Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Warrior Ispit: Ines von Salome

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Warrior Ispit: Ines von Salome

Član 'Ines von Salome' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Warrior Ispit: Ines von Salome #world73

Kockica 24 je bacena.

Član 'Ines von Salome' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


'Dungeon Trap' :
Warrior Ispit: Ines von Salome #world93

Pazi noge! - povikala je odjednom Es.

Shvativsi sta se desava i osetivsi da se tlo pod nogama trese, brzo sam odreagovala. Nije bilo sanse da zaustavim potres, ali sam se bar mogla pripremiti i nadati se najboljem. Izvukla sam dva velika noza iz kaiseva na butinama. Prvom prilikom, kada sam izgubila tlo pod nogama, odgurnula sam se ka kraju ivice koji vodi napred padajuci, a onda zabola nozeve u zidine. Uzdigla sam se i malo po malo zabadala jedan noz pa drugi, ponovo se uzdigla i tako dok nisam stigla do vrha.

#card101
(koristim 10 energije)
#card800
(koristim 60 energije)

Pa da vidimo sta ce me jos snaci...

H 300/300
E 180/250
M 800/800

Član 'Ines von Salome' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


'Dungeon Trap' :
Warrior Ispit: Ines von Salome #world90

Bio je neki tmuran dan, a meni se posrecilo da dobijem zadatak na ne tako lepom mestu sa sve kisom u pratnji. Sta se mora nije tesko - mislila sam optimisticno. I sama sam znala da je vreme za neki ozbiljniji poduhvat koji sam dugo odugovlacila.

S vremena na vreme bih se okretala i analizirala predeo u kom sam se nalazila.  Shvativsi da nema sacekuse, usunjala sam se lagano u nesto nalik na pecinu i nadala se najboljem.

Ovo će biti tema u koju ću raditi svoj Warrior ispit.