Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Shinobi 22 vs Shinobi 29 - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Shinobi 22 vs Shinobi 29

First topic message reminder :

Shinobi borba.

PRATITE PRAVILA TURNIRA. NE PRAĆENJE MOŽE DOVESTI DO BANA.

Predaje nema nikada. A da odustanem da trazim nacin da prezivim bas nema smisla, tu se gubi car kreativnosti koju jedva imam. Vjetar hrvatski oko mene se spusta, sedim guzicom na terenu i cekam tvoj poslednji napad.

#card8

Jao jao jao bila bi steta da si uradio 100 flowera... mislim da cu preskociti napad ovaj potez... Umjesto toga cu pretvoriti 1c bat u c 2 bird

#card1247

#card1252

Sada 2 2c birda iz proslog poteza vajam normalno a ovog treceg sto sam sada stvorio vajam do kraja pomocu ove tehnike.
#card1257

I mislim da cu na kraju pojesti 2 pilule 

#card379

Bravo pogodio si skriveni, e sada da sumiramo ovu borbu. Ti si mojih 1000 dmg i 450 zag izbegao setanjem polukruzno na terenu dok su leteli surikeni, oni dok lete ti hoces meni da objasnis da si ti preleteo ful polukrug oko mene i da si izbegao napad. Vasom logikom i pricom isto bi bilo da ja posaljem napad i otrcim u levu stranu 62 m, ti kad se budes branio ostatak tog napada ce otici u provaliju na mestu odakle sam ja poslao napad. Sada cete da budete trigerovani da je ovo drugacije, ali vratite postove i apsolutno je isto. Bez kartice bez icega covek ide trckara po terencetu i izbegava napad.

Kako ja vidim ti nemas cd za tvoje te cista chakra birdove jer si ih napravio pre 2 poteza. Ono mozda i nije tako izracunaj ti posto cd ide od pravljenja. Ako i posle provere opet sjebes i kazes da si imao cd, svaka cast.

#card31

Pa da vidimo ... ugasio si me senzor na 2 poteza tako da nema smisla paliti chakra sense... ostaju ti 3 slota. To mogu biti 2 napada, jedan aburame drugi element napad za 1 slot ili.... ili si bacio stun tehniku u nadi da mi drainas chakru i finishas  u sljedecem potezu... Naravno plan ti je trckarati okolo po dimu tako da te moji napadi ne pogađaju ali to u ovom slucaju tako ne radi.  Imam 3 do kraja izvajana C2 birda, procitaj tehniku " Sculpt Transformation " ta tehnika mi pretvara C1 figure u C2 figure zato trenutno imam 3 ptice opet.  Prethodna 2 poteza sam vajao te figure tako da je to malo unlucky za tebe zato sto napadi prate ... prate i u dimu i kad mi je ugasen senzor. Sjeti se tvoj aburame napad me je pratio u dimu a papirni tagovi nisu sto znaci da trenutno imam 3 C2 Ptice svaka po 1800 ciste chakra i svaka prati.
Da napomenem da od pasivne zemlje imam ja msm 300 hp stita tako da sretno sa cistom chakrom aburame. 

Šah Mat 

Ulazim u hidrafikaciju i bacam sve 3 ptice tamo gdje si se nalazio prije dima. svaka ptica prati i ima svojstvo ciste chakre.
Gdje god da si se pomjerio ptice te prate. 

#card49

#card1252

Na tebe idu 3 napada ciste chakre koji prate svaki 1800 dmg 


Sve skupa 
5400 ciste chakre 

Evo upravo ovaj covek mene dobija. Razlika izmedju mog napada koji je pratio je bilo to sto sam ja tebe video ocima jer si sklonio dim ti si dim ostavio na sred terena, tako da ta logika ne radi. A i svakako valjda ste vas dvojica skapirali koliko je glup koncept da ako je dim na terenu lik samo istrci u neku stranu i mene onda ti napadi ne pogadjaju.

#card1228

Ajmo kuci vidim sve, nemoj mi precutis neke metale koji lete.

Ch ne znas jer se skriveni jos nije otkrio, sve cemo polako.

Nema nista

Napadi te prate i u dimu tako je meni suđeno bili kad si me ti napao sa napadom koji prati.

Opet izvrcemo koncept, ajde slusaj ovu scenu kad si glup. Imamo 5 godina i igramo se suge, ti zatvoris oci i treba da me pratis i uhvatis. Ne ide a picko mala, ma zamisli tako funkcionise i ovo ako ti ne vidis gde sam ja nemaju sta one da prate, ali sto se tice mojih buba, ti si ocistio teren i ja u tom trenutku vidim tebe i one mogu da krenu da prate tvoj polozaj. Ajmo dalje. Pod hitno napraviti koncept sudjenja gde dva autisma od ljudi prave svoju logiku, muka mi vas je.


#card433
#card137
#card146


OVO RACUNAMO KAO NAPAD VETRA JER SE CHAKRA VETRA MESA SA NAPADOM


Napadam ima 2200 dmg 500 zag i prolazi kroz sve ptice, ne ostavljajuci ni pepeo za njima. To ti je to sto znas.


Ch opet ne pisem jer ne znas sve moje skriveni u toku borbe, u pmu je sve po psu da znas.

Tako ne radi kombinacija napada.

Borbu nastavlja Shinobi 22.

Al zato radi setanje i izbeganje napada bravooo