Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Fumetsuovo Skloniste

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Fumetsuovo Skloniste

Ovo mesto pored reke fumetsu je izgradio u potpunosti sam. Koristio je sve materijale koje je pronašao u prirodi i uz oslanjanje na njih izgradio je sebi dom. Sklonište nije preveliko ali ima jednu komilu trsćane srži koja pravi simulaciju slame na kojoj fumetsu obično spava. Dobro je zakrpljena tako da noću hladnoća ne dopire unutra 

Kako bih ušao unutra veoma gladan i iscrpljen legao bih da spavam na svojoj gomili. Kako sam legao razmišljao sam šta bih mogao uraditi da poboljšam svoje sposobnosti i već sam smišljao par načina da automatski lovim ribu.


Kako sam to razmišljao i dolazile su mi ideje na pamet moj um je sve više i više izlazio iz stanja budnosti i jednostavno sam zaspao u skloništu

Kako bih se lagano budio jednostavno prva stvar koju bih osećao jeste taj napad u mom stomaku koji me proždire od gladi. Odmah bih se setio ideje koju sam imao da napravim zamku za ribe i tako ulovim sebi neku hranu.


Uz puno detaljnog razmišljanja i par analiziranja zgrabio bih svoju katanu i polako bih otvorio vrata. Izašao bih napolje sa velikim brojem ideja koje bih mogao primeniti da ulovim hranu.

Kako sam jednostavno ušao sa majmunima oni bi ugledali kako ima ogromna udobna površina koja je kao što sam već par puta navodio bila samo unutrašnjost šećernih trsaka natabana na gomile. Kako su oni skočili u to ja nisam previše razmišljao i legao bih i ja da spavam.


Oni su jednostavno još dobrih 20 minuta skakli po tome kao neka mala deca odk se i oni nebi umorili i zaspali bi i to bi bio trenutak mira i tišine koji bih iskoristio da upadnem u san

Kako ustajem ujutru u ranu zoru prva stvar koja me dočekuje jeste svetlo koje probija kroz malu rupicu u vratima. Kako se to dešava moji majmuni idalje spavju. Jednostavno bih ih ostavio tu još malo. 


Kako sam ustajao polako bih se nameštao i već bih smišljao novu zamku da hvatam ribe. Polako nas je bilo dosta a po jedna riba svakom nije bila dovoljna. 


Detaljno razmišljajući došao bih do zaključka kako da napravim novu zamku. Kako bih razmišljao izašao bih iz kuće i uputio bih se nazat prema reci.