Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Registracija Keon Rimora

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Registracija Keon Rimora

Ovde se možete registrovati za posao Keon Rimora. Potrebno je da oba Keon Rimora dodju (par), donesu svoje indetikacione dokumente i ubede gospodina Hrvoja (čovek koji vrši registraciju) da su spremni za posao. Odgovor na njihovu registraciju stiće na kućnu adresu i biće odredjen datum predaje potrebnih materijala i uputstava za istraživanje sveta.

Potrebno je da oba člana tima objasne ujednom postu gospodinu Hrvoju zašto su valjani za ovu titulu.

Registracija Keon Rimora Supernova-worst-generation-kaizoku-japanese-trafalgar-d-wate

Ulicama grada brzo je došao do ulaza u gradski zamak. Bio je to prvi put da ga vidi izbliza. Kao što je pisalo u pismu Jotaro ga je već čekao na ulazu. Pozdravio se sa njim uz par razmenjenih reči, a onda su zajedno nastavili ka mestu za predaju dokumentacije.

"Dobar dan gospodine Hrvoje. Moje ime je Ichigo. Rekli su nam da ovde predajemo dokumente."

Iz džepova izvadio je svu potrebnu dokumentaciju koja je bila potrebna za registraciju Keon Rimora. Predao je to Hrvoju ostavljajući mu na sto. U dokumentima u pisanoj formi bio je i njegovo zapažanje zbog čega treba da dobije titulu.

Pismo prijave :


Nakon što je predao sva dokumenta izašao je napolje i sačekao da i Jotaro uradi isto. Dok je čekao razmišljao je kako je možda bilo bolje da je pustio komšinicu da mu napiše pismo. Ipak devojke umeju to bolje da sroče.

Zajedno sa Ichigom usao je unutra, konacno je dosao taj dan da podnesu prijavu da napuste grad i postanu Keon Rimori. Pazljivo je doneo odluku o tome sa kim ce napustiti grad, jer ce ipak sa tom osobom proci kroz razne avanture napustivsi ovaj grad. Bilo mu je jasno da ce napustanjem grada ugroziti svoju  bezbednost, ali ostati jos uvek u gradu nije imalo smisla. Svaki dan je postajao isti kao prethodni, napredak je bio sve manji i manji, iz tog razloga se javila zelja da napusti grad i postane Keon Rimor. Smatrao je ako napusti grad da ce brze pobediti tamu, nego da krade Bogu dane u ovome gradu. Nakon sto se Ichigo predstavio bio je red i na Jotara.

”Ja sam Jotaro, moje postovanje gospodine Hrvoje.”

Nakon je iz unutrasnjeg dzepa svog kaputa koji je bio poveci izvadio kao i Ichigo potrebne dokumente, i stavio ih pored Ichigovih. Takodje mu se tu u pisanom formatu nalazio razlog zasto misli da je valjan za ovu titulu.


Pismo za prijavu :


Nakon predaja dokumenata ostalo mu je samo da se nada ce njegov zahtev biti odobren, okrenuo se te izasao napolje.

Stigao je na mesto za koje su se dogovorili i poneo je svu potrebnu dokumentaciju zahvaljujući njegovoj predivnoj komšinici. Sastao se sa Cezarom i ušli su zajedno u kancelariju Hrvoja. Dobar dan. Rekao je dok je skidao šešir sa glave levom rukom a desnom predavao dokumenta na Hrvojev sto.
Pismo za prijavu :
Predao je papir a zatim izašao zajedno sa Cezarom.

Sa dokumentacijom i osmehom, moj budući partner i ja smo ušli u kancelariju Hrvoja. Srećom pa nikakav red, ništa se nije čekalo sem njihovih papira.

"Buon giorno!"


Reče laganim tonom, na šta je propratio Vulu i postavio dokumenta odma do njegovih.

Pismo prijave :


Nakon predatih papira još jednom se zahvalio, te je nastavio vani sa Vuletom.