Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Apprentice Ispit: Taisei

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Apprentice Ispit: Taisei

Ovo će biti tema u koju ću raditi svoj Appretnice ispit.

Šetajući se šumom u popodnevnim časovima razmišljao je o svom novom životu, razmišljao je o svojim prijateljima i poznanicima iz prošlog sveta kako se oni osećaju sada kada je Taisei umro, da li tuguju, da li su srećni? Da li su uopšte svesni da je Taisei živ u ovom svetu, šta će biti kada opet umre da li će se roditi opet ovde ili u nekom potpuno novom svetu? Kada se ova avantura zvana život stvarno završava, nekako nema smisla bojiti se smrti, smrt je samo novi početak treba se plašiti toga da taj novi početak i novi život nikada neće biti dobar kao stari.

Bože al sam lud, ni sam nisam znao da sam ovoliki filozof. I eto sada opet pričam sam sa sobom ,kakav sam ja doktor hahaha.

Stavio je svoja razmišljanja sa strane i nastavio da korača šumom pevajući neku glupu pesmicu.

Broj reči: 171

Nepoznati lik je dolazio iz suprotnog pravca, delovao mu je kao da nije baš prijateljski nastrojen,ali pošto je Taisei uglavnom grešio kada je procenjivao ljude odlučio je da ga pozdravi.

Ee de si brt, šta ima?


Nasmejano upita,očekujući prijateljski odgovor.


Spremi se da umreš.

Ee jbg..

Taisei je stao u borbeni gard,očekujući ono najgore, da će morati opet život da započne ispočetka. Nije želeo da gubi vreme,zaleteo se na neprijatelja i udario nogom.

#card102

Broj reči: 102

Član 'Taisei' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


' NPC Corrupted Pawn' :
Apprentice Ispit: Taisei #world176

Taisei je uspešno zadao svoj udarac , ali je neprijatelj i dalje stajao na nogama, sav premoren malo se udaljio i izbacio moć iz sebe kako bi napravio dovoljan deffence da se odbrani. Znao je da ne može pobediti ovu borbu ,nije više imao energije za napade pa je odlučio da ne glumi junaka i da ne umre po drugi put za mesec dana. Krenuo je da trči sve brže i brže dok nije umakao.

#card109


Uf,ez. Reši glupana glupog.

Apprentice Ispit: Taisei Giphy

Broj reči: 103

Pao si.

Pala ti mama

Tvoja na moj kurac