Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | -Rukon Grad Delikatesa-

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

-Rukon Grad Delikatesa-

-Rukon Grad Delikatesa- Images?q=tbn:ANd9GcQdrNAzL11J1caLByeCFkN76ESbH48XpHprd4YJOAnIvg&s
U gradu koji je zbog velikog broja restorana dobio svoje ime i reputaciju kao mjesto gdje treba doći  barem jednom u svome životu. Ogroman broj ljudi se našlo u finansiskom ćošku bez izlaza gdje su primorani na život robstva. Zbog ovih informacija koje su došle do Uzumaki skrovišta, Aburo i Kirei su odlučili da usput saznaju više o ovoj čudnoj situaciji.

Kirei i ja smo putovali po garadu tražeći mesto gde se banda
genjutsu korisnika nalzi. 
Imam plan kako ću pre borbe da pojačam mog saveznika. 
#card1345
#card1348
#card1353
Stavljam sve ove pečate na Kireia. 
Ja gubim 150 ch u ovom potezu.
Moram da zaštitim Kireia sada. 
Ja kao njegov zaveznik na ovoj misji moram da se pobrnem da je Kirei bezbedan.
Kirei šta misliš kolika banda nas očekuje.
Ja imam neki osećaj da ih neće biti nešto mnogo.
Mislim trebalobi da ih lepo porazimo.
Realno očekujem brzu borbu pomislio sam. 
Ovo bi trebalo da bude lako kao 
moja prošla misija. 

The member 'Aburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
-Rukon Grad Delikatesa- #world67


Kako me je Aburo upitao za moje mišljenje sačekao sam ninju iza vrata jednog skladišta gdje sam otkrio genjutsu bandu chunin djece. Izgleda da su se zavozali preko svoje glave i nisu bili svjesni o pojmu kulture.
Bez puno pitaja sam sastavio ninju koji je počeo da izlazi.

#card191#card1371#card1372#card189

The member 'Kirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
-Rukon Grad Delikatesa- #world187

Mali bezobrazni je izbegao 
napad mog druga Kireia. 
#card103 
Štitim sebe. 
Od napada malog bednika.
#card1361
Bacam ovaj seal na Kireia jer mu 
je sitekao seal od moje čakre. 
Kirei sad im pokaži ko je gazda.
Vreme da vide tvoj bes.
Biraj tri tehnike kojima ćeš smanjiti slot.
Rekao sam ovo Kireiu. 
Vreme je da se udružimo. 
I isilujemo ove male bednike. 
Vreme da im pokažemo praviac pomislio 
sam. 

Kako mi je ninja imao obraza izbječi zamah prsnuo mi je kapilar od pritiska. Pa sam prizvao munjevitu aždahu s neba na čitavo skladište. Ako nisu vjerovali u Boga sad je bilo idealno vrjeme da počnu.
Vjerujem ja da im samo on može pomoći.

"Mnogo muda za grupu koja krade od civila."
#card200#card181

Puno DMG
3 karte buffane :

The member 'Kirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
-Rukon Grad Delikatesa- #world184 -Rukon Grad Delikatesa- #world184 -Rukon Grad Delikatesa- #world189 -Rukon Grad Delikatesa- #world183 -Rukon Grad Delikatesa- #world188 -Rukon Grad Delikatesa- #world183 -Rukon Grad Delikatesa- #world181 -Rukon Grad Delikatesa- #world181 -Rukon Grad Delikatesa- #world181 -Rukon Grad Delikatesa- #world182 -Rukon Grad Delikatesa- #world182 -Rukon Grad Delikatesa- #world186 -Rukon Grad Delikatesa- #world188 -Rukon Grad Delikatesa- #world190 -Rukon Grad Delikatesa- #world183 -Rukon Grad Delikatesa- #world184

#card114 
Letim iznad zemlje i smejem se ovima 
dole.
Sleteo sam da se odbranim od 
Kirina koji je jedan od ninji poslao. 
#card116
 Ušao sam u zemlju da se zaštitim od napada.
Primio sam zagarntovani od Kirina.
Kirei moraš sad da ih pobiješ pomislio sam. 
 
Kirei sad im pokaži pravac molim te.
Naći ću način da te ojačam samo ih ubiji mnogo
me smaraju.
KIrei sad im pokaži koliko su velika bagra.
 
Rekao sam ovo dok sam tražio 
način da izboostam Kireia. 

Nakon što je većina pocrkala ostatci skladišta i šta ih je već bilo unutra nisu se više mogle nazvati ni sjenke na zemlji. Drhteći su gledali u dvojicu ninji sa strahom koji se činio iz noćne more. Vrjeme je bilo da dovrim ovo da im ne bi dao slučajnu nadu za ikakvom šansom da prežive.

#card138#card195#card151Poništio sam Kirina i izbjegao sve napade te sam poslao 1500 dmg

The member 'Kirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
-Rukon Grad Delikatesa- #world190 -Rukon Grad Delikatesa- #world182 -Rukon Grad Delikatesa- #world186 -Rukon Grad Delikatesa- #world186

Izbegao sam ovaj napad i odbranio sam 
se od Kireijevog napada. 
#card1349


I izašao iz zemljice. 
Sad je red da ja malo zaplešem sa njima. 
Toliko sam dugo čekao ovaj momenat. 

Vreme da ih uputim tamo gde su trebali da 
budu od davno. 
Pridružeće se mrtvima u grobu. 
Vreme da im pokažem pravac na moj način. 

#card118 

Bedniče jedan vreme je da se upoznaš sa
zagrobnim svetom.
Sad je došlo vreme da se pokaže moje pravo lice.
Nećeš više koristiti ljude ovog sela.
Ovo će naučiti vas da se ne kačite samnom.
I ovo će poslati poruku svim kršeteljima zakona da se ne kače
samon i KIreiem.

Gledavši kako je Aburo preuzeo stvar u svoje ruke odmarao sam u pozadini spreman da uletim ako ima ikakve potrebe. Medjutim izgledalo je kao da nije bilo nikakve potrebe za to. Zadnji ninja koji je ostao živ je počeo da moli za milost sa obećanjima da više nikada neće ponoviti svoje greške.
#card152

The member 'Kirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
-Rukon Grad Delikatesa- #world182

VIdivši kako je ninja izgubio borbu protiv ninje kojeg podučavam privremeno nisam ni registrovao napad koji je prošao kroz mene bez ikakvog efekta. Kako smo završili sa misijom bilo je vrjeme da krenemo dalje na lokaciju koju smo već unaprijed odlučili ipak ovo nije bilo ništa više od privremenog obilazka.

"Nemoj mo gubiti previše vremena ovdje Aburo."

Rekavši mu to krenuo je dalje u nepoznatom smjeru.

#card1

Odbranio sam se od napada ovog
bednog ninje. 


Kirei mislim da je vreme polako da odemo od davde.
Naš posao je ovde završen.


Rekao sam ovo Kireiu dok sam se spremao 
za polazak kući. 
Trebalo da se malo krv oseti i da
probudim malo adrenalina. 
Bilo bi vreme da krenem sa Kireiem dalje.
 Pomislio sam dok sam ga pratio. 

Nakon svog medotiranja ispid vodopada odlucio je da ce se suociti sa dtrahom.Otusao je dalje od sela u neki manji gradic preko planina.Kada se probudio iz meditiranja svatio je da je postao jaci pod jacim da je otkljucao novu moć.

Mogao je kontrolisati munju
sto je verovao da je dar sa kojim treba da pocne ovu avanturu.Nije se vise bojao i resio je da vise nikad ne mora tako da se oseća.Tako da je velikim hrabrim korakom stupio u selo bez ikakvog oklevanja. Vazduh koj je udisao je bio tako lagan da se njrgova pluca mogla odmoriti dok dise.

Dosao je do centra ovog gradica gde je bila jedna fontana a u sredini nje covek od kamena.Iz cija usta izlazio je srednji mlaz vode koja je odbijala sunceve zrake i pravila veoma lepu atmosferu.Seo je na klupi pored uzro usput sladole sa dveju kugle i srecnu poceo da ga lize.

Prvo je izlizao cokoladnu kuglu jer nju vise voli,a zatim i vanilu koja mu je malo umazala ogrtac.Zbog toga je ustao skinuo ogrtac i zagnuo se do fontane gde ga je malo protrljao rukom da skine sladoled.Malo vise je namokrio ogrtac ali uspeo je na vreme skinuti sve fleke kako nebi morao ici prljav.