Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Apprentice Ispit: Kuillua Zoldyc

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Apprentice Ispit: Kuillua Zoldyc

Ovo će biti tema u koju ću raditi svoj Appretnice ispit.

Kill je sedeo u kafani sa svojim drugom Jojoom. Sedeli su i pili pive zajedno, dok odjednom covek nije proleteo i uzeo Killuin novcanik sa mnogo novca. Killu-u je to veoma naljutilo pa mu je rekao:

Covece nije ti ovo trebalo!

Apprentice Ispit: Kuillua Zoldyc Images?q=tbn%3AANd9GcTyd141Ovw5CIfMTFFS5Y532Z_mhV-ye4ZSnJ7LOebw7Wyrcbm9&usqp=CAU

Vracaj to nazad!

Kill uzima svoj novi i svez noz koji je imao kod sebe i napada protivnika!
#card800

Član 'Kuillua Zoldyc' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


' NPC Corrupted Pawn' :
Apprentice Ispit: Kuillua Zoldyc #world171

Nakon sto ga je Kill napao svojim novim neverovatnim nozem, ali taj nepoznati covek  je napao Killa svojom jakom vatrom. Kuill je uzviknuo:

Au brate, idem u odbranu...

#card109
(ulazem 100nena)

Kill je odlucio da se odbrani od napada, pa upita gospodina:

Da li bi mi vratio novcanik, castio bih tee pivom ako i hteo ?

Član 'Kuillua Zoldyc' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


' NPC Corrupted Pawn' :
Apprentice Ispit: Kuillua Zoldyc #world174

Nakon sto se Killua odbranio napada on neznanca on je zaudario opet njegovom sjajnom snagom. Kill ovoga puta se nije se mogao odbraniti, pa je primio napad.

Apprentice Ispit: Kuillua Zoldyc Z

Hajde buraz vrati mi taj novcanik, platicu ti par pica i platicu za celu kafanu. Ako odbijas zvacu jace ninje od mene, dosta jace!

Nakon toga neznanac je vratio Killui novcanik, pa su otisli u kafanu na pice zajedno sa Jojo-om.

Prošao si.