Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Shojo Hideout

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Shojo Hideout

Shojo Hideout VXJ0sxh

Jednom zaživelo ribarsko selo, danas njegova ljuštura. Ovo zaboravljeno i opustošeno selo često banditi koriste kao utočište protiv vlasti. Dodatno im pomaže činjenica što je čitava oblast skoro napuštena, pa mogu raditi šta hoće, do kad oće, gde god hoće.

Srećom pa je misija bila nešto malo severno, inače mi se ne bi pešačilo skroz nazad. Pet glava - prosto, eno ih dve.

Pogledao sam trojicu koja su patrolirali u obližnjoj šumi. Sealovao sam sebe, a potom ispalio lance, deleći ih na tri dela, jedan za svakog.

Odma potom, lomim zemlju.

#card1350 #card1346

#card101

The member 'Isaac' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Shojo Hideout #world189 Shojo Hideout #world189 Shojo Hideout #world184

Budući da je napad išao na 3 dela, računaću da je damage koji se vraća ka meni 223.3333 + 200 damage-a zemljotresa.

Tanak sloj crnog blata se obavio oko mog tela, služeći kao ljuštura koja je primila čitav udarac neprijateljskih tehnika. Ni lanci ni zemljotres, ni uragan nisu imali uticaja na mene.

#card89 #card98

(300 def imam na telu)

Stvaram dva klona koja koriste ostatke zemlje (ima i moj zemljotres, a i protivnik je odradio), te oni zajedno bacaju kamenje ka neprijatelju.

#card11 #card93 #card89

(2 sklona, svaki 200x2 damage-a na preostala dva neprijatelja)

Clone 1 & 2 - 30 health, 30 energije, 0 chakre


The member 'Isaac' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Shojo Hideout #world184 Shojo Hideout #world190

Klonovi nestaju u obliku dima a uragan se ponovo samo sudara sa mojim telom. Poslednji neprijatelj je samo odhodao?? Svakako, radim znakove rukama i podzemna eksplozija se stvara ispod poslednjeg protivnika.

Prašina se digla u vazduh, a ja sam čekao da vidim dal je napad prošao.

#card99

The member 'Isaac' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Shojo Hideout #world181

Talas vatre je samo iščeznuo u vazduhu pošto nije mogao da mi naudi. Prošetao sam se malo do napuštenog seoceta, i odmah ugledao preostalu dvojicu koja su blejali tu unaokolo.

Uzumaki lanci su izašli iz mene i podelili se, 400 damage- a ka jednom, preostalih 270 ka drugom. Iz zemlje su se podigli vukovi od blata, koji su u čoporu išli ka drugom neprijatelju

(čisto da rezimiram, 400 damage-a ka prvom uzumaki lanci, 270 + 300 ka drugom protivniku. Takođe, seal koji sam postavio na sebe traje 4 poteza, raščišćeno sa adminom da ne bude aaa traje jedan potez aaaa)

#card96 #card1346

The member 'Isaac' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Shojo Hideout #world190 Shojo Hideout #world187

#card1

Moje telo se menja sa obližnjom oronulom daskom koja se raspršnjava u piljevinu u dodiru sa Kusanagijem, Iz zemlje se diže blatnjavi dvojnik, koji u tandemu sa mnom izdiže kamenčiće/blato/zemlju štagod i baca ih na oba protivnika.

#card95 #card93

Protivnici su bili koliko-toliko iskusniji, ali bio sam spreman da dokrajčim ovu borbu

Clone 1 - 30 health, 30 energije, 0 chakre

The member 'Isaac' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Shojo Hideout #world189 Shojo Hideout #world187

Napadi od mene i klona nisu uspeli da prođu, neprijatelji su i dalje stojali preko puta, ovaj put sa bačenom kontrom. Jedan je krenuo da vraća bačen damage, a drugi je jurišao sa Kusanagijem ka meni.

Pošto damage koji je protivnik upio je 200x2, tako ću i računati. Stvaram zemljani zid koji štiti mene i klona od vraćenog napada, a potom se ruši pri protivnikom zamahu Kusanagija, koji se samo sudara s mojim telom (100 defa od ganzana)

#card92 #card12 #card94

Prebacujem nešto malo chakre klonu, i on i ja uronjavamo u zemlju s ciljem da onesposobimo oba protivnika.

(klon će ovog najbliže meni, a ja ću onog daljeg)

The member 'Isaac' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Shojo Hideout #world189 Shojo Hideout #world187

Budući da je stun efekat, a ne napad, neću računati da se on vraća ka meni.

Napadi su opet promašili, nažalost, a shinobi sa kusanagijem je zamahnuo ka meni. Menjam telo sa nekom daskom, a potom adamantine lanci izlaze iz mene, dele se, i podeljeni idu ka protivniku. Prislanjam dlan na zemlju, i stvaram zemljotres.

#card1 #card1346 #card101

(470 damage/2 znači ide 235 damage lanaca ka naprijateljima, i 200 damage-a zemljotres)

The member 'Isaac' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Shojo Hideout #world186 Shojo Hideout #world189

Ovaj se izvrnuo, ostao je jedan. Kao odbranu, beli mermer je ojačao moj ganzan defense. Senboni su se samo odbili i pali dole, a lanci i zemljotres prosto nisu imali uticaj. Radim znakove rukama i podzemna eksplozija se stvara ispod poslednjeg protivnika.

#card100 #card99

The member 'Isaac' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Shojo Hideout #world185

Pa ja imam 300 defense-a budalice. Kućno drhtavilo je ubrzo prošlo. Potapšao sam se malo po telu, taman da ganzan spadne. Zemljotres je manje više odradio svoj posao u skrivanju njihovih tela. Svakako ovde niko ne zalazi.

Krenuo sam nazad u pravcu svoje kuće, jelte, da se odmorim.