Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Ruri - Missing piece test

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Ruri - Missing piece test

Pred tobom je sledeći zadak:

Potrebno je da napišeš 5 roleplay postova, polako kvalitetno razumno maksimalnog kvaliteta koji možeš postići:

Postovi su sledeći:


Post 1 :




Post 2 :

Post 3 :



Post 4 :



Post 5 :



Što postovi budu realniji i kvalitetniji to su veće šanse da ostvariš prolaz. 

Postoje DVE OPCIJE kojima admin može da odgovori: Prošao si. i Nisi prošao.

Ako prodjete uspešno ste položili ovaj event i dobijate nagrade.

Ako padnete maksimalni rank za vas u ovoj igri je chunin.

Dok je setao Akumetsu gradom, korak po korak kroz proslost prisecajuci se trenutaka koji su se desavali. Dok mu se suza tuge slivala niz obraz tugovao je kao nikada do sad. Deset godina su prosle od kako su Ruri i Keisuke zakoračili u svet zajedno, vezani nevidljivim nitima prijateljstva jačim od celika. Njihovi koraci su bili zajednicki, zajedno su hodali kroz ovaj okrutni svet. Ali jednog dana, tajanstveno nestajanje Keisukea presece Rurijev svet poput samog groma. Bez tragova ili naznaka, Keisuke je postao senka u proslosti, ostavljajuci Rurija u mračnom lavirintu neizvesnosti i nesigurnosti. Ruri je sada bio sam, bez oslonca na koji bi mogao uvek racunati, stvorila se praznina koja se nikako nije mogla promeniti. Ruri je proveo beskrajne dane u potrazi, istrazujuci svaki ugao njihovih uspomena, trazeci bilo kakav trag koji bi ga odveo nazad do njegovog izgubljenog druga. Ali svaki korak napred je bio kao korak unazad, svaki trag je nestajao u magli tajni. Bilo je to previse za podneti, Ruri nakon toga nije razgovarao previse, dok bi uvek gledao u prazninu, skoro kao da nije video ostale , gledao je kroz njih, bez ikakvih emocija. Svi njegovi snovi, dusa, bili su slomljeni u komadima proslosti, sada to je samo bila praznina koja ga je ispunjavala...

Ruri je stajao na rubu sumraka, gledajuci poslednje zrake sunca kako se gube iza planina. Bio je nindza visokog kalibra, miran i predan svakom zadatku koji mu je poveren. Ali ovaj put, poziv koji je primio nije bio obican.Bio je to poziv za misiju koja je znacila kraj njegovog puta. Ruri je osetio to u dubini svoje duse dok je citao poruku. Bio je trenutak kada je shvatio da je ova misija, ma koliko bila vazna za selo, njegov poslednji cin. Njegovo srce je bilo tesko, ali odlucno. Dok je pripremao svoje oruzje i opremu za misiju, proveo je dane u tisini, posvecujuci vreme treniranju i meditaciji. Nije zeleo da njegovi drugovi znaju istinu. Umesto toga, zeleo je da se pamti kao nindza koji je poslednji put koracao sa istom hrabroscu i odlucnoscu kao i uvek. Dok je hodao kroz sumu dan uoci samog polaska na misiju, Ruri je zastao pored male reke. Zvuk vode koja tece bio mu je utešan. Zatvorio je oci, duboko udahnuo i osetio svaki trenutak kao da traje vecnost. Bio je spreman. Rastanak s njegovim krajem bio je bez reci. Nije zeleo suvisne reci ili emocije koje bi mogle oslabiti njegovu odlucnost. Samo je klimnuo glavom svojim voljenima, pokazao im postovanje i sa tihim osmehom se udaljio. Dok je putovao prema cilju svoje misije, Ruri je koristio svaku priliku da se poveze sa svetom oko sebe, da oseti svetlost sunca i miris cveca. Njegovi koraci su bili cvrsti, ali srce mu je bilo lako, kao da je vec prihvatio svoju sudbinu.Poslednje vece pre nego sto ce se suociti s izazovom, Ruri je sedeo pod zvezdanim nebom. Pogled mu je bio usmeren ka beskrajnom prostoru, a misli su mu lutale kroz secanja i trenutke koje je proveo sa svojom porodicom i prijateljima. Bio je spreman da se odrekne svega u ime svoje duznosti. Ujutru, dok je sunce tek pocelo da se dize iznad horizonta, Ruri je krenuo ka svom poslednjem zadatku. Bio je miran, bez straha ili sumnje. Njegova odluka je bila doneta, a njegov duh je bio neustrasiv. Ruri, krenuo je ka sudbini s osmehom na licu, spremajuci se da se suoci sa onim sto ga ceka, znajuci da se nece vratiti nazad.

Ruri, nindza koji se borio za pravdu ovog sveta, nedavno je stupio u ulogu oca dvoje dece, blizanaca. Taj trenutak kada je prvi put drzao svoju kcerku i sina u narucju bio je poput spoja svetova. Ponosom je bio obuzet dok je gledao u te male oci koje su sjajile poput zvezda. Njihova lepota uzimala mu je dah dok je gledao svoju zenu i njih zajedno. Svaki dan proveden uz tu deciju caroliju bio je kao neprestano otkrivanje cuda. U ocima svoje kcerke video je neznost i odlucnost, dok je u svom sinu video snagu i radoznalost. Bio je ocaran snagom koju je video u tako malim bicima, i osecao je neizmernu ljubav i ponos. Svaki njihov smesak  bio je poput simfonije, jedinstvenog slaganja u kojem su se preplitali osmesi i zagrljaji. Njegova zelja bila je da bude uz njih u svakom koraku njihovog odrastanja. Zeleo je da ih nauci svemu sto je znao i talente koje je usavrsavao godinama svog zivota, ali isto tako zeleo je da ih podstakne da istrazuju svet oko sebe, da se razvijaju u samostalne i hrabre osobe. Svaki trenutak proveden s njima bio je poput istinskog  blaga, trenuci koji su postali deo Rurijeve duse. Njegov ponos bio je neopisiv, jer je video u svojoj kcerki i sinu ne samo naslednike vec i svetlu buducnost za ovaj okrutni svet koja ce prosiriti porodicnu tradiciju , donoseci novu snagu, hrabrost i ljubav svetu.
Tu srecu dali su mu... Akira i Ayano

Ruri, nindza koji je vecinom vremena posvecen svome zadatku, ipak pronadje vreme za uzivanje u svakodnevnim stvarima koje ga ispunjavaju. Kad god nije duboko uronjen u vezbe i treninge, Ruri voli da se opusti uz caj. Sprema ga pazljivo, predan zadatku i pripremajuci ga sa najkvalitetnijim stvarima nadjenim ili kupljenim na svojim avanturama. To ga ipak ispunjava i pravi ga srecnim.Osim toga, Ruri uziva u stvaranju umetnosti. Cesto se povlaci u prelepe pejzaze, noseci sa sobom svoj slikarski pribor. Tu, u prirodi, inspiriše se lepotom okoline i stvara slike koje odrzavaju njegovu unutrasnju ravnotezu.Medjutim jednog dana, dok je istrazivao sumu u potrazi za novim materijalom za slikanje, naisao je na neocekivanu situaciju. Ugledao je divlju pticu kako se povredjena bori da se popne na drvo. Bez razmisljanja, Ruri je pritekao u pomoc, pažljivo je uhvatio i odneo je do svoje kolibe koja nije bila daleko od te sume.Ova mala avantura podsetila ga je na to koliko uziva u pomaganju drugima i povezivanju sa prirodom. Shvatio je da mu je pored veština borbe vazno i odrzavanje balansa kroz paznju prema drugima i prirodi oko sebe.Tako je Ruri poceo da ukljucuje ove momente u svoju svakodnevicu. Nakon treninga, caja i slikanja, nasao bi vreme da istrazi okolinu, posmatra zivotinje ili jednostavno uziva u miru sume. Ova harmonija izmedju njegovih vestina i svakodnevnih radosti donela mu je unutrasnji mir i ravnotezu koju je trazio.

sgshhe
hehs

Keisuke je moj stari prijatelj zajedno smo isli na akademiju,ali je skoro nestao.
Dosta dugo smo ga trazili ali nismo imali ni najmanji trag gde bi mogao biti.
Tragao sam za njim svaki dan sve kod nisam nasao tajnu labaratoriju.
Uputio sam se unutra i posle 40 minuta hodanja naisao sam na coveka od kog mi se zaledila krv u zilama.
To je bio niko drugi nego jedan od legendarnig sanina Oročimaru sa svojim pomocnikom Kabutom, a na stolu do kog su stajali nalazio se moj prijatelj koji je nestao to jest Keisuke.
Izvodili su nekakve eksperimente nad njim,a ja sam posmatrao kako moj prijatelj očajava u bolovima,njegovi krici su bili toliko glasni da su se verovatno čuli i van labaratorije.
Nisam znao sta da radim,telo mi se ukočilo znao sam da ako bih usao da bih sigurno umro.Istcao sam iz labaratorje u nadi da je u bilini neki snazni ninja."Uspeo sam" rekoh kada sam naso ninju ranga specijalnog jonina on je isto moj dobar prijatelj ali uzalud kada smo stigli o labaratorije Keisuke je vec bio mrtav,a Oročimaru nestao.Odneli smo Keisukeovo telo i sahranili ga.
Sebi nikad necu oprostiti sto nisam bio jaci da ga spasim.

Dok sam bio sa prijateljima jedan dan me gospa 5th Hokage pozvala kod nje u kancelariju,
Kada sam stigao dodelila mi je misiju C ranga kao pratnja nekog graditelja do sela magle.
Nisam ozbiljno shvatio misiju jer je bila C ranga i mislio sam da cu je zavrsiti bezbedno.
Krenuli smo.
Kada smo trebali da stignemo u selo skrivene magle nekada poznato kao selo krvave magle na ulazu dočekao nas je jedan od sedam ninja mačevalaca Juzo.
Zeleo je da ubije graditelja ali moja misija je bila da ga bezbedno odvedem do sela.
Ta misija C ranga ubrzo se pretvorila u misiju A ili čak S ranga.
znao sam da ću morati da se borim sa njim, upustili smo se u borbu bilo je veoma naeto boriti se sa ninjom koji je u bingo knjizi oznacen kao jedan od jacih.
Nisam uspeo da pobedim.
Kada sam bio na samrti graditelj je vec pobegao a Juzo osta zatečen mojom snagom i izdrzljivoscu umro sam ponsono kao pravi shinobi.