Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Sparing Arena

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Sparing Arena

OVDE SPARINGUJEMO 1V1

Nagahito je došao na livadu i video je svog protivnika na durugoj strani


Nakon kratkog gledanja Nagahito je bio spreman da povuče prvi potez te je rekao


Kameni Stil, Stenovita Oluja


#card93 #card89 


Potom je poskočio nazat i zauzeo je odbrambeni položaj

Vidim protivnika koji je već ispalio baraž kamenja na mene. Na terenu se diže jezero (obojica smo u njemu otprilike do pojasa)

#card28

Uzvraćam sa vodenim mlazom. Napad se sudara i na tebe nastavlja 150 damage-a

#card27

Health: 500/500
Energy: 500/500
Chakra: 440/500

Nagahito bi reagovao brzo nakon neprijateljskog napada on bi pokušao da se zameni sa kamenom u svojoj blizini


#card1


Nakon toga mudro bi promotrio situaciju pre nego bih probao da napadnem neprijatelja sa čoporom vukova od blata koji bi ga gonili


#card96


Onda bih stvorio klona od blata da bih zbunio neprijatelja kako nebi znao koji sam ja jer nije imao fokus na mene jer ga napadaju vukovi

#card95


Zadnje što bih uradio jeste da bih se ukopao u zemlju i pokušao zaglaviti nperijatelja pod zemlju da bih ga onemogućio


#card94

Stvaram tornado koji se sudara sa tvojim vukovima
#card30

150 dmg nastavlja.

Branim se od tvog uronjavanja u zemlju zamenom sa obliznjim kamenčićem koji je tu na dva metra, i kada izadješ, budući da si mi na 2 metra otprilike, radim ovu tehniku

#card1 #card26

Tehnika je levela 130.

Health: 500/500
Energy: 500/500
Chakra: 360/500

Ja bih skočio i našao bih se u zamci i pokušao bih da pobegnem


Sabozirom da sam neosposobljen moj klon odlučuje da te napadne i da te kontrira napad vode


Moj klon bih napravio kamenu kreaciju i stvorio bih je oko mene i moga kaveza sa namerom da zaustavi protivnikov dalji napad


#card92

#card11

Stvaram 2 klona koja oboje rade Tearing torrent

#card24

Imaju 250 damage-a i uništavaju kreaciju koju si stvorio. A potom prilazim i sa kunaiem te ubijam

#card330 #card19

Health: 500/500
Energy: 300/500
Chakra: 300/500

PROBA

The member 'Nagahito' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Dark Legionare' :
Sparing Arena  #world228

PROBA 2

The member 'Nagahito' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Dark Legionare' :
Sparing Arena  #world218 Sparing Arena  #world232 Sparing Arena  #world216 Sparing Arena  #world216 Sparing Arena  #world225 Sparing Arena  #world234

PROBA 3

The member 'Nagahito' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Sparing Arena  #world205 Sparing Arena  #world214 Sparing Arena  #world213 Sparing Arena  #world201 Sparing Arena  #world213 Sparing Arena  #world204

Ugledao bih protinvika na kraju terena i nebih oklevao 


Moj prvi potez bio bi stvaranje klona sa namerom za dalje napade


#card95


Potom bih brzo reagovao i ja i klon bi napali sa 2 različita napada 


Ja bih ga gađao kamenom olujom a moj saborac klon bi probao da ga napadne kamenom šakom


#card90 #card93

Više sreće drugi put

#card136

Tornado deluje na tvoju kišu, a buduće da klon juriša ka meni (nije odma pored mene i imam pravo da mu zaustavim kretanje, šaljem talas vetra ka njemu)

#card126

hp 500/500
en 500/500
ch 440/500

Uvidevši pretnju brzo bih reagovao te bih stvorio zid oko moga klona i mene i napravio liniju koja bi ga zaštitila


#card103


Moj telo bi onda krenulo da skuplja komadiće zemlje razbacane po terenu i pravi štit (vidljivo jer komadići lete sa celog bojišta)


#card89

Otkrij šta imaš skriveno

#card10

(brat je stvorio klona iza zida i pokusao da me uvuce u zemlju, izbegavam to sa zamenom)

#card1

hp 500/500
en 500/500
ch 400/500

primer napadanja gennin npc-a

#card93

gsdg

The member 'Nagahito' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Sparing Arena  #world171

primer zamene

#card1

primer drugog napada

#card96

The member 'Nagahito' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Sparing Arena  #world178