Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Guasuki - Missing Piece Test

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Guasuki - Missing Piece Test

1. POST :

2. POST :

3. POST :

4. POST :

1. POST
Moj prijatelj Keisuke nestao je iz ociju ovog sveta pre 2 dana, i dalje sam u soku i u nadi da ga jednoga dana pronadjem ali taj dan verovatno nije blizu ili ipak mozda nece doci. Ja i Keisuke bili smo kao dva brata ali sada njega vise nema, a nema vise ni srece koju sam imao dok sam bio s njim tako da sada sedim i gledam u nebo razmisljajuci o najlepsim trenutcima koje smo proveli, dok povetarac duva u moja ledja i suze mi liju niz obraze. Prvi put smo se upoznali u nindza akademiji on je bio prva, a ja druga godina iako je bio mladji ja sam uvek gubio od njega u sparinzima i tucama, ali ja sam ionako vise bio onaj povucen ali pametni tip koji bi koristio svoj mozak da pobedi umesto pesnica iako doduse to na Keisukeju nije radilo, jeli to bilo jer nisam hteo da ga povredim? Verovatno ali na kraju krajeva oboje smo bili iz istog klana i imali smo podjednako potencijala. Poznavali smo se 10 godina i prolazili smo kroz razne stvari i razna iskustva sto nas je dovelo do ovde, do ove tmurne sudbine koja me izjeda i iznutra i spolja, ponekad pozelim da se nikad nismo ni upoznali barem tad ne bi prolazio kroz ovakvu tugu i ocaj.

Ustao sam iz kreveta i spremio sobu pritom otisao da operem zube i obucem se, kada sam izasao napolje video sam pismo ispred svojih vrata.
Pismo :

Bio sam primoran da prihvatim ovu misiju ali istovremeno nisam mogao da izadjem ziv nakon borbe sa najjacim shinobijem sela magle, nije imalo smisla da prihvatim ovu misiju ali sam ponovo morao. Seo sam na stolicu i oko 3 minuta razmisljao sta cu da radim, na kraju sam odlucio da bi pre umro u borbi nego od strane vlastitog sela tako da sam ustao i krenuo prema oblasti 24.

Kada sam dosao do oblasti 24 ugledao sam prelep grad koji svojom lepotom i prirodom privlaci vecinu drzave prema njemu, ovaj grad se nalazi na severoistocnoj strani od samog centra i prestonice sela lisca. Naziv grada izgleda da bio je Utashinai, iako manji nego vecina ostalih gradova bio je turisticka atrakcija vekovima unazad. Dok sam isao kroz grad upalio sam chakra sense tehniku i time osetio vrlo verovatno Itsukija Hyuugu, najjaceg shinobija sela magle tako da sam pokusao ostati neprimetan i polako sam se poceo kretati prema njemu, izgleda da je bio u hotelu. Popeo sam se do njegove sobe i odmah izvadio kunai kojem bi ga onesposobio ili ubio i potom uzeo svitak, u milisekundi odsekao je polovinu moje sake koja je krenula da se preplavlja krvlju. Skocio sam kroz prozor i sakrio se u sumu da probam i zavijem ranu ali tad je vec bilo prekasno i sustigao me je, nestao je i krenuo je da me napada, a ja sam upalio sharingan i uspesno izbegao njegov napad. Nakon toga samo sam mogao da osetim kako zivot izlazi iz mene i kako polako umirem, verovatno mi je odsekao vrat ili me uboo u srce ali to sada ni nije vazno, sada kada sam mrtav.
Guasuki - Missing Piece Test Desktop-wallpaper-japanese-anime-city-japanese-anime-town-landscape

Nakon dugogodisnje veze sa mojom devojkom, a sada i verenicom Mitsuri konacno sam dobio dete muskog roda. Ovo dete izgledalo je isto kao ja, imalo je plave oci i kosu boje svile dok je nos povukao na mamu, doslo mi je da zaplacem od srece i radosti zbog mog prvog sina i deteta u novosagradjenoj porodici. Uskoro bi trebalo biti vreme moje svadbe sa verenicom u kojoj ce sada i moj sin ucestvovati, dok sam gledao u njega izgovorio sam njegovo ime.

,,Ti si Shin''

Verovao sam da ce ovo ime detetu dati srecu kao sto je on dao meni kada se rodio, gledao sam u Shina te i pritom odlucio da zagrlim svoju verenicu u zahvalnosti na sav trud koja je doprinela u radjanju novog zivota.

Probudio sam se i odlucio da pospremim sobu i posle toga operem zube i presvucem se u novu odecu, hteo sam da odem da jedem ramen u restoranu ali sam se setio da moram da pomognem necaku da nauci stil vatre, krenuo sam prema dojou Uchiha klana i tamo sam video mog necaka Azorija kako me strpljivo ceka. Prvo sam mu pokazivao kako da radi znakove rukama i onda kako da uradi samu tehniku, ovo je bila tehnika vatrene lopte sto je osnovna stvar za sve korisnike vatre ukljucujuci i Uchihe koji su profesionalni u ovom elementu. Azori je srecom uspesno uradio tehniku ali posto mi je ostalo jos slobodnog vremena odlucio sam da odem do restorana i narucim porciju ramena, strpljivo sam ga jeo da bi sto duze uzivao u mekanoj i socnoj teksturi koju je imao, a potom sam otisao kuci i krenuo da spavam.

//Nisam skrolovo dole i video 5. post tkd ga sad pisem//
5. POST :

Kako sam slao vatreni napad na do sada nevidjenog protivnika samo sam gledao kako ga izbegava i polako mi se priblizava, u tom trenutku sam poceo da se znojim i strepim od straha i smrti. Razmisljao sam sta drugo da radim ali nije postojao ni jedan drugi odgovor u mom mozgu osim toga da prihvatim ovu tmurnu sudbinu u kojoj cu zauvek biti u tami i ocaju, odjednom osetio sam veliki bol u svojoj desnom stranom tela i polako sam poceo da se hladim i polako je zivot poceo da izlazi iz mene. Setio sam se najlepsih trenutaka koje sam proveo sa svojim prijateljima i uciteljem u nindza akademiji, nisam imao puno lepih secanja ali sada kada vise nemam prilike da ih stvorim poceo sam puno vise da vrednujem i ono malo secanja koja sam stvorio.
Oci su mi prestale da rade i mrak me je obuzeo.

Trenutno sam u centru tame i smrti, ne mogu nista da vidi ili cujem, ne osecam bol ili tugu, srecu ili radost. Imam osecaj kao da plivam u crnoci i nistavilu, kada bi malo svetlosti doslo do ovde bio bi najsrecnija osoba iako znam da su sanse da se to desi jednake nuli. Ovde ne postoji nista i samim tim ne mogu da se zanim ni za sta vec samo mogu da kao bednik -sto i jesam, pricam sam sa sobom i secam se nekada davne, davne proslosti.

Chunin. Ali.

Mozes proci za jonina ako napraviš priču malo interesantnijom. Niko ne zeli da čita kako jedeš, šta jedeš, piješ. Ne moraš sve bukvalno opisivati i naglašavati. Tri puta pereš zube u 5 postova.

Ako hoćeš možeš ponoviti i predstaviti postove tako da su nam interesantni za čitanje sa nekim zapletima, dogadjajima nekim, nečim. Možda je Keisuke nestao zbog toga i toga. Možda je dete bolesno na porodjaju, možda te žena moli da ne ideš na misiju i ti razmišljaš da samo pobegnete. (nemoj koristiti ove predloge). Nadam se da si shvatio, ima potencijala.

1. Poglavlje Jun 1.

Guasuki i njegov prijatelj i saborac Keisuke sada su se nalazili u krajicku sela zvanog ,,Saidaku'', vetar je bio jak, a sunce je sijalo kao nikada do sada. Guasuki bio je oblozen krvlju i ozbiljnim pogledom na licu dok je drzao svoj famuzni noz ,,Ketsumei'' gledao je u protivnika koji je polako ali sigurno nadjacavao njega i njegovog prijatelja Keisukeja. Protivnik je nosio beli sal oko vrata, imao zift crnu kosu koju je prekrivao sa kapom njegovog samurajskog klana Jiton, istog trenutka protivnik je oteo Keisukeja i nestao. Prvobitno ova dvojica su trebala da protivnika koji se naziva Shin ubiju, ali nazalost Keisuke je bio otet i proglasen kao mrtav nakon neuspesne misije. Nakon velikog i iscrpljujuceg dana u kome je Keisuke nestao, Guasuki odlucio je da spakuje svoje stvari i krene putovanje oko sveta, cilj ovog putovanja bi bio da pronadje Keisukeja.

Otvorio je mapu, i saznao da se nalazi u oblasti 13. ovo je bila jedna od oblasti o kojoj su bili informisani o kretanju takozvanog Shina, ubice i kriminalca. Spakovao je svoje stvari i uputio se prema susednoj oblasti 14. kao i zemlji metala. Da bi platio ovaj nimalo kratak put morao je da zaradi dovoljno novca i spremi dovoljno hrane i vode tako da je krenuo prema granici izmedju drzave zemlje i drzave metala gde bi posetio malo selo skriveno izmedju planina i reka. Setao se kroz sumu, jeo jabuku i razgledao floru i faunu ovog mesta za koje je nazalost mali broj ljudi znalo. Konacno posle par sati pesacenja stigao je do ovog prelepog i sicucnog mesta zvano ,,Deitetsu''.

Kako je laganim koracima ulazio u selo odmah je uvideo prefinjene ribare ovog mesta, ribarstvo je bio glavni i jedini zanat ovog sela zbog prelepih jezera i reka okruzeno njim. Ali ono sto im je falilo jesu farmeri, ova zemlja bila je plodna i napravljena za poljoprivredu, a Guasuki je ovde dosao da se oproba u istom zanatu. Dotrcao je do svog starog prijatelja Isakua za koga se nadao da ce ga preporuciti novom farmeru i poslodavcu Kitaruu, oboje su otisli do Isakueve kuce koja je se nalazila odmah pored reke sto bi znacilo da bi to bilo perfektno mesto za novu farmu ili ako imaju srece sasvim novi ekonomski sistem rada i zanata za Deitetsu.

Guasuki i Isaku su popricali o novim dogadjajima i stvarima u njihovim zivotima dok su cekali da Isakuu dodju gosti, Guasuki nije hteo da deli cilj svog putovanja ili uopste mesa druge ljude u njegove probleme, tako da je odlucio da nakon par popivene case vode ode i ne smeta Isakuovim gostima. Dok je sedeo na luci u blizini Isakuovog dome i reke ,,Mineri'' stariji covek sa farmerskom kapom mu se priblizavao, a to je bio Kitaru. ,,Ti si osoba koja zeli da napravi farmu u ovom naselju, jel da decace?''-rece Kitaru, ,,Da to sam ja.''-odgovori Guasuki. Nakon sto su progovorili par reci zaputili su se prema glavnoj i najvecoj reci u Deitetsuu, ,,Otatsu'' kako Kitaru kaze ovde je zemlja bila najplodnija i s tom reci na umu Guasuki je pratio Kitaruov rad.

2. Poglavlje, Farma Jun 5.

Guasukijev glavni posao je bio da sadi paradajz, papriku i patlidzan, proslo je vec par dana od kako je Guasuki dosao u Deitetsu ali i dalje je obuzet cistim vazduhom, prelepom prirodom, i reljefom ove oblasti. Dani su prolazili, a Guasuki je ucio i radio svaki dan bez prestanka ali se nije zalio s obzirom da je besplatno mogao da stanuje i pritom ima prelep pogled ispred prozora.

2. Poglavlje, Farma Jun 24.

Konacno Guasuki je sa svojim novim uciteljem Kitaruom izoreo i zasadio svo povrce koje je potrebno za ovu sezonu, rad je bio tezak i naporan ali sav ovaj rad donece veliki benefit u buducnosti. Iako je hteo da odmah nadje Keisukea ipak je morao da ostane strpljiv i stalozen, sav ovaj rad ce ga dovesti do njegovog cilja i to je ono sto je bitno. Dok je sedeo na obliznjoj stolici gledao je u laste na nebu i razmisljao o svim lepim i losim trenutcima sa Keisukeom kojih sada nema, zajedno krenuli su u nindza akademiju, a zajedno su je i polozili, prosli su kroz svakakva iskustva u ovih 10 godina ali sada kada ga nema kao da ih se bolje i jasnije seca.

2. Poglavlje, Farma Jul 6.

Na farmu je dosao novi clan, zenskog roda, plave kose i plavih ociju. Nije izgledala puno zainterisovano za poljoprivredu i gledala je Guasukija namrstenim pogledom, kao da ga zna ili kao da joj je nesto uradio u proslosti. Kitaru je odlucio da ulogu ucitelja za ovu devojku po imenu Akari da njemu, bio je zahvalan na ovom novom poslu te je odlucio da odmah pocne sa radom. Pokazao joj je kako da ore zemlju i pokusavao da joj poljoprivredu docara laganim i prostim recima, ,,Kada prvi put zasadis nesto i to uspesno poraste znaces sta je prava sreca'', rekao joj je. Makar sada izgledala je vise zainteresovano za sam zanat, hteo je da sazna vise o njoj i zasto je izabrala da radi ovo iako joj lice govori drugacije.

2. Poglavlje, Farma Jul 6.

Konacno uspeo je da sazna vise o njoj preko ucitelja Kitarua (kako je Guasuki poceo da ga oslovljava). Njeni roditelji su se razveli kada je bila jako mlada, prica se da je imala samo 4 godine. Oba roditelja su se preselila i prepisala kucu njenim starijim bracama i sestrama, ona je ostala sama sa svojom sestrom Asami sa kojom je odvedena u dom. Nikada vise nije videla ni svoju porodicu niti njene prijatelje, njen otac niti njena majka nisu imali nimalo simpatije prema njoj i njenoj braci i sestrama. Prosle godine upisala je 3. godinu srednje skole i sada zivi sa Kitaruem i Guasukijem u njihovom novom rancu. Ono sto je najvise zaintrigiralo Guasukija jeste ime njene sestre, Asami bila je jako bitna u Guasukijevom zivotu. Sa njom je proveo prvih 14 godina svog zivota i bila mu je sve, Asami je bila starija 3 godine od njega i zajedno su prezivljavali kroz detinjstvo tako sto su krali voce od lokalnog prodavca na ulici. Ali jednog dana, kada je Guasuki imao 14 godina i spremao se da krene na misiju ona je otisla sa bogatim poslodavcem koji je hteo da je ozeni. Guasuki je u to vreme vec 2 godine bio u ljubavi sa njom, a sada ljubavi nema, a nema ni nje.

Odlucio je da ode do Akari i pita je ako je njena sestra zapravo Asami za koju on zna, Akari ga je gledala na par sekundi sa sokom na licu te je odgovorila -,,Da, mislim da mislimo na istu osobu''. Nije znao sta da kaze, da je rekao sta mu je uradila samo bi pokvario Akarino misljenje o jedinoj osobi kojoj joj znaci u zivotu, tako da je samo odlucio da je gleda i cuti. Dok je tisina preovladavala odlucio je da je zagrli kako bi skrpio njen i njegov bol kroz ove godine, ovo bi im bar donelo malo doplote i radosti. Dok su bili u zagrljaju Kitaru ih je gledao kroz prozor i odlucio da ih ne ometa, i sam je znao da taj zagrljaj nije imao ljubavno znacenje, vec da je snosio sav bol i patnju koju su ovo dvoje pretrpeli. Znao je da joj moze verovati te posle par sekundi pogledao ju je i rekao,-,, Zelis li da mi pomognes da spasim otetog prijateja?''. Srecom odgovorila je jednostavno i brzo, -,,Da.'' Potom je Guasuki otisao u kucu i za stolom joj ispricao svoj plan.

2. Poglavlje, Farma Jul 30.

Konacno posle brutalnog rada usevi su uspesno porasli, sada je doslo vreme da se pokupe i spakuju u kese iz kojih bi bili prodati. Akari je dao zadatak da kupi patlidzane, a Guasuki je kupio paradajz, Kitaru je sedeo i gledao ih kako zive zivot i stvaraju nove uspoene.

2. Poglavlje, Farma Avgust 7.

Svi usevi su pobrani i sada je vreme da se stave na prodaju, Guasuki i Akari nisu bili neki trgovci ali srecom Kitaru je pokazao svoje iskustvo u pregovorima kao poslodavac. Nakon velikog, a i prvog vasara koji se odrzao u selu njihov ranc prodao je veliku vecinu povrca, zaradili su 364,000 ryoa. Svi bi dobili po jednu trecinu od te zarade, iako je Guasukiju trebao novac za put hteo je da sve bude podjednako podeljeno, imao je u planu da ostane do zime i onda nastavi put. Kada je bila rec o deljenju novca, Kitaru je nosio simpatije za Guasukija i hteo je da mu ostavi novac za put koji mu je Akari spomenula, ipak on ima hotel u centru drzave zemlje dok Guasuki putuje sa praznim dzepovima.

2. Poglavlje, Priprema Za Put Septembar 27.

Doslo je i vreme da se pripreme za veliku avanturu koja ih ceka, uputili su se prema drzavi metala sa konjima koji im je Kitaru spremio sa kako kaze uslovom da ih nahrane i ociste.

2. Poglavlje, Priprema Za Put Septembar 28.

Konacno posle prenocenja u sumi dosli su u jednog od najvecih i najbogatijih gradova drzave metala, grad ,,Hakken'' nazvan je ovako zato jer svakakve legende pricaju o vukodlaku koji dolazi po noci i plasi gradjane. (発見 - mitski vukodlak samuraj, pronaci, naci) Cim su dosli zaputili su se prema prodavnici za hranu, tamo su kupili dovoljno hrane za jednogodisnje putovanje ali ovo je dosta skratilo Guasukijev budzet s obzirom da je potrosio polovinu svog dela i sada je ostao na 60,000 ryoa, sa ostatkom novca bi morao da kupi dovoljno pijece vode i moralo bi mu ostati dovoljno novca za prenocivanje u hotelima i ostalim lokalima koji sluze slicne usluge.

Kupili su par litara pijece vode za svaki slucaj, potom kupili dovoljno odece za put i odlucili da se vrate u Deitetsu. Dok su odlazili pratio ih je mlad, siromasan decak, Kada su legli da spavaju pored vatre bili su u soku videci da ih je tako mlad, bos decak pratio sve do ovde. Guasuki se secao trenutaka kada je on bio u istoj situaciji te se pozalio i odlucio da ga povede sa sobom, stavio ga je na svog konja i krenuo prema Deitetsuu.

2. Poglavlje, Priprema Za Put Septembar 29.

Kada su dosli sa konjima Kitaru je bio zacudjen kada je video mladica bez imena, pored toga ipak ga je prihvatio u kucu zbog Guasukijevih molbi. Zbog toga Guasuki je morao da radi duplo vise dok ne ode na put, iako je rad bio naporan ovo je dosta uticalo na Guasukijevu maskularnu gradju i rezultati su poceli da se stvaraju.

Konacno Guasuki se osecao spremno da pozove Isakua na rucak na njegovom novo napravljenom rancu, sada je ranc bio pun stoke, useva i basta. Njegov trud se isplatio, a Isaku je bio zadivljen njegovim napretkom. Seli su za sto i vecerali domacu hranu koju je ovaj ranc proizveo, ambijent je bio pun radosti i veselja, Kitaru je doneo gitaru i poceo da svira, bila je to magicna noc.

3. Poglavlje, Put Oko Sveta Oktobar 4.

Guasuki je bio spreman da krene na put, i mentalno i fizicki. Pozdravio se sa Kitaruom i sa Akari krenuo prema drzavi munje, ali da bi tamo najbrze dosao morao je da ide preko broda, odlucio je da naruci brod sa svojih preostalih 10,000 ryoa. Kada je otvorio novcanik video je da mu je ostalo jos 60,000 ryoa koje je Kitaru ostavio, nasmesio se i pogledao u nebo koje je polako pocelo da se muti i polako su gromovi poceli da se formiraju.

3. Poglavlje, Put Oko Sveta Oktobar 7.

Konacno posle dugog putovanja brodom dosli su na luku grada ,,Mivaiku'', ovaj grad je bas kao i Deitetsu poznat po ribarstvu ali ovo je samo pocetak njihovog puta tako da nisu puno hteli da se zadrzavaju te su brzo proverili grad i otisli. Iako mu je bilo zao sto nije ostao malo duze u ovom gradu koji ga je podsecao na drevne egipatske gradove za koje je cuo u istorijskim knjigama, davno kada je bio mali.

3. Poglavlje, Put Oko Sveta 2. Godina  April 3.

Guasuki i Akari sada prolaze kroz selo vetra i sumnjaju da se ovde nalazi Keisuke kao sto su trgovci rekli pre par dana, Guasuki pali chakra sense da skenira oblast  te oseca Keisukijevu chakru, u tom trenutku osmeh se stvorio na Guasukijevo lice, a sa osmehom dosla je i nepredvidljiva radost. Rekao je za to Akari i krenuo prema Keisukeju.

4. Poglavlje, Finale.

Konacno posle vise mesececne potrage i puno iskustava steknuto nasao je Keisukeja, pruza mu ruku i vidja da je Keisuke tesko ranjen. Guasuki i Akari ga nose sve do Deitetsua gde bi mu dali medicinsku negu, dok se Keisuke oporavlja Guasuki i Akari prave posebnu vezu i posle par godina se i vencaju.

Guasuki oblaci svadbeno odelo, sredjuje se i izlazi te ljubi Akari u vencanici.

//Nakon ovoga ziveli su srecno do kraja zivota//

Polozio si za Jonina