Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Akumetsu Meeting Hall

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Akumetsu Meeting Hall

Akumetsu Meeting Hall Zm8LLME

Prostorija u kojoj se održavaju sastanci sa posetiocima grada, novim ninjama, daimyoima i lordovima velikih imanja. Činjenica da je glavna zgrada u zgradu ogromna tek postaje jasnija kada se udje u ovu dzinovsku dvoranu.

Storynote: Akumetsu Town Members



Sve ninje koje su se prijavile za članstvo Akumetsu grada dobili su pismo u kojima su pozvani na sastanak. Rok za postovanje ovdje je 12h.

Azori je dobio pismo na kom pise da se članovi Akumetsu grada sastaju. Cim je dobio pismo krenuo je nije hteo da kasni ili tako nesto. Stigao je ispred zgrade usao je u zgradu nasao je prostoriju usao je u nju i seo da ceka ostale i da vidi ko ce da dodje

Dok sam slusao Sinana i uzivao u viskiju u svojoj dnevnoj sobi Spasoje mi je zakucao na vrta i usao u sobu sa pismom predsednika Akumetsu Town-a gde pise da sam pozvan na sastanak u Meeting Hall-u.
Odlucio sam da krenem da vidim sta hoceju od mene.

Nakon poziva u halu Akumetsu Town-a, došao sam bez problema, nisam pozvao Beo-a pre polaska nadao sam se da će doći na ovaj sastanak na koji smo svi pozvani. Došao sam ispred ulaza u glavnu zgradu u gradu, straža su me primila nakon što sam im pokazao pozivnicu, ušao sam te me je sekretarica vodila do te neke glavne sale, dok sam šetkao kroz prostorije ove lepe građevine zanemeo sam od te lepote. Sekretarica me je dovela do glavne sobe gde se sastanak trebao održati, video sam par shinobija tu ali sam odlučio da ih samo iskuliram te sam povukao stolicu ka sebi i seo čekajući glavnog čoveka koji nas je pozvao.

Akumetsu Meeting Hall 09a559e5854545d67ed35570d5e23b95

Nakon popodnevne drenke zena me je sacekala sa pismom kaze da dolazi sa vrha boze moj mora da je nesto jako vazno moram odma da krenem daj zeno kosuljicu onu novu i krecem pa cu ti pricati kad se vratim sta je bilo oblaci kosulju, ljubi dva sina svoja u celo i odlazi Akumetsu Meeting Hall Main-qimg-d75e104804b97569d4ea18d50d4407b7-lq

Fukushuki se zaputio na ovo mjesto radi dobivenog pisma na kojem pise da se sve ninje koje su odlucile da se pridruze Akemetsu townu sastanu na jedno mjesto.
Kada je dosao na ulaz vidio je dva strazara ispred vrata, kada im je prisao pitali su ga ko je i kako se zove a on im je rekao:
"Zdravo maleni ja sam Fukushuki pozvan sam na ovaj sastanak, i vi bi to trebali znati"
Nakon toga su shvatili da je on bio jedan od ninji koj je pozvan na sastanak, tako da su ga pustili unutra. Kada je usao pred ocima mu je zabljestala ljepota unutrasnjosti ove gradjevine, krenuo je prema prostoriji gdje su se nalazile i ostale ninje. Nije znao gdje je ta prostorija ali ga je neka mlada zena uputila u ovu sobu predpostavio je da je to sekretarci. Kada je usao u sobu vidio je par ljudi i jedan od njih mu je bio poznat, rekao im je:
"Gdje ste malise, dosao je i Fukushuki"
Sjeo je na stolicu i podsmjeskivao se, cekao neku osobu koja je naglasena u pismu.

Cini se da jos nisu svi stigli malo sam nervozan ko zna sta ce sad biti ako nista nisam sam tu je i Favela. Mozda samo zele da idemo zajedno na veceru i bolje se upoznamo srecom sam se lepo obukao tako da to nije problem. Na kraju dana vidi koliko ljudi da ne kazem novih prijatelja je vec ovde.

Beo je po pozivnici dosao u predstojeci grad sa svojim pobratimom, pratio ga je jer je Kuro oduvek bio dominantiji u tom smislu. Voleo je da vodi i da zna kuda ce da ide, imao je te liderske sposobnosti od kad ga je Beo poznavao. I to je mogao samo da dopusti njegovom prijatelju, dok je sve ostale ljude gledao ispod sebe. Usao je u prostoriju gde su mogli da nadju par shinobija koji bi potencijalno mogli da budu i saborci. Zaseo je pored pobratima, kao u senci, cekajuci pocetak sastanka.
Akumetsu Meeting Hall 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f5f5f7a6a4d5445464d4c48725a513d3d2d3932333630373432372e313632336339343665653763396337353236323730383235333130362e676966

Po obicaju Shindai je dosao zadnji zato sto uvek voli da kasni. Video je da je prostorija napunjena sa ljudima (ninjama) koje su cekale da pocne ovaj sastanak. Video je njegovog prijatelja Fukushukia.
Cekao je i cekao satima da pocne ovaj sastanak na kome se i on pojavio zadnji zato sto uvek kasni.

Vrata japanska klizaju u levo i u haljama belim, odelo neko tradicionalno koje ga porodica lomi da nosi vuce se za njim.

Lijep pozdrav svima vama. Vi ste jedni od ninji koji su se prijavili za članstvo u redove Akumetsu grada.

Govorio je i pričao isključivo da proveri da nije promašio prostoriju ako neko skoči i kaže da nisu oni ti.

U rukama nosio je svitak.

U ovom skrolu su imena ljudi koji su primljeni u redove ove organizacija. Sada, da odmah kažem ja nisam imao nikakve veze sa ovim odlukama već sam isključivo na zadatku da vama prenesem ove informacije.

Pogledao ih  je samo i ni njemu nije bilo milo što ovo mora da radi, lepše bi mu bili da je sa ljubavnicom sada u krevetu nego ovde sa znojavim geninima.

Dakle, sada ću pročitati listu. Ninje koje su primljene u grad su:

Kuro Santon,
Favella Yamanaka,
Beo Fuma,
i Kakao Oliva.




Ovom prilikom se i zahvaljujem ostatku ninji koji je izrazio želju za prijavu. Dao je znak stražarima glavom. Možete poći  sa Fu-om. On će vas ispratiti do kapije grada. Hvala što ste posjetili naš grad naravno (umalo zaboravi da kaže).

Storynote

Ninje koje nisu primljeni u grad imaju pravo da napišu jedan finalni post u nekoj temi u gradu  kao reakciju na odluku grada i  sam odlazak. Napomena je da ste pod konstantnom pratnjom jonin speciala koji posmatraju svaki vaš korak.

Azori je bio razocaran ali nije hteo da komentarise nesto da ne bi upao u problem. Ustao je vratio stolicu na mesto pogledao oko sebe pre nego sto su mu strazari prišli. Kad su mu prišli posao je sa njima do kapija grada te je gledao oko sebe grad koji ce poslednji put da vidi.

Sedeo je iza Kuroa slusajuci sta ce predstaviti naizgled jak ninja. Prosao je kroz listu na kojoj je ocekivao svoje ime, kako je krenuo govor i cuvsi ime svog saputnika odahnulo mu je. Znao je da ce da bude u istom kalupu. Tada je sapnuo svom pobratimu :

"U odnosu na broj ljudi ovde, nije ni toliko lose. Mozda bi mogli cak i da ostanemo u gradu, osvojimo neku jacu poziciju i da dobijemo fine pare od ovoga. "

Naslonio je cela ledja na svoje sedece mesto zabacivsi ruke iza ledja, cekajuci da izadju otpusteni shinobiji.

Akumetsu Meeting Hall -Sting-Rogue-fairy-tail-35740440-500-250



Pratio je pomno sta ce reci predstavnik sela, dok je sedeo ispred Bea. Kako je cuo svoje ime odmah je izdahnuo, spustio je ruke sa stola i okrenuo glavu ka svom saputniku. Klimnuo je glavom na njegov govor i rekao :



" Sad konacno imam sliku u glavi o onome sto si pricao malo pre. Videcemo sta cemo dalje. "



Cekao je da se isprazni prostorija.

Izgleda da nisu svi moji novi prijatelji uspeli da dobiju ovaj posao i nastave da zive na ovom prelepom mestu. Kako god moramo preci preko toga, najjaci opstaju. Moram zadrzati dvoj trenutni polozaj i pruziti mojim sokolovima ono sto meni nije pruzeno kad je trebalo.

Shindai je video da vrhovni lideri Akumetsu grada ne prepoznaju njegov potencijal i talenat. Videlo se da ce grad propasti i postati selo bez njega. Te rece u sebi "Idem da napustim ovaj grad kada postane obicno selo kada on ode. Zapamtice ovaj dan kada ga nisu prihvatili u grad i protracili sve nade za taj isti grad. Napusti grad i ode u svoje pustolovine.

Kada je Fukushuki cuo da nije bio prmljen u grad krenuo se smijati ustao je iz svoje stolice i rekao:
"Hahaha, to vam je jako glupa odluka. Ali dobro nisam ja kriv sto ce se ovaj grad zvati krvava dolina"
Nakon toga je izasao iz gradjevine dosao je do kapije grada, pljunuo je na nju i krenuo dalje svojiim putem.

Pa normalno da su samo prave glave izabrane da ostanu.

Mahao sam lepezom ka ljudima koji nisu izabrani da ostanu u gradu da bi ih ponozio i skrenuo paznju da sam bitniji od tih nebitalaca da bih se ja osecao bolje u glavi.
Akumetsu Meeting Hall Urahara

Kada su ninje napustile prostoriju Shoji je pogledao prestale članove.

Imate moju dobrodošlicu. Sada. Preostalo mi je da podelim sa vama seal koji koriste ninje ovog grada. Seal možete tražiti gde god poželite ali koliko toliko vas molim da se kontrolišete sa idejama.

Ovom sealu pristup imaju lideri ovog grada koji vas mogu spasiti ako ste vredni spašavanja, ako postoji takva mogućnost uopšte.


[U svom roleplay postu odredite na kom mestu će se nalaziti vaš seal, to za gameplay nije bitno isključivo roleplay]

Akumets fuin!

#card566

Rekao je glasno i na ninjama pred njim na mestima (koja namestite u rp) pojavili su se Akumetsu pečati sa grimizno krvavom bojom. Par sekundi zatim (ovo vas malo peče da znate) seal se pretvorio u crni simbol, poput dosta stare tetovaže.


Drago mi je da smo dobrodosli mislim da bi trebalo da nazdravimo, tura na mene nasmejano i srecno je uzviknuo Oliva sa velikim olaksanjem sto ce svojoj porodici moci da obezbedi svetlu buducnost. POtapsao je svoje zaborce i izasao prvi ushicen da javi zeni dobr vesti
Seal ide na levu sisu ( kao i Ostrog irl)

Nakon što su svi bugari, nedostojnici ovog grada izašli iz prostorije razgovor je postao privatniji, kao članovi ovog grada morali smo da odaberemo de ćemo pečat. Izašao sam drugi posle masivnog crnca koji me je potapšao po ramenu, pre nego što sam izašao pred ninju odlučio sam da šapnem nešto pobratimu.

"Ja ću desno rame, mogo bi i ti."

Prišao sam mu te sam čekao da mi stavi pečat grada.

Ugledao sam da je Oliva vec zavrsio ovo pa sam hteo da pozurim i odem do njega da vidim sta se desava, tj da zalijemo ako preferira.

Meni cete tetovirati to ispod pupka.

Izlazim iz prostorije i odlazim do Olive.

Kako su izasli slabici iz prostorije predstavnik ovog grada je objasnio da izabrani dobijaju novu moc. Beo je sacekao da vidi gde ce Kuro da izabere, pa je hteo, posto su ljudi simetricni po prirodi, na suprotnu stranu istog dela tela. Sklonio je deo rukava na levom ramenu i namestio ga pod ruku da se postavi seal. Zatim rekao :

" Ma ja cu suprotnu stranu da ima neke razlike medju nama."

Ušetao je u prostoriju uspravno, nije očekivao da je prazna, nisu se čak ni udostojili da dođu pomislih. Seo je za sto, izvadio svoj notes i polako krenuo da zapisuje sve što se izdogađalo na nedavnoj misiji i neke svoje lične utiske. Kada je završio ostavio je svitak u kutiji koja se nalazila u uglu i uputio se ka svojoj kući.


Izveštaj sa misije :