Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Crno tržište

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Crno tržište

Na ovo mesto sam otišao zbog misije.Ne znam koje tim geninima rekao da ja dolazim,ali nekako su znali.To crno tržište je bilo puno nekih genina koji su me izazivali da se borim.Nekako su mi delovali kao da  su malo stariji od genina,ali sam se setio misije koje moram da uradim.Misija mi je bila da izvučem 2 genina koja moram da pobedim....

Napali su me 2 genina.Prvo jedan po jedan.Skupilo se par ljudi iz tog grada,ali niko nije smeo da priđe.Ta grupa što sam morao da ubijem bili su iz grup:"Kagejami".Znali su da će neko da bude ubijen samo se nije znalo ko.
BORBA JE POČELA!!!
Reko sam prvi sam na redu ja na redu...

Evo ti ovo!!!

#card218

The member 'jamisumi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Crno tržište #world176

Hahahah dobar pokušaj.Nema veze sto svaki tvoj potez pojačavaš duplo damage to je uzalodno protiv mojih tehnika.

#card1

To je bio moj kolon dok sam ti obraćao pažnju sa:"Prvi sam ja na redu"Tu si spustio gard i uspeo sam da zamenim telo sa stubom.
Koje sledeći???

The member 'jamisumi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Crno tržište #world172

#card229
Pošto tvoj napad ide duplo daješ mi 200 damage.
Rekao sam smejući se:"Upao si u moj genjutsu"Mesto gde ja kontrolišem,a ti se braniš
#card230
Bacam karticu gde su svi uspavani i dobijaš 650 damage.Gde vas obojicu ubijam i dovršavam ovu borbu.Sem ako ne baciš nešto za kraj da pokušaš da me ubiješ...Ali teško.
Ovde sam završio svoju misiju i vraćam se nazad u svoje selo...