Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Bar Jadashumi

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Bar Jadashumi

Bar Jadashumi je mesto u kojem se u glavnom okupljaju pijanice 
Ponekad se zatekne koja misterijozna osoba u baru
Bar ima jednu veliku misteriju i u nekim danima mogu se videti razni ljudi kako ulaze u njega sa tim što kad bi neko ušao za njima bar bi bio u potpunosti prazan i svi ljudi bi nestali (mogli bi se videti kako izlaze iz bara nakon par sati)
Bar drzi Amaguna Jadashumi za kojeg postoje razne sumlje u vezi njegove uloge u gradu

Tražeći misterijoznu osobu on je video istog čoveka kaku ulazi u WC od bara 


Nagahito se duboko zapitao šta on traži u WC-u od bara kada su poljski na sve strane


On je potrčao i krenuo ka WC-u da bi čuo zvukove iz njegovog toaleta


Može Biti samo Jedan

Nagahito izlazi iz WC-a kao da se ništa nije dogodilo de se priprema da pođe ka svojoj kući i da razbirstri um


U tom trenutku on ugledava da prodaju sake tekaže


Mogu li 2 čaše Sakea


U nadi da primiri um od svojih misli 


On je brzo popio 2 čaše i duboko se zahvalio šankeru 


Nagahito je izašao iz bara laganim koracima i otišao na ulice ovog sela

Dak sam šetao naisao sam na jedan bar koji mi je izgledao primamljivo. Video sam dan neko izlazi iz njega pomalo prestravljen i poprilicno pijan pa me je to malo zabrinulo ali i probudilo znatizelju. Usao sam unutra i narucio pice.

Može li jedan vas najbolji sake.

Konobar mne je jako ljubazno usluzio. Nakon toga popio sma piće i izasao.

Ulazim u bar sav radostan posto sam napokon nasao negde gde mogu da ispijem dušu pozdravljam barmena i naručujem jednu čašu awamoria Barmen je sipa i gurne čašu prema Yabukiu okrećem ledja i razgledam ljude oko bara malo izgledaju mutni ali
verovatno i ja previše osudjujem kada mi u tom trentuku prilazi stariji čikica pijan do ušiju  
"e sine sine ajde časti dedu jednu čašu happoshua"
gledam ga onako razmisljam
"ajde može,barmen može li piće za gospodina"
dekica sa kezom "e hvala znao sam da si čovek, "
"ali pazi se neki ovde te baš mrko gledaju"
ignorišem ga plaćam pića i izlazim napolje

Ali zamnom još njih trojica...

Baji ulazi u bar te se nasljanja na sank te govori sankeru
Sankeru daj vamk jednu rakijicu da se zagrejem.

Te mu konobar odgovara

Evo Gospodine stiže!

Dosao sam malo da se opustim u baru jer je dan bio previse tezak i da popijem neko pice. Tu sam sreo druga Bajia.

"Pa zdravo Baji od kud ti ovde bre? NIsam mislio da cu te sresti."


Baji eksira svoju rakijicu te se obraca Riku

Oooooo Riko druze stari evo malo ja došao sa se opustim da popijem koje piće pošto se spremam da uradim neku misiju ali nisam jos rekao da ću raditi


Baji kada je to rekao Riku obraca se konobaru

Sefe daj jos jednu rakiju za mene i moga druga!

Baji nisam siguran da li si ti dovoljno jak za misiju nadam se da ces uspeti da polozis. to sam ja pomislio u sebi. Ali nisam mogao da mu kazem tako nesto da se ne bi naljutio.
Pa sam mu zato rekao:
"Uz tebe sam naravno da si spreman sigurno ces uspeti. Ali cuvaj se."
Moram mu sada odgovoriti na ovo za rakiju.
"Izgleda da ne znas dovoljno o meni ja ne pijem."


Baji pogleda u Rika te mu kaže


Ajde bre riko popi jednu za sreću bre neće ti biti ništa.Nisam ti džabe uzeo 1 rakijicu.Nije jaka slaba je ajde moras da probaš!!!


Baji kada je to rekao ispija tu rakiju te gleda u Rika I čeka da i on popije.

"Ne ne ja sam ninja za primer ozbiljan. Jel mislis da bih bio ovoliko jak kada bih pio alkohol?"
Upitao sam Bajia. I cekam da vidim da li ce on prestati da pije i konacno postati ozbiljan ninja.

Baji eksira rakijicu koja je namjenjena Riku
Jao bre Riko kakve veze ima sto se malo popije neće ništa da bude.Jesi li ikad cuo da je od alkohola neku umro?


Baji se nasmija

On izgleda ne zna."Naravno da sam cuo Baji kako je moguce da ti nisi cuo za to.... Ili e samo zezas? Da bice da me zezas. Siguran sam."

Baji gleda u rika sa osmehom na licu te mu govori

Naravno da niko nije umro od alkohola Riko ali to se tako kaze naprimer ja sam sada popijo 3 rakijice i više alkohola necu piti.To ja volim ponekad malo da popijem hahah.


Baji se nasmejao te je narucio sok od jabuke.

Evo nas Rei, stigli smo u bar. Ovaj bar se zove Jadashumi bar i jedan je od najbolji u selu. Mozemo sjesti ovdje za ovaj prazan sto i naruciti nesto. Taman mozemo slobodno pricati da se bolje upoznamo.
Govorio sam dok smo usli u bar i trazili mjesto gdje cemo da sjednemo.

Seli smo za jedan sto i naručio sam nam po piće na moj račun. Doduše za mene samo običan sok pošto ne mijem alkohol tako često iako zbog mog tela imam odličan imunitit na njega.

Ne zanm za tebe ali meni je juče bilo jako zabavno sa tobom, baš mi je drago da sam naleteo na tee juče. Pa da li bi mogao da mi kažeš malo više o sebi? I ja bi voleo da se bolje upoznamo.


"Zapravo jeste neko umro Baji. Mislio sam da to vec znas."

Ne mogu da verujem da on to nije zano. Mislio sam da zna...

Rei je narucio sok, a ja vodu posto ni jedan ni drugi ne pijemo alkohol
Rei ja sam Imado Kazuki i ovo je moje selo u kojem sam rastao i tu sam provodio najvise vremena. Nisam bio ovjde nekoliko godina jer sam bio na putu. Nemam nikoga od porodice ovdje. Tako da mi je drago sto smo se upoznali da imam nekoga da sa njim malo popricam. Mozes li mi ti reci nesto o sebi?

Baji sa osmehom odgovara Riku

Pa taj je bio neki veliki aloholicar onda ako je umro od alkohola.Ja sam ti rekao ja ne pijem svakok dana ja sam ninja koji ima budućnost i potencijal da bude jak

Ja živim u skrivenoj kući u šumi sa svojim roditeljima. Do juče nisam previše izlazio van mog doma većina dana mi se svodila na treniranje i čitanje o strategijama borbe i tesknikama. Napolje nisam voleo previse da izlazim zato što me ljudi obično čudno gledaju i izbegavaju zbog moje zastrašujuće aure i strašnog ali i ozbiljnog izgleda iako imam samo 16 godina.

Tako sam počeo da otvaram dušu pred Imadom nadajući se da će mi postati prvi pravi i za sada jedini prijatelj.

Izgleda da me je shvatio previse ozbiljno. ne mogu da povjerujem da je povjerovao u onu pricu.
Krenuo sam da se smejem jako glasno svi su se okrenuli prema meni.
"Hej Baji samo sam te zezao zasto me shvatas ozbiljno?"


Mogu ti priznati da imas zastrasujuc izgled i nikad ne bi rekao da imas 16 godina. Ali sta te briga ako te ljudi cudno gledaju ti moras da zivis svoj zivot. Nemoj previse da se zamaras sa njima. A reci mi odakle ti u ovom selu, nisam te prije vidjao pa nisam siguran da si iz ovog sela.
Govorio sam dok sam uzeo vodu da se napijem.
Ako hoces mozemo kasnije do trening sale da malo treniramo.

Baji se nasmeja te iz zezancije udari Rika po ramenu

Daj nemoj se tako saliti samnom znas Riko da sve shvatam ozbiljno.uzmi nešto popi ja cu ti platiti

Sada cu da ga nateram da se uplasi jer me je udario po ramenu. Naravno znam da je to uradio iz sale ali sada ce on da vidi i napravio sam jako ozbiljnu facu. Zatim sam mu rekao.

"Da li si ti normalan? Kako ti smes mene da udaris? Jel hoces da sada te ubijem ovde na mjestu? Da li to hoces a?"


Odjednom je neki lik u baru krenuo jako glasno da se smeje i okrenuo sam se da vidim sta je tako smešno. Pošto nima skontao šta je smešno upitao sam ga ne mogavši da prikrijem moji urođeno strašnu auru i izgled.

Šta je tako smašno da se i mi nasmejemo?

Posle toga sam odgovorio drugaru do mene normalnim tišim glasom.

Sigurno me nisi viđao baš zato što nisa izlazio iz kuće. I da mogli bi malo da treniramo. Inače pre nego što smo se sreli sad položio sam genin ispit.

Bili su do nas neki likovi koji su bili bucni. Nisam puno obracao paznju na njih, ali ih je Rei pitao sto se tako glasno smiju.
Rekao sam Rei-u
Zasto ih uopste nesto pitas, a ne znas ni ko su ni sta su. Mogu biti neke opasne ninje. Nisi to trebao uraditi ali gotovo je sada. Mozda nas i ignorisu.
Svaka cast na polozenom genin ispitu ako hoces mozemo za nekoliko dana zajedno uraditi misiju da je lakse obavimo. Dok ne dodje vrijeme za misiju moramo trenirati i spremiti se za nju.

Baji ga udari malo jace iz zezancije i kaže mu

Hahahah ajde da te vidim onda Riko.!


Posle toga Baji se okreće i odgovara strancu


Ne tiče te se sta je nama smjesno.

Hajmo nas dvojica da treniramo.

Rekao sam drugu uzbudjen zbog treninga, utom je došao i konobar pa sam platio pića i zajedno smo izašli. I potpuno sam izignorisao drsku reakciju lika koji se smejao.

Mislim u sebe zasto se oni mesaju. Ali ajde sad i to da vidimo.
"Sta je bre vas dvojica zasto se mesate u nas razgovor? Jel slucajno hocete da nastradate? Ako to zelite hajde pridjite ako smete."

"Baji ako pridju gotovi su . Bolje da idemo odavde dok ih nisam prebio."

Bajia je malo ponjela rakija te se njise levo desno i govori Riku.

AAAJDE NEEEKA PRRRIIDJJUU ISSSTTTUUUCU IHH NALRAVICU SARMU OD NJIH HAHAHAH

Baji kada je to rekao zakecuno se te zategao šaku.

Da l' je moguce da je vec pijan.
"Zasto pijes kada takoi slabo podnosis alkohol bre? Napio si se posle 3 rakije smao to je katatrofa!!!"


Baji sa svojom pijanom facom odgovara Riku

Nnniiisam ja ppppjjjan nnniiisu mene udddarile rakijjeee nnneboj se riko :)

Ma on se je totalno napio ne moze da stoji na nogama napravice haos kada krene kuci.

"Baji ja mislim da ti je bilo dosta alkohola za danas ahaha. SIguran sam da neces znati do kuce da se vratis."

Bajija je malo popustio alkohol te govori Riku

Ne boj se bre dobar sam ja sada aj sednemo još par minuta i ides ti kod mene ako hoćeš?

Malo razmisljam o toj ponudi i odlucim da prihvatim samo da on ne bi napravio haos do kuce.
tako da mu odgovaram:
"Ajde moze Baji idemo poslije kod tebe kuci dobra ideja."



Baji je još uvjek pjan pa ne zna šta priča te govori Riko

Ja tebe volim Riko obožavam te najjvise na svetu js tebe volim ti si mio najjbolji drug!!!

Baji to govori te grli Rika

Boze da li je on ovo peder zapitao sam se on je sigurno lud.

"Bezi od mene pederu jedan bre jesi li normalan."

Ja ustajem i istrcavam iz kafane i pobegnem mu i on ne moze da me nadje vise. KOnacno sam pobegao od pedera.

Baji vidi da ne može da nadje rika te samom sebi govori eh jbg odoh kuci.Baji je iz bara krenuo svojoj kući pošto je pola dana proveo u kafani.

Ulazim u kafanu i laganim korakom sedam za moj omiljeni sto, narucujem sake kao po obicaju... Vadim paklicu cigareta, laganim pokretom ruke je palim i ispustam prvi dim, osecam se sjajno jer sam u mestu koje mi donosi licni mir.

Ulazim u kafanu i za jednim stolom primecujem nepoznatu osobu koja pije moje omiljeno pice sake. Sedam za sto do njegovog i dozivam konobara pa narucujem sake sebi i nepoznatoj osobi. Posle nekoliko sakea prilazim i pitam ga da li ima upaljac da zapalim cigaru, tada me je pozvao za njegov sto i krecem sa njim u laganu konverzaciju.

Prilazi mi covek koji mi je platio sake, ja kao kafanski covek to jako cenim i postujem, pozivam ga za svoj sto nakon sto mi je potrazio upaljac.
Kako se zovete gospodine? upitah ga i sacekah odgovor u tisini uz cigaretu...

Nakon paljenja cigarete upita me: Kako se zovete gospodine?
Odgovorih mu kratko i jasno: Zile Shibata.
Uzvratih mu pitanje: Kako je vase cenjeno ime? Uz zvuk tisine dok znatizeljno iscekujem odgovor na svoje pitanje zavrsavam cigaru i dozivam novi sake.

Odgovorih mu: Miksi Shuji.

Nakon kratkog upoznavanja, bio sam znatizeljan i nisam mogao a odolim da udjem u blizu konverzaciju sa gospodinom Shibatom,
Upitah ga: Odakle ste gospodine Shibata, iz kog klana poticete? Nadao sam se da pitanje nece biti previse diskretno i da ce odgovoriti iskreno...

Odgovaram: Ja sam iz Sela Lista, iz Hjuga klana.

Postavih pitanje: Gospodine Shuji, da li ste vi iz zemlje vatre takodje ili ste stranac?

Bio sam veoma znatizeljan i radoznao zato sto ga nikada ranije nisam sreo u predelima zemlje vatre.

Bilo mi je drago da ga zanime moje poreklo...
Nasmejah se, pogledah ga, i kratko odgovorih: Iz daleke zemlje moj Shibata, iz klana Kaguya.
Pitao sam ga: Shibata da li ste culi nekada za moj klan? pitah uz osmeh

Nakon sparinga, @Urzaaaaa i ja smo krenuli zajedno do kafane na pice. To pice se pretvorilo u malo vise alkohola nego sto smo hteli. Razmenili smo kontakte i rastali se nakon duge noci. Cini mi se kao jak saborac, i ima dosta potencijala. Mozemo zajedno da pokorimo svet.

Nakon sto smo zavrsili sa sparingom i treningom @Deki Luciano me je pitao da li zelim da odem na jedno pice, na to sam naravno pristao jer sam obozavalac sakea. To jedno pice se zavrsilo tako sto sam povracao kada sam dosao kuci rastali smo se, ali smo se i dogovorili o nasem sledecem susretu.

Odgovorih iznenadjeno na pitanje: Nikada nisam cuo za taj klan da li mozes da mi kazes nesto vise o sebi i njemu?
Probudilo se veliko interesovanje u meni kada sam cuo za taj klan i jedva sam cekao da saznam vise o njemu...

Odgovorih mu: To je najstariji klan u zemlji odakle sam ja, ima najduzu i najbolju istoriju, rado bih ti pricao vise o njemu ali moram krenuti na misiju koju moram obaviti, drago mi je sto smo se upoznali gospodine Shibata, nadam se nasem skorijem susretu u buducnosti.

Dosao sam da se malo opustim sa drustvom i dok smo mi pili i jeli nastala je tuca naravno odmah sam interveniso i na kraju se sve dobro zavrsilo