Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Sanna vs Aburo

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Sanna vs Aburo

full build
Zabranjene 
skrivene 
1k na sve vrednosti

200 spretnosti i 100 vitalnosti 
Uzumaki zemlja fuin i sensor
zbranjena chakra partition

The member 'Aburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Sanna vs Aburo  #world48

Da vidimo ko igra prvi

The member 'Sanna Uzumaki' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Sanna vs Aburo  #world47

Pasivne :
#card89
#card1494
#card232
#card1348
dajem sebi još jedan konbinacioni 
slot. 
Umesto šest sad imam osam na dva poteza.
 #card696
satvio sam pečat na sebe. 
#card1509 
produžujem trajanje pečata.
Umesto dva sada pečat traje četiri. 
#card246
Zbog pečata ovaj napad dobija
100 zagarntovanog dmg od 
razornosti. 
#card412 
gubim 50 hp i dobijam 400 dmg+ 
na ovaj napad 


pasivne :



Danima su Sanna i ostali članovi njegovi organizacije živeli na zaboravljenom ostrvu na ahipelagu. Sanna im je organizovao život na ovom ostrvu ali organizovao je i redovne treninge. Sada je došao red na tebe mladjani Aburo.

#card103
#card1020
Stvaram prvi zid kojim blokiram 1000 demage,a tvog napada ali potom stvaram i drugi zid od lave koji će potpuno neutralisati ostatak tvog napada i ostati na terenu. (75 chakre i 4 slota)

#card432
Biram vatru.

#card71
Ulažem dodatnu chakru i  onda

#card66
Na tebe šaljem svoju vatrenu kuglu. Demage moje vatrene kugle je 500. I za kraj se vraćam iza svog zida od lave. (100 chakre 3 slota).

Da rezimiramo: Stvorio sam zid koji je oslabio tvoj napad za 1000, posle toga sam prilepio lava zid koji ima 300 def i neuništiv je. Oba zida su mi pomogla da se odbranim i od tvoj napada i od zagarantovanog koji je išao na mene. Potom sam aktivirao fire hurricane koji pojačava moj napad i pali vatru za 25, pa sam te gadjao vatrenom kuglom od 500 demage, koja isto pali teren za 25 vatre. Dakle, ukupno na terenu gori 50 vatre koji te gore i na tebe ide napad od 500.

Sa mojom vitalnšću dobijam 
mojih 50 hp nazad. 
#card412
opet gubim 50 hp. 
#card698
pečatim tvoj napad 
jer ima se može se.
 #card1356 
ulažem jedan slot dodatan da 
te napadnem sa 700 dmg 
sa 400 dmg od chakra partitiona. 
Sa ovim napadom gasim i vatrice 
koje si zapalio. 


Prvo, vatru ne možeš da ugasiš svojim lancima jer vatra nije kreacija koju možeš da uništiš, drugo tehnika radi tako što biraš da li želiš da uništiš sve kreacije ili da napadneš, ti si odabrao da napadneš, tako da na mene ide 700 demage od lanaca koji su ojačani sa 400 chakra partitiona. I da, imaš 900 hp a ne 950 jer sam imao 50 vatre na terenu koja te je izgorela.

#card432
Biram lavu u ovom potezu.

Moja struktura (lava wall) je sada očvrsnula i pretvorila se u jedan veći zemljani zid koji ima 700 hp i 300 def.
#card1017
Topim ovaj zid i dobijam +1000 demage na svoj sledeći lava napad.

#card1018
Bacam na tebe ogromnu količinu lave koja će progutati i istopiti tvoje lance i pritom nastaviti na tebe. Demage moje tehnike je 1500 (sudara se sa tvojim napadom od 1100). Na tebe nastavlja 400 demage moje lave. (15 chakre i 1 slot)
#card1019
Još jedanput bacam ogromni mlaz lave na tebe (45 chakre i 1 slot)

#card68
Za kraj mog poteza aktiviram pacove koji će još više zapaliti teren. Sada na terenu gori 80 vatre. (25 chakre i 2 slota)


Zbog moje vitalnosti imam 820 hp-a
ovog puta na tri poteza. 
#card103
Branim se od tvoja dva napada. 
Pomeram se da napadnem Sannu. 
#card412 
#card102
Pojačavam ovu tehniku. 
#card247 
Aktviram ovu tehniku da 
vidim da nisi postavio koju skrivenu. 


Uračunat ću da si prvo aktivirao Mind eye i otkrio da ja nemam skrivenih, dobio si 100 preciznosti. Potom si se odbranio od moja 2 napada i onda si poslao ojačanog zmaja na mene od 1000 demage.

Sada na terenu zbog moji vatrenih pacova gori 110 vatre.
#card432
Biram vatru.

#card58
Upijam vatru od 110 i aktiviram
#card61
Sada dobijam 220 bonus demage na 4. poteza (25 chakre i 1 slot)
#card73
Vatreni zmaj pada na tebe i tvoj napad. Ukupni demage mog zmaja je 800 +110 od upijanja + 220 od FS + 100 od FH
Nažalost, iako je moj napad poništio tvoj i nastavio ka tebi sa 230 demage, tvoj zagarantovani me je malo pecnuo. (1 slot i 55 chakre)

I za preostala 5 slota koristim rest tehniku.
#card8

#card1500
Sada opet imam osam slotova na 3 poteza
#card412
#card107
Ulažem samo deset čakre i branim se 
tvojih 230 dmg-a 
Pomeram se pored strukture i šaljem napad
 #card237
Ulažem 40ch 
#card1495 
Boostam chakra laser sa dodatnih 200 dmg-a 
čiste čakre.
Vraćam se iza strukture.

Da sumiram potez. 
Bacio sam strukturu i odbranio sam se od napada. 
Dalje bacio sam chakra laser koji 
ima 600 osnovog i izboostova sam 
ga sa pečatom sa još 200 dmg-a 
i pojačao sa chakra partition sa još 400 dmg-a 
i 100 dmg-a od pasnivne jer sam osteio tvoju čakru.
Ukupno 1300 dmg-a čiste čakre i 360 zag zbg pečata koji ističe ovaj potez.



#card432
Biram lavu
#card1512
Svojim lava metkovima u potpunosti slabim tvoj napad. Demage jednog mog metka je 570, tako da je dovoljno da bacim 3 lava metka i da potpuno negiram tvoj napad. Prvi metak udara i oslabljuje tvoj napad, drugi metak isto i treći metak potpuno razara tvoj napad i ka tebi nastavlja 410 demage,a. (25 chakre i 3 slota)

#card4
Prilazim tvojoj strukturi i topim je (50 energy i 1 slot)
#card1017
Zbog tvoje strukture moj sledeći napad ima 170 demage više.
#card1018
Ovo je drugi put da koristim ovaj napad, tako da je njegov demage 600 + 170 tj. 770. (15 chakre 1 slot).
#card70
Pošto smo relativno blizu sada (računam da si ti bio kod svoje strukture koju sam ja istopio) aktiviram ovaj dim koji ćete otrovati. (25 chakre 2 slota)

NA TERENU SADA GORI 105 vatre (50 iz prošlog poteza + 30 od fire rats + 25 od ovog dima).