Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Apprentice Ispit: Vule

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Apprentice Ispit: Vule

Ovo će biti tema u koju ću raditi svoj Appretnice ispit.

Danas je tmuran i hladan dan. Jesen je. Snažni vetrovi nose lišće oko šume, izgleda kao da igraju. Naoblačilo se i pitanje je momenta kada će kiša da padne. Osetio se miris kiše i počelo je da seva. Šetao sam kroz šumu i mogao sam da čujem razne zvukove divljih životinja, poput cvrčkova i ptica. Takođe, u ovoj šumi se nalazi puno komaraca. Toliko puta su me izjeli da sam već počeo da postajem imun na njihove ubode. Šetajući ispred mene u daljini se videla nečija silueta. Polako sam prilazio nepoznatom čoveku i upitao sam ga:

Izvoli, kako ti mogu pomoći?

Član 'Vule' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


' NPC Corrupted Pawn' :
Apprentice Ispit: Vule #world180

Vule je osetio neke hostilne namere prema njemu od strane nepoznate persone. Nije hteo da rizikuje. Osvrnuo se i oko sebe i video je da nema nikog u ovoj napuštenoj i tamnoj šumi. Izvadio je nože sa namerom da sada ovog nepoznatog čoveka pošalje da sretne svog kreatora. Zaleteo se na njega i zamahnuo je nožem.
#card800
ulažem 25 energije dakle 25 dmg.

Član 'Vule' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


' NPC Corrupted Pawn' :
Apprentice Ispit: Vule #world177

Izgleda da je mladi ratnik Vule zagrizao više nego što može da proguta. Shvatio je da uopšte nije u povoljnoj situaciji i odlučio je da beži. Sklopio je svoje ruke i čuo se zvuk zvonceta. Oko njega se stvorila crvena aura koja je uspela da odbije napad hostilnog čoveka.

Apprentice Ispit: Vule 57be20d7148e809846c1178d799634ca
#card109, izbacujem 50hp dakle 100def.

Vule je onda uhvatio šturu

Položeno.