Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Apprentice Ispit: Zeeke

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Apprentice Ispit: Zeeke

Ovo će biti tema u koju ću raditi svoj Appretnice ispit.

Laganim koracima, pratio je gomilu. Svaki put kada bi to radio, otkrio bi neko novo mesto. To je jedina pozitivna stvar u celoj toj situaciji...

Nakon duge setnje, naisao je na malo prostraniju ulicicu, ali uprkos tome, potpuno praznu. Sve je to uraido jer mu se smucilo da hoda istim ulicama kao i gomila...

Nije proslo dugo, dok nije shvatio da se isprva prevario. Nije bio sam... Bilo je tu jos nekoga. Izostrenim sluhom cuo je lagane korake iza svojih ledja.
Odlucio je ostati okrenut ledjima, pretvarajuci se da nije nista primetio.

,,Ljudi se kriju u gomilama jer su tako sigurniji, tek sada to istinski razumem", pomislio je. Na licu mu se pojavio osmeh koji niko nije mogao videti.

Ulica je bila dugacka, nije bilo smisla potrcati i otkriti prednost koju ima nad protivnikom. Nastavio je sa laganim hodom...

Član 'Zeeke' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


' NPC Corrupted Pawn' :
Apprentice Ispit: Zeeke #world176

Metalni zvuk udaranja metala o metal, zajedno sa cinjenicom da se protivnik nalazio daleko od njega, dalo mu je dovoljno informacija da bi znao kako da reaguje.
Nonsarlantno je zastao, te se samo spustio, izbegavajuci napad protivnika...

#card101

,,Proklete pertle...", glumatao je, rekavsi to kroz zube...

Kako se spustio, nastavio je da osluskuje sve sto se nalazi oko njega. Dobra stvar je da mu za to nije bio potreban fokus, zvuk se sirio svuda unaokolo...
Odjednom, cuo je zveket, zvuk metala koji je udario o zemlju...

,,Jedan...dva...tri...hm...to je to? Izgleda da jeste...", pomislio je.

,,Tako, sada je okej...", nastavio je sa glumatanjem.

Znao je i sam da je postalo ocigledno da zna za prisustvo neprijatelja, ali mu se svidelo da se ovako sprda sa protivnikom.
Ionako je bio iznerviran citavom ovom situacijom...

/Posedujem 30 poena snage, sto znaci da za izbegavanje napada od 90 (3x30}, ne trosim 45 energije, nego trosim 30 energije, tj. minimum./

Član 'Zeeke' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


' NPC Corrupted Pawn' :
Apprentice Ispit: Zeeke #world177

Stvari su se izgleda uozbiljile. Zvuk potezanja maca dao mu je znak da protivnik ne planira da ga pusti odatle zivog.
Izbacio je moc iz svog tela u nadi da ce odbiti protivnika od sebe...

#card109

Sada, kada je predstava bila gotova, odlucio je da uzvrati paljbu...
,,Hahahahahah...pozeleces da me nisi prekinuo u ulozi", rekao je to dok mu se na licu polako poceo stvarati osmeh.

U tom trenutku, zapoceo je sa dokrajcivanjem protivnika...

#card102

Okrenuo se prema protivniku, zaleteo se prema njemu, te je napravio sirok zamah desnom rukom, upucenom prema njemu.
Drugom rukom je, pak, izvadio svoj noz, te napravio i tu siroki zamah prema svojoj meti sa leve strane...

#card800

Ako protivnik izbegne :

Nakod napada :


/Za prvi napad trosim 70 energije, ali napad nosi 100 damagea zbog snage. Isto vazi i za napad nozem. Ukupno gubim 140 poena energije i 100 poena moci, tj. sve poene moci jer koristim sve da potpuno blokiram protivnikov napad/

Član 'Zeeke' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


' NPC Corrupted Pawn' :
Apprentice Ispit: Zeeke #world176

Prolivena je prva krv, ali nije to bila Zeeke-ova, vec njegovog protivnika.

Kako je protivnik izvadio svoje novo oruzje, opet nesto metalno, sudeci po zvuku, Zeeke je odmah shvatio situaciju. Znajuci da se protivniku ne isplati da napada njega, Zeeke je shvatio da je njegova ruka jedino logicno mesto za napad. Povukao je svoju ruku, izbegavsi napad protivnikovih nozeva. Samim tim je povukao i napad istom...

#card101

Njegov noz blago se zario, te zatim presao preko povrsine protivnikovog lica, ostavivsi mu posekotinu...

Kako je povezao napad, tako se momentalno odmakao od protivnika...

,,Ufffff, to ce ostaviti oziljak...Makar ces izgledati opako, heheh"

Kako je to rekao, nastavio je sa setnjom, te je dobacio preko ramena...

,,Bilo mi je zadovoljstvo"...

Nakon sto je dosao do prometnije ulice, polako se naklonio prema protivniku. Sa tim je nestao u guzvi, na svu srecu neostecen, i samim tim bez da je privukao ikakvu paznju...

/Kako protivnik nije naglasio gde salje napad, uzimam za pravo da ja naglasim. To konkretno ovde nije problem jer sam ionako izabrao najlogicniji potez za protivnika, koji mu svakako donosi najvise prednosti... Za izbegavanje sam potrosio 30 energije, isto kao i kada je prvi put napao/

ma ti si car polozio si