Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Poligopn Snova Sparing

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Poligopn Snova Sparing

Poligon Snova" nije samo mjesto borbe za fizičku nadmoć; to je i putovanje kroz vlastite snove i izazove, stvarajući epsku priču o hrabrosti, otkrićima i prijateljstvu, dok se likovi suočavaju s nevjerojatnim izazovima.

Sparinguj i zabavi se

Dosao je Krkela na mesto i upitao
-IMA LI NEKO JACI OVDE DA SE POBIJEMO 1 NA 1 KO LJUDI!?-

Oto stoji na terenu spremajuci se za pocetak borbe, u planu mu je koristiti prvo pescane tehnike, jer je jedino njima i ovladao do sada, operisan je od drugih elemenata.

#card1445
#card1448
#card1447

(Stojim naspram njega i gledam kako postavlja terne u svoju korist) NECU MU TO DOZVOLITI

#card56

Kako ti se svidja ovo Oto *Priupitah Ota*

I jos uvek nisam gotov

#card60

-Zar si mislio da ce biti toliko lako!? nemoj ocekivati da ces mene dobiti tim slabasnim napadima-
Odgovorio mu je Ototsu, lagano ibegavajuci njegov napad vatrenom loptom


#card1
Chakra: 390-20

A zatim, krece u kontra napad svojim pescanim stilom
#card1446

#card1449

Kako je izbegao moju vatrenu loptu *pitam se,nisam se ovome nadao*

Mislis da me to malo peska moze zaustaviti ?* Rekoh mu*

#card1
ulazem 30 ch

Za malo si me imao ,ali ne staje ovo nadolazeci drugi napad ,,KISA PESKA ,*moram nesto smisliti i to brzo*

(Ali ne mogu nista uraditi povodom toga  .onda mi ne  preostaje nista drugo osim sam da napadam )

#card57
ulazem 80 ch

#card63

KAKO TI SE OVO SVIDJA

-Hah, to je vec bolje, ovo ce mi zapravo predstavljati izazov-
Rekao je Oto dok su 2 napada isla ka njemu

#card1
Chakra: 330-40

Oto je izbegao prvi napad substitutionom, ali nije znao sta da radi za drugi napad, jer on nije mogao biti odbijen drugim, pa je morao brzo reagovati

Poligopn Snova Sparing  48d2b0ff5982adc10bbc3f1ea382b327

#card5
Chakra: 290-150

Oto je odlucio da jedan deo stete primi, jer bi inace iskoristio skoro svu chakru da bi blokirao ovaj napad, sto bi vodilo na njegov poraz u narednom potezu

nakon primljenog napada, prizvao je klona za 30 svoje chakre

#card11
Chakra: 140-30
i zatim napao shurikenima, prvo sa svojim oruzijem a zatim sa svojim obicnim surikenima

#card351
Energija: 250-10

(Nisam ni sumnjao u njega ,tako vest borac izbegao je moj jutsu,ali poznajemo se jako dugo i znao sam da cu ga sa drugim pogoditi )

*Vidim iz daljine da stavlja nekako masinu na ruku i brzim poketima ispaljuje 2 surikena na mene nemam mnogo vremena moram brzo reagovati *

#card1
ch-10

*Vidim da ti se blizi kraj cakre tako da cu pokusati ovo da zavrsim brzo *

*Pokusacu ga samo onesvestiti *Nkon izbegnutih surikena odmah sam jurisem krenuo na njega*

#card13
en -200