Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Podrum Zamka - Zatvor

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Podrum Zamka - Zatvor

Podrum Zamka - Zatvor 4beb2b16d952d8d2b3a4216a526dc4a4

Ovdje se nalazi veci broj zatvorenickih celija za okorele kriminalce. Svi zatvorenici su vezani tako da ne mogu da se pomeraju i na njima je postavljen seal da ne mogu da koriste svoju moc. Glavni cuvar zatvora je strazarka Milodarka koja svaki put kad neki zatvorenik progovori bilo kakvu rec koja joj se nesvidja napuni njegove rupe raznim stvarima, prvenstveno pendrekom.

Broj reči: 77

ubrzo je pristigoa u zatvor zbog silovanja mladi shinobi shinrai bacise ga u celiju i ostavise kazna mu ne bese nesto prevelika te on sede u sobi na nekom krevetu i cutao je gledao je svuda oko sebe zamisljeno ne progovoreci ni jednu rec jer nije imao s kim da razgovara

Broj reči: 51

sedevsi na krevetu odlucio je malo da prilegne nasao je neku cokoladicu u uglu bese stara oko 1 mesec sli nije imalo budji na nioj uzede je bese u omotu zagrize te polako poce da zvace istu ne znajuci sta ce da radi vise sa sobom izgubljeni ninja u zatvoru velikoga samka planirao je mnogo toga posle zatvorske kazne koja je bila veoma kratka

Broj reči: 64

posto mu je odeca bila malo odrpana i icepana od noza znao je da mora da kupi novi i da mora poceti s zaradjivanjem novca kako ne bi lose zavrsio jer kradja i silovanje nisu bas neke opcije kroz zivot osetio je kako ga polako pece rana na stomaku od uboda noza bese to jak i celicni noz znao je shinrai da mu se dobro ne pise cim je ugledao kako lik izbegva noz i salje svoj noz na njega

Broj reči: 80

Nakon odluke upravnika zaštite Keona odlučeno je da Licht Bach bude zadržan u pritvoru 2 meseca (5 rl dana). Nakon toga biće u kućnom pritvoru još 2 meseca (5 rl dana). Novčano je kažnjen sa 10000 kovanica.

Broj reči: 48

(nakon par sati trazenja, izmoren, konacno pronadjoh ovaj podrum, pun celija, a u jednom od tih celija nalazio se Shinrai.. Prostorije su bile mracne, jedva da se bilo sta moglo videti, zvuci jecanja i dranja bili su ucestali otkako sam usao.. Prilazim jednoj gospodji sa namrgodjenom facom, to je prvo sto sam primetio na njoj, s pendrekom u rukama spremna da ispuni neciju drti rupu.. Pomalo uplaseno s blagim mucanjem, upitao sam je da mi pokaze gde se nalazi celija Shinraia.. Ukazala mi je put, i rekla mi da se drzim podalje od njega, nedaj boze da pokusam nesto, inace ce da mi usije cmar i napravi novi na celu.. To definitivno ne bih voleo da se desi.. Rekao sam, te krenuo ka njegovoj celiji.. Sva ova atmosfera cinila me je depresivnim, ovi ljudi.. Ko zna sta su radili pa su zavrsili ovde, ko zna kako se cuvari prema njima ophode.. Zatvor je grozna stvar, ponavaljao sam u sebi dok nisam stigao do celija mladoga Shinraia, uvidoh ga, pridjoh celiji, uhvatih se za resetke i uzviknu)

Shinrai!! Tu se skrivas! Pokazi svoje ogavno lice!

(bio sam siguran da je moj glas odjekivao snazno kroz celo podzemlje, no nije me zanimalo.. Bilo mi je zao videti Shinraia u ovakvom stanju, iako sam znao da je ono sto je on uradio neoprostivo, ja sam covek koji oprasta drugima.. Nadam se da ce se poboljsati u buducnosti, te zajedno mozemo da osvojimo citav svet!)

sedeo je tako mladi ninja na svome krevetu u zatvorenickoj sobi glasovi su dojekivali ljudi su vristali i plakali u zatvoru no mene nije bilo briga meni bese lepo ubrzo osetio sam slicnu auru kao kod Sangwoa pomislih ovo je nemoguce ne nema sanse da je to on a ubrzo neka fava se pojavi izmedju resetki glava provire te videh lice svoga dragoga prijatelja pomalo izlomljen i isprebijan obratih mu se

ooo sangwoo
pa kako si ti dobio sam dva meseca zatvora al bitno mi je bilo fino posle zatvora idemo u svet

Broj reči: 96

(nakon sto sam video Shinraia tako povredjenog i u bolovima srce me je zabolelo, no medjutim izgleda da to njemu ne smeta, kao da je na to navikao.. Opet se zapitak ko zna kroz sta je sve to on prosao u proslom zivotu.. Nakon sto sam cuo da je dobio samo dva meseca zaprepastio sam se)

Zasluzio si vise doduse, ali dobro..
Da, obicicemo citav svet!

(oduvek sam se pitao, sta se nalazi iza zidina grada, ukoliko budem ostao sa ovim covekom, moje zelje ce se sigurno ostvariti u buducnosti, ne smem se opustati, niti uplicati ni u kakve krimianlne aktivnosti u gradu, mozda biti saucesnik nije toliko lose, ipak me nisu kaznili uopste, ali oni tipovi s kojima sam pricao bili su veoma strasni.. Nakon par sekundi tisine upitao sam Shinraia)

Pa Shinrai, kako te tretiraju ovde? Jesi li im kao seksualno zamorce ili?

dok sam ko neki debil blenuo u celiji ovaj je sedeo opusteno ispred i podjebavao me svojim salama nisu mi se bas svidele mozda sam zasluzio kaznu ali zeleo sam da odvrnem ventil ne znam sta je tu bio problem pomislio sam pored toga jos dosta stvari baci lagano pogled ka sangeou i poceh da razmisljam kako je dobar lik jer mi je doso u posetu a posle doga poceh da upadam u blagi dijalog s njim nasmesih se i poceh razgovarati s njim

pihhh stoko jedna za sta ti mene smatras pa nisam ja neki peder ovde sam bez razloga jos dva meseca ijaooo ludost...

govorisi sangwou zaculi su se urlici poput gorila to su bili ostali zatvorenici

Broj reči: 122

(Shinrai delovase srecno sto sam mu dosao u posetu, ali naglo promeni raspolozenje kad ga pitah da li ga tretiraju kao seksualno zamorce, mislim da bi adekvatka kazna za njega bila silovanje, samo sto ce ovaj put on biti zrtva.. To bi bilo... Lepo za videti.. Uff... Pocrvenecu.. Uhvatio sam se zacelije zatvora, koje su bile veoma prasnjave, pogledao u Shinraia i rekao mu)

Hej, sledeci put, zajedno pravimo sranje!

(nisam bio siguran zbog cega li sam uopste to rekao, mozda kako ne bih ispao cavulja kao prosli put.. Ko zna, mozda samo zelim da se dokazem pred prijateljem da nisam nesposoban.. Da i ja mogu nesto da uradim, da i ja mogu da ga podrzim.. I morao sam mu se izviniti za njegove povrede, uradicu to sada)

I da, izvini na silnim povredama koje sam ti naneo..

dok sam se veskao po celiji sangwoo je samo lomotio nesto pricao svoje nebuloze i tako to voleo bi da je sa mnom u celiji da igramo karte s i cuvarka ga je gledala bas direktno u guzi nasmesio sam se veoma blago pogledavsi ga i postavio sam mu par pitanja a zatim i odgovorio na sve

Ehh nije mi nista sve je kao novo vratilo se a sta se kasnije izdogadjalo ?!?

Broj reči: 75

(svo vreme sam osecao kao da me neko gleda iza ledja, mozda je to bila strazarka, a mozda su to bili drugi zatvorenici, odmakao sam se kako bih se postarao da me niko ne slusa.. Svakako, bilo meni drago ili ne, morao sam mu reci se izdesavalo jer ukoliko to ne uradim do kraja zivota cu ziveti u patnji, duboko sam udahnuo i tiho rekao)

Shinrai, kako bih te zastitio, izlupao sam ti picku.. Zao mi je sto moj plan nije uspeo.. Ona dvojica siledzija su te isprebijala.. Moramo im vratiti duplo.. Vec kujem planove sa kojima im mozemo vratiti, ali mi prvo moramo ojacati i pronaci ih, izvan grada..

dok sam se skaposovao u celiji dio je pricao svoje price ubrzo mi je rekao da me je nalupao kao stoku ali mu plan nije uspeo te sam ipak zavrsio u zatvoru dzabe nalupan ko budala cak i sa njegova strane vreme je polako prolazilo znao sam da cu ubrzo napustiti ovo prljavo mesto i pobeci negde daleko van grada da istrazujem sts ima tamo negde

ma samo ja da izadjem pa idemo u potragu za jhin equipom mocne su to stvari znas to zar ne hmmm???

Broj reči: 90

(Shinrai bejase pun zelje i nade da napusti ovo oronulo mesto, ove trule celije.. Spomenuo je neki jhin sta vec, stvarno ne znam sta je to, s cudjenjem na licu upitao sam ga)

Nego, Shinrai, kakva je to moc sto si malopre spomenuo? Dobro bi nam doslo..

razmisljao sam sta sad da kazem sirotom sangwouu koji nista nije znao o mocnim predmetima razmisljao sam takodje da u skorije vreme pokusam prizvati svoj zankputo jer mi bas i nije nesto preterano dobro  islo bez njega a takodje sam zeleo svoj jhin equip

dragi moj sangwoo to se nalazi u tamnicama u kovcegu moc je zapecacena unutra kao sto moj zankputo ima duha u sebi tako i sve ostalo ma da ne mogu prizvati svoj zankputo

Broj reči: 77

(samo sto nisam poceo da drhtim.. Pa ko je ovaj covek s ovolikim znanje, ovakvo znanje ne poseduju ni mudraci, neverovatno.. Mozda nije bio najpristojniji decko kojeg sam upoznao, ali zna ocemu prica, moc zapecacena u kovcegu zvuci neverovatno, zankputo... Mislim da sam cuo to negde, mac koji koriste... Shinigamiji!)

Nego Shinrai, jel taj zaknputo kako god, mac kojeg koriste Shinigamiji? Ili si ga ti osvojio ili nesto slicno...

preicao sam vec neko duze vreme sa sangwoom o misticnim mocima i kovcezima dobro sam znao da toga ima u ovome svetu kao i u svetu shinigami carstva zeleo sam prizvati svoj zankputo ali nisam imao nimalo raitsua i znao sam da necu imati kontrolu nad njim cak i da ga prizovem te sam odlucio deti odgovore sangwou blago ga pogledah te prozbori

[color=#cc0000]Naravno zankputo jeste mac koji koriste shinigamiji svaki ima drugaciji zankputo i svaki ima duha mozes se s njime spojiti i dobiti poboljsano telo transformisati se u demona letetini slicno...

Broj reči: 95

(moja zainteresovanost ka misticnim mocima je postajala sve jaca i jaca.. Zeleo sam sakupiti svo znanje potrebno za nastavag pog putovanja. Ali kako bih to uradio moram imati pomoc, koja izgleda da se nalazi tu, tacno ispred mene. Opet sam se, nasuprot svojoj volji, opet setio onog incidenta u pekari, zaboravio sam da ga pitam za onu dvojicu, te cu to uraditi sada)

Pa sve te Shinigami stvari zvuce veoma zanimljivo, kao i misticne moci, ko zna sta cemo pronaci kada se izgubimo odavne, ko zna sta se krija iza zidina grada.. I da, nisam te pitao u vezi one dvojice, znas.. Plavooki i italijan? Jel ih poznajes ili nesto slicno?

doo sam sedeo kao po onicaju u celiji radmila cuvarka me je popreko gledala doneli su mi neku hranu nije bila najsnjajnijs ski se mogla jesti seo sam na pod celije te poceo da jedem i ponudio sangwoa

Ne ali ocigledno su neki slabiji likovi mislim onaj italijan je jak ali onaj drugi je glup i ssmo prica da sam bio spremniji pobio bi ih nego sangwoo zelis li ti malo zatvorske hrane?

Broj reči: 76

(izgleda da Shinrai nije pozanvao one huligane.. Plavooki mi je u prvom pogledu delovao nekako druzeljubivo, pun pravde, dzentlmen.. Ali usled uticaja tok nepristojnog italijana, verujem da je promenio stavove.. Vulgarnost na maks, vazi.. Zla teta je donela neku hranu, Shinrai me je ponudio istom, ali je delovala previse budjavo, a i necu da jedem sa poda, ja sam gospodin.. Srdacno sam odbio)

Neka hvala druze.. Nisam gladan

dok sam jeo s poda svoju ukusnu ali i podjednako budjavu hranu sangwoo je odbio moju ponudu znao sam da je to jer je hrana budjava ali kao sto je pisao jedan mudar shinigami zoro sa dz “staje tuje” tako sam i ja razmisljao nismo svi mi mogli da biramo energicno sam ustao i puko u resetke svom snagom ali nije bilo prevelike stete

Hollows punch!!! pukniteeeeee aaaa radmilooo

(iznenada Shinrai ustadose i lupise o resetke celije, takodje se i prodra neko ime.. Nisam ga skroz razumeo.. Izgleda da ima jos jedan autizam attacc.. Vreme je da se gubim odavne, blago se nasmesih i recem Shinraiu)

Pa druze, ja te sad napustam.. Cuvaj guzove..

(te mu namignuh jednim okom, okrenuh se i laganim koracima napustih zatvor)..

i tako posle duzeg vremena sedenja i jedenja glupe hrane u zatvoru doslo je vreme da me i sangwoo napusti ostade mi jos malo da blejim u zatvoru znao sam da cu uspesno  preletati ovo sranje od zstvora sli mi bese krivo sto necu uspeti s prizivanjem zankputoa jos neko duze vreme samo se pomerih u neki ugao celije sednuh te poceh razmisljati

dok sam se dosadjivao u zstvoru rleo sam samo da odem iz njega smorio sam se a cuvarka radmila je imala ocajne viceve a zatvorenici du bili retardirani imo sam zelju da ubijem onu dvojicu sto me isprsngijase u prkari imali su srecu ipak je to bilo dva na jedan ali uskoro cu doci do tog nivoa da prizovem svoj zankputo i polomim onoj dvojici picic jer su me mnogo nervirali znao sam sta moram da ucinim