Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Suma Hikarimori

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Suma Hikarimori

Ova suma odusevljava svojim gustim zelenim baldahinom,gdje se suncevi zraci probijaju kroz visoka drveca stvarajuci igru svjetlosti i sjene.Visoka drveca ukrasena su zelenim nijansama stvarajuci ocaravauci prikaz priride k0oja je u skladu s bogatsvom zelenila  i mirisa sume

SUma kao suma izgleda lijepo ali ima tajnu
U ovoj sumi po legendi shinobiji iz zemlje Vatre su obavljali misiju,ali u jednom trenutku oko 22:00 im je put sprijecio neki tajnoviti duh.
-Od tada te shinobije niko vise nije vidio.
Da li je ovo mit ili istina niko ne zna...

Duboko u gustoj šumi, gdje lišće šušti na svakom koraku, krije se tajanstvena priča koja je obavila tamu i misteriju oko nje. Legenda o shinobijima iz zemlje Vatre, koji su hrabro obavljali svoje misije pod zelenim baldahinom drveća, postala je još intrigantnija zbog prisustva nečega neuhvatljivog.
Bio je to tajanstveni duh koji je izronio iz sjene noći, kada je mjesec prosijao kroz grančice drveća i bacao svoje svjetlosti na staze koje su shinobiji koristili kao put. Tačno u 22:00, tajanstveni duh se pojavljivao, postavljajući se kao nevidljiva prepreka na putu ovim vještim ratnicima. Njegovo prisustvo nije bilo opipljivo, ali shinobiji su mogli osjetiti neki nadnaravni otpor koji im je blokirao prolaz. Neki od hrabrih shinobija pokušavali su izazvati tajanstvenog duha, koristeći svoje vještine senzornog opažanja i kamuflaže, ali bezuspješno. Tajanstveni duh činilo se da je bio izvan dosega, kao da je proistekao iz same srži šume, postavši njen čuvar i čuvar mračne tajne. Oni nesretni shinobiji koji su se suočili s duhom nikada nisu bili viđeni nakon toga. Legenda se proširila među narodom, stvarajući misteriozan zračak oko šume, koji je držao znatiželjnike i istraživače na odstojanju. Mnogi su se pitali je li to bio mit, ali atmosfera koja je obavijala šumu, s pričama o izgubljenim shinobijima, govorila je drugačiju priču. Šuma kao šapat legende ostala je neistražena, čuvajući svoju tajnu poput stražara u noći. I dok mnogi sumnjaju u stvarnost ovog misterioznog duha, oni hrabriji nikada nisu zaboravili šapat vjetra i tihi šum lišća u toj šumi, uvijek se pitajući da li su legende istinite ili su samo plod mašte koja igra igre u mračnim hodnicima šume.

Posle nekog vremena dosao sam u skroz drugu oblast. Prva lokacija je bila suma sa ogromnom vegetacijom i drvecem. Inspiracija je sama dolazila i zelio sam vec da duze ostanem, ali moram da nastavim put. Jednom cu se ovdje vratiti to je sigurno.

Kruna je naisao na sumu I pomislio da bi bilo idealno mesto za trening

Putujuci do jednog sela gdje imam misiju prolazio sam kroz jednu sumu.Bio sam zabrinut jer mislim da ce misija biti teska.Cuo sam svakakve price o tome mjestu.Cuo sam da tamo ima neka organizacija i da je veoma opasno ici za nindze poput mene.

za ovo mesto zna dosta ljudi.Čak je jedan tajanstveni tim obilazio to područje gde sam ih špiunirao mislio sam da sam jači od tog tajanstvenog duha ali nisam bio upravu osetio sam neku jaku cakru koja me zabrinjavala pobegao sam odatle sto sam pre mogao.I video onaj tim koji je istraživalo to područije jedan je samo nestao a ostala dvojica su pokusali da pobegnu ali nisu uspeli i bili uvučeni u drvo.

Na putu do sume sam stigao hodajuci neko vreme sam naleteo na neki mali kamp koji je bio neobican te sam se priblizio da vidim da razgledam unaokolo to je bio hideout od ninje kog moram da sprecim samo nije bio tu jedino sam mogao da ga cekam da dodje.20 minuta je proslo a Wertzuir je zamalo zaspao a cuo je korake provirio je a to je on bio Wertzuir je pripremio za napad na ninju:

Byakugan!
#card1286
#card1297
500dmg=500 lvl
#card1289
#card1298
1600+150(snaga)
1750

The member 'Wertzuir' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Suma Hikarimori #world193

Uspeo sam da ostetim protivnnickgo ninju skoro pa da je mrtav zatim je poslao napad na mene hteo sam brzo da zavrsim pa se nisam puno ni razmisljao sta cu uraditi.Mada ne smem ga potceniti ko zna sta moze da uradi moram biti spreman na sve.


#card108
100ch 800def
Oblik:Ispred je stubi i pokriva citav gornji deo tj iznad mene.
#card96
#card96

Gledajuci ninju sam cekao da nesto uradi povodom mog napada.

Jonin=250hp

The member 'Wertzuir' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Suma Hikarimori #world193

Uspeo sam da savladam ninju posao je opet isti napad kao pre bio sam pored zida samo sam se pomerio pored i odbranio od napad i tako sam zavrsio uspesno misiju nije dugo trajala.Te se zaputio nazad ka selu usput i iskljucuje byakugan.

#card8