Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Apprentice Ispit: Sangwoo

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Apprentice Ispit: Sangwoo

Ovo će biti tema u koju ću raditi svoj Appretnice ispit.

(bese to suncan dan.. Setao sam se sumama keona sve dok se iznaneda nije pojavio neki vitez.. Nikada u zivotu nisam video ovog tipa.. Sta on zeli od mene? Zapitao sam se.. Stao je u stav za borbu.. Tenzija u vazduhu je rasla.. Vitez je izvukao svoj mac, nije bilo vremena za gubljenje, jedna jedina misao prolazila mi je kroz glavu.. Moram ga pobediti.. Moram ga ubiti. Zaleteo sam se na njega s desnim direktom!)

ulazem 100 energije / 100 dmg
#card102

Član 'Sangwoo' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


' NPC Corrupted Pawn' :
Apprentice Ispit: Sangwoo #world171

(vitez je primio cistu desnicu, ali izgleda da mu nije bilo nista.. Sigurno sam mu naneo neke povrede, ali ne smrtonosne.. Izgleda da je vitez bio sposoban da bljuje vatru, iznenadio sam se.. U trenutku i zbunio, ali nisam imao vremena za razmisljanje, ono sto sam znao jeste da je ovo mnogo jaci protivnik od mene i da sa njim nema zajebancije.. Izbacio sam iz sebe moc i odbio vatru.)

izbacujem 100moci / 100 deff
#card109

(posle svoje odbrane, znao sam da se ne smem ovde jos dugo zadrzavati, s primetnim strahom na licu sam pobegao u sumu sto sam brze mogao.. Ovo je bio kraj nase borbe).

Prošao si.