Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Apprentice Ispit: Yukiteru

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Apprentice Ispit: Yukiteru

Ovo će biti tema u koju ću raditi svoj Appretnice ispit.

Poslednje čega se sećam jeste da sam zaspao u maloj ostavi kod starog Rivlo-a. Probudio sam se u veoma poznatoj prostoriji. Ona je bila potpuno prazna, dominirana belom bojom. Sa jedne strane umesto zidova bio je red velikih prozora. Pogled kroz njih bio je isti kao kad mi se ovo dogodilo u mom prvom životu. Veliki soliteri povezani samo drvenim slabim mostovima, visoki toliko da se zemlja nije mogla videti. Iako mi je ova scena nekada bila jeziva, počela je da mi budi osećaj nostalgije. Ipak je to bio veliki deo mene.

Apprentice Ispit: Yukiteru 684GzVl

Sa mojim iskustvom u ovoj sobi, mogao sam pretpostaviti šta sledi. Iza jedinog prolaza u ovoj prostoriji pojavljuje se tamna figura. Znajući da je ne mogu pobediti u tretunom stanju, pokušao sam da smislim način kako da izadjem odavde.

Ponovo sam u ovoj situaciji. Iako sam više puta promenio svetove ova soba se ne menja. Moram pokušati da pobegnem pored ovog neprijatelja. Jedino što mi pada napamet je da potegnem prvi udarac i odmah trčim ka onom hodniku. Ako uspem da blokiram njegov napad uspeću da prodjem. Samo se nadam da iza onog ugla jeste izlaz kao i pre.

Krenuo sam pesnicom na pretnju ispred sebe.

#card102
(ulažem 100 energije - dmg je 100)

Član 'Yukiteru' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


' NPC Corrupted Pawn' :
Apprentice Ispit: Yukiteru #world179

Brz je. Uspeo je da izbegne napad bez ikakvih problema. Iskreno bi me čudilo da sam mu naneo bilo kakvu ozbiljnu štetu. Pokušaću da ga povredim nožem bar toliko da ga malo usporim. Mislim da imam vremena.

Ovaj protivnik delovao je jače nego većina prethodnih sa kojim sam se borio na ovom mestu. Tome ne pomaže činjenica da kad god sam reinkarniran treba mi vremena da povratim barem neke veštine. Sada sam bio siguran da ga ne mogu pobediti. Izvadio sam nož iz unutrašnjosti odela što sam brže mogao, te zamahnuo ka njegovoj nozi.

#card800
(ulažem 50 energije - dmg noža je 50)

Član 'Yukiteru' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


' NPC Corrupted Pawn' :
Apprentice Ispit: Yukiteru #world174

Uspeo sam da mu napravim posekotinu na nozi. Kako sam krenuo da bežim ka izlazu, neptrijatelj je bacio neki vazdušni napad na mene. Znao sam da mi je ovo jedina prilika da pobegnem, pa sam morao da se nekako odbranim. U sebi sam osetio energiju nalik onoj koju sam nekada imao u svom prvom životu. Nisam bio siguran šta je, ali sam nekako prirodno uspeo da je iskoristim.

Znači ovo je moć koju imam u Avorld-u. U pravo vreme.

#card109
(izbacujem 50 moči - def je 100)

Izbacio sam iz sebe odredjenu količinu ove nove moći kako bi se odbranio od nadolazećeg napada i trčao pravo ka izlazu iza ugla.

Apprentice Ispit: Yukiteru IgEhODy

Položio si.