Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Sakana

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Sakana

Sakana 2ZoCzMU

Dobrodošli u slikovito ribarsko selo Sakana, gde slani povetarac nosi šapate umi-ja. Smešteno dužem obale, ovo slikovito naselje je tapiserija živih boja i živog šuma svakodnevnog života. Čvrsti ribarski brodovi poredaju se duž luke, njihove mreže raširene poput otvorenih ruku, spremne da zagrle blagoslov umi-ja.

Yuu je na svom putu svojim brodom dosao do malog ribarskog sela. Posto je na svom putu uspeo da uhvatio par ekzoticnih riba odlucio je da ih ovde ptoda. Za ribe koje je prodao je dobio dobru kolicinu novca koju je odma potrosio za hranu i stvari potrebne za nastavak njegovog puta. Cim je zavrsio sa svojim potrebama napustio je selo nastavivsi da tera svoj brodic.

Put bi me doveo jako jako daleko samo da bi me naterao da se provozam ribarskim brodićem. Nisam ja imao ništa protiv njih, al nisam podnosio miris ribe. A meštani, koliko god ljubazni i sve, samo se na nju i osećaju.

Al šta je tu je, uštipnuo sam nos i nastavio putovanje.

Putovanja od ostrva do ostrvceta pa opet do ostrva bilo je pomalo izmarajuće. Nije ni pomogao konstantan smrad, samo da mi ne udje u kaput.... Smrad užegle ribarske mreže do koje sam stajao je kompletno maskirao svež morski vazduh. Da su mi rezerve čakre malo veće, prepešačio bi ja i ovu prepreku.

Jebalo me more.

Momenat kako smo stigli u luku seoceta, zahvalio sam se ljubaznim meštanima i skriveno otišao da bacim peglu. Srećom pa u ribarskom selu nema druga hrana sem ribe. Ne znam jel uopšte bilo vredno nastavljati preko mora ako ću samo na ovakva sela i nailaziti.

Nema ti Isače to ti je to, prva pekara i vekna leba i put pod noge. Jeste kao lepo je selo bilo, al nema šanse da ću opet završiti u istoj situaciji, barem ne skoro. Prolazeći kroz uske ulice, kidao sam okrajak ko da nisam jeo pet dana a ne ko da sam ispovraćao doručak pre 20 minuta.

Posle kratke, ali mrkotrpne šetnje po selu, stigao sam konačno do kraja. Nisam želeo ni da okrenem pogled iza sebe, dovoljno me je motivisala ideja da odem odavde i da se nikad ne vratim. Za sledeći put sam iznajmljujem brod i sve okej.

Krećem laganim koracima.

Došao sam do Okeana.Svratio sam u ribarsko selo da pojedem nešto nakon ovog puta.Video sam da prodaju ribu vrlo povoljno.Uzeo sam par komada i odlučio da je spremim sam.Kada dodje jutro nastaviću svoje putovanje

The member 'Kowai Hatake' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Sakana #world172

AH NE! Nisam želeo nevolju!

NISAM ŽELEO NEVOLJU

Primio si 100 dmg onesvescen si.

Napisi kako padas onesvescen.

Vratio sam se na ovo mesto gde sam bio napadnut i onesvešćen, u nadi da ću ovaj put proći bez velikih posledica.I da ću ovaj put uživati u lepoti ovog mesta.Stao sam da odmorim i da pojedem nešto pa da nastavim svoj put

The member 'Kowai Hatake' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
Sakana #world364

Nakon dugog puta od zemlje vatre stigao sam do zemlje vode koju treba da prodjem da bih stigao na svoje odrediste. Polako na ulazu u zemlju vode odlucio sam da prenocim u jednom malom ribarskom selu Sakana. Odlucio sam da kupim hranu za put posto mi je ponestalo zaliha. Otisao sam do obliznje prodavnice i uzeo sebi par pecenih riba za poneti i otisao dalje.

Tokom mog boravka u ovom selu koje traje vec dva dana primetio sam da se ljudi ponasaju jako cudno u mom prisustvu. Desavalo se svuda, u prodavnici, smestaju gde sam boravio, cak i na voznji brodicem koju sam odlucio da obavim posto je selo bilo poznato po ribarstvu i sjajinim camcima koje proizvode.
Zbog svog cudnog ponasanja ljudi odlucio sam da napustim selo sto pre. Pokupio sam svoje stvari iz smestaja i otisao dalje kroz zemlju vode.

Nakon prolazka kroz Ryoku cha je sav umor napustio moje misli i tijelo zbog toga uprkos teškom putu do Umi Archipelaga nije mi puno trebalo do sela Sakane.

Izgledalo je kao da je selo koje se bavi komercialnom trgovinom primorske robe.

Ekzotičan miris ovoga mjesta iako poprilično jak, nije bio skroz neprijatan.

Skrenuvši u jednom pravcu odlučih da otkrijem više o ovom mjestu.

Prolazeci most naleteo je na selo gde se peca gledavsi okolo vidi dosta suma cak i sunacno poprilicno vruce te odluci da vidi da li ima brodova da uzme.Posle 10 minuta nalazi prodavca brodova te je rentovo brod i zahvali se prodavcu te stavlja stvari na brod te krece ka putovanju.

Na daljini se videlo ostrvo pune sume to je bilo selo gde rentao Čamac stizajuci tamo.Bilo je 19:08 parkirao je Čamac i vratio ga te je dobio ryo nazad castio je prodavca:Evo izvoli nije puno ali ce biti dovoljno.Odlucio je da ode da pojede i popije otiso je u restoran te je narucio:

Moze jedna pastrnka i casu vode.

Razgledajuci naokolo sve je milisalo na ribu i slanu vodu te je stavio ruke na sto i gledo naokolo dok ne stigne posle 10 minuta je stigla riba.

Polako je jeo zbog kostiju uzeo je gutalj vode i jeo polako kad je zavrsio je oprao ruke i naplatio te je nastavio svojim putem do kuce

Na mom putu ka misiji sam morao da predjem preko velike reke,naravno to nisam mogao da preplivam pa sam stao razmišljajući kako da predjem na drugu stranu.Ubrzo nakon što sam seo video sam ribarsko selo u blizini i tamo se uputio.
Kada sam stigao pitao sam da me jedan brod prebaci na drugu stranu.Prebacio me je i naplatio po veoma jeftinoj ceni a ja sam nastavio dalje.

Posle dugog puta Kaneko i ja smo napravili plan, sedili i razmisljali odlucili smo da kad dodjemo da napravimo nase skroviste, on je malo slabiji pa sam se iskreno nadao da nece biti previse chunina jer bi onda morao bas da se umorim...

Nakon što smo napravili plan primetio sam zabrinutost u njegovim očima iskreno nije mi bilo jasno zašto se brine ali se nadam da nije zbog mene znam da su ovde čunini ali koliko god da ih je sredićemo ih moja misija koju sam sebi zada zavisi od rezlutata ove misije nakon što sam malo razmislio zajedno sa Murom sam se uputio ka našem odredištu

Došao je do jednog ribarskog sela u kojem prije nikada nije bio. Sada je bilo jasnije da ne odlazi ni na staro mjesto misije, ni u hram u kojem je prenoćio. Da li se zaputio ka svojoj staroj provinciji u kojoj je prije boravio? Da li je moguće da se Ishimoto kaje zbog svojih postupaka?


"Moram da se vratim.. samo se nadam da se nalazi na istom mjestu.."

Da bi Tengen dosao do jezera morao je proci kroz ovo naselja naseljeno na obali tako da je odlucio i da malo vidi cega ima, vidio je razne vrste riba ali nije ponio nista novca tako da je samo nastavio dalje ka krvavom ljekovitom jezeru.

Makoto dolazi u selo opisano na poternici bandita. Nije mu dugo trebalo da naiđe na 3 šinobija kako pretresaju brodić jadnog starog ribara. Nije bio siguran da li su oni meta njegove misije ali video ih 3, pisalo je 3, dovoljan razlog da ih napadne. Vadi svoje novo sečivo velikog prečnika i nadodaje mu malo leda ne bili jače iseklo jadne nindže. 
#card567 #card1407
Ulazi u stav da ledi još jače. Makoto skače na isti brod ne mareći o samom vozilu. Zamahuje na najvišeg među protivnicima koji je delovao kao njihov vođa, ujedno i čunin.
#card205 #card189



HAHAHAHAHAHAHA!!
The member 'Makoto Nagano' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Sakana #world182

Sa prvim zamahom pada glava jednog šinobija. Zvuk udara o daske palube uliva strah u srca dva mlada genina. Oni su verovatno slepo pratili volju starijeg šinobija, šteta što ih nije pronašao neko malo prisebniji koji bi ih možda i pustio sa poukom. Po njihov žalost, čekala ih je ista sudbina. Čunin je pre smrti uspeo da baci svoj poslednji napad, pa se Makoto odbranio stvaranjem malog ledenog zida koji izbija iz mora. Taj zid se ruši i Makoto ponovo kreće da raspori male lopove.
#card1406
Stvara ledeno koplje opasne oštrine i baca ga na jednog on njih dok na drugog zamahuje svojim sečivom.
#card1418 #card189
400dmg i 600dmg.



HAHAHAHAHAHAHA!!
The member 'Makoto Nagano' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Sakana #world177 Sakana #world173

Mali nindža je uspeo da se izmakne i izbegne ledeno koplje, ali poželeće da ga je ono dokrajčilo. Kako je okrenuo pogled nazad video je svog prijatelja u dva dela  rascepanog po podu. On je pratio stope svog bivšeg lidera i uspeo da uzvrati udarac pre svog kraja. Besan, preostali genin je pokušao da se osveti.

Makoto se zaneo te ulazi u novi stav i široko zamahnuo svojim mačem. Presekao je oba napada i sledeća meta mu je bila telo suparnika.
#card191 #card189



HAHAHAHAHAHAHA!!
The member 'Makoto Nagano' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Sakana #world174

Od tri šinobija nastalo je šest, ako se to tako može reći. Poslednji borac doživeo je istu sudbinu kao ostatak njihove lopovske bande. Bivše lopovske bande. Izgleda da su se vodili istom logikom, udaraj dokle možeš. Makoto je lagano presakao i poslednji pokušaj napada koji je išao ka njemu. Ove glave mu nisu donele zabave koliko se nadao, čak nije ni ispustio njegov upitan smeh. Izignorisao je ribara starca koji je možda istraumiran prizorima i vratio se na obalu. Prošetao je malo gradom da pronađe novu misiju, možda bude zanimljivija.
#card189 



HAHAHAHAHAHAHA!!
Dolazeci do poznatog mesta dobro se seca jer taj put mu je bila prva misija i ovde je i prolazio.Gledao je kroz mapu i video je da ima neki put ne preko mora te se tamo i zaputio.Laganim koracima je otisao ka tom smeru nadajuci se da nije neka slepa ulica.

Prosao sam sve te sume i dosao do mesta koji mi je poznat i da ostatak puta vise nema suma.Smejaci se je hodao kroz malo selo i posle 6 minuta je izasao iz teritorije sela i video na daljini kapiju sela.

#card08

Dolazeci na mesto bilo mi je poznato jer ovde sam prolazio kad sam isao na moju prvo misiju i ovde sam brod iznajmio ovde ima i vecih brodova tako da sam otisao i pogledao da vidim sta ima.

(10 minuta kasnije gledanja)

Gledajuci sam odlucio koji cemo brod:

Sakana Image
160 000 RYO

Sta mislis mogli bismo ovaj damo pola pola sta mislis?

Upita ga te cekam njegov odgovor.


Stigli smo do jednog poznatog rečnog naselja Sakana koje je bilo poznto po iznajmljivanju većih brodova pa sve do malih čamaca.Gledali smo neko vreme koji bi nam brod baš bio dobar i na oko ali i da je dosta kvalitetan.Posle malo uzeg razgledanja Wertzuir je našao jedan sasvim okej brod,šta više cena nije bila toliko velika.

Moze,svidja mi se taj brod.Naravno plati će mo pola pola.

Cujevsi da se Matsuba se slozio sa time te sam dao (339750-80 000=259,750)80 000 ryo
Dao sam Ryo cekajuci da Matsuba svojih pola.Cekajuci sam se zagledao u brod i zamislio u tom momentu ko ce gde da bude ko da vozi a ko da puca posto barem je meni prvi put da sam na nekom vecem brodu.

Posle Wertzuira bilo je vreme da se oprostim sa svojih 80 000 ryoa,ali bar ide u neku dobru svrhu,a to je kupovina broda.Posle plaćanja smo započeli utovar svih stvari koje nam trebaju za brod,barut,djulad,hrana,itd.Topovi su bili sasvim dobri,izgleda da se nisu toliko koristili.Sada je bilo već vreme da krenemo u nove pustolovine.

Sada Wertzuire,vreme je.

Trgnuo sam se i Matsuba je dao svoji deo tako da smo kupili.

(5 minuta kasnije)

Popevsi se na brod smo spremili stvari i Matsubu upita:

Nego ko ce da vozi da ko da puca iz topa ja sam prvi put na brodu koji ima top i kormilo?

Pitajuci ga sam cekao njegov odgovor.

Ako se slazes ja ći biti onaj koji će upravljati kormilom jer sam nekada vozio brod.Ti budi kod topa ako nam to zatreba ali do tada bi mogao upravljati jedrima.

Govoreći to Wertzuiru gledao sam da li smo su sve pripreme završene i da li smo spremni za polazak.Sve je izgledalo uredu i mogli smo krenuti.Pogledao sam u Wertzuira i dao mu znak da spusti jedra pa da zaplovimo.

Cujevsi Matsubu sta je rekao otisao sam do jedta da ga spustim prvi put mi je ali sam razumeo mehanizam kako funkcionise.spustio sam jedro i okrenuo ga ka vetru gde ima da dobijemo na brzini.Te smo krenuli na put nadajuci se da necemo naici na neke prepreke ili probleme te je Wertzuir seo i gledao more.

Minazuki je mislio u sebi dok je gledao kako ljudi kupuju ribu i zabavljaju se. Pomislio je kako je sigurno lijepo bilo imati toliko hrane za sebe pa je i sam kpio ribe s aparama koje je imao.
Nakon većeg odmora odlučio je da prošeta koji dalji put i obiđe cijelu zemlju sve dok ne nađe neke protivnike s kojima bi se pokoljio.