Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Calamity

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Calamity

Calamity KaPNWK2

Kalamiti je veličanstveni vodopad smešten na ostrvu Toshiaki Sato. Vode koje se obrušavaju preko niza stenovitih visova stvaraju umirujuću melodiju koja ispunjava vazduh. Područje oko vodopada je toplo i gostoljubivo, s osećajem mira koji prožima atmosferu.

Shinra je dosao kod vodopada jer ga je hokage poslao pismom da izvrisi neku misiju.Nije nesto mnogo rekao sem toga da ima 4 bandita koj Shinra treba da porazi.

The member 'Shinra' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Calamity #world180

Iako Shinra nije napao testirao je njegove reflexe da bi bio siguran da li bi ih mogao srediti.Imao je dosta poverenja u sebe.
#card381
Baca 2 bombe ma 2 neprijatelja.

.

The member 'Shinra' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Calamity #world176

Shinra je video nadolazece napad kunajiima i svatio da se treba odbraniti i iskuristio je.
#card330
#card7
#card381
I bio je spreman na ono sto ce se desiti.

.

The member 'Shinra' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Calamity #world179

Shinra  je bio veoma iznenađen kako ke protivnik izbegso napad.Cak i bio veoma izbuljne i oduševljem.
Pa je odlucio da napadne ponovo i ponovo .
#card1206

Code:

The member 'Shinra' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Calamity #world172

Shinra je videovpredstpjeci napad i redio je da se uozbilji i da unisti protivnke kako bimse sto brze vratio kuci i poihra sa psom.
#card1
#card379
#card381
Evo ti sad si gotov

The member 'Shinra' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Calamity #world173

Odbranixu sw id od ovog napada ne brini dosta sam ojacao.
#card1
I sada ultimativni potez koj nisi znaomda ce se desiti bammm.
#card1208
Evo ti na moja kuca od drevat gde su se sakriti hahshahss

The member 'Shinra' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Calamity #world172

I sada kada sam obde bezbedan ova kuca mu moze izdrazati jos 2 napada tkd sam uredu mogu se malo odmoriti.
#card8
Ovako cu malo odmoriti

The member 'Shinra' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Calamity #world178

Kada se odmorio resio je ubiti protivnika i otixi konacno kuci da se odmori.Idemo snagom mojoj vu te unistitia ahhhhhh gotov si.
#card1207
Evo ti na sve ti jebem.

The member 'Shinra' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Calamity #world173

Uhh pogresan napada Shinare se prejebao i iskoristio pogresnu rec i napad ali nece se zeznuti ponovo.
Shinra skuplja svu snagu koju je do sada imao u sebi za posljednji napad.
#card1206
I to je to kraj

The member 'Shinra' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Calamity #world171

Odlucio je Shinra damo da se odbrani jer mu je bilo zao da gleda protivnika kako umire.Shinra je svati slabost svog protivnika i ssmo se resio odbraniti jer jao sto je rekao bilo mu je zao dovrsiti ga.
#card1
Mislim da je ovo kraj.I tako se Shinra uputio kuci i zavrsio je ono sto je zapoceo.