Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Ostrvo Hamai

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Ostrvo Hamai

Ostrvo je jako veliko, nije naseljeno ali stalno ima ljudi koji tu dolaze radi odmora i raznoraznih aktivnosti kao sto su:plivanje,treniranje,planinarenje,pecanje itd.
Na ostrvu ima jako puno Barova na plaži,Restorana i Kafića. Evo jedne preporuke Restoran”Pod pustinjskim brijegom”, mozda i najbolji restoran u kom sam ikada bio.

Na jednom lepom danu na kojoj sam uživao na peščanoj plaži Hamai.Sedeo sam u baru i uživao u svom piću.Osetio sam tapkanje po ramenu,to je bio moj stariji brat Gekko.Pogleda sam ga zbunjeno i poprilično srećno.Upitao sam ga:"Gekko!? Otkud ti ovde?",i zagrlio sam ga....

”Ja sam dosao ovde da malo razbistrim um…” , *setio sam se incidenta iz Katakombi Šume Hikarimori i tužno sam rekao*.”Dogodilo se nesto u Katakombama Šume Hikarimori o cemu nisam spreman da pricam”,*mada koliko god bio tužan ipak sam bio srećniji jer sam sa mlađim bratom*”Šta radiš ti ovde?”Upitao sam ga…

"Čuo sam za incident sa Filipom u Katakombama,veoma tužno."."Nego kako ti ide korišćenje mača?"."Ja sam ovde došao da bi malo odmorio dušu i upoznao neke nove ninje koji su poput mene"...*hteo sam da raspoložim i da malo skrene s te teme."Sećaš li se Genin ispita koji smo radili"...

“Nisam nešto mnogo napredovao sa katanom od kako smo se poslednji put videli…”,*prisećam se našeg Genin ispita, pa blago nasmejano kažem*”Daa, kako da zaboravim naš Genin ispit! Obojca smo zakasnili i zamalo pali najlaksi ispit”.*imam jednu ideju na umu*”Heej! Slušaj, bacam 2 kockice. Leva moja,desna tvoja, ko dobije manji broj časti piće!!

The member 'Gekko' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Ostrvo Hamai #world48 Ostrvo Hamai #world47

Rekao sam namršteno:"Ovo je namešteno,šalim se,ali ispašću fer i platiću."."Ali prvo da te pitam kako si se baš  došao na ovo ostrvo.*Nisam bi siguran zašto je baš odabrao taj put ninje,ali nisam hteo da ga pitam.To bi potrajalo...*Šetali smo po plaži i pričali o nekim stvarima...

Šetali smo i pričali o životu…”Verovatno cu napustiti selo nakon sto postanem Chunin…”.”Došao sam pešaka od kuće pa do ovde, došao sam tebe da vidim i da malo razbistrim um…”.Šetali smo se dugo sve dok mrak nije pao.*Gladan sam… Dobro bi mi došlo da jedemo negde.*,”Ej, ja sam gladan hajde da jedemo negde, imam odličnu ideju gde možemo ići!” ,*Ako budemo išli bilo bi lepo od mene da ga počastim večeru.*

Sedeli smo u restoranu pod nazivom"Pod pustinjskim brijegom".Takmičili smo se ko će prvi da pojede,naravno on je prvi pojeo.Pao je mrak.On je isistirao da plati pa da budemo kod njega u apartmanu.Ja sam to rado prihvatio i uputio kod njega u apartmanu...

Na putu ka apartmanu razmisljao sam *da li da ga pitam… Ma jedan je život!*
” Imam jedno bitno pitanje!”
Jamisumi:”Pitaj?”
”Hoćeš li da budemo duo tim kada postanemo Chunini?”*znam da on već ima svoj tim…Ali bi bili dosta bolji kao Uchiha tim, čekam da odgovori par sekundi…*

*Razmišljao sam par sekundi"Rastavio se taj tim još odavno"(Malo sam slagao).Stigli smo u apartman koji je imao prelep pogled na plažu.Seli smo za sto i popili po jedan čaj. Odigrali par partija Shogi-a
,posle toliko partija bili smo umorni i polako se spremali za spavanje...Ja sam spavao u vreći,a on na krevetu...

*Jutro je.*Probudio sam se i pogledao da li je Jamisumi budan.On je idalje spavao. Pa sam rešio dok on spava da napravim njegov omiljen doručak kakav nam je majka pravila kad smo bili deca…
Otišao sam do najbližeg dućana i kupio potrebne namernice, stigao sam u apartman i krenuo da pravim Okonomiyaki, trebalo mi je malo duže vremena da napravim doručak…Nisam neki kuvar…
Nestrpljivo čekam da se Jamisumi probudi pa da navalimo na Okonoiyaki…

Prvo što me je probudilo bilo je zvuk sirene i automobila napolju.Ali mi je obratilo pažnju miris koji putovao sve od kuhinje do naše sobe.Reko sam ushićeno:"Nije valjda!!!".Da bilo je to moje omiljeno jelo. Brzo sam otrčao do kuhinje uvideo na stolu čuveno jelo Okonoiyaki.Gekko je sedeo pored stola i rekao:"O vidi ko se probudio".Posle toga nisam mogao da dočekam da pojedemo.Odmah smo navalili i pojeli veoma brzo...

Pojeli smo sav Okonoiyaki, nasitili se i očistili sto pa odmorili od doručka.
Spremili smo se za plažu, i otišli…
Stigli smo i za početak sedeli u baru i popili po jedan sake.
Jednu čašicu sam popio, nisam mogao više.
Plivali smo u moru i uživali u blagim talasima.
Jela mi se neka poslastica pa sam krenuo da kupim, samo što sam krenuo cuo sam Jamisumia:”Uzmi i meni 2 kugle! Od čokolade!Pokazao sam mu palac na gore.*samo se pitam kako li je znao i ako mu nisam spomenuo sladoled…*

Došao je Gekko sa sladoledima *nisam mu dao izbora...*.
Pojeli smo ovaj sladoled dok smo imali pogled na more.I razmisljali kako bi bilo da nekad radimo zajdno misije,jer nam to deluje mnogo kul.I jednom prilikom sam ga upitao:"Da li ćemo videti nekada svoju majku?". Jer nam je tata ubijen u...

*Bilo bi jako kul da zajedno radimo misije,ali ne i poginuti kao moj otac…*
Zapravo skoro sam joj bio u poseti, pre nego sto sam krenuo ka ostrvu. Volio bi vratiti njenu hranu za svaki dan, žena zaista ima zlatne ruke.”.
Seli smo ponovo za bar i popili po još jednu čašicu sake-a, bilo mi je muka posle toga.

Pošto je Gekku bilo muka morali smo da što brže dođemo u apartmani.Došli smo u apartman i Gekko je udradio svoje.Dok je on to radio razmišljao sam o svovjoj mami kada bi mogaoponovo da je vidim.Kada je izašao uputao sam ga:"Kada bi ja mogao videti svoju majku?".On je prićutao i reko...

usta su mi bila puna hrane(morao sam sažvakat to,) pa sam onda rekao:
Ja sam svakako planirao da se večeras vratim u selo, ako joj želiš nešto reći mogu joj ja preneti, a možeš poći i ti sa mnom.
Kada sam joj bio u poseti pričali smo malo o tebi, ona takođe želi videt tebe.

Rekao sam uzbuđeno:"To mogu opet videti svoju majku nakon 6 godina!".Kako li izgleda nakon onoliko godina,da li je niska,visoka,debela ili mršava ništa nisam znao o njojSamo sam znao da je spasila selo par puta dok nisam bio tu.Rekao sam:"Koliko ćemo dugo ostati tamo".I najbitnije pitanje:"Da li majka ima neke elemente nad kojima može da vlada?"...

Ja ću ostati u selu na neko duže vreme, osim ako ne budem poslat na misiju. Imam par ideja na umu koje bih uradio dok sam tamo.
.
Zapravo se ni ja ne sećam njenih sposobnosti, dugo je nisam video kako koristi neki jutsu. Sećam se da ima odlične Medicinske sposobnosti, tako je i izlečila mnoštvo shinobia koji su se borili za selo… I  kada su me ona i otac učili Fire Ball Jutsu, a ja ga nisam uspeo uraditi… Zapravo i dan danas ga ne mogu napraviti…
*to je verovatno jer nisam rođen za Vatreni element…*

Dobro je što znamo da ima Medicinske sposobnosti.Jedno od tih šinobia je bio naš deda sa tatine strane koji je umro u ratu zajedno sa njim.Odjednom su krenula da mi se vrćaju sećanja kada sam bio kod mame.Pored njene kuće imaju puno sela sigurno je neko chunin koji može da nam pomogne u vezi kontroliranja čakre itd...

Ne moramo tragati za nekim Chuninom, ima mnogo svitaka u kojima je zapisano kako kontrolisati čakru u biblioteci,mogu ti ih pokazati.
*Kad razmislim svaki jutsu sam naučio u svitcima, možda bi mi nekada dobro došao sensei… Ali ne još*
*Mogla bi nam i majka pokazati sta ume*

"Ja ću ako budemo išli tamo pronaći nekog chununa skim ću sparingovati.Ako ti nebudeš hteo.Majka nam je rekla kada smo bili mali da nije sve usvicima nešto moraš i sam da provališ".Na primer svici služe u glavnom za prizivanje ili za zabranjene tehnike u tom selu.Morali bi smo da je pitamo za bar jutsua koja može da nam pokaže."I Kad krećemo"...

Krećemo večeras u sumrak. Pređemo preko mora, pa kroz “Šumu Raedi” posle nje prolazimo pored Uchiha muzeja, možemo ga posetiti ako želiš. Pa preko “Ukletih planina”, pa kroz ”Egzotične Šume Rozeae”, pređemo zaliv i kroz “Smaragdne Doline” i stigli smo u selo…Stižemo u selo za 2 i po dana, ako računamo pauze za odmor.

Prvo idemo u"Šumu Readi" gde valjda ima nekih misterioznih stvari,ako nema ja ne idem.Možda sretnemo nekog naputu do tamo nikad ne znaš.Jel bi smeli da pređemo granicu od"Šumu Readi". Možemo da obiđemo Uchiha muzej čuo sam da je zanimljiv.Zato što tu imaju neke tajanstvene oči koje imaju dobre sposobnosti od jonina...

Ne,ne… Nema ništa u toj šumi , ja sam prošao kroz nju da bi došao do ostrva.
Što se tiče granice naravno da smemo, pa ja sam prolazio tu da bi došao.
*moramo ići tamo, ja nemam nameru da idem zapadno od ostrva onda će nam trebati 5 dana i prolazimo kroz 2 države(Vazduha i Vatre), ja ided istočno ka šumi…*

"Dobro kako ti kažeš".Zar smo ovde beše prolazili kao mali rekao sam u sebi.Ne nismo sigurno ovo je novi deo,ali nema veze u sumrak krećemo.Uputili smo se ponovo ka plaži.Gde je bio moj red da platim.Platio sam seli smo u bar i Gekko je rekao;"I kad krećemo". ja sam rekao:"Kad bi ti hteo?

Svakako bih krenuo u sumrak samo proveravam da li se slažeš da krenemo u sumrak.
*ovaj put nisam uzeo alkoholno piće, bacio bi peglu ponovo… Nego sam uzeo ceđenu pomorandžu sa limunom i ledom.*
*popili smo pića i krenuli u apartman da se spakujemo za polazak.*

"Možemo da krenemo u sumrak"Da li da joj kažemo da idemo do nje.Mislim da nebi trebali zato što može da se zabrine.Zbog puta kojim prelazimo.Takođe treba li bi da ponesemo hranu i piće.Ipak je to dug put...

Svakako zna da se vraćam ove nedelje, rekao sam joj dok sam joj bio u poseti.Bolje je da prećutimo i da je iznenadiš.
*spakovali smo se i izašli iz apartmana, vraili ključ recepciji i izašli iz hotela.*
*Stigli smo do čamca i seli u njega, i krenuli istočno ka ‘Šumi Readi*

Jedva čekam da je vidim nakon toliko godina.Kako smo krenuli ka toj šumi morem.Videli smo velike kitove,ajkule i popriično velike ribe.Iskreno malo sam bio uzrujan kada vidim velike ribe kako zaobilaze nas čamac.Kako sam ja mislio da nas kit ne bi satrao.Gekko je video Šumu....