Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Ahiru Kaja - Missing Piece Test

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Ahiru Kaja - Missing Piece Test

Pred tobom je sledeći zadak:

Potrebno je da napišeš 5 roleplay postova, polako kvalitetno razumno maksimalnog kvaliteta koji možeš postići:

Postovi su sledeći:

1. POST :

2. POST :

3. POST :

4. POST :

5. POST :


Što postovi budu realniji i kvalitetniji to su veće šanse da ostvariš prolaz. 

Postoje DVE OPCIJE kojima admin može da odgovori: Prošao si. i Nisi prošao.

Ako prodjete uspešno ste položili ovaj event i dobijate nagrade.

Ako padnete maksimalni rank za vas u ovoj igri je chunin.

Policija od 3 ninje ranka S jonin dolazi na isto mesto gde sam ja. Dvojica prilaze meni dok treci ostaje da razgleda mesto dogadjaja. I pitaju me

Mladicu, nestao vam je prijatelj kazete? Kada se to desilo i da li ste prisustvovali dogadjaju?

Ovo vam je sve sada nejasno i zbog toga cu vam objasniti stvari detaljnije vracajuci se cak 10 godina pre ovog istog dogadjaja.

Ja i moj sada najbolji prijatelj Keisuke smo pre 10 godina zajedni isli na ninja akademiju i tu smo se upoznali po prvi put. Nakon zavrsene akadamije bili smo zajedno u istom timu kao dve same ninje. Provodili smo zivot kao i svake druge ninje, isli smo na misije, druzili smo se, borili protiv neprijatelja i tako dalje. I tako nam je proteklo skoro 9 godina zivota no nakon 9 godina prijateljstva po prvi put sam osetio neku cudnu auru da izbija iz njega i da ga tako reci kontrolise, nisam zeleo da to pricam pred njim ali mislim da sam ga zbog iste sada izgubio.

Da se vratimo na pocetak price.

Da, moj prijatelj Keisuke je nestao i da bio sam tu. Dok smo pre 20 minuta razgovarali o zivotu odjednom mi je rekao "Zbogom Ahiru" i nestao.

3 S jonin ninje su klimnule glavom i otisle da tragaju za njim.

Ahiru je kao i obicno dosao u subotu da preuzme misiju koju dobija svakih 7 dana. Ali ovaj put je nesta drugacije cak je i on sam imao neki cudan predosjecaj da ce ova misija biti drugacija od ostalih. Kada je usao u prostoriju gde preuzima misije ugledao je svoje ime na jednom papiru i opis misije

Opis :


Shvatio je da ovu misiju nikako ne moze da uspesno zavrsi jer je on jos genin rank. Posto je dobio smrtnu misiju nije bio bas srecan ali ipak je krenuo da se sprema na smrtni put jer je bio primoran na to. Spakovao je osnovne stvari i krenuo na svoju misiju. Na misiji Ahiro nije stigao ni da napadne a vec je umro od neprijatelja od tada niko nije znao sta se desilo sa njim.

Ahiru je u svojoj kuci citao jednu divnu knjigu kad je odjednom zacuo kucanje na prozoru pored njega. Kad se okrenuo da vidi sta proizvodi to kucanje video je jednog goluba kako nosi pismo. Otvorio je prozor i golub je odmah uleteo u kucu sletajuci na sto pored Ahirua. Ahiru je uzeo pismo sa noge goluba i krenuo da cita

Pismo :


Dok je citao ovo pismo osmeh mu se stvarao na licu brze nego ikad u njegovom zivotu. Niko nije mogao da opise taj izraz lica, tu srecu koju je on osecao u tom trenutku i njegova osecanja. Pre nego sto je izasao iz kuce morao je da se uljudno obuce i spremi za tako divan dogadjaj u njegovom zivotu. Moze se reci da se preporodio nakon citanja tog pisma, kao da je njegova beba njegov novi zivot. Obukao je njegovo najlepse odelo i najlepse cipele koje je imao u cipelarniku. Zatim je krenuo ka bolnici dok je iz njega izbijala sjajna aura srece svi koji su prosli kraj njega su je mogli osetiti. Putem je polako isao ka bolnici koja nije bila mnogo udaljena od njegove kuce. Dosao je do bolnice i odmah se zaletio ka sobi njegove zene i usao je unutra dok jos nije krenula da se poradja. Ali nije stigao ni da se pozdravi sa zenom jer je doktor usao odmah za njim i rekao mu da saceka ispred sobe u hodniku jer ce sad da se poradja. Ahiru pre nego sto je izasao iz sobe pridrzao je ruku njegove zene i sapnuo joj.

Mozes ti to, verujem u tebe.

Zatim je izasao iz sobe i seo u hodniku na jednoj stolici, hodnik nije bio toliko velik ali je bilo dosta muskaraca u njemu. "Sigurno i oni cekaju svoje zene da se porode." pomisli Ahiru. Sedeo je pored jednog coveka dok je cekao da se njegova zena porodi, odjednom su prozvali ime coveka pored Ahirua i on je otisao u jednu od soba u hodniku. Nakon nekoliko sati konacno se culo "Ahiru Kaja" kroz vrata sobe iz koje je izasao pre. Ahiru udje u sobu i vide preslatku bebu u narucju svoje zene odmah je prisao bebi i uzeo je u ruke te je poljubio u celo i rekao.

Da li se slazes da se zove Kim?

Odmah se nasmesila i klimnula glavom u znaku odobravanja. Ahiru je odlucio da ostavi bebu kod svoje zene i da je pusti da se malo odmara. Seo je pored kreveta gde je lezala njegova zena i uzeo je za ruku u znaku podrske i srece. Nakon nekog vremena Ahiru je sam sebe uhvatio kako spava i odjednom se trze iz sna videvsi da i njegova zena spava odlucio je da ode nazad kuci i da je pusti da odmara. Izasao je iz sobe i zaputio se ka kuci sa namerom da se vrati sledeceg dana.

Ahiru je ustao iz svog kreveta veoma umorniji nego inace, nije znao zbog cega je to tako ali nije mnogo mario za to. Otisao je do toaleta i uradio ono sto je trebao. Zatim je krenuo da radi svoju jutarnju rutinu prvo je skuvao sebi caj koji je popio uz jednu divnu knjigu koju je krenuo da cita nedavno a posle toga je spremio sebi dorucak koji je slasno pojeo jsr je bio vrlo gladan. Nakon toga vratio se na citanje knjige jer mu nije ostalo mnogo do kraja pa je odlucio da je skroz procita. Posto je procitao knjigu htio je malo otici voziti skejtbord po ulici kao i inace. Obuo je svoje patike za skejt i uzeo svoj skejtbord na kojem je krenuo ka ulici. Vozio je skejt kroz prelepu ulicu oko koje je bilo mnogo drveca i mnogo prelepih basta sa cvecem koje je mirisalo tako lepo da ne moze da se opise. Vozio je skejtbord sve dok nije dosao do jednog corsokaka, tu je odlucio da stane i da se polako vraca kuci. Kada je stigao kuci primetio je da je vec okasnilo i da treba da se sprema da ide na svoj posao, u svoj restoran koji vodi vec godinama. Obukao je svoje odelo za posao i cipele a zatim krenuo na posao. Na putu do restorana je bilo nekoliko lepih vinograda sa kojih niko nije brao grozdje. "Kako mogu da gledaju da ovako divno grozdje vene i propada." pomisli u sebi. Cim je dosao u restoran stavio je znak na vratima da je otvoreno i da se moze uci i jesti unutra. Stavio je kecelju i pripremio sve sto mu treba za taj dugi dan u restoranu. Ovaj put je bilo drugacije, bilo je bas mnogo gostiju taj dan i Ahiru nije mogao sve da stigne sam u kuhinji. Morao je da pozove pomoc u kuhinji svog druga koji inace radi drugu smenu ali je Ahiru ponudio da mu doplati prekovremerne radne sate na sto je on odmah pristao. Taj dan je bilo bas zastrasujuce u kuhinji toliko je bilo posla da su i njih dvoje jedva sve pohvatali ali srecom nekako su uspeli da tu prvu smenu zavrse uspesno. Ahiru je krenuo da se pakuje dok je drugi radnik u kuhinji ostao da radi drugu smenu. Posto se spakovao krenuo je kuci da se odmori u ovom predivnom danu. Na putu kuci opet je prosao pored onih vinigrada i odlucio je da tajno uzme jedan grozd i da proba grozdje posto mu se cinilo bas ukusno. Grozdje je bilo predivno i Ahiru nije zalio sto je odlucio da proba sta vise bio je veoma srecan. Kada se vratio kuci legao je da odmori da bi bio odmoran za trku koja ga ceka za nekoliko sati. Kao sto i rekoh nekoliko sati je proslo i Ahiru je krenuo da se sprema za trku skejtbordovima obuo je svoje patike i krenuo na skejtu ka jednom brdu koje se najcesce zvalo "brdo S" po trci koja se odrzava na njemu i naziva se "trka S". Dosao je na brdo S s misli da ce da pobedi ovu trku lakse nego ikad medjutim ova trka je bila veoma izvesna i celo vreme je vodio jedan nepoznati klinja sa belo-plavom kosom no Ahiru je ipak uspeo da pobedi i krenuo je da se vraca kuci srecan zbog pobede. Vratio se kuci sazuo patike i legao da spava.

Ahiru se borio sa nepoznatim protivnikom vec nekoliko sati i borba je bila veoma neizvesna. Do jednog trenutka kada je Ahiru osetio da se sprema nesta vrlo lose po njega. Ahiru je bacio napad zadnje nade na protivnika koji je on izbegao i onda je osetio da protivnik u sebi stvara velik naboj chakre koji ce ubiti Ahirua. Odjednom je na Ahirua krenula velika vatrena kugla koja je bila namjenjena da ga ubije cim ga dodirne. I Ahiru je shvatio da nema ni dovljno chakre a ni dovoljno snage da se odbrani od ovog napada pa mu je pred ocima proleteo sav njegov zivot i dobri i losi trenutci. Pred ocima mu je preletao najlepsi trenutak u njegovom zivotu kao ninja, kada je polozio njegov genin ispit. Zatim jedan trenutak koji se desio nekoliko meseci kasnije, kada je polozio njegov chunin ispit. A onda i jonin ispit koji je bio najtezi i jedan od najlepsih trenutaka koje je ikad doziveo u svom zivotu. Ahiru je zeleo da nekome isprica svoj zivot pre nego sto umre, svom sinu ili svom unuku. Medjutim nije mogao to da dozivi i bio je veoma tuzan zbog toga. Bio je tuzan i sto niko nece pricati sta je on radio i uspeo u svon zivotu. Tako sam, jedino je upoznao njegovog najboljeg i jedinog prijatelja Toraia koji verovatno nece ni primetiti da Ahirua nema. Tuznom Ahiruu je ostalo jos par sekundi zivota a jedino o cemu je on razmisljao jesu nebitne stvari u zivotu. Kada mu je ta misao prosla kroz glavu pred ocima su krenuli da bljeste lepi dogadjaji koje je proziveo. Svu radost koju je osetio dok se druzio sa Toraijem i svu srecu u vremenu koje je provodio sa njim. Ahirua je ispunila sreca iako je znao da ce umreti vrlo brzo, tu srecu niko ne ume da opise jer biti srecan a umirati je necuveno za jednog coveka. I tako dok su mu razne misli prolazile kroz glavu kugla je konacno dosla do njegovog tela i dotakla ga, cim ga je dotakla Ahiru je umro. Njegovo telo je brzo sagorijelo istom vatrom kojom je umro. Niko nije bio tu da prisustvuje njegovoj smrti samo jedan covek koji ga je ubio.

Mozes jos malo vezbe za jonina samo. Trudis se, respect. Ponovi drugi post i ugledaj se na postove ninji kojima je odobreno.

Ahiru je kao i inace nedeljom krenuo ka upravnoj zgradi da preuzme misiju koju dobija svakih nedelju dana. Na putu ka zgradi razgledao je dvorista nepoznatih ljudi koja su bila mnogo lepsa od njegovog. Kada je usao u zgradu nasao je prostoriju gde se ide za misije i usao u nju. Cim je usao pozdravio se sa ljudima unutra i rekao je da je dosao da pokupi svoju nedeljnu misiju. Neki nepoznati covek za stolom mu je pruzio pismo i rekao mu da ga otvori i procita kada bude sam jer niko sem njega ne bi trebao da zna za misiju koju je on dobio. Ahiru izadje iz prostorije a zatim i iz zgrade u koju je malocas usao krenuo je kuci istim putem kojim je i dosao. Opet je razgledao prelepe baste nekih ljudi koje ne poznaje dok se vracao. Kada je najzad dosao kuci odlucio je sesti na stolicu u dnevnoj sobi i procitati pismo koje je dobio kao misiju.

pismo :


Dok je ovo citao Ahiruu se izraz na licu znatno promenio prikazujuci da on ne zna sta bi trebao da radi u ovakvom trenutku. Razmisljao je da ne ucini sta mu je naredjeno i da ne ode na ovu misiju kako bi umro samo kao diverzionista. Ali ako ne ode ko zna sta ce uraditi njemu. Na kraju tog dugog razmisljanja konacno je odlucio da ce ici na misiju bila smrtna po njega ili ne. Pre polaska spakovao je svoje stvari u jedan ranac koji je stalno nosio na ledjima. Nakon sto se spremio fizicki bio je red i na psihicku primemu jer mu se nije bas islo na ovu misiju. Posto se spremio krenuo je ka mestu gde treba da se izvede diverzija, ispred njegove kuce ga je cekalo par ninji koje su cinile njegov tim. Cim su se okupili krenuli su na svoju misiju da naprave diverziju i pomognu u predstojecem ratu. Kada su dosli na mesto borili su se casno i svi su poginuli tu, sem jednog ninje koji je bio onesvescen. Nakon te duge borbe ninje Ahiruovog sela su pobedili shinobi rat.

Jonin