitam.


#card433

Saljem full nastackovanu jaku zabranjenu, inace imamo isti rang zabrannjih. Inace trcim u levo i pravim polu krug iza tebe da se nadjem.

Ovaj potez sam jos u imunitetu tako da samo cekam da tvoj napad prođe i kad se tvoj napad zavrsi izlazim iz imuniteta.

Shinobi 22 vs Shinobi 29 A7b

Imam 3 full nastakana C2 Birda 

Prvo bacam C2 Bird kojeg sam zasebno stvorio

1700 cista chakra prati te 
#card1252

Nakon toga na tebe bacam wind repeat koji kopira kljucnu rijec cista chakra 

1500 dmg cista chakra
#card145

Nakon toga bacam preostala 2 C2 Birda.  2 napada po 1800 ciste chakre 


E ovako da sumiramo na tebe ide 

1700 cista chakra 
1500 cista chakra 
1800 cista chakra 
1800 cista chakra 


Znaci na tebe sve skupa ide 6800 ciste chakre 




Shinobi 22 vs Shinobi 29 0f7a344cec089f3b87f02e00ba00bddd


Spinless 1100

Shinobi 22 vs Shinobi 29 Tumblr-ms5oor-PXof1sr0kmzo1-500

skriveni :


Pijem 2 pilule

#card379

Skidam cd sa troye i ulazim.

#card152d

Ch 60

Damn son uđi u jos koji imunitet, ne znam zasto odugovlacis al ajde 

Stvaram 3x c1 Bata
#card1248

2 Bata pretvaram u c2 Birdove 
#card1247


Sad ta 2 Birda vajam 
#card1252