Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Psy Kuća

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Psy Kuća

Lutajući svuda po svetu naišao sam na ovo naime čudno ali prelepo ostrvo. Samim pronalazkom istog bio sam prinudjen da potrazim sebi krov nad glavom. Skaku tajuči okolo naokolo naidjoh na nju. Stajala je tako zapuštena, prazna, ali pre svega prelepa kuća. Osetih u sebi, ovo je moj dom.

Spoljašnost kuće me je prosto mamila da udjem u nju. Na samom ulazu kuće sam osetio neku čudnu energiju. U tom trenutku nisam bio siguran šta je to. Da li je to neka zaštitna barijera ili možda nečiji gendžucu. Povikah is sveg glasa "IMA LI KOGA"! Medjutim, niko se nije oglašavao. Pomisih, a zatim se i sam osećaj neke sile sam od sebe promenio. To je toplina doma. Kao da mi je sama kuća govorila "Ovo je tvoj novi dom".

Isao sam na misju i sreo sam par ljudi koji su me napali

The member 'Riakori' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 ' NPC Genin' :
Psy Kuća #world172

--------------------------------

#2 ' NPC Genin' :
Psy Kuća #world173

#card330