Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Apprentice Ispit:

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Apprentice Ispit:

Ovo će biti tema u koju ću raditi svoj Appretnice ispit.

Trebalo bi da se prilagodim novom svetu. Iz dosadašnjeg iskustva, razgledanja grada i čitanja knjiga, skupila sam važne informacije o tome kako sve u teoriji funkcioniše. Sećanja od ranije su me još dobro služila, premda telo i nije bilo zadovoljavajuće. Misli su mi letele, jedna za drugom. S rukama u džepovima šutirala sam kamenčić sve dok nisam ušla u ulicu gde je bila moja relativno nova kućica.

Najednom mi je crna maca preprečila put. Njen pogled nije izgledao prijateljski no oštar, preteći.

Šta li je problem? Zaobići ću je, ne treba mi nevolja. Ko zna, možda postoji neka služba za zaštitu životinja ovde... - mislila sam pomerajući se korak unazad.

U tom trenutku, sudarih se s nekim. Žurno odskočih, pa se okrenuh, pomerajući se polako unazad, krećući se ka svojoj kući . Pokušala sam da ne pravim nagle pokrete, ali pogled s nepoznatog gospodina nisam spuštala.


Nepoznati gospodin prilazio je istom brzinom kojom sam se ja udaljavala. Izgleda da moram nešto uraditi, makar ga onesposobiti na neko vreme. Strah me je obuzeo, a potom i adrenalin.

Šta je bilo? Izgubila si se mlada damo? Mogu te odvesti na jedno mesto, kladim se da će ti prijati malo igre. - blebetao je neznanac.

Čuvši te reči, poželela sam da nestanem s tog mesta. Ali pre toga, refleksno sam se zaletela na njega, stežući svoju pesnicu. Ciljala sam njegove prepone, taktički želeći da ga gadno povredim.

Obuzdaj svoje trule želje životinjo! - vikala sam, što od besa koji se stvorio, što od straha.

#card102
(ulažem 100 energije - dmg 100)

Vrednosti za svaki slučaj :



Član 'Ines von Salome' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


' NPC Corrupted Pawn' :
Apprentice Ispit:  #world173

U trenutku kada sam uspela u svojoj nameri da ga povredim, shvatila sam da ovo neće izaći na dobro. Taj neznanac spremao se da mi vrati za ono što sam uradila. Ne sumnjam da bi svakako to pokušao. Ovakve spodobe su spremne na sve.

Morala sam brzo reagovati i skloniti se odmah nakon udarca. Tako sam se pomerila unazad pet metara. Iz njegovog pravca nailazila je munja. To je bilo prvi put da vidim nekog da koristi magiju. Pa ipak, nije bilo mesta za divljenje, trebalo je preživeti. Iz svog tela izbacila sam polovinu svoje moći. To je bilo dovoljno da preživim.

#card109
(ulažem 50 moći - defence 100)

Tri, četri, sad! - šaputala sam sebi u bradu i potrčala najbrže u svom životu u pravcu svoje kuće. Neznanac je pokušao isto, ali bol koji sam mu nanela bio je dovoljno jak da ga uspori i tako mi da prednost. Kada sam stigla do svoje kuće, njega više nije bilo na vidiku.

Imala sam sreće... - pomislih i otvorih vrata. Tek sada sam bila sigurna.

Apprentice Ispit:  CQeFjT8XAAA5jId

Vrednosti :


Položeno.