Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Restoran " Pod pustinjskim brijegom"

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Restoran " Pod pustinjskim brijegom"

Restoran " Pod pustinjskim brijegom" 0VQByCr

Ovo je restoran koji ima 5 zvjezdica izvrsna je hrana te ima sirok meni i jako je kvalitetna hrana nalazi se u periferiji same pustinje te stanovnici koji zive kroz citavu pustinju mogu doci na ovo mjesto i zasitit svoj stomak.

Nakon nekog vremena i jutra koje je zavrsilo nastupila je podne. Ipak Xin je malo ogladnio te je odlucio doci na ovo mjesto jer je kvalitetna hrana bila upravo na ovom mjestu i stvarno hrana je bila bez zamjerke. Nadao se da ce uspjeti u svom cilju kojeg je sebi zacrtao u buducnosti

U rano jutro to jest u kasnu ponoc odlucio je ponijeti sa sobom jedan ranac te odlucio da prostre svoju dekicu na zemlju te legne i ocima svojim gleda u zvijezde na nebu vidjeo je svasta te mu se inspiracija za zivot i motivacija vratila te je nastavio uzivati u prelijepoj noci.

Nakon jutra i odmora jutarnjeg nakon cega je sve zavrsio imao je na umu da ode do ovog Restorana i malo prohoda po prirodi. Ipak Xin nije imao izbora sem da popije jednu rakiju da mu otvori apetit te da ispusi jednu pljugu i pogleda kroz prozor uz laganu muziku i lijepu atmosferu u samom Restoranu.

Konacno osim cajeva dosao sam u gostionicu gdje sluze hranu. Narucio sam sebi burek i jogurt, Bio je jako dobar. Teta za pultom mi je rekla da ima sina mojih godina i jako voli kad joj neko dođe tako mojih godina. Pocastila me je burekom i rekla da dođem ponovo. Ja sam joj rekao da bolji burek do sada nisam do sada pojeo i da cu se sigurno vratiti, ali sada moram ici nazalost.

Keigo je naisao na jos jednu pustinju, i kao i prosli put krenuo je pravac kroz nju. Kada je odmakao vec dosta od pocetka, mogao je da vidi nekakav objekat u daljini. Restoran, u sred pustinje, Keigo nije mogao da veruje. Cim je bio toliko blizu da skonta sta je , odmah se zatrcao i uleteo unutra. Seo je za jedan sto i narucio dva kilograma pecenja. Brzo je stiglo, a jos brze otislo. Platio je racun i punog stomaka nastavio dalje da putuje.