Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | 1. EVENT | Sinister Secrets

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

1. EVENT | Sinister Secrets

- ovde se možete prijaviti za predstojeći event -

Event se dogadja u Akumetsu Town. Tema u kojoj ćete postovati biće objavljena u 19:30 na discord obaveštenjima. Dolazak u ovu temu se dešava po roleplayu na način gde ste (ako prihvatite učešće na eventu) videli reklamne postere po svetu na kojima je ispisano mesto i datum eventa. (nešto što je nesvakidašnje trenutno u svetu da neko tako javno organizuje dogadjaj u skloništu).

Naravno u imunitetu ste i nakon završetka eventa bez putovanja možete nastaviti roleplay u temama gde ste se nalazili.

Nagrade za prisustvo eventu:
Solo igrači: 50 tokena.
Duo igrači: 30 tokena.


Ujednom da predstavim i novu mehaniku u igri: Story Note. Kada vam se na misiji ili eventu ili čak u vašoj kući pojavi Story Note bićete ponudjeni opcijama ili upozoreni na dešavanja koja DRASTIČNO mogu da utiču na vaš profil. Kada vam se pojavi story note pažljivo pišite roleplay postove.

Story Note

Dešavanja na eventu mogu drastično uticati na vaš profil.

Prijava, duo sam sa Beom.

Prijavljujem se kao solo igrač. ( u prevodu nisam cava da mi treba još neko kako bi igrao sa njim zato što se plašim ostalih)

prijavljujem sebe i guasukija duo

Peijavljujem duo sa Toraijem

Prijavljujem sebe i Shindai duo

Prijavljujem se na event, Reo i ja smo duo.

prijava kao solo

Prijavljujem se za duo sa Kakao Olivom

Ja i Pello duo

Soloooo

Prijavljujem se Solo

Solo gospodin

Prijavljujem se.

Duo sam sa Licom.

Prijavljujem mene i Koga Yari, duo.

Hayato elegentnim pokretom ruke ostavlja svoj potpis na parčetu pergamenta. Očigledno je da ovaj vuk hoda putem samotnjaka.