Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Hugomecu vs 1 jonin 2 cunina i 10 genina

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Hugomecu vs 1 jonin 2 cunina i 10 genina

Negde u dalekoj zemlji po imenu Hamanizazava pojavila se grupa bandita Hugomecu kao bivši ubica došao je u selo kako bi ih zaustavio u njihovim daljim namerama i ciljevima.
Pravila :

Tereb :

Vrtim klanove

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Random Clan' :
Hugomecu vs 1 jonin 2 cunina i 10 genina #world24 Hugomecu vs 1 jonin 2 cunina i 10 genina #world19 Hugomecu vs 1 jonin 2 cunina i 10 genina #world22 Hugomecu vs 1 jonin 2 cunina i 10 genina #world26

Build :

Specijalne mogućnosti :

Pa izgleda da sam ih našao više nemogu da se kriju od mene vreme je da krenem *Uzeo sam svoje stvari i iz svoje kuće se zaputio ka obližnjoj prodavnici kako bi tamo ubio lopove koji su bili opkoljeni od strane policije* stigavši u tu prodavnicu video sam 5 genin rangiranih članova i njihovog vođu jednog cunin rangiranog
"Odmakni te se ovo će postati gusto"
nakon što su se svi odmakli i svi civili bili evakuisani bilo je vreme za borbu prvo od obližnje reke voda dolazi do mene i formira ogroman talas od 600 dmg koji lomi staklo i dolazi do protivnika (na svakog od njih ide 600 dmg-a)

#card40
i stvaram šumu oko svog protivnika
#card1215

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 ' NPC Genin' :
Hugomecu vs 1 jonin 2 cunina i 10 genina #world179 Hugomecu vs 1 jonin 2 cunina i 10 genina #world174 Hugomecu vs 1 jonin 2 cunina i 10 genina #world179 Hugomecu vs 1 jonin 2 cunina i 10 genina #world179 Hugomecu vs 1 jonin 2 cunina i 10 genina #world178

--------------------------------

#2 'NPC Chunin' :
Hugomecu vs 1 jonin 2 cunina i 10 genina #world181

Ša izgleda da su se malo zaneli unutar te prodavnice ono što je bitno jeste da sam im sredio vođu sada je red na ovu četvoricu prva stvar branim se od napada time što se uvlačim u zemlju i hvatam tog malog morona za nogu nakon čega ka uvlačim u zemlju is stanovan je na dva poteza ostalu troicu napadam sa zemljanim zmajem koji ima 500 dmg
#card102

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Hugomecu vs 1 jonin 2 cunina i 10 genina #world171 Hugomecu vs 1 jonin 2 cunina i 10 genina #world179 Hugomecu vs 1 jonin 2 cunina i 10 genina #world177

Vidim pametni su pa šta da im se radi prvo oblažem svoje telo blatom i tanto puca pod pritiskom nakon ovoga
naredna stvar koju radim jeste to da dovršavam uz bomoć šurikena stanovanog lopova

#card98
#card331
#card19

Sada kada ih je ostalo dvoje odličo sam da ću brzo da završim sa ovim prvo dodajem mom narednom zemljanom napadu stun efekat nakon čega ih napadam sa eksplozijom koja ima 400 dmg i pošto su blizu jedan drugom eksplozija zahvata oboicu.
#card104
#card99

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Hugomecu vs 1 jonin 2 cunina i 10 genina #world177 Hugomecu vs 1 jonin 2 cunina i 10 genina #world173

Ostao je jedan pa vreme je da izbegnem njegov napad time što ću da uložim 10 čakre i zamenim se sa obližnjim drvetom pored kog je bila reka iz koje se uzdigao ogroman tornado od 300 dmg i napada mog protivnika
#card1
#card30

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Hugomecu vs 1 jonin 2 cunina i 10 genina #world172

Umrevši od mog poslednjeg napada lopov je proklinjao moje ime ali mu to nije pomoglo nakon što sam ih sve pobedio pozvao sam tim koji je sanirao sve odnevši tela i popravivši štetu koja je naneta prodavnici nakon što sam sve završio krenuo sam da se šetam do grada.Kada sam stigao u grad počeo sam da se šetam njihovim glavnim putem.

Šetavši se ulicama zaskočili su me ostali članovi one retardirane bande pa to sam i mgogo da očekujem izgleda da me podcenjuju poslali su samo 5 genina na mene budale nemaju ni gram mozga pobedio sam ih jednom zašto ne bi mogao opet da ih pobijem prvo koristim teritorijalnu ekspanziju vedeni kosmos
#card40
nakon čega ih napadam sa iglom sudbine sa svih strana

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Hugomecu vs 1 jonin 2 cunina i 10 genina #world174 Hugomecu vs 1 jonin 2 cunina i 10 genina #world174 Hugomecu vs 1 jonin 2 cunina i 10 genina #world171 Hugomecu vs 1 jonin 2 cunina i 10 genina #world176 Hugomecu vs 1 jonin 2 cunina i 10 genina #world174

"Već su mrtvi,kako patetično" sumnjam da je ovo kraja vraćajući se svojoj kući na selu video sam kolatelarnu štetu koju je ostavio cunami sa sobom nakon što sam ga stvorio i odlučio sam da pomognem da se sve sredi.Nakon što sam sve sredio vratio sam se u selo gde su me čekali osnivač bande i njegova desna ruka spreman sam da ih se otarasim krenuli smo ka mojoj njivi i tamo se spremili za borbu ja protiv njih dvoice na bojnom polju koje je savršeno za moju pobedu.

Sve više mi deluje da ovo neći biti laka pobeda al u redu krećemo prvo stvaram šumu koja mi dodaje 200 dmg na senju napade
#card1219
nakončega stvaram drvenog zmaja koji napada protivnika 4 poteza i prati ga celo vreme zbog šume zmaj ima 1000 dmg i 200 zagarantovanog dmg ovaj zmaj napada cunina dok jonin čeka pobednika ako ja pobedim borim se sa njim
#card1223

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Hugomecu vs 1 jonin 2 cunina i 10 genina #world188

Vidim izgleda da je poprilično veš ali zaboravlja da ga moj zmaj napada i ovaj potez kako bi se odbranio od njegovog napada obavijam sebe blatom i stvaram 300 helt štita zato što sam iskoristio tehniku zemlje aktivira se pasivna zemlje te mi dodaje još 100 helt štita što je ukupno 400 helt štita tvoj nepad pogađa helt štit i meni ostaje 50 helt štita međutim pošto sam je već iskoristio jednom da se prekrijem blatom ova tehnika dobija još 100 helt štita tako da mi je zaprvao ostalo 150 helt štita
#card98
#card89
čisto da potsetim da moj zmaj od 1000 dmg i 200 zagarantovanog napada još 3 poteza uključujući ovaj

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Hugomecu vs 1 jonin 2 cunina i 10 genina #world182

(Na početku svake borbe vrednosti se resetuju) Patetično koliko je retardiran da nije ni smešno sada na red dolazi jonin pa kakvali će borba sa njim da bude ipak mislim da ću ovo da završim odmah uvlačim se u zemlju pokušavam njega da uvučem u zemlju
#card94

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Hugomecu vs 1 jonin 2 cunina i 10 genina #world191

Pomislio sam da će ovo biti teže pa ništa izgleda da je ovo bilo gubljenje vremena stanovan je na dva poteza ubijam ga time što mu sa katanom odsecam vrat i time se cela ova fraza završava.
#card19
#card353