Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Katakombe Šume Hikarimori

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Katakombe Šume Hikarimori

Hitahimori katakombe su u predelu Mape 35 u selu vatre. Teško je doći do njih, a još teže izaći jer su zapečaćene posebnim jutsu-om. Osećaj je hladan i imas utisak kao da se tuneli menjaju što je vrlo moguće. Na mom putu ka Mapi 40 jedan starac mi je dao informaciju da se u njima kriju tajni svitci pa sam otisao da proverim.

Pokušao sam da skupim nekoliko sinobija a to su:Djolomir,šinobi iz sela peska i ja.Krenuli smo do tog mesta sve dok nismo vidjeli par Jonina koji su čuvali to područije nismo smjeli da odemo,ali smo vidjeli par ljudi što se šunjaju tamo,ali nisam siguran ko je bio tamo

1. Drugi Pokušaj

Ovog puta samo odlučili da Filip i ja odemo ponovo, bez saborca iz Sela Peska. Znali smo da ima Jonina koji čuvaju Katakombe. Zato smo samo analizirali područije jer smo znali da nismo dovoljno jaki za njih. Primetili smo da ima dosta eksplodirajućih mina unaokolo.

2. Strategija

Analizirali smo područije i celu Šumu Hikarimori. Primetili smo da i nema mnogo stražara svega 3 stražara ali ima dosta eksplodirajućih mina koje vode ka ulazu Katakombi. Razmišljali smo da idemo levim delom od ulaza jer je trva bila velika i gusta dovoljna da nas sakrije, ali bi mozda primetili da se sunja nesto u travi. Odlučili smo ipak da uđemo odozdo jer su vrata ogromna na ulazu pećine gde su i verovatno Katakombe. Odlučili smo da se ušunjamo u ponoć. Pa kada neko bude izlazio da mi odozdo uđemo.

3. Loša Procena

Konačno, ponoć je…Čekali smo i čekali da neko otvori vrata, ali niko nije otvorio. Izgubili smo svu nadu a skoro i čakru, kad od jednom vrata se otvaraju.Jedan jonin je izlazio sa nekim džakom, čini mi se da je težak kao da je kamenje unutar njega. Ušli smo!! Videli smo 5 tunela osvetljene sa svećicama i bakljama, ali nisam bio siguran vidim li rude zlata i srebra, tek onda sam video iznad 3. tunela natpis “Rudnik Hika”. Razočarano sam pogledao u Filipa i rekao mu da je ovo čuveni rudnik Hika a ne katakombe.On je rekao “zlato je zlato, sta ce nam tajni svitci.”. Krenuo je da strpa zlato u džepove, rekao sam:”Filipe PAZI LEDJA!!”. Okrenuo se i eksplodirajući kunai ga je pogodio direktno u grudni koš, te eksplodirao zajedno sa Filipom.

4. Sav Moj Bol

U tom trenutku bio sam šokiran… Dok se dim od eksplozije razvedravao u meni je ostao tračak nade da je Filip preživeo.Razvedrilo se, prizor me je užasnuo. Moj jedini prijatelj je ležao mrtav na podu u krvi. Nisam video napadača, plakajući povukao sam se i otišao, tužan u bolu legao sam u jedan grm da odmorim, onesvestio sam se…

5. Vreme Buđenja

Ležao sam u grmu do zore. Probudio sam se i setio šta se dogodilo u rudniku… Ne mogu sebi to oprostiti, imao sam toliki nagon besa da sam se onesvestio. Krenuo sam ponovo u rudnik, ali sam se setio sta se desilo Filipu koji je bio jači od mene.
Odlučio sam da se ipak vratim u selo. I obećao sam sebi! Postaću jači i osvetiti svog prijatelja!

6. Povratak Kući

Na putu ka kući nisam mogao izbaciti užasan prizor iz glave… Stigao sam u selo, prijavio sam policiji sta se dogodilo i gde se nalazi rudnik. Idalje ne znam gde su Katakombe, pokušaću ih naći kada budem jači. Stigao sam kući, bio sam tužan i besan, ali pun energije pa sam odlučio da treniram. Legao sam u krevet i razmišljao da krenem u potragu za novim saborcem i prijateljem!