Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Apprentice Ispit: Visarion

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Apprentice Ispit: Visarion

Ovo će biti tema u koju ću raditi svoj Appretnice ispit.

(Tokom duzeg hodanja po kaldrmi odlucio je da malo odmori kraj jedne lepe baste , pogled je bio divan , veoma blizu baste bila je jedna tezga gde su mahom kupovane stvari za oblacenje ljudi su bili zaista ljubazni , Visarion je odlucio da se malo priblizi i pogleda blize sta se sve prodaje .)


Pozdrav dobri gospodine moje ime je Visarion dosao sam samo da pogledam cene .

Prodavac : O izvoli , izvoli nadam se da ces nesto odabrati za sebe !


(Dok je Visarion razgledao cuo je neku galamu u masi , jedan veci covek poceo je da gura sve oko sebe i otima ljudima novac dosao je do trgovca i udario ga nekoliko puta , Visarion je ustao i odgurnio u stranu bandita .)


Za ime Boga sta to radis ? Zasto bijes ovog coveka ? Sta je toliko skrivio ?


Bandit : Šta se to tebe tiče ?! On mi je prodao lošu odecu platice za ono sto je uradio spalicu sve ko mi se nadje na putu !!


Mozes da pocnes od mene ?

(Visarion to rece veoma blagim tonom a onda se zalete na protivnika .)

Imas veoma lose nacine za onog ko ugoni pravdu na ta vrata .... ološu !

#card102

(Protivnik je stajao u gardu i posmatrao sta ce da uradi Visarion .)

**Ulazem 50 energije i pokusavam da nanesem 50 dmg **

Vrednosti za svaki slucaj :

Hp-100
En-50
Moc - 175

Član 'Visarion' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


' NPC Corrupted Pawn' :
Apprentice Ispit: Visarion #world180

(Visarion je poksao svom silom da otera Bandita ali njegov udarac nije nista uspeo da uradi , Vusarion je pogledao u prodavca a onda mu je pogledom sugerisao da se skloni i da ce ovo biti veoma gusta borba ali prodavac nista nije razumeo smatrao je da treba da ostane a onda Visarion rece .)

Skloni se ako zelis da sacuvas glavu na ramenima ! Zar je bitnija ova riba i raskos oko tebe od tvog zivota idi sad !

(Prodavac je poslusao Visariona i otisao trceci ali pre toga prodavac je tiho prosaputao .)

Srecno !

(Visarion pomisli u sebi " da , da trebace mi mnogo srece da savladam ovog tipa ako moje pesnice nisu korisne mozda ali mozda bi mogao da mu nanesem neku ranu mojim nozem ? Nemam vremena da ramisljam toliko moram bilo sta da pokusam !)


Odustao si ? Ovo je sve sto mozes da uradis ? Pa onda je red na mene da ja pokusam nesto !


(Uzviknuo je Bandit ljutito gledajuci Vusariona pravo u oci .)

Videces da mogu mozda si jaci od mene ne sporim to ! Ali necu pobeci kao neka kukavica !

(Visarion izvuce svoj noz znao je da ne moze nista znacajno toliko da uradi jer je covek bio vidno krupniji i jaci.)

#card800

**Ulazem 30 energije i zamahujem nozem prema banditu **


Hp-100
En-20
Moc-175

Član 'Visarion' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


' NPC Corrupted Pawn' :
Apprentice Ispit: Visarion #world176

(Obracun se jos uvek vodio izmedju Visariona i bandita , ali nista jos nije bilo konacno bandit je iz svog kaputa izvukao nozeve a onda bacio na Visariona i gledao u njega kako ce ga dokrajciti .)

Sad si gotov nije trebalo da se petljas ! Sad ces biti iskasapljen ! Umri u mukama strance !!!


(Visarion je udahnuo a potom lagano izdahnuo a onda kao da je vreme na nekoliko sekundi stalo , a onda se Visarion prodra na bandita .)

Smrt ?! To ne prihvatam kao opciju bednice !

Apprentice Ispit: Visarion Ichima10

#card109

(Kada su nozevi bili odbijeni Visarion je otisao i ostavio Bandita samog u radnji .)

**Ulazem deo moje moci i pravim stit od nje koji me brani od udara nozeva ***

Hp-100
En-20
Moc-125

Položeno.