Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Warrior Ispit: Riromendo

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Warrior Ispit: Riromendo

Spala ti sva koža od kiseline. Pao si.

Deo po deo svakakve se zamke prikazivale ali opet bila je opet taj deo sa kiselinom sto ni on sam nije mogoa vervoati mada.naravno opet je osecao umor i nije ni mogao vise tako da nije hteo vise da se bakce sa time te je sve proslo a zamke su stale. ali njegovo pokazivanje znanja mu je bilo kuliraja i dobro.

Ja sam Riromendo i ovo je bio prvi Warrior ispit!

Član 'Riromendo' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


'Dungeon Trap' :
Warrior Ispit: Riromendo #world93

Kako je tada vatra prestala da se pali u sekundi je znao da okolo kiseline nije ni dotakla kao sto je i mislio jer je imala udubinu tolkog radijusa,ali je zato izbacio svoju cistu moc ta njegova cista moc ga je obavijla oko njega bila je sa zastitom i oko njega a opet mnogo ju je izbacio,ali je zatim uzeo svoji stit i stavio iznad sebe a kiselina je pocela da pada od gore sto je nakon toga prestala da pada i pocela je da nestaje on bi se odbranio a stit bi pukao te je bacio.nastavljajuci dalje da hoda ali sa dozom opreznoscu tako da je lagano hodao i nije bilo uzurbano.
#card109 #card811
(izbacujem 330 moci. imam 240 lvl vatre i 120 dmg na vatru)

(odbranuje me i dalje vatra i aktivan je demonic wave)

bio je prelep osecaj videti vatru koja ga je okruzila naravno ona jaka a opet koja ga je na sve strane i dalje stitila.pogotovo posto je ovo bio cin odbrane tako je cekao i sledeci koji ce uraditi dok u ovom trentku ga vatra trenutno stitila,nije se ni brinuo za kiselinu,a i naravno imao je te svoje nacine.nije spustao gard i bio je spreman.

(imam 240 lvl vatre i 120 dmg na vatru)

Au covece ni sam nije znao da ce se ovakvo nesto desavati mada ubrzo je poceo odraditi te stvari odbrane,uradio bi moc vatre i ta moc je bila velika kako bi naravno raspostranio oko sebe,vatra ga je stitila na sve strane i bila jaka a tako ga ni kiselina nije mogla dotaci sto je bilo super,dok naravno vatru u tom radijusu ostavi ce udubinu na zemlji tako da ta udubina je dovoljna i malo velika da ta kiselina nece do njega dotaci jer ce imati svoji smer u kome ce biti ka toj udubini u kome je bezbedan naravno ali ce se odbraniti od gore kada bude trebala ta odbrana.
#card23 #card24
Kukala vam majka ko god postavio kiselinu!

(ulazem u ovaj napad do 654 dmg+ dmg od vatre od aure i preciznosti ukupno je 850 dmg.dobijam 240 lvl vatre i 120 dmg na vatru)

Član 'Riromendo' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Warrior Ispit: Riromendo #world71

kada se zagledao u strane koje su izlazile neke kiseline i ako nije znao sta to tacno izlazi ali gledo bi koje su polako tekle i ako jos uopste nisu dodirivali tlo tako da je to bilo super,nije znao sta se desava ali jos skroz nisu izasle.
(100 lvl vatre i 50 dmg na vatru)

Član 'Riromendo' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


'Dungeon Trap' :
Warrior Ispit: Riromendo #world93

(smanjujem culdaun na control adjust na 1)

Izgleda da ipak skok u kojem je skakao imalo barem neke stete naravno opet je na neki nacin uspesno presao i ako je bio donekle i povredjen mada nije ga ni nest o bolelo.nastavio je dalje sa daljim pokretom i naravno drzao se dalje dok je uzeo pilulu.
(100 lvl vatre i 50 dmg na vatri)
#card810

Član 'Riromendo' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Warrior Ispit: Riromendo #world2

(ipak steta za control adjust sa kojim sam mogao trositi za nesto drugo slot)

Nije znao sta bi mogoa da sledece uradi a da predje bezbedno preko ove prepreke ipak je to bila blatnjava povrsina koja je bila mozda nezgodna i ako nije imao ono sto bi napravio ili barem neki most.tako se poceo pripremati i nadajuci se sa svojom srecom da ce uspesno ovo preci,tada je preskocio sto je bolje mogao.

(i dalje imam 100 lvl vatre i 50 dmg na vatru)

Član 'Riromendo' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


'Dungeon Trap' :
Warrior Ispit: Riromendo #world99

Dok je hodao i hodao naravno odjednom dok je u sekundi vise nije osetio kako hoda jer u sledecem trenutku bila provalija gde bi odmah bio spreman i takodje je odmah i te iste sekundi izvadio je iz svoje leve ruke noz ali posto je takodje na svojoj glavi imao i svoji rog bese onaj ostar sto bi mu pomoglo,tada je zabio glavu u tom zidu od provalije dok je isto vreme i zabio noz kako bi se mogao bolje drzati,nije se proklizavao ili padao tako da je mogao videti zid i malo svoje noge, dok je nogu ljuljao levo i desno sve dok ne dodje do te sile svoje snage kojem ce tom trenutku popesti a da ostalih deo tela ne poremeti kako nebi pao.bio je spreman te istog momenta prebacio noge ka tlu i refleksno povukao i izvadio rogove dok je jednu ruku drzao tako je sa levom nabadao nozom kako bi se brzo popeo dok se uspesno poceo drzeci balans dok se na kraju popeo gore.nakon uspesnog otisao je dalje.
#card800 #card101
(ulazem 30 dmg na noz i 30 energije za spid dodz,i dalje imam 100 lvl i 50 dmg na vatru)

Član 'Riromendo' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


'Dungeon Trap' :
Warrior Ispit: Riromendo #world90

Ni odmora a ni mira vec se nesto ponovo pojavilo sto je bilo cak i za njega neocekivano aravno pojavio bi se kip sa kojim se susreo naravno nije ni on znao sta radi sve dok nije ispalio,bas u trenutku kao da je ispalio svu moc iz onoga sto je on koristio mada napad je bio mali tako da nije bio nesto opasan,uzeo bi svoji stit i stavio ispred sebe a nakon toga vise nije bilo tog napad,slobodno je isao dok je aura svetlela i dalje a stit stavio nazad kod sebe dok je isao dalje.
#card811
(istrosi osam 90 moci tako da samo 90 ide,i dalje imam 100 lvl vatre i 50 dmg na vatru.)

Član 'Riromendo' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


'Dungeon Trap' :
Warrior Ispit: Riromendo #world100

Izgleda da ipak bila neka zamka,mogao je primetiti da ka njemu ide vatra koja bi gorela ukoliko bi ga pogodila.uz svoju moc napravio bi okruglu vatru i naravno tu vatru koju je pripremao naravno ispalio je i ponistio napad,naravno nije pomislio da ce postati lake ili teske to zavisi kako ih nadje i ako ce u nekom trenutku kada bude vise napada da ih ponisit sa jednim od svojih moci a tada je gorela aura.
#card30
(napad je 650 dmg zbog preciznosti i ponistavam sav taj napad,level 100 i dobijam 50 dmg na vatru)
#card363
tad je laganim koraciam krenuo dok je upalio jednu tehniku.
(biram na red blast.)

Član 'Riromendo' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


'Dungeon Trap' :
Warrior Ispit: Riromendo #world86

(imam sve u invertaru sto treba tako da imam od toga to xD)

Ulazio bi u prostoriju nekakvu nalik na pecini i ako je bila neke staze koje su se cinile mozda i duge,polako bi hodao i naravno ne prebrzo mogao je cuti od strane coveka da se nalaze zamke koji su pokusavali da predju tako je i on hteo da se oproba u tome i da pokaze svoje vestine.

Ovo će biti tema u koju ću raditi svoj Warrior ispit.