Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Yoshiwara

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Yoshiwara


Hyuga Yoshiwara, ocaravajuce utociste skriveno u planinskim visoravnima, pruza prostrane terase za meditaciju, borilacke vestine i tople izvore, omogucavajuci pripadnicima klana da odrze unutrasnji balans i pronadju mir, izmedju svoje duse i svog tela.

Nakon tragicne proslosti,mladi ninja Toji napusta svoj klan i dolazi u skriveno utociste,gde zeli saznati svoju istinsku snagu.Dosavsi u utociste i otvorivsi vrata Toji ugleda starog nomada Hyugu Yoshiwaru koji ce promeniti Toji-jevu buducnost.

Hyuga Yoshiwara ugleda Toji-a i razbojnicki ga upita.
"KOSI TI I STA RADIS OVDE?" upita Toji-a.Toji preplaseno ugleda starca i odgovori "JA SAM TOJI-SANO DOLAZIM IZ HYUUGA CLANA I OVDE SAM DA BI OTKRIO SVOJU ISTINSKU MOC!"

Posle upecatljivog odgovora Yoshiwara upita mladica da li bi zeleo da trenira sa njim gde mladi ninja odma odgovara sa da.Pocevsi sa treninzima Toji i Yoshiwaru
ubrzo postaju nerazdvojivi.Yoshiwaru ga je naucio svemu sto zna i izvukao sav potencial iz njega.

(Trenirali su 3 meseci)

Posle 3 meseci Toji izaziva svog sensei-a u opasnu borbu u kojoj gubi i iscesi zglob.Toji iznerviran napusta borbu i agresivno odguruje sensei-a od sebe i ljuto mu govori da vise nece da ga vidi.

(Ljut je jer ga je sensei na prljav nacin povredio)

The member 'Toji-Sano' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Yoshiwara #world46

Posle dvoboja Toji krece da se pakuje i krene u daleki istok u zelji da pronađe otosuki skladiste  i postane jos jaci.
Na kapiji od skrovista uzvikne Yoshiwaru "GDE TI TO MISLIS SA IDES TOJI!"
Ne mareci o uzviku starca izlazi iz skrovista,sledeci momenat ce pamtiti do kraja zivota.

(Pocetak 4 meseca u tajnom skrovistu)

Yoshiwaru se zalece na Toji-a sa katanom u rukama
krenuci da ga ubode,ali Toji tada otkljucava svoju moc koju nije znao da ima.Bjagukan je aktiviran katana masi njegovo telo a Yoshiwaru u neverici.Toji u sekundi uzme katanu iz sensejove ruke i probodega.
Sensei i dalje u soku pada na pod i izgovara
"nedostajaces mi Toji-Sano"
(Toji otkljucava svoj bjakugan ubija svog sense-ja i ide u dalju avanturu u svojoj 11 godini)

#card212

U ovim predelima vlada dusevni mir koji mi daje dostupnost boljem upoznavanju svoje duse.

Dva dana hodanja bez prestanka umeju da izmore coveka cak i takvog kakav je Keigo. Stigao je do toplh izvora, gde takodje moze da se prenoci, i pomislio je da je ovo ekvivalentno jackpotu. Odmah je rezervisao jednu sobu, i otrcao do toplih izvora. Nakon toga je vecerao i prespavao, a ujutru nakon dorucka je odradio trening i jos jedan buc u topli izvor, i sada totalno osvezen nastavio dalje svoj put ka sledecoj misiji.