Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Shindai - Missing Piece Event

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Shindai - Missing Piece Event


Pred tobom je sledeći zadak:

Potrebno je da napišeš 5 roleplay postova, polako kvalitetno razumno maksimalnog kvaliteta koji možeš postići:

Postovi su sledeći:

1. POST :

2. POST :

3. POST :

4. POST :

5. POST :


Što postovi budu realniji i kvalitetniji to su veće šanse da ostvariš prolaz.

Postoje DVE OPCIJE kojima admin može da odgovori: Prošao si. i Nisi prošao.

Ako prodjete uspešno ste položili ovaj event i dobijate nagrade.

Ako padnete maksimalni rank za vas u ovoj igri je chunin.

Ako vam admin kaže da ste pali imate mogućnost da ponovo ispišete svih 5 postova i da čekate novi odgovor.


Nakon dugih deset godina potrage jednog dana dok sam se vracao sa misije blizu naseg ninja sela primetio sam senku u daljini koja mi je izgledala poznato. Srce mi je bivalo puno srece kad sam shvatio da je ta figura bio Keisuke. Bio je promenjen  sa oziljcima na licu koji su bili znaci o teskim borbama i avanturama koje je iskusio tokom ovih godina.  Priblizio sam se tiho kao vuk u jagnecoj kozi  zeleci prvo da se uverim da je to zaista on. Keisuke je stajao usred sume a vetar je duvao njegovu crnu odecu. Nisam bio siguran kako ce reagovati na moje prisustvo  ali kada me primetio osmehnuo se  i u njegovim ocima sam video da se jako promenio i da zeli da se vidimo.  "Dragi prijatelju," rekao je Shindai s srecom u glasu. "Nisam mislio da cu te ikada ponovo videti." rekao je Shindai  Zatim posle toga se i Keisuke oglasio. "Ooo zdravo Shindai nismo se videli ima 100 godina nizale su se i nizele godine a nas dvojca nikako da se vidimo". Rekao je Keisuke "Kako bas ti da se nadjes u ovoj sumi"  "Pa bio sam na misiji i najkraci put do moje kuce jeste kroz ovu sumu pa kroz jednu jarugu tamo dole" "Da li oces da idemo zajedno da jedemo i da pijemo kao u dobra stara vremena?"  "Da!!!!"

///prvi post je greska tako da nemoj da ga racunas///
1. POST


Proslo je tacno nedelju dana otkako je moj najbolji prijatelj Keisuke nestao bez traga. Delili smo sve od prvih dana na ninja akademiji do mnogih nezaboravnih avantura koje smo zajedno prosli. Keisuke je bio vise od prijatelja bio je kao brat neko kome verujem u potpunosti.

Nasa poslednja slika zajedno bila je na treningu u ninja akademiji gde smo delili smeh i price o nasim buducim misijama. Dan nakon toga Keisuke je jednostavno nestao. Bio je kao da je nestao iz stvarnosti ostavljajuci iza sebe samo prazninu. Cega se secam jos jeste da smo tog dana kada je nestao zajedno ostrili kunaie.

Nisam hteo odmah paniciti. Razmisljao sam da je mozda dobio neki poseban zadatak od instruktora ali kako je vreme prolazilo shvatio sam..........

Odma sam pozvao anbu jedinice da mi pomognu oko toga da pronadjem Keisukea. Sirile su se mnoge glasine iz sela da je. Da je otisao u noc iz sela, da ga je ogromna zver koja vlada jagurom odvukla, da su ga ubile ninje na misiji, razne glasine se sire, a ja i dalje pokusavam da ga pronadjem i nikako ne uspevam u tome. Jedan put sam otisao sam kod jagure da proverim da li je ziv ili imali mu tela sve sto sam tada video jeste crnu siluetu kako stoji kod jagure prvo sto sam pomislio jeste da je to Keisuke nisam mogao jasno da vidim lice od te siluete nakon toga znam da me je nesto jako udrailo u predelu vrata i pao sam na zemlju. Sta se desilo sledeceg dana jeste da sam se probudio iz kome u bolnici znao sam da ne mogu da nadjem svog prijatelja tako da sam posle ovoga odustao da ga trazim vise.

2. POST

Shindai je stajao u senkama ninja Kage palate, u tisini koja je odlucivala tok njegovog zivota. Pred njim su bila vrata kancelarije Kagea sela, a unutar tih vrata cekala ga je misija od koje se nije moglo pobeci. Osecao je teret  na svojim ramenima, znajuci da nema povratka nazad.

Kage sela, s ozbiljnim facom lica, predao mu je dokumenta koja su sadrzavala informacije o misiji. "Shindai," rekao je Kage, "Ovo je misija od najvišeg prioriteta. Neophodna je za opstanak naseg sela, ali moras biti svestan opasnosti koje vrebaju. Ova misija je teska, i ne mozemo garantovati tvoj povratak."

Shindai je  udahnuo pokusavajuci prikriti stvarnu napetost koja je vrebala ispod njegove spoljasnjosti.
Izvadio je mastilo i pero iz svog kaputa, poceo je da pise na papiru svojoj porodici u slucaju da se ne vrati ziv sa ove misije, planirao je da ovo pismo da svom prijatelju koji bi urucio to njegovoj porodici.

Pismo :


Vratio je mastilo i pero nazad u kaput, te je poslao goluba pismonosu do svog najboljeg prijatelja Itadorija.

Sa ostrim pogledom krenuo je napred na ovu nimalo najvnu misiju koja ce ga kostati zivota.
---Par sati kasnije---

Dosao je u ovaj novi grad u koji je poslan da ubije jednog od legendarnih ninji koji zive u ovoj regiji, ovo mesto poznato je po legendama koje je stvorilo nazvano je "Kitakuri".
Dok je prolazio kroz rulju ljudi u samom centru grada osetio je snaznu cakru crvene boje koja je bivala sve jaca i jaca, odmah je velikim korakom i namrstenim licom krenuo prema njoj ali ono sto je video nije bio covek, bio je demon masina za ubijanje. Nije izgledalo kao da je imalo emocije bio je slican kao Shindai, imao je drugacije namere nego on, umesto da spasi i pomogne ljudima koji su ga toliko puta izdali i obeshrablili do tacke gde nije imao zelju za zivotom. Ovaj demon i njegova licnost pristaju njegovom nazivu, u ovim krajevima nazvan je "Kenjaku" (u ovim krajevima ovo ime oznacava zlotvor i tamu), gledajuci u njega Kenjaku je ispalio veliki blast crvene cakre, ovaj blast izgledao je jaci nego ikada cela anbu jedinica sela lisca ne bi mogla da skupi ovoliku kolicinu cakre na jednom mestu. Shindai primajuci ovaj smrtonosan i prerazoran napad za njegovu malenkost da tako lako izbegne, najlepsa secanja i emocije koje je stvorio sa svojom zenom i  sa dvoje kci probudile su se ponovo u njemu. Nadao se da ce pismo koje je poslao stici sto brze do njih i da ce ubrzo saznati koju sudbinu nosi na ledjima...

Itadori primio je pismo od goluba i ubrzo dotrcao do Shindaijeve porodice, bili su u soku suze su kao kisa curile na njihovim obrazima.

Zivi brzo umri mlad.....

3. Post
Ratne sirene se cuju na svakom kraju, rat izmedju sela lisca i sela magle zapoceo je pre 3 godine. Shindai sedeo je u svom bunkeru sa svojom novom ljubavlju po imenu "Akari", njhova ljubav stvorena je jos od detinstva bili su zajedno jos od malih nogu. Vencali su se pre godinu dana i imali svoju prvu bracnu noc, noc je uradila svoje i Akari je zatrudnela, a Shindai je uradio sve u svojoj moci da je zastiti za vreme ovog krvolocnog rata. Svaki dan provirili bi iz svog bunkera na cist vazduh i videli ljude kako nehumano ubijaju jedne druge, ovo je mentalno uticalo na Akari i na njenu trudnocu ali konacno kada je rat prosao a sukobljene strane su se smirile Shindai-ev sin moze da se rodi u miru. Dete po Shindai-jevom zahtevu nazvano je "Heiwa" (Heiwa u japanskom znaci mir i balans tela i duse). Gledajuci u svog novogrodjenog sina stekao je novu emociju imao je osecaj kao da je bio obavezan da ga cuva do kraja svog zivota.

"Imati dete stvarno je cudno, pitam se kako je deci koja nemaju roditelje".

U ovih 5 godina izrastanja Heiwa je napokon stasao kao mladic spreman je da naostri svoj 1 kunai i polaze za genina. Povukao je na oca tako da je veoma talentovan mladic za svoje godine. Profesori na akademiji su govorili kako treba odmah da postane genin, posto je od ranih nogu pokazivao talenat. Shindai je dosao do akademije da pokupi svog sina za kojeg su govorili da je ovo dete, "dete iz prorocanstva". Odveo ga je kuci nahvalio ga je majci koja je bila bas srecna imao je gene Uchihe i Hyuge tako da je znala odakle je dobio taj velik talenat.


Shindai - Missing Piece Event  9d905fd543bb793d9281b2fc3c6051f5

Shindai provodi svoj dan tako sto, ujutru ode na trening da trenira svoje fizicke sposobnosti i ninjustu. Posle treninga dolazi kuci i jede nesto energicno, da bi dobio energije za ceo dan posto ce mu trebati. Nakon toga Shindai ima trcanje on trci 25 km svaki dan da, ne bi ispao iz svoje forme,posto je vec pokusavao da obori rekord. Shindai voli da se bori protiv zla kako bi zastitio svoje voljene ljude koji su oko njega, snagom prijateljstva. Pokusava da dostigne nivo gde je on najbolji u selu i zato, da dobije titulu Hokagea, posto je o tome sanjao jos od malena. Shindai ima plave oci kao nebo, koje podsecaju na mir i i balans duse u telu.

Otisao sam na misiju sledece sto se desilo jeste, u tih nekoliko trenutaka, srce mi je lupalo kao nikada pre. Strah je bio prepoznatljiv, poput senke koja je prekrila svaki deo mog uma. Gledao sam u neizbezni napad kao u vuka u jagnecoj kozi, kao u tamu koja je prozdirala svetlost mog postojanja. Strah me je obuzeo, paralisuci svaki deo mene, i cinilo se da je vreme stalo. Moje ocajanje je doslo do mene, kao veliki blast ciste chakre. Trazio sam izlaz kako mogu izaci iz ove grozne situacije vec sam bio, polumrtav i nisam znao sta raditi. Odjednom sam povezao 2+2 i shvatio da nema izlaza iz ove situacije, ne postoji izlaz legao sam na pod i cekao svoju smrt koja ce se desiti u dugih 60 sekundi i tad cu ispustiti zadjni dah svog zivota.... Nakon toga umro sam i otisao sam na bolje mesto.


Shindai - Missing Piece Event  Maxresdefault
Shindai - Missing Piece Event  Giphy