Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Warrior Ispit: Caesar

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Warrior Ispit: Caesar

:heart:

Jedva položen ispit.

Nisu mi se upalile još 2 Corrupted Bishop opcije, sve u svemu, ja sam Cezar i ovo je bio moj prvi warrior ispit!

Član 'Caesar' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


#1 ' NPC Corrupted Pawn' :
Warrior Ispit: Caesar #world174 Warrior Ispit: Caesar #world172 Warrior Ispit: Caesar #world177 Warrior Ispit: Caesar #world176 Warrior Ispit: Caesar #world179 Warrior Ispit: Caesar #world180 Warrior Ispit: Caesar #world176 Warrior Ispit: Caesar #world178 Warrior Ispit: Caesar #world176 Warrior Ispit: Caesar #world171

--------------------------------

#2 'NPC Corrupted Bishop' :
Warrior Ispit: Caesar #world183

(Ispred mene su svih 13 vojnika, sa strane me napadaju strelice. Tako je do sada bilo nit mogu da menjam nit išta.)

Budući da nisam mogao od oba napada da se odbranim, odlučio sam da sa sobom ubijem što više ovih vojnika. Ojačao bih svoj sledeći napad i ispalio iz usta golemih 1000 damage-a ka vojnicima. Strelice sa strane koje su išle su mi se zabile o bok, a ja sam pao onesvešćen.

#card41 #card50

#card46

(damage 1000 ka vojnicima, tj negira se 500 te 500 nastavlja ka svimaaa)

Thunder mode - 550

Član 'Caesar' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


'Dungeon Trap' :
Warrior Ispit: Caesar #world91 Warrior Ispit: Caesar #world88 Warrior Ispit: Caesar #world89

Kako sam išao sve dublje i dublje u pećinu sve mi je bilo čudnije što se do sad ništa nije desilo. Imao je običaj posle dužeg vremena da ga nešto iznenadi. Stao sam na zvuk mehanizma, pogledao sam dole i imao šta da vidim. Kamena ploča, odlično. Stao sam mirno, čekajući da vidim šta će se desiti..

#card41 #card104

Thunder mode - 500

Član 'Caesar' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


'Dungeon Trap' :
Warrior Ispit: Caesar #world83

Protivnik je pao ali nije bez borbe. Iz vrha pećine je munja izbila nekim čudom pravo na mene. Stvorio sam munjevite bičeve i pljas pljas napad je nestao.

#card41 #card47

(200 x 2 ka napadu, skidam 60 energije)

Nakon što sam se uspešno odbranio, zavio sam bičeve oko svojih ruku i nastavio sam dalje.

Thunder mode - 450

Član 'Caesar' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


'NPC Corrupted Bishop' :
Warrior Ispit: Caesar #world183

(350 healtha ima taj lik i dalje)

Borba mu je crpila i moć i živce. Izbegao je nadolazeće koplje tako što sam se pomerio u stranu, te potrčao ka protivniku. Kad sam mu prišao na 3 metra prvo je iz mene munja izletela a potom sam skupio pesnicu te krenuo da ga udaram jako u glavu.

#card41 #card42

#card102

(150 dmg munja 200 dmg pesnica, zamolio bih administraciju da mi oprosti moju grešku u prošlom postu nisam stavio pasivnu munje bogorodice uzmi me. Kaznicu se i racunati thunder mod lvl/dmg sta god da je kao da nisam napisao za prosli potez.)

Thunder mode - 400

Član 'Caesar' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


'NPC Corrupted Bishop' :
Warrior Ispit: Caesar #world186

(Prvi 350 hp-a, ostala dvojica popadala rip)

Izgleda da je granata uspela da odradi svoje, dvojica su popadala dok je treći uspeo da izbegne. Prvo su ova dvojica bacila koplje koja su išla jedno za drugim na šta sam iz ruke ispalio munju, ublažavajući oba koplja koja bi na kraju mene ubola u rame, te bi se okrenuo ka ovom što je bacio juriš na mene, blokirajući njegov mač sa mojim nožićem, na šta je on nažalost pukao na kraju odbrane. Na kraju žvaćem jednu pilulu.

#card43 #card800

#card103 #card810

(Dakle 250 damage-a ublažava oba koplja, primam 100 dmg od toga. Nož mi puko i jedem pilulu. rip poslednji nožić, 17.4.2020 - 17.4.2020)

Thunder mode - 400

(u prošlom potezu nisam ispisao koliko je al sam stavio karticu tkd ću nastaviti normalno da dodajem te levele/dmg)

Član 'Caesar' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


'NPC Corrupted Bishop' :
Warrior Ispit: Caesar #world187 Warrior Ispit: Caesar #world186 Warrior Ispit: Caesar #world186

(Prvi npc - 350 HP, drugi 250, treći 400)

Na naznak njihovih sinhronizovanih napada (napadaju u isto vreme) samo bih se izmakao u stranu, te sa drugim nožem u rukama i voljom da ih rešim bi krenuo ka njima. Stojali su svi jedno do drugog, te bi prvog po redu (ovaj sa 350) ubo nožem, a trećeg (ovaj sa 400) kad mi je već blizu zviznuo pesnicom (100 damage-a). Odmakao sam se na nekih 10 metara i čekao granatu da eksplodira svaki časak.

#card41 #card101

#card800 #card102

(Dakle 350 damage-a je najveći napad te polovinu toga ulažem 175 dmg dakle 30 energije . Nož 50 damage-a ka ovom sa 350 hp i 100 pesnica ka ovim sa 400 hp. Gledam dal su izbegli prema redosledu opcija.)


Član 'Caesar' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


'NPC Corrupted Bishop' :
Warrior Ispit: Caesar #world181 Warrior Ispit: Caesar #world183 Warrior Ispit: Caesar #world188

Nekoliko minuta je prošlo od poslednje zamke.. Nisam se opušao al nisu ni protivnici koji su me iz mraka spazili na nekih 7 metara. Kao i po običaju, oni su imali prednost te su ispalili jaaaako jak napad na mene. Svu munju koju sam mogao stvoriti sam skupio u usta i ispalio na protivnikov napad, koji bi nastavio dalje na sve protivnike.

#card41 #card46

(550 damage-a, neutrališem tih 500 dmg i na sve njih ide po 50 damage-a.)

Nakon odbrane, zaleteo sam se onog u sredini da ga ubodem svojim nožem, te nakon što sam ga ubo/ili ako izbegne samo bih bacio taj nož iza njih trojice, ojačan hamonom. On će funkcionisati kao granata. Odmakao sam se od njih (5 metara) stojeći tako da kad ekspodira nož jedan od njih će primiti taj damage umesto mene.

#card800 #card486

Thunder mode - 300

(100 damage nožen ka srednjem liku, dakle 2 opcija po redu će odlučiti dal je on izbegao ili ne. Nož eksplodira u sledećem potezu.)

Član 'Caesar' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


'Dungeon Trap' :
Warrior Ispit: Caesar #world89

(Budući da sam do sad rpao da idem kroz pećinu i da je ta pećina poput tunela (nema nikakvih krivina ovo ono) računaću kao da strelice dolaze meni sa strane)

Prošlo je neko vreme od kad sam naleteo na sledeću zamku, taman sam počeo da se opuštam - kad ono osetih da sam zapeo za nešto. Blagi klik mehanizma se čuo na šta sam ja samo skočio unapred, kontrljajući se nekoliko metara. Čuli su se zvuci strela koje udaraju u zidove pećine. Izbegoh direkt metak u glavu. Moram biti malo oprezniji.

#card41 #card101

(Ulažem 250 energije dakle zbog snage 100 u speed dodge.)

Nastavio sam dalje.

Thunder mode - 250

Član 'Caesar' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


'Dungeon Trap' :
Warrior Ispit: Caesar #world88

"Umrećeš"

Kako je mračna kreatura pala tako je preko mog biča poslala tih famoznih 100 damage-a. Nisam se branio, neka joj, ispalo bi još bednije da se branim od tako slabog napada. Duboko bih udahnuo, aktivirajući hamon u sebi koji bi rešio sve moje tegobe. Pljunuo bi na mesto gde je tvar umrla, te nastavio dalje.

#card41 #card489

Thunder mode - 200

Član 'Caesar' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


#1 'Kockica 6' :
Warrior Ispit: Caesar #world46

--------------------------------

#2 ' NPC Corrupted Pawn' :
Warrior Ispit: Caesar #world173

Ja sam Cezar i ovde se nastavlja moj prvi warrior ispit.

Kako se zadesilo, moja pesnica ga je promašila a napad koji je poslao je izgleda bio nešto dosta nestabilniji, čim je delovao tako strašno a iščeznuo u milisekundi. Ovo sam shvatio kao neki znak. Kao šta da ga protumačim, ne znam iskreno.

Promrmljao bih sebi u bradu

"Jadniče."

U mojim rukama bi se stvorili munjeviti bičevi, te bih počeo sa jednim od njih da ga bičujem

#card41 #card47

Thunder mode - 150

(Budući da mašem sa jednim dmg je 200)

Nastavi da radiš ispit kao da se poslednji napad nije dogodio.

Budući da nemam kako da se odbranim, predajem se

Ja sam Cezar i ovo je bio moj warrior ispit!

Član 'Caesar' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


#1 'Kockica 6' :
Warrior Ispit: Caesar #world51

--------------------------------

#2 ' NPC Corrupted Pawn' :
Warrior Ispit: Caesar #world178

Mračni stvor se slatko nasmejao na moj neuspeh u odbrani i odlučio da pokuša da me dokrajči jednom za svagda njegovim sečivom. Refleksno sam izvadio nož i blokirao njegov mač mojom levom rukom, a desnom sam ga pokušao zviznuti sa strane.

#card800 #card103
#card102 #card41

Thunder mode - 100

(200 je dmg njegovog sečiva što znači ulažem 200 en tj 50 zbog snage, Ulažem 100 energije u pesnicu tj 30.)

Član 'Caesar' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


#1 'Kockica 6' :
Warrior Ispit: Caesar #world47

--------------------------------

#2 ' NPC Corrupted Pawn' :
Warrior Ispit: Caesar #world177

Kreatura je izbegla napad i opet se pojavila na istom mestu, vraćajući još jači napad ka meni. Sakupio sam svu moć koju sam imao pokušavajući da kontriram, ali sam u momentu ispaljivanja napada znao da se trebam spremiti za udarac.

#card50 #card46

#card41

Thunder mode - 50

(500 damage-a ka njegovom napadu, ja primam 100. Od ovog poteza je thunder mode aktivan)


Član 'Caesar' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


#1 'Kockica 6' :
Warrior Ispit: Caesar #world49

--------------------------------

#2 ' NPC Corrupted Pawn' :
Warrior Ispit: Caesar #world178

Kako mu se ugasila tehnika munje tako su mu se oči opet privikle polako tami. Naišao je na nešto mračnije od nje same. Blebetala je, al od adrenalina koji mi je pumpao još od onog skoka nisam je ni čuo nit sam želeo.

"Skloni mi se s puta"

Stao sam u gard, ispružio ruku i ispalio napad munje na nju

#card41 #card43

(250 damage-a ka kreaturi)

Član 'Caesar' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


'Dungeon Trap' :
Warrior Ispit: Caesar #world92

Zaleteo se, skočio, i samo zatvorio oči. Nije se nadao da će tlo osetiti opet, bio je maltene zarobljen izmedju dve provalije, ovo je bio jedini način, govorio sam sebi. Kad gde, noga mi je sletela na tlo pećine, a ja sam se otkotrljao koji metar. Trebalo mi je minut dva da dodjem k sebi. Ubrzo sam nastavio dalje.

#card104

Član 'Caesar' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Warrior Ispit: Caesar #world1

Kako je prošao onaj deo naišao je na možda još problematičniji. Eh živote prljava barice. Moje znanje me je dovelo do ovde, dalje će vala samo ludost. Nije majka rodila pičku, idemo na sve ili ništa! Udaljio se nekoliko metara, te se zaleteo i skočio.

"Dio aiutamiiiiiii!!!!!!"

Član 'Caesar' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


'Dungeon Trap' :
Warrior Ispit: Caesar #world94

Kako je prolazio kroz mračan hodnik ili kako je sad već video pećinu, pržio je mrave levo i desno. Kad god bi mu jedan prišao odma bi se čuo kratak zap. Nakon nekih dvadesetak puta valjda su i sami skontali da me se mane. Seo je na tlo, sa namerom da predahne. Nakon kratkog predaha nastavio je dalje kroz pećinuuuuuuu.

#card104

(Mravi koji su mi prilazili su sprženi zbog moje aoe tehnike, svaki koji mi je prišao pec 100 damage-a. Vraćam 50 moći)

Član 'Caesar' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Warrior Ispit: Caesar #world53

Što sam dalje stizao u ove hodnike, to bi me krenuo kopkati neki acidičan, poznatiji miris. Prva pomisao su mu bili mravi. U italiji mrav ti dodje ko nokat na malom prstu, ko to da zaboravi. Izjeli me živog dok sam bio mali. Ne želim da se zezam, ko zna šta me čeka, te bi uradio tehniku koja bi mi i osvetlila dalji put, a i rešila se sitnih štetočina koja su hoduckala po podu.

#card41 #card45

(Damage koji struji oko mene je 100)

Član 'Caesar' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


'Dungeon Trap' :
Warrior Ispit: Caesar #world95

Kako sam stao na ploču tako se čuo klik mehanizma, na šta se otvorila ogromna provalija ispod mene. Refleksno je kroz moju ruku prošao hamon, na šta sam je ispružio ka ivici provalije, zgrabivši je, držeći se čvrsto. Ubrzo se i leva ruka pridružila te sam se samo povukao ka gore, izbavljajući se iz zamke.

#card483

"Mamma mia.."


Više nisam imao opciju da se vratim nazad, što mi se nije svidelo al ajde. Nastavio sam dalje kroz mrak.

Član 'Caesar' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


'Dungeon Trap' :
Warrior Ispit: Caesar #world90

(U inventaru imam sa sobom dva knife-a i jedan healing pills.)

Probudio sam se u mračnoj sobi sa jakom glavoboljom. Gde sam ja? Šta mi se desilo? Behu dva od mnogih pitanja koje sam trenutno imao. Oči su mi se privikle na tamu do sad. Video sam jedan put, koji je u ovom mraku delovao beskonačan. Bez mnogih pitanja, bilo je vreme da ja preuzmem nešto i izbavim se iz ovog kompleksa. Nastavio sam dalje, prateći dalji put.

Ovo će biti tema u koju ću raditi svoj Warrior ispit.