Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Listopadna Šuma

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Listopadna Šuma

Listopadna Šuma  Images?q=tbn:ANd9GcSEQ3JLPxesYGs1HS5txsKFyaJXo2LvSwk0Ow&usqp=CAU
Sablasna šuma mrtvog lišća, drveće je dovoljno debelo da sakriju tjela neočekivanih saputnika vašeg putovanja.
Divljač povremeno odjekuje kroz atmosferu šume.

Šetanjem po šumi razmišljam gdje bi mogao da nadjem grupu koju lovim za misiju.

Po opisu ljudi sela nedaleko odavde trebali bi da su u okruženju ove šume.

Da budem iskren čekao sam ovaj moment da isprobam za šta sam trenirao svo ovo vrijeme.

Jedva čekam da osjetim borbu u kojoj ne moram da se limitiram.

Nije dugo trebalo da nadjem svoju prvu metu zahvaljujući opreznom koračanju medju sjenkama drveća nisam bio primjećen.

Izgleda da je ovaj uljez od čovjeka krenuo da ispuni svoje fiziološke potrebe pored nesrećnog drveta.

Obratio sam pažnju na svoje pokrete da bi mu se približio nečujno.

Protivnik nije primjetio ništa dok nisam došao pravo pored njega.

#card1445
#card1448
#card1449
#card1446

600dmg

The member 'Takuma Shoda' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Listopadna Šuma  #world174

#card1

Sa velikom nonšalantnosti sam pustio napad da udari komad drveta koji me je zamjenio.
Nisam svo svoje vrjeme samo bezumno šetao po ovoj šumi.

Svaki moj momenat je korišten da se pripremim za ovaj jedinstveni momenat kada naidjem na ovaj trulež od čovjeka, koji djeli iste karakteristike ljudi što su mi ravnodušno izbrisali familiju sa zemlje.

Ostatak je bilo lagano za upratiti.
Samo što sam trebao da uradim je da pratim odakle je prvi došao .
Zato je sledeći napustio ovaj svijet još brže nego njegov prethodni drugar.
Udjelio sam mu isto što i prošlom........Brzu smrt.
#card1445
#card1450

The member 'Takuma Shoda' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Listopadna Šuma  #world174

#card1
#card1446

dmg320

Zbog buke je i treći ubrzo našao put do mene pa sam ga poslao ka njegovoj destinaciji bez puno pitanja.
Ne vjerujem da je i on bio raspoložen za priču po njegovim brzim pravljenjem ručnih znakova.
#card330
#card331

The member 'Takuma Shoda' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Listopadna Šuma  #world173

#card1
I tako zadnji komad drveta koji imam ode.

Medjutim mogu rezati drva koliko hoću kad završim sa ovim.

Moram priznati ovaj zadnji se baš trudi mora da je u pozadini primjetio kakva ga sudbina isčekuje ali pogrešno predpostavio da me može nadmašiti samo zato što nisam iskoristio svoj pjesak dok shvati šta je upitanju biće prekasno.

Ovdje sam gotov vrjeme da se vratim u selo nakon odmora da prikupim svoju snagu.

Nikad se ne zna ako se budem opet morao boriti za svoj život po povratku.

"Haaaah nije bilo loše za prvu misiju neki ljudi osjećaju mučninu nakon ovakvih dogadjaja ali ne mogu se natjerati da im dadnem još jedan momenat svoga uma."

Ubrzo se opet sjetim tog čovjeka ni na misiji nelagodnost koja dolazi samo  znanjem kakvi ljudi postoje me ne napušta.

Pa nastavim dalje svojim putem.

>(Map 45)

Došao bih u ovu šumicu za koju sam od seljaka dobio informacije da su banditi pobegli i da se trenutno kriju.


Nedugo nakon osmatranja ugledao bih jednog od njih te bih izvadio svoj mač i pripremio se da zamahnem sa njim ka njemu što bih i uradio


#card353 #card191 #card188


(Ukupan dmg 530)

The member 'Fumetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Listopadna Šuma  #world187

Vidim kako protivnikov napad urla ka meni spreman da me pokosi te vrlo brzo reagujem i radim tehniku zamene 

#card1


Brzo bih video saveznika kako mu priskače u pomoć ali ne bih oklevao i napao bih obojcu sa mojim mačom koji je infuziran mojom chakrom


#card190


(630 DMG) 

The member 'Fumetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Listopadna Šuma  #world188 Listopadna Šuma  #world190

Videvši kako obojica uspešno izbegavaju napade i jedan šalje opasan napad na menebrzo bih uradio tehniku zamene da ga izbegnem 

#card1


potom bih naelektrisao svoj mač i zabio bih se ka njima sa namerom da ih posečem obojicu
potom oblažem sebe i moje oružije električnom čakrom




#card164 #card177 #card155


(dmg 580)

The member 'Fumetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Listopadna Šuma  #world182 Listopadna Šuma  #world182

Videvši oba moja protivnika kako padaju, svestan sam da idalje 2 njihova napada besno ulraju ka meni i da moram da ih izbegnem tehnikom zamene

#card1


potom vidim njihovog vođu te šaljem da napada struje na njega i jedan zamah mačom sa namerom da ga iskasapim


#card158 #card162 #card156 #card353


300+280+100 (250 ako izbegne) 

The member 'Fumetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Listopadna Šuma  #world200

Video bih da me ne može pobediti sam već zove svoje drugare u pomoć da se i oni bore samnom tako da moram i njih da dovršim. Odlučio sam da na njih dvojicu pošaljem četiri munjevite kogle koje bi trebale da ih sprže


#card172 (4 kugle)


Ulazim u refle stance i smanjujem cooldown na constant combat stance za 2


#card203


4x250=1000dmg

The member 'Fumetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Listopadna Šuma  #world196 Listopadna Šuma  #world198

Pri njihovom pomeranju moja munjevita mreža je spržila obojicu i jednog spustila na 100hp-a a drugog na 350hp-a


Kako vidim njihove ogromne napada kako lete prema meni svestan sam da moram da ih izbegnem i najbolji način da to uradim je imunitet i obložio bih svoj mač opet elektrcitetom


#card182 #card155


Potom bih izvukao svoju katanu spreman da ih prerežem na delove i da ih dovršim


#card191 #card188 #card353


200+200+200+80=680

The member 'Fumetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Listopadna Šuma  #world191 Listopadna Šuma  #world199

Video bih kako jedan od njih posustaje ali njegovi napadi idalje besno reže sa namerom da me ubiju i unište šaljem svoj limelight da poništi sve njihove napada koji su oni organizovali i nastavi dalje čiji je preostali demage dovoljan da ga dokreči


#card184


nakon što sam to uradio povlačim se malo iza sa namerom da vidim šta će uraditi

The member 'Fumetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Listopadna Šuma  #world194

Videvši da je drugi ninja pao u munjevitoj eksploziji ali da njegov napad idalje ide prema meni i neposustaje sa namerom da me dovrši ja radim tehniku zamene i trošim 40 chakre da bih izbegao zverku koju je on uputio prema meni sa nemerom da mi okonča sve nade za životom

#card1

Gledajući u četri leša koja sam video oko sebe rekao bih smirenim tonom iako me niko u kilometrima nije mogao čuti


HMMM 2 Jonina i 2 Chunnina i svejedno su pali pot mačem


Videvši kako neprijateljski šinobiji leže na podu zakovani i poslati ili na bolje ili na lošije mesto  (verovatno lošije mesto) gledao sam i bio sam srećan što sam preživeo ovu napetu borbu te bih se zaputio kući

Stojim usred šume, promatrajući njezinu ljepotu i veličanstvenost. Okružen sam visokim stablima, čije krošnje stvaraju zeleni svod iznad mene. Sunčeva svjetlost probija se kroz gusto lišće, stvarajući igru svjetla i sjene po tlu. Svaki korak koji napravim prigušuje se pod mekanim slojem lišća i mahovine, dok se šum šume prepliće s cvrkutom ptica i šuštanjem lišća pod vjetrom. Osjećam se povezano s prirodom, uronjen u ovu oazu mira i tišine. Udahnem duboko, uživajući u mirisu zemlje i bilja koji ispunjava zrak. Gledam oko sebe i osjećam se sitno u usporedbi s ovom ogromnom prirodnom ljepotom, ali istovremeno osjećam se smireno i ispunjeno zahvalnošću što mogu doživjeti ovu prekrasnu šumu.

Kada sam se vraćao ka bazi naišao sam na lice sa poternice,izgledao mi je jako poznato,da kao i što sam mislio to je on,on je kriminalac i ima ga na poternici,probaću da ga sredim i zaradim neophodni novac za moje dalje planove
"Izgledaš mi jako poznato video sam te na poternici,bolje se spremi dobro"
#card78 koristim ovo što će mi pojačati dmg na moje poteze vatrom
#card73 i šaljem ka tebi vatrenog zmaja koji ti pada na glavu od 900dmg
900dmg+200preciznost=1100dmg,220 zagarantovani