Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Azori missing piece

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Azori missing piece

event

Azori je provodio vreme sa Keisuke kao inace sad je bilo drugacije jer su se prisecali proslosti.Azori je poceo sa tim
jel se secas onih starih vremena kad smo bili deca kad smo mastali o tome da budemo ninje a sad idemo u akademiju za iste kako vreme leti
da to su uspomene koje bih voleo opet da prozivim
Azori je uzivao u vremenu sa svojim drugom i memorijama sto su proziveli za 10 godina priljatejstva.Azori nije hteo da to prestanu o tome jer je jako voleo te memorije ali posle dugog razgovora. Keisue je rekao
idem da kupim nesto da jedemo umirem od gladi
ae brzo se vrati
tu sam za 5 minuta
Kad je Keisue otisao azori ga je cekao i cekao pa se zabrinuo i krenuo u potragu za njim.Azori je isao od mesta do mesta i ispitivao gde je ali nije imao srece,dok jedan nije rekao da je video tu osobu i kad se okrenuo da je samo nestala.Azori zabrniut za druga po glavi mu se motaju misli o tome sta je moglo da mu se desi

Azori je dobio misiju da ode do sela nedaleko od njega kako bi porazio 5 ninji koji napadaju narod.Azori nije ni citao misiju samo je video to i odmah je pogledao kartu koju mu je pruzila osoba koja mu je dala misiju.Video je gde je i krenuo je ali ga je ta osoba zaustavila i rekla
decace pazi se na toj misiji nisi prva osoba koja je dobila tu misiju sta god radio nemoj olako da shvatis misiju
Azori se nasmejao na to i rekao
Opustite se lako cu ja ovo da uradim vraticu se ne brinite se
Azori je krenuo na oblasti gde mu je misija.Kad je stigao u selo krenuo je da se raspituje o tim ninjama isao je od kuce do kuce ali nije imao srece,svaka osoba koja je naisla na njih je ubijina pa nije dobio neke informacije od njih.Saznao je od babe da su to nije visokog ranka veceg od njegovog ali idalje nije hteo da razocara osobu koja mu je dala misiju i da kaze da se uplasio za svoj zivot.To mu je bila greska Azori nedugo posle skupljanja informacija biva napadnut od ninji.Azori je probao da odbrani sebe iselo ali je bio najacan i nije dugo izdrzao uspeo je jednu osobu da porazi ali ostalih 4 su ga ubile dao je sve od sebe ali nije bilo dovoljno Azori ide u zagrobni zivot tako ste se kalje sto nije uspeo da ih pobedi

Azori je najzad dobio dete toliko je dugo zeleo naslednika osobu koja ce cuvati zemlju kao i on.Sve je to pocelo jedne noci dok je napolje bilo nevreme duvao vetar,padala kisa i udarali gromovi Azori je sa sovjom zenem bio u kuci.Zena mu je bila u bolovima imala je osecaj da ce da umre
DRAGI NE MOGU JA OVO PREVISE BOLI
IZDRZI JOS MALO CE DOCI DOKTOR DA VIDI STA TI JE
Azori od besa izlazi iz kuce i krece da trazi doktora dda ga sto pre dovede.
POZURITE MOJOJ ZENI NIJE DOBRO
Uzima doktora pa sa sovjim ninja mocima brze dolazi kuci
Eno je molim vas pregledajte je i recite mi sta joj je
Doktor prilazi zeni pregleda je i samo je prestao
STA JOJ JE
molim vas recite mi sta mi je
Doktor je stao te je sa osmehom na licu rekao
Cestitam postali ste roditelji
Azori zamalo nije pao u nevest kad je cuo da je zena dobor i da ce biti tata Azori od srece gleda u zenu a zenine oci vec govore isto sto i on.Nedugo nakog toga dosli su i ostali doktori krenuo je porodjaj Azori sav nervozan je cekao u drugoj sobi vrteo se u krug od nervoze samo se cula skripa vratima i plakanje
Mozete da udjete da vidite vaseg naslednika
Azori ulazi u sobu gledajuci u bebu i u zenu ceo svet mu je prosao pred ocima jedino sto je uspeo da kaze je
Hvala vam i hvala tebi draga na nasledniku
Ime sa bebu nije trebalo vec su se dogovorili da ga nazovu Akihiro.Tako od ruzne noci se pretvara u noc puno svezda i srece

Svanulo je jutro i sunce je izaslo i kroz maleni otvor kod zaveza sunce je pogodilo oci Azorija i tako ga razbudilo.Azori se protegnuo ustao iz kreveeta i krenuo je da pravi sebi da jede uzeo je jaja da pravi zacinio ih je sa njegovoim omiljenim zacinima i poceo da ih pravi.Kad je jeo obukao se izasao napolje na trening posle treninga uzeo je da odmara u parku i da slusa muziku od muzikanata na ulici.Dok je slusao muziku uzeo je popije njegovo omiljeno pice sake i da zapali cigaru kako bi se sto bolje odmorio.Kad je popio i ispusio krenuo je kuci polako da jede i da se odmori.

Azori u borbi ostaje bez daha,krece telo da ga izdaje,sve mu se cini sporije kao da dozivljava svoje poslednje momente idalje nije hteo da ga to sputava te je uzeo da se bori dok je mogao.Nadugo posle toga nepriljatej ga napada Azori sav izmoren nije mogao da se odbrani od napada pa prima stetu nanesenu njemu i krece ceo zivot da mu prolazi pred ocima.Dok mu je zivot prolazio pred ocima cuo je smeh svoje zene i svog deteta i setio se kako vise nece moci da ih vidi niti cuje kako se smeju.Uzivao je u trenutku dok je trajao jer mu je to poslednji put kad ce ih videti i cuti.Poslednje reci su mu bile
Izvini draga moja izivni sine moj necu moci da dodjem na veceru niti da dodjem da ti procitam uspavanku izvinite
Tako je pala suza sa lica ratnika koji se pozdravio od porodice kazu da najjace osobe ne placu ali cak i one moraju da ispuste suzu na ovakve momente.

Mozes biti max Chunin. Ne vidim mogućnost da išta više od toga bude čak i da ispraviš greške. Moraćeš vežbati par meseci pa opet al evo upustva:

1. Pravopis mora biti tačan na eventu
2. Tema postova je previše banalizovana
3. Uživi se u karaktera, ne razmisljas o edgy osobinama ninji koji zele da postanu najjaci, razmisljaj o osobinama obicnih ljudi koji samo zele da zive zivot.
4. Prati sve ostale igrače koji dobijaju pozitivne odgovore, uporedjuj sebe sa drugima. Vežbaj i popravljaj se.

odustajem