Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Luka Imuri

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Luka Imuri

Luka zacudjujuci modernija od ostatka sveta napravljena je mnogo decenija unazad, ribarstvo je na vrhuncu kao i trgovina. Najbolji i najiskusniji trgovci svake godine ovde dolaze da pokupe sto vece prodaje i kupce sa svojim ekstravagantnim popustima.

Posle dugog putovanja brodom i placanja ribarima koji su ga povezli, konacno je dosao na ovo prelepo pridmorsko mesto. Odavde zemlja vode ce samo nastaviti da pokazuje svoje lepote i dobre strane, odlucio je da razgleda mesto i pritom kupi nesto hrane.

Razgledajuci ovo prelepo mesto nasao je prefinjenu i premium tunu koju ovde i samo ovde prodaju, morao je da iskoristi sansu i kupi je. Otisao je u dublju sumu koja se nalazila pored luke, ili bolje reci tropsku sumu. Potom je zapalio vatru i odlucio da ispece tunu koju je upravo kupio, tuna imala je specijalan i odlican ukus, dok je uzivao u tuni gledao je u sunce koje je basjalo vise nego ikada.

Dok je jeo tunu i uzivao u prelepom pogledu koje mu je mesto pruzilo, hranio je galebove koji su se bolje reci odomacili na ovoj luki. Ovo mesto i sama njena pojava odrzava zivot stotinama hiljada ljudi, a i zivotinja, nikada do sada nije video ovakvo mesto izgledalo je kao raj.

Sakumo je sedeo te uzivao u pogledu koji mu je luka davala, pogled je bio prelep stoga bilo je jako lepo pa je uskocio malo u vodu te uzivao u njoj, voda bila je takodje jako lepa i morska kao i uvek u ovoj luci prolaze brodovi pa je zato voda tako cista ovde uvek.

Izasao je iz vode i malo vezbao svoje taijutsu tehnike, oduvek je bio samuraj koji implementira i taijutsu i kenjutsu pa je voleo da stalno vezba njihovu kombinaciju i pokazuje svoj talenat kao samuraj, a i taijutsu majstor koji je bio dovoljno vest da izazove najjace iz njegovog klana.

Uspesno je vezbao i svoje ruke i svoj duh i bio je jako ponosan na sebe i svoju samopouzdanost, toliko je bio ponosan da je bio samopouzdan u svoje samopouzdanje. Njegova hrabrost prekrsivala je granica ovog univerzuma i bio je spreman da uradi bilo sta sto je potrebno samo da se zadovolji.

Posto je odradio svoj svakodnevni trening odlucio je da ponovo sedne i tako jos par minuta ili pak sati uziva u prelepom pogledu i galebovima koji su prolazili, pogled bio je jako lep i fanstastican jednostavno ga je obuzeo i nije mogao a da ga ne gleda u ovakvom stanju.

Posto je bio zadovoljan i mentalno i fizicki od gledanja u ovaj pogled odlucio je da malo jos istrazi ovu oblast i gleda u jos prelepih i fantasticnih pogleda koji ce takodje da ga ovako zadovolje kao i ovaj pogled koga je gledao vec par sati na ovoj luci.

(Flashback Mission)


Došao bih u ovaj mali lučki gradić sa namerom da istrebim sve neprijatelje koji se nalaze na ovom mestu. Čuo sam priče o raznim ubicama koji su pobili čitav klan u ovom regionu. Neoklevajući ispred mene ugledao sam 2 ovce te sam se setio rečiju mog nadređenog
 "Ovaj klan ima mogućnost menjanja oblika bolje pripazi na njih"


Uvidevši to video sam 2 iste ovce kako se transformišu i znao sam da ih moram napasti te sam to i uradio


#card93

The member 'Nagahito' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Luka Imuri #world178 Luka Imuri #world179

Uvidevši neprijateljsku elegantnost pri izbegavanju mojih napada u tom trenutku dok protivnikov napad leti ka meni vuk se transforimiše i pokušava nešto. Moj odgovor na oba napada bila je brza tehnika zamene protiv neprijatelja


#card1


potom bih pripremio moju tikvu i moji napadi bili bi spremni da unište neprijatelja i završe ih jednom za svagda


#card910 #card1445 #card1446 


(ovu su bili sand wave i sand manipulation ali kartice nisu dobre)


(nivo peska=400)

The member 'Nagahito' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Luka Imuri #world178 Luka Imuri #world175 Luka Imuri #world173

Dvojica bi pali u svojim lokvama ali treći je idalje rezao na mene. Svi njihovi napadi bili su jaki ali ja opet koristim zamenu da ih zeznem i povucem se nazat


#card1 


potom bih uocio jos 3 kako se prikljucuju borbi samnom sa namerom da me uniste. gledao sam i rekao sam da cu ja unistiti njih i posto su bili blizu slomio sam pod ispod svih njih i gledao da ih uništim tim napadom koji je dovoljan ugirz za njih


#card99 #card89

The member 'Nagahito' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Luka Imuri #world175 Luka Imuri #world180 Luka Imuri #world180 Luka Imuri #world180

3 Od svih njih me je izbeglo i uspelo je da prevlada moje napade koji izgleda nisu toliko moćni koliko sam mislio. Malo sam ih gledao i video da oni mene uopšte neće napasti. Polio sam ih još jednom kišom kamenja sa namerom da ih sve ubijem na licu mesta i da ostanu sam koske


#card93 


gledao sam u te mučenike kako pokušavaju da izbegnu moje napada i kontriraju me nekim čudom gledao sam i bio sam spreman na sve njihove poteze i podvale koji bi mi mogli podvaliti od strane njih

The member 'Nagahito' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Luka Imuri #world172 Luka Imuri #world179 Luka Imuri #world172

2 Neprijateljska projektila bi letela prema meni sa namerom da me ubiju i dokreče jednom za svagda. Ali nisam ja ovca koja čeka svoju smrt, iako njihovi napadi nisu kobni po mene brani bih se tehnikom zamene 

#card1


u tom trenutku bi ugledao zadnje pseto koje kolje civile kako mu se ćefne gledao bi u njega i on u mene pre nego što bih mu rekao


Vreme je da crkneš


Potom bih ispalio kamenog zmaja na njega sa namerom da mu slomim sve kosti u telu i završim njegov regen terora nad ovim malim nekada veselim gradićem


#card102

The member 'Nagahito' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Luka Imuri #world174

Neprijatelj bi kleknuo ali njegov napad je idalje jezdio prema meni sa namerom da me usmrti. Brzo bih reagovao još jednom tehnikom zamene zamenjujući se sa deblom iza njihovih lešina


#card1


prolazio bih kroz usmrćene protivnike svestan da su oni ubijali i mučili narod kako bi im se ćefnulo bez imalo milosti prema nedužnim seljacima. Ostavio bih njihova tela da istrule tu gde su hteli pokazati svoju moć i napustio bih ovo nekada divno a sada zbog njih vrlo pusto mesto


Luka Imuri Tumblr_nhvn52r0xL1s9aisro3_400


Ovaj roleplay se dešava u prošlost.

Stigavši u luku Inamuri, Koga beše iscrpljen od puta iz Zlatne šume. Koga Yari je od svojih "ptičica" ponovo čuo o jednom magičnom arheološkom nalazištu u oblasti 37. Došao je ovde kako bi proverio informacije koje je dobio od svoga poznanika Hiro Hatake, verovao je ovoj ženi na reč ali se v eć više puta do sada ispostavilo da ova arheološka nalazišta nisu ništa više no zamke. Koga se smucao malo po ovom lučkom mestu, sakupio je potrebne informacije i onda se uputio ka selu Yatari no Min.

Aoto je dosao u neko moderno mjesto koje je podsjecalo na luku raspitao se i shvatio da se nalazi u luci Imuri. Aoto se vec osjecao umorno i odlucio je da uzme sobu. Cijene nisu bile bas povoljne ali kvalitet svakako jeste. Uzeo je sobu sa recepcije i tu prespavao noc. Kada se probudio ispostovao je svoju jutarnju rutinu ali mu je nesto falilo a to je bila njegova pticica zabrinuo se za nju ali je znao da ce Kazuki sigurno da se brine o njoj tako da nije previse brinuo. Zahvalio se recepcionaru i nastavio svoje putovanje dalje.