Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Listopadne Sume Hisali

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Listopadne Sume Hisali

PRVI DEO
Otisao sam u sume da se malo zabavim.Kad u daljini vidim ogromnu tvrdjavu koji su cuvali par klinaca koji pokazivali svoje sposobnosti i svoju izdržljivost.Ali nisam dovoljno jak da bi im se pridružio i pokazao svoj limit.Na vrhu su bili neki genini i odmah iznad njih chunini i jonini.Koji su imali ne zamislive sposobnosti.Nisam im bio do kolena pa sam mislio da pozovem par drugara iz različitih zemalja.

Traženje sabornika

Obilazio sam svaki deo u selu peska i nasao poprilicno jako saboraca koji je živeo"Santon village"koji bio medicinski doktor i pomagao svojim građanima.On se sa svojim građanima teško pozdravio,ali je trebao da nam pomogne zbog blaga koji te ninje kriju u toj tvrđavi.Taj lik mi se predstavio kao Muzuki.Ako bi osvojili to blago on bi zauvek uklonio bolesti iz tog sela i sredio da svi ljudi normalno i srecno žive.Na kraju sam ga odveo do tog mesta,ali sam video kod te tvrđave da se skupilo još ratnika pa sam morao da potražim još saboraca

Skriveni saborac iz Konohe

Ovaj lik ima lepu kontrolu nad šaringanom dolazi sa mesta koji skriven u Konohi to mesto nije toliko poznato zato što se kriju neke ninje čiji su roditelji pozanti.On je poznat po iluzijama koje pravi i predviđanje poteza.U tom selu ga zovu iluzijonista iz Konohe.Hteo sam da ga pitam da nam se pridruži pa nam je rekao da smo dosta slabi i da bi trebali da treniramo uz njega.Mi smo to prihvatili.Pošto je on jači od nas dvojice reko je;"Pokušaj te da mi uzmite ove zvončiće".Reko sam u sebi:"Hmmmm laganica".Pokusao sam da ga napadnem direktnim ali me je oborio iz prve...

Trening je gotov

Trening je bio naporan bio je sve teži i teži izazovi bili teški.Trening je glasio:"Aktivirajte čakru do zadnjeg atoma čakre i napadnite me".Ja sam ga upito:"Zar necemo umereti od velike količine čakre".On mi je uzvratio:"Veruj mi Jamisumi".Mismo tako uradili.Doveli do zadnjeg atoma čakre i napali ga.Ta moć koju sam osećao bila je nezamisliva osećo sam se jači nego jonin,ali sam krenuo da osećam velik umor koji kreće da mi razori telo.Tu smo se borili,ali sam dao sve od sebe da ga pobedim i na kraju moje telo više nije moglo da izrži i samo sam pao...

Buđenje

Čuo sam neki glas:"Jamisumi,Jamisumi".Polako i piskavo.To je bio Muzuki koji je medicinski doktor.Pokušao je da mi da malo čakre da bi imao snage da se probudim,ali neuspešno.Dosao je iluzionista koji mi je dao pola svoje čakre koja me je probudila.Imao sam mnogo čudan osećaj kao da sam duplo jači.Iluzinista mi je rekao:"To jednostavno tako i to možeš jednom da uradiš tokom života".Pa sam uzratio:"Ovo ne može ovako treba nam još jedan saborac koji zna da kontroliše tajustu.Krenula je potraga za njim...

Tajutsu majstor

Morali smo da odemo skroz daleko do sela:"Sapamta".Ali nije bilo baš lako doći morali smo doći čamcem.Zato što je to malo ostrvce gde se nalaze tajutsu majstor.Posle dugog putovanja stigli smo videli smo mnogo jake ninje koji su rođeni da bi trenirali tajutsu.Tačno kada smo došli krenula je jedna žurka na kojo su ljudi pokazivale sposobnosti.I odjednom Muzuki mi šapne:"Pogledaj onog tamo".To je bilo dete starosti 18-22 godine.On je bio neverovatan.Parirao je odraslim ljudima i bili smo sigurni da će mo da ga povedemo i tako je i bilo...

Borba

I na kraju je prihvatio.Vratili smo se na početak priče.Imali smo plan da ih hvatamo jedno po jedno iz zasede.Krenu li smo tamo i uhvatili 2 genina koji će da nam budu kao taoci.I iluzionista je došao na jako dobru ideju.Da ga uhvati u genjutsu i kaže istinu.Reko je da se unutra nalaze 2 kopčega koja se koriste da bi se otključali skrolovi...

UTraženje skrolova

Ostale ninje su nas videle kako ga isputejmo pa smo morali da bežimo.Mismo pobegli dok Iluzionista rekao:"Moram uzeti te skrolove".I prišunjao se od pozadi i krenuo da uzima jedan po jedan skrol.Ostale ninje su ga videle i krenule da ga jure,ali im je umakao..-

Otvaranje skrolova

Napokon došli smo do onoga što smo dugo tržali.Sakrili smo se negde i otvorili.Unutra je bio zapečaćeni svitak koji je mogao samo jonin da otvori.Srećom smo imali iluzionistu koji je postao jonin pre godinu dana...Otvorio je to i tu je bila repeta zver koju je ninja iz:"Sela skrvenog pod lišćem".Zapečatio da nebi mogla da se otme pod kontrolom.Ali smo ipak otvorili...

Čudovište Hikamari

Otvorili smo svitak i iz svitka je izašlo u potpunosti jedno malo krhko stvorenje koje je bilo uvejeno u lancima.Pitali smo ga par pitanja,ali je bio zbunjen i nije mogao lepo da govori.Samo nam je rekao da je iz sela:"Selo skriveno iza planinima".Morali smo da odemo tamo zato sto je to jedini način da znamo vise o njemu.Pokušali smo da pitamo nekog za put do tih planina,ali niko nije reko gde se to tačno nalazi.Bio sam zbunjen i rekao da to mesto ne postoji.Pa mi je Muzuki reko":To je moje rodno mesto".Svi smo bili zbunjeni.Pitali je jel zna nesto o tom čudovitu,ali ni ona nije znala.I jedino sto nam je ostalo jeste da lutamo po mapi sve dok ne nađemo...

Selo skriveno iza planina

Napokon našli smo to mesto.Uvedli smo jednu prodavnicu kod jednog starca koji zna sve o tom selu i upitali ga.On nam je odgovorio:"Polako deco nemojte toliko da se zalećete.Možda izgleda da malo i krhko biće,ali u sebi sadrži ogromnu količinu čakre koja je dovoljna da unisti ovo selo".Bio sam pomalo zabrinut šta bi ta zver mogla da nam uradi.Bio sam svo vreme na oprezu.Polako krenula je noć.Morali smo da nađemo mesto gde možemo da prespavamo.Našli smo malu pećinu u kjoj smo napravili šatore.I pred noć sam samo mislio šta bi ta zver mogla da nam napravi...

Probudio sam se i video moj tim kako traži hranu za nas i za Hikamaria.I dalje sam bio polmalo uplašen,ali je idalje malo i krhko.Mogao bi da ga izdresiram i da bude u našu korist.Pripremio sam se za to,ali moj tim je pozvo na doručak i to nisam mogao da odbijem i morao sa da navalim.Hikamari nije baš hteo taku vrstu hrane.Očigledno jede nešto drugo i otišao sam u šumu da pronađem nešto njemu za jelo...